Witaj
Gość

Wątek: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko  (Przeczytany 6143 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 26, 2009, 04:35:55 pm »
znam ciebie 1,5 roku chyba wystarczy :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 26, 2009, 05:06:38 pm »
chlopie jak ty -_-'isz glupoty, nie znaja mnie nie docenili mnie oh poor me, to nie jest temat o tobie - zostales uzyty tylko w kontekscie tego ze nie bedziesz ta osoba ktora zjednoczy polski rod na Lancerze - tyle, nic wiecej nic mniej.
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 26, 2009, 05:38:13 pm »
To tak dla odmiany ja może tak mniej flejmowo i bardziej konstruktywnie...
Mój osobisty pomysł na zafunkcjonowanie polskiego klanu na RU off to zebranie wszystkich pod sztandarem LR (wyexpienie nowego klanu i farmienie crp na skille i guardy imo mija się z celem) i po (na przykład) 2 tygodniach demokratyczne wybory władzy – trzech osób, które zbiorą największą ilość głosów (taki triumvirat trochę, chociaż ten pierwszy skończył się śmiercią wszystkich oprócz Cezara :P ). Grunt to wybór ludzi dojrzałych mających wolę współpracy, żeby mogli się dogadywać dla wspólnego dobra.
Kompromis jest z założenia rzeczą w której każdy z czegoś rezygnuje. Tutaj obecna GTW LR rezygnuje częściowo z trzymania władzy a osoby z innych klanów (tudzież bez takowych) ze swoistej niezależności.
Każdy klan początkowo powstaje z sentymentu, ale historia pokazuje, że małżeństwa z rozsądku bywają trwalsze niż te z miłości, dlatego sugeruję rozważyć to poważnie, bo są tutaj doświadczeni gracze, którzy razem mogą stworzyć siłę liczącą się na serwerze.
Jeżeli ktoś ma lepszy pomysł proszę bardzo, jeżeli ktoś ma spamować bez celu niech zamilknie...


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 26, 2009, 06:04:00 pm »
nie żebym był pesymistą ale taki twór przetrwa tydzień lub dwa i zacznie się masowe wyłażenie z klanu :)

Cezar nigdy nie uczestniczył w triumwiracie :) chyba że masz na myśli Oktawiana Augusta Cezara A nie Juliusza :)
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2009, 06:07:47 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 26, 2009, 06:35:14 pm »
uczestniczyl, zaklad o Twoje konto na Lancerze? :)
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 26, 2009, 07:39:47 pm »
zwracam honor :) zapomiałem o Krassusie :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 26, 2009, 10:55:39 pm »
Azella - teraz jeszcze przyznaj ze zerk>reszta i bedzie spokoj :P
Lanthirlaer - pomysl fajny ale chyba nierealny, mimo to jesli ktos sie podejmie to szczerze zycze mu powodzenia :)
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 26, 2009, 11:06:28 pm »
prawie całe pvp nabiłem na tych winged emo :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 589

  • Pochwał: -1

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 27, 2009, 12:03:13 am »
DonK to nie kwestia tego zeby ktos sie tego podjal. My caly czas jestesmy otwarci na propozycje, ale reszta woli farmic warless sobie tu i tam :)
ex STS 82 - ex member of LR and Assassins clan.
On Lancer server from 17.05.09 to 03.11.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 27, 2009, 12:40:10 am »
tylko po co grac w jakimś zaściankowym polskim klaniku skoro są inne możliwości.
bard terror teamu


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 27, 2009, 07:40:19 am »
no to gtfo do tego pro ru clan. W domu też po rusku gadasz?
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Banned
  • Wiadomości: 381

  • Pochwał: 0

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 27, 2009, 08:02:30 am »
Czytając ten flame, mam wrażenie jakbym czytał recenzje książki od ludzi co przeczytali zaledwie jej wstęp.

Ja nie liczę na jakieś oklaski od byłych klanowiczy, ich opinie też mało mnie interesują. Zawsze znajda coś, by się doczepić. Po prostu lubią dramę tak jak donk.
By wydać o czymś opinie trzeba wpierw to coś poznać i w tym być. Inaczej opinia jest często mało celna i odbiega od prawdy. Czyż nie mam racji? :)

Jak mozna lepiej "to coś poznać i w tym być" niz przez poznanie tego z obu stron i bedąc w tym?


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 27, 2009, 09:08:38 am »
Jak mozna lepiej "to coś poznać i w tym być" niz przez poznanie tego z obu stron i bedąc w tym?
widze, ze niktorzy maja problem z mysleniem
napisze to najprosciej jak sie da - duzo sie zmienilo, to nie jest ten sam klan kiedy wy w nim byliscie. Dlatego w dupie byles gowno widziales i skonczcie pieprzyc jakbyscie wiedzieli jak jest - bo tak naprawde nic nie wiecie.
Btw damon i reszte tego "const" party - poszliscie na latwizne, do zorganizowanego klanu, ktory zaliczyl chyba najwiekszego faila na lancerze, pozniej zaczeliscie skakac po innych klanach (srednio pare razy w tyg widzimy kogos od was bez klanu - emoquity czy nie mozecie czegos przyfarmic? :oops: ), wiec prosze was - skonczcie mowic o osiaganiu czegos, bo jedyne co potraficie to chowanie sie za plecami rus klanow, chociaz i to wam nie wychodzi. Moze jestesmy pionkami na lancerze, ale pomalu osiagamy zalozone cele. A wy? Zawsze bedziecie uwazani za pionkowe const party, czy to w light czy darkside. Wzieli was tylko dlatego ze mieli wolne sloty i potrzebuja miesa armatniego  :x

