Witaj
Gość

Wątek: RU - > EU  (Przeczytany 23981 razy)

  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 27, 2011, 10:35:46 am »
A ja sie nigdzie nie ruszam . Zostaje sobie z towarzyszami
 :D
А я се я нигде не трогаю. Остается себе с товарищами  :D
Dobrze gada, polać mu

O, widzę, że barek już jest :D
nup ;) i farmer


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 27, 2011, 03:13:00 pm »
Dla jasności wbrew panoszacym sie plotkom Dywany nigdzie się nie wybierają

Pozdrawiam pozdrowionych


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 27, 2011, 03:36:31 pm »
my raczje też się nie ruszamy póki co.

mogę też pozdrowić? : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 27, 2011, 03:38:54 pm »
nie bo Ty nawet pozdrawiajac hejtujesz


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 27, 2011, 03:43:22 pm »
damn, so much hate (((
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 27, 2011, 03:45:59 pm »
my raczje też się nie ruszamy póki co.

mogę też pozdrowić? : )
ja tam się ruszam :P
Archeage <3


  • Wiadomości: 209

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 27, 2011, 04:06:17 pm »
To ja sie spytam inaczej- czy na RU bedzie  mozliwosc wyboru wersji jezykowej?
Pytam gdyz doszly mnie takie sluchy aczkolwiek wole je potwierdzic.
Zeby bylo jasne nie pytam o typowe zangielszczenie- tylko bardziej o mozliwosci wyboru jezyka np. przy logowaniu.
Bo jesli :
1) lagi znikna
2) bedzie taka mozliwosc wyboru jezyka (albo na RU zostanie grupa robiaca zangielszczenia)
3) Eu by INOVA wstanie za milion lat

to bardziej oplaca sie chyba jednak zostac na wyfarmionych postaciach niz przechodzic na server gdzie na poczatku bedzie mega problem z wbiciem do gry a co dopiero z wbiciem jakiegos lvlu (no  chyba ze w L2 zrobia chanele ;)- ale tak sie nie stanie)

(sorry za brak pl znakow- brak mozliwosci ich wstawiania)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 27, 2011, 04:10:04 pm »
pewne jest, że będzie takie zangielszczenie jak było do tej pory, ale dopiero w momencie wejścia EU wersji GoD. Dla większości graczy to wystarczy. Lagów od dziś już nie ma (dziś był upgrade Lancera). Kiedy wejdzie EU GoD? Brak info, mimo, że mamy prawie listopad.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 27, 2011, 04:30:09 pm »
Lagów od dziś już nie ma
No lagow serwera pewnie nie, ale gracze -> serwer pewnie dalej takie same ;D ja to nawet grac w pt na pt nie moglem bo takie lagi ze tylko crash gry pomagal a w tym samym czasie moglem spokojnie grac np w czołgi majac tam ping 60 :P zreszta duzo osob u mnie kupowalo battlepinga i wiem ze mieli problemy z gra bez tego progsa.

Mi ruski nie przeszkadza w ogole. tymbardziej ze Lancer jest bardzo fajnym serwerkiem pod wzgledem pvp i eko.

1) lagi znikna
a to info niby skad?
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2011, 04:32:18 pm wysłana przez KubusPuchatek »


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 27, 2011, 06:41:29 pm »
Daje wam miesiąc góra 2 i większość z was i tak wyląduje na EU :)


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 27, 2011, 07:07:30 pm »
m2 tez wam daje max 3 zeby byla drama ze pojdziecie z walizkami, bo beda was ciekawily servery EU. Jednak gra po angielsku to po angielsku a nie rusku, chyba ze ktos zna ruski na 90%.


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 27, 2011, 07:11:56 pm »
m2 tez wam daje max 3 zeby byla drama ze pojdziecie z walizkami, bo beda was ciekawily servery EU. Jednak gra po angielsku to po angielsku a nie rusku, chyba ze ktos zna ruski na 90%.
Napisz mi tak szczerze ile Ty masz lat? Bo nie wiem czy jest jeszcze szansa na to ze z własnej głupoty wyrośniesz.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2011, 07:14:42 pm wysłana przez KubusPuchatek »


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 27, 2011, 07:59:53 pm »
m2 tez wam daje max 3 zeby byla drama ze pojdziecie z walizkami, bo beda was ciekawily servery EU. Jednak gra po angielsku to po angielsku a nie rusku, chyba ze ktos zna ruski na 90%.
Napisz mi tak szczerze ile Ty masz lat? Bo nie wiem czy jest jeszcze szansa na to ze z własnej głupoty wyrośniesz.
Po co ci to wiedziec? Nie widzisz mojego podpisu ze pisze co chce i kiedy chce?
Jak napisze ze mam 23 uwierzysz? Wymyslaj sobie ile chcesz zebym mial lat mi to nie uraza, i tak czuje sie mlodo. Jestem troszke szalony ( walniety )... I nie zwazam na to co pisze, w tyle mam innych. Moga mnie nawet zwyzywac. Sorki za offtop.

