Witaj
Gość

Wątek: Sword Singer  (Przeczytany 3390 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Sword Singer
« dnia: Czerwiec 13, 2005, 08:35:28 am »
Yo yo :) Zalozylem ten temat zeby dowiedziec sie co sadzicie o tej profesji elfa i jakie sa wasze opinie odnosnie tej profesji?! wszystkich zapraszam do wypowiedzenia sie. ;)
_____________
Serwer:l2planet
Rasa:elf
Profesja:sword singer
Lvl:4x
Klan:keepers


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Sword Singer
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 13, 2005, 02:20:29 pm »
Sądzę, że SwS można nieżle zaroić sprzedając songi, w party też się przyda, a sememu expic też może :)
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • Wiadomości: 124

  • Pochwał: 0

Sword Singer
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 26, 2005, 02:25:09 pm »
Ma bardzo dobre buffy, do tego jego rola jest zadawanie damagu kiedy inni juz zaczeli walke. Samemu nie poradzam wchodzic do walki jako pierwszy...
Jest to fighter-buffer, i takie ma zadania....
Nick:
Rasa:
Klasa:
Poziom:
Serwer: Paradise
 

Poziom:
 
Klan:


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Sword Singer
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 03, 2005, 05:45:18 pm »
Ja gram SwS ta postac jak dla mnie jest do expa i do dawania songow, ajesli chodzi o PvP to jest cienki jak bolka trampki.
Server - L2extreme x7    
Moja Nazwa - Haladir      
Klasa - Sword Singer                                       Klan - Dark Shadows    
LvL - 70+


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Sword Singer
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 12, 2005, 02:21:55 pm »
Tak... i staraj sie chodzic na undead (nieumarle) jezeli juz masz Song of Invocation...


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

Sword Singer
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 12, 2005, 02:53:47 pm »
SwS jest dobry w expieniu oraz w zarabianiu kasy bo moze songi sprzedawac lecz w pvp cieniasek ja bym ci radzil zagrac BD on jest lepszy bo ma dance leprze sa od songow ma skille do duali oraz drain energy i freezing strike
http://img335.imageshack.us/img335/268/art2gn.jpg' border='0' alt='user posted image' />
server-->l2extreme x7
nick-->KlaczekPL
rasa-->czlowiek
klasa-->Glad
lvl-->46 i rosnie z dnia na dzien
clan--> HolyInquisition


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Sword Singer
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 17, 2005, 07:06:44 am »
Chcialbym zmienic moje zdanie SwS z nowymi songami jest bardzo przydtna postacia. w ogóle dla mnie jest duma ze jestem zawsze zapraszany do party. Ale jesli chodzi o sige to tylko party z lucznikami i sztyleciazami.
Server - L2extreme x7    
Moja Nazwa - Haladir      
Klasa - Sword Singer                                       Klan - Dark Shadows    
LvL - 70+


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

porada
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 19, 2006, 10:30:39 pm »
hm...czytam tak sobie wszystkie watki o SwS i zastanaiwamsie nad jedna rzecza,a mianowicie: te songi choc w przeciwienstwie do BD maja raczej charakter defnesywny to musza byc mocne,tym bardziej ze sa tylko na 1 lvlu. nie gralem ta postacia nigdy a na razie mam tylko zmiari chyba zaczne nim grac. tazke pytam jeszcze raz: czy te songi sa naprawde tak mocne? czy np Song of Hunter czyli song ktory zwieksza krytyka zwieksza go o wiele procent?...to ze do party SwS jest zwsze zapraszany to dosc normalne bo akurat jest tak ze songi jak i zarowno dance sa poszukiwane....teraz zalezy tylko cena  na ogol widywalem gosci ze wszystkimi sognami i brali po minimum 150k
pozdrawiam pa


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Sword Singer
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 19, 2006, 10:45:06 pm »
Kasa ktora bierzesz za piosenki zalezy od rat serwera, np na 5x bylo to ok 50k, na 15x bedzie kolo 100k etc. Song Of Hunter zwieksza crit rate dwukrotnie.


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

Sword Singer
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 20, 2006, 08:14:02 am »
aha,dziekuje
ps. a tak tylko w woli komentarza to wiesz na starisie(7x) ludzie biora zazwyczaj po 150k za wszystkie songi


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Sword Singer
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 21, 2006, 11:18:04 pm »
Taa...akurat na starise mam SwS...raz udało mi się samego huntera za 500k sprzedac :P ...cena songow zależy od servera ( i konkurencji :P )


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Sword Singer
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 22, 2006, 09:40:37 am »
Taaa... Juz widze jak sprzedajesz songi na L2P (gdzie trwaja 5 min) :P


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Sword Singer
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 22, 2006, 10:19:17 am »
Wlasnie tyle powinny trwac... wyobraz sobie jak mnie ^%@$(*$#&% trafiala na zenith, gdzie na karik brigde stalo 2 sws'ow i 2 bd kazdy "afk" i co 20 min przybiegala grupa "cwaniakow" i sie buffowala... I kazdy lecial solo nie party, na L2P chociaz w party biegaja : )


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Sword Singer
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 15, 2006, 12:36:18 am »
hmmm sws postać przedewszytskim stworzona na potrzeby party
jest to o tyle śmieszne stworzonko, że co się na nie nie włoży i tak będzie dobrze :P


stanowczo za mało obrony a atak z dualami porównywalny do atku paladyna na 59 :D
Co do opylania piosenek na allseronie chyba tego zwyczaju nie ma (bo sws jest żadkością) a szkoda bo zawsze troche pieniedzy by przybyło