Jaja z was ma chyba tylko donk, ktory chcial zrobic const party od nowa i pograc z nami, a nie isc po najmniejszej linii oporu i pozniej zgrywac wielkiego kozaka na forum
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 27, 2009, 09:40:28 am »
Tak odezwal sie ten ktory wie wszystko .... Fakt poszliśmy do klanu który powoli zaczął padac bo cl się nie logowal wiec zmieniliśmy na inny z ally który stał się 2 siła na serwie jak macie pvp z klanem typu moonspell który nie ogarnia to gl hf . Btw do tych emo quitow ... Mamy zamek gludio wiec automatycznie jesteśmy zapisywani na gludio a tam kolczykow za dobrych nie ma wiec trzeba wychodzić z klanu żeby zapisać się do innego miasta no ale chyba to za trudne dla Ciebie... A co do organizacji klanu clan craft nie jest za dobry lepszym pomysłem jest const pt które organizuje się same wiec jak mielibyśmy tworzyć wszyscy 1 klan to napewno nie oparty na clan crafcie bo nie jest to sprawiedliwe dla wszystkich członków.


  • Banned
  • Wiadomości: 381

  • Pochwał: 0

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 27, 2009, 09:42:55 am »
ano taki juz jestem. uwielbiam drame i chodzic na latwizne. Zreszta, wedlug LR'ow nigdy nie mialem zdobyc 70 lvla wiec co sie bedziecie lamac taki pionkiem jak ja? Moje spojrzenie jest troche inne, skaczemy po klanach poniewaz rozwijamy sie szybciej niz te klany. Opuszczamy natomiast te, ktore nie daja nam zadnych perspektyw rozwoju. Dlatego potencjalny powrot do LR, ktory jak powiedziales zaliczyl najwiekszego faila na lancerze, mija sie z celem (no chyba ze miales na mysli Nemezis, w ktorym tez byles - wtedy bedziesz najwiekszym hipokryta jakiego znam).


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 27, 2009, 09:44:54 am »
Fen pisał o Triadzie  :D
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 27, 2009, 09:58:42 am »
Tez mówię o triadzie Fausty się nie logowal


  • Banned
  • Wiadomości: 381

  • Pochwał: 0

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 27, 2009, 10:15:10 am »
kto byl w triadzie to byl.

Fail zarzut pod moim kierunkiem  :oops:


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 27, 2009, 10:17:13 am »
kurwa drama a ja musze wychodzic, dajcie sobie na wstrzymanie 3 godziny brb
btw Badyl Ty corko errora i doga!
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 27, 2009, 11:00:16 am »
Tak odezwal sie ten ktory wie wszystko ....
nie wiem wszystkiego, ale wiem o LR, a wy w tym temacie na czas obecny macie zerowa wiedze
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 27, 2009, 11:04:00 am »
Azella, Shogal piszac ze malo wiesz o tym co sie dzieje teraz w LR mial na mysli ze On tak naprawde nie jest CL, a Genex. Jedynie Jego postac jest chwilowo ustawiona jako CL, a to ze bawi sie w dowodzenie na fortach to niech sie bawi ktos musi. :)
Klan kraft zawsze budzil watpliwosci gdziekolwiek bylem wiec najlepszym rozwiazaniem jest odpalic kraska i jazda, dla chcacego nic trudnego, a nie marudzenie.
Duzo sie zmienilo od czasu kiedy byliscie u Nas wiec mozecie sie wypowiadac co bylo, a nie snujecie domysly co jest teraz.


  • Banned
  • Wiadomości: 381

  • Pochwał: 0

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 27, 2009, 11:16:54 am »
no jak nie wiemy a chcecie ludzi rekrutowac to oswiećcie. Zrobcie może tabelke jak było i jak jest teraz i tyle. Zobaczymy jakie zmiany zaszly i jak duze one sa.

PS. Genex to ten pr co biegał z dagerem mobki bic? xdd
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2009, 11:18:26 am wysłana przez damoon »


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 27, 2009, 01:01:09 pm »
nom ten sam a ty lucznikiem na offie bez pa będziesz bil lukiem?:) na jakiś lev 40-50?
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 27, 2009, 01:06:55 pm »
hmm ja sciagam ru offa przez flashgeta mam juz 94% jak skoncze mysle ze dosc szybko zaczne grac i zrobie wk.Potrzebuje jakas akademie do pomocy z ekwipem oraz ruskiego nieznam ;)



  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Polskie klany na Lancerze - drama i nie tylko
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 27, 2009, 01:42:17 pm »
hmm co sie zmienilo? piszecie ze teraz jest fajnie a wtedy nie bylo fajnie - szkoda tylko ze wtedy tez pisaliscie ze jest fajnie jak sie smialem :) jak dla mnie Wasz klan nie zrobil zadnego postepu w ciagu pol roku(?) i nie wiem dlaczego piszecie ze teraz jest/bedzie lepiej. Piszecie jak fajnie jest itp tylko spojrzcie na fakty ile osob odeszlo i gra w innych klanach - bedzie z 4 party? oczywiscie wiem ze to ich wina a wy dalej jestescie fajni, tylko ze ilosc osob ktora do was dochodzi = ilosc ktora po pewnym czasie odchodzi i tu jest problem, tzn moze dla was nie ma ale konczy jest to potem takim placzem ze na siegu jakies lolklany zrobily z was dywan bo was bylo mniej, czemu was bylo mniej? mysle ze juz sami powinniscie zalapac zaleznosc.

btw http://www.getonmyhorse.com/
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2009, 01:56:22 pm wysłana przez DonK. »
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/