Ale co ma byc to bedzie a ru off smierdzi... Cyrlica.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2011, 08:03:35 pm wysłana przez Thombstone »


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 27, 2011, 08:15:55 pm »
thombstone jestes wieksza placzka niz te laski z top model  hahaha
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 27, 2011, 08:16:38 pm »
m2 tez wam daje max 3 zeby byla drama ze pojdziecie z walizkami, bo beda was ciekawily servery EU. Jednak gra po angielsku to po angielsku a nie rusku, chyba ze ktos zna ruski na 90%.
Napisz mi tak szczerze ile Ty masz lat? Bo nie wiem czy jest jeszcze szansa na to ze z własnej głupoty wyrośniesz.
Ale co ma byc to bedzie a ru off smierdzi... Cyrlica.
jak jestes az takim cepem ze nawet nie potrafisz nauczyc sie co oznacza pare znaczkow to faktycznie... hahaha
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 27, 2011, 08:33:18 pm »
m2 tez wam daje max 3 zeby byla drama ze pojdziecie z walizkami, bo beda was ciekawily servery EU. Jednak gra po angielsku to po angielsku a nie rusku, chyba ze ktos zna ruski na 90%.
Napisz mi tak szczerze ile Ty masz lat? Bo nie wiem czy jest jeszcze szansa na to ze z własnej głupoty wyrośniesz.
Po co ci to wiedziec? Nie widzisz mojego podpisu ze pisze co chce i kiedy chce?
Jak napisze ze mam 23 uwierzysz? Wymyslaj sobie ile chcesz zebym mial lat mi to nie uraza, i tak czuje sie mlodo. Jestem troszke szalony ( walniety )... I nie zwazam na to co pisze, w tyle mam innych. Moga mnie nawet zwyzywac. Sorki za offtop.

Ale co ma byc to bedzie a ru off smierdzi... Cyrlica.
Pamiętasz? ) dlaczego juz nie masz swojego sweet podpisu?


« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2011, 08:34:57 pm wysłana przez KubusPuchatek »


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 27, 2011, 08:49:20 pm »
NO NARESZCIE JAKAŚ DRAMA, NA POZIOMIE, ZE SCREENAMI I WSZYSTKIM :D
Archeage <3


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 27, 2011, 08:51:37 pm »
Ale chyba lubisz się z nim kłócić ? .. poziom odpowiada ? Polaczkowo 4life !
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 27, 2011, 08:54:02 pm »
Cytat: Thombstone
m2 tez wam daje max 3 zeby byla drama ze pojdziecie z walizkami, bo beda was ciekawily servery EU. Jednak gra po angielsku to po angielsku a nie rusku, chyba ze ktos zna ruski na 90%.
myslisz, ze grajac na ruoffie 2 a czasem i wiecej lat ludzia tu przeszkadza ruski? na pewnooooooo
beda ich ciekawily serwery eu? maja tu samo od poczatku gry na rusku
nie ta mentalnosc chlopcze.
jezeli nie jestes weteranem priv serwerow z rekordem 10 sztuk w jednym miesiacu to ja jestem synem jenifer lopez i dalejlamy
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2011, 08:57:29 pm wysłana przez Sarin. »


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 27, 2011, 09:03:57 pm »
Ale chyba lubisz się z nim kłócić ? .. poziom odpowiada ? Polaczkowo 4life !
A Ty mi lepiej napisz w jakim const grales na tym Lancerze jak nie squitowales z tego TH ?


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 27, 2011, 09:11:55 pm »
Cytat: Thombstone
m2 tez wam daje max 3 zeby byla drama ze pojdziecie z walizkami, bo beda was ciekawily servery EU. Jednak gra po angielsku to po angielsku a nie rusku, chyba ze ktos zna ruski na 90%.
myslisz, ze grajac na ruoffie 2 a czasem i wiecej lat ludzia tu przeszkadza ruski? na pewnooooooo
beda ich ciekawily serwery eu? maja tu samo od poczatku gry na rusku
nie ta mentalnosc chlopcze.
jezeli nie jestes weteranem priv serwerow z rekordem 10 sztuk w jednym miesiacu to ja jestem synem jenifer lopez i dalejlamy


Zacznijmy od tego ze gra tu a tu to zupełnie inne realia, takie jak znalezienie ludzi bądź  zastąpienie emo. Ciekawsze wojny na serwach pewnie narodowość vs narodowość + polacy vs polacy to już standard. Jednak Angielski>ruski mimo ze ktoś ogarnia w duzym stopniu rosyjski. Równy start, a ruski dlaczego? proste bo nie było lepszej alternatywy,a jeśli teraz będzie? A nie przejdą pewnie ci którym się nie chce koksac od początku, watpie by istniały lepsze powody


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 27, 2011, 09:23:49 pm »
alternatywa w postaci eu to bedzie ale raczej nie dla aktualnie tu grajacych constow czyli 3? wiecej, mniej? nie wiem ile tu jeszcze zostalo, nie gram od czerwca. zreszta juz 2 consty sie wypowiedzialy, ze nie maja zamiaru tam isc. poki sklad sie trzyma i jest pvp a raczej jest to nie pojda nigdzie.


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 27, 2011, 10:03:21 pm »
m2 tez wam daje max 3 zeby byla drama ze pojdziecie z walizkami, bo beda was ciekawily servery EU. Jednak gra po angielsku to po angielsku a nie rusku, chyba ze ktos zna ruski na 90%.
Napisz mi tak szczerze ile Ty masz lat? Bo nie wiem czy jest jeszcze szansa na to ze z własnej głupoty wyrośniesz.
Po co ci to wiedziec? Nie widzisz mojego podpisu ze pisze co chce i kiedy chce?
Jak napisze ze mam 23 uwierzysz? Wymyslaj sobie ile chcesz zebym mial lat mi to nie uraza, i tak czuje sie mlodo. Jestem troszke szalony ( walniety )... I nie zwazam na to co pisze, w tyle mam innych. Moga mnie nawet zwyzywac. Sorki za offtop.

Ale co ma byc to bedzie a ru off smierdzi... Cyrlica.
Pamiętasz? ) dlaczego juz nie masz swojego sweet podpisu?


Quitlem 3 tygodnie pozniej nie z tego powodu tylko z powodu braku cp i klanow jakie tam graja bo wszystkie byly z.j.e.b.a.n.e
Ofc dla mnie.
Hejtujcie sobie na mnie ile chcecie mnie to nie uraza i mam w tyle... A przynajmniej flame idzie vs reszta swiata i tyle ot co.
Komus cos przeszkadza? Dawac dawac...
Na ru offie nie mam zamiaru grac nawet jakby byl po angielsku, a co dopiero z ruskimi gdzie kolwiek.
Z polakami tez grac sie raczej nie da, chyba ze ktos gra dla fun a nie dla polak vs polak. Chociaz PvP, czy to nie oznacza Polak Vs. Polak?
See again in game na EU zobaczymy kto przejdzie...
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2011, 10:06:12 pm wysłana przez Thombstone »


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 27, 2011, 10:10:41 pm »
See again in game na EU zobaczymy kto przejdzie...
Grozisz mi?  :o niezły emo rage


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: RU - > EU
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 27, 2011, 10:17:19 pm »
a co za roznica kto idzie a kto nie , i tak bedzie taka masa swiezych ludzi i constow ze sie jakies dramy pojawia
jezeli ktos chce sie kisic na ruofie bo ma tu swoje wyfarmione party to niech zostaje , nikt nikogo do niczego nie zmusza - ja sam osobiscie wole jednak grac po angielsku, co nawet na l2.ws bylo super plusem bo przynajmniej w party matching mozna sie bylo dogadac a na ruoffie nie wiedzialem do konca czy mnie wyzywaja czy prosza o party... podstawowa znajomosc ruskiego pozwala na granie szczegolnie jak sie ma kogos kto ogarnia ruski dobrze w party (nitrino, nfz itp) ale juz kwestia konwersacji z ruskimi mnie osobiscie juz przerastala mimo wielu prob :)
retired