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 1

Sword Singer
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 15, 2006, 07:43:39 am »
Hunter podnosil crit rate o 100% ale na retailu to sie zmienilo i na niektorych prv servach tez, na 60%. Song of Water -> 3+ to evasion, Song of Earth ->+def, Song of Vitality -> + 25% do HP o ile dobrze pamietam...te 4 songi to podstawa w kazdym party, czasem dodaje sie Warding jesli masz pvp z teamem magow lub Wind - przydatny na siege'ach. Dodaj do tego: Dance of Fire/Warrior/Fury/ i  jesli masz bishopa w party to concentration...no i paru lucznikow/daggerow ;)

Got Rice Niguuh?!

Cytat: Goo-Get-Teaaa
NEXT time dont say ur clan rolled VC because u only rolled us with a 6vs6

but you guys had noblesse

VC status.


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 1

Sword Singer
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 15, 2006, 01:09:38 pm »
Songi nie powinny trwać 20 minut.... 5 minut to też dłużej niż jest na oficjalu. Tam trwają 2 minuty, moim zdaniem to trochę za mało, optymalnie byłoby 5 minut, wykluczałoby to sprzedawanie songów i funkcjonowanie SwSa poza party, a jednocześnie nie zżerałoby aż tak szybko many SwSa. Song of Hunter, Water i Wind zastosowany w party łuczników z BD i Dance of Fury, Fire i Warrior + Focus, Death Whisper, Haste, Might, Shield, Guidance itd. od Propheta to śmierć wszystkiego co się rusza. Jeżeli dołączymy jeszcze SE/EE i ich recharge, to łucznicy mogą spokojnie odpalić Vicious Stance i wtedy lepiej niech nikt się nie zbliża. Ich krytyki będą miały kilka tysiecy dmg.

Zdravim
Feanor
www.linezeus.gr

Feanore lvl 52+






  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Sword Singer
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 15, 2006, 02:10:14 pm »
Cytat: xs1nx
Hunter podnosil crit rate o 100% ale na retailu to sie zmienilo i na niektorych prv servach tez, na 60%. Song of Water -> 3+ to evasion, Song of Earth ->+def, Song of Vitality -> + 25% do HP o ile dobrze pamietam...te 4 songi to podstawa w kazdym party, czasem dodaje sie Warding jesli masz pvp z teamem magow lub Wind - przydatny na siege'ach. Dodaj do tego: Dance of Fire/Warrior/Fury/ i  jesli masz bishopa w party to concentration...no i paru lucznikow/daggerow ;)


Nie masz pojecia o L2, a szczegolnie o retialu. Po pierwsze song of hunter daje 100%crityc jednka nie uwzglednia takich buffow jak focus. Po drugie sws nie jest w stanie utrzymac 4 songow, nie mowiac juz o utrzymaniu 4 songow lacznie z 3 dancami BD (poniewaz kazdy kolejny song i dance zjada 2x wiecej mp). Standardowo SwS daje 2 songi hunter i zwiekszajacy p def,  w pvp daje 3 songi na crityc, m def i hp. BD daje 3dance. Lacznie daje to 5-6 slotow zajentych, buffy pp/wc zajmuja ok 12slotow co daje 2-3sloty wolne na ewentuale debuffy, doty.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 1

Sword Singer
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 15, 2006, 06:55:58 pm »
pff kwestia utrzymania songow zalezy od lvl, wiadomo ze sws na levelu 60 nie utrzyma tylu songow jesli musi spiewac co 2 min jednak na 75 lvl niema z tym problemu ..a co do poczatku twojej wypowiedzi, srednio rusza mnie zdanie goscia ktory ma 50 levelowy char na retail 1 raz w zyciu i stara sie byc guru na polskim forum zdominowanym przez prv servery, co do huntera, mozliwe ze masz racje , jednak ktos ostatnio mi mowil ze byl nerfed...

Got Rice Niguuh?!

Cytat: Goo-Get-Teaaa
NEXT time dont say ur clan rolled VC because u only rolled us with a 6vs6

but you guys had noblesse

VC status.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Sword Singer
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 15, 2006, 07:06:59 pm »
Cytat: xs1nx
pff kwestia utrzymania songow zalezy od lvl, wiadomo ze sws na levelu 60 nie utrzyma tylu songow jesli musi spiewac co 2 min jednak na 75 lvl niema z tym problemu ..a co do poczatku twojej wypowiedzi, srednio rusza mnie zdanie goscia ktory ma 50 levelowy char na retail 1 raz w zyciu i stara sie byc guru na polskim forum zdominowanym przez prv servery, co do huntera, mozliwe ze masz racje , jednak ktos ostatnio mi mowil ze byl nerfed...


SwS jak i BD pojedynczo w party nie sa w stanie utrzymac 4 song/dance przez dluzysz czas nawet na 74lvl, po 4-5rundach zaczyna im brakowac mp. Tym bardziej w party gdze sa oboje czyli sws i bd razem i dochodz jeszcze wieksze zucycie mp z powodu nakladani sie song i dance. Max co moze byc to 3dance bd i 2 songi sws czyli lacznie 5. Twoja widza niestety ma niewiele wspolnego z realiami retiala wiec wypadalo by wpier sie co nieco dowiedziec a nie pisac zaslyszane plotki.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami.