Witaj
Gość

Wątek: RU - > EU  (Przeczytany 23941 razy)

  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

RU - > EU
« dnia: Październik 16, 2011, 02:33:49 pm »
Witam
Może mały off-top ale ten topic chyba "najbardziej żyje" ;)
Przyznać się kto/jakie klany idzie na EU OFFA by INNOVA po odpaleniu w listopadzie ? ;)
NAIA:  ADV 85 - Sold
CORE:  OTHEL 98 - Sold
CORE:  FEO 94 - i już nie rośnie :(




  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 2

  • Titan
Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 16, 2011, 03:17:33 pm »
Imo świetne posunięcie Innovy. Projekt przyniósł napewno grubą kasę właścicielom a coby nie mówić rynek europejski czeka jak na zbawienie na porządny server l2 na zasadach ruska. Niby powstał ten l2.ws gdzie gra wielu Polaków ale po otwarciu offa eu napewno sporo z nich przyjdzie na nowe servery.

Mam nadzieję, że servery faktycznie wstaną pod koniec listopada, bo to chwila na którą wiele osób czekało. No more cyrylica!


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 16, 2011, 03:56:40 pm »
polskie serwery to bedzie 1 wielki fail, watpie ze szanujacy sie gracze pojda tam grac bo zostana strollowani przez gimbusy z podstawowki i gimnazja  :?
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 16, 2011, 04:01:10 pm »
Na każdym serwerze są takie osoby i te stereotypy są nie do końca prawdziwe. A L2 to gra pvp, na początku te dzieciaczki robiły by za mięso armatnie a po czasie się wykruszą gdy zrozumieją że rywalizacja jest zbyt duża i w tej grze trzeba się natrudzić :)
Grałbym na polskim serwerze ale boje się tych nazw ;p Jedno jest pewne, jak będzie wiadomo co do serwerów, zrobi się jakiś temat i ankietę na oficjalny polski serwer i pewnie pójdę tam gdzie większość polskiego community ;)
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 16, 2011, 04:15:37 pm »
A gdzież Wy wyczytaliście, ze będą polskie SERWERY? toż jedyne co widziałem to lokalizacja klienta i support techniczny ... i to z czasem...
Cytuj
Lineage 2 will launch in Europe with the largest ever content update called "Goddess of Destruction". Dedicated servers will be provided, with the game being localized in several stages and supported in the following language formats: English, German, French, Polish and Turkish.
Ale maj inglisz is weak jak mawia mój kolega :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 16, 2011, 04:32:20 pm »
bstawiam ze bardziej bedzie polski klient - na l2.ws ogarneli temat jak zrobic dwa klienty i dwie lokalizacje, odpalajac na regionie ru masz ruskiego klienta i wszystko po rusku po zalogowaniu lacznie z miejscowkami i dialogami npc - odpalajac na innej lokalizacji np. pl masz angielskiego klienta z angielskimi opisami diagloagmi itp. Mysle ze to jest bardziej prawdopodobne.
retired


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 16, 2011, 04:37:40 pm »
Ja juz to chyba z 20 razy pisałem na tym forum max co moze byc to spolszczony klient i tyle a nie serwer ;)

Na każdym serwerze są takie osoby i te stereotypy są nie do końca prawdziwe. A L2 to gra pvp, na początku te dzieciaczki robiły by za mięso armatnie a po czasie się wykruszą gdy zrozumieją że rywalizacja jest zbyt duża i w tej grze trzeba się natrudzić :)
Pewnie i na serweir zostaje 400 osob ogarnietych

NIE DZIEKUJE! za taki syf.


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 16, 2011, 04:42:29 pm »
A gdzież Wy wyczytaliście, ze będą polskie SERWERY? toż jedyne co widziałem to lokalizacja klienta i support techniczny ... i to z czasem...
Cytuj
Lineage 2 will launch in Europe with the largest ever content update called "Goddess of Destruction". Dedicated servers will be provided, with the game being localized in several stages and supported in the following language formats: English, German, French, Polish and Turkish.
Ale maj inglisz is weak jak mawia mój kolega :)

Pozdrawiam
ja wyczytalem ze ma byc polski support i mozliwe ze lokalizacja ale polskie serwisy o grach posunely sie az do polskich serwerow
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 16, 2011, 04:55:00 pm »
A gdzież Wy wyczytaliście, ze będą polskie SERWERY? toż jedyne co widziałem to lokalizacja klienta i support techniczny ... i to z czasem...
Cytuj
Lineage 2 will launch in Europe with the largest ever content update called "Goddess of Destruction". Dedicated servers will be provided, with the game being localized in several stages and supported in the following language formats: English, German, French, Polish and Turkish.
Ale maj inglisz is weak jak mawia mój kolega :)

Pozdrawiam
ja wyczytalem ze ma byc polski support i mozliwe ze lokalizacja ale polskie serwisy o grach posunely sie az do polskich serwerow
No niestety newsy pisza debile a poźniej przychodza polaczki na forum i zakladaja 50 tematow i sikaja w majtki ze bedzie super słit polski serwer.


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 16, 2011, 05:11:33 pm »
A Offek emo ma wszystko w pupci, wszystko jest do niczego i lepiej się dalej ciąć :D

W każdym razie to rozwiązuje problem podziału polskiego community między serwerami, teraz tylko wybrać ten na którym będzie grała większość i klepać tyłki ;P
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 16, 2011, 06:17:27 pm »
idealne wyjscie byloby takie jak pisze Darth. Czescia L2 jest to, ze scieraja sie tam rozne narodowosci i chyba Innova nie strzeli sobie w stope pomyslem stricte polskiego/tureckiego/etc serwera
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 16, 2011, 07:10:57 pm »
Fajny off-top do off-topa się zrobił ;P Pisząc w tym topiku liczyłem na odpowiedzi ludków grających w dużych polskich klanach na Lancerze a nie na flame gimbusów ....
Co do tych newsów które przytaczacie to serwer będzie po angielsku ewentualnie rosyjsku, klient będzie wieko-językowy (bo to jest łatwe do zrobienia) i support będzie wielo - językowy - taki system był już w kilku grach wydawanych w europie
NAIA:  ADV 85 - Sold
CORE:  OTHEL 98 - Sold
CORE:  FEO 94 - i już nie rośnie :(


  • Wiadomości: 442

  • Pochwał: 10

  • offline.
Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 16, 2011, 07:11:15 pm »
Cytuj
yey w koncu zagram w L2 ! :D:D:D

ten comment mnie rozwalil...
l2 w polskiej wersji bedzie jak metin :((


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 1

  • Tak suche że aż stodoła się zapaliła
Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 16, 2011, 07:33:14 pm »
Up is true
przetlumaczcie sobie nazwy niektorych zbroi to zaleci wam metinem
Polskie Polaczkowo Pol PL :D
Nxi EE 72 i jakoś tam się zmienia :D.


  • Wiadomości: 178

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 16, 2011, 07:38:19 pm »
A po rusku jest jak co? Ja wole klienta po angielsku lub polsku przyjemniej się gra :P i myślę że większe zróżnicowanie narodowościowe jest lepsze w grach tego typu a na ruoffie na razie  tego niema


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 16, 2011, 07:48:00 pm »
Pisząc w tym topiku liczyłem na odpowiedzi ludków grających w dużych polskich klanach na Lancerze a nie na flame -_-'ów ....
: hahaha

Widać, że mało wiesz o lancerze

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 16, 2011, 07:57:45 pm »
duzo to pojecie wzgledne. np dla mnie 14 wystarcza


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 16, 2011, 08:30:51 pm »
To wszystko przez cd ekszyn !

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 16, 2011, 10:23:36 pm »
Zgrzaliscie sie tym info jak biala na swieta imho mocno za wczesnie.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 17, 2011, 12:04:46 am »
Zgrzaliscie sie tym info jak biala na swieta imho mocno za wczesnie.

Chyba już drugi raz muszę się z Acidem zgodzić : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 144

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 17, 2011, 12:33:54 pm »
innova again  :beksa:


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 17, 2011, 12:36:19 pm »
Whats wrong with them ?  Innova >>>> NCwest
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 17, 2011, 01:51:44 pm »
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 144

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 17, 2011, 02:42:05 pm »
??

NCsoft Announces a New Way to Play Lineage® II Goddess of Destruction™
 Players will experience a completely reimagined Lineage II, featuring revamped content and game experiences
 Seattle, WA - October 11, 2011 – NCsoft®, the world's premier publisher and developer of massively multiplayer online games (MMOs), is proud to announce its partnership with Innova, a game publisher known for providing Lineage® II service in Russia, to service Lineage II Free to Play in Europe. Current Lineage II European players who already have NCsoft West accounts can continue to play on existing NCsoft West servers.
 Meanwhile, NCsoft West is planning a new Hybrid business model tailored for its players. This new business model provides features an order of magnitude greater than those of a conventional subscription model, and creates a new way to play. Additional details will be announced soon.

http://www.lineage2.com/gd/play-your-way.html

Hi innova, frost, gm sides & etc http://lineage2.eu/
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2011, 02:44:42 pm wysłana przez Sabaton »