Witaj
Gość

Wątek: Jakiego DD?  (Przeczytany 7525 razy)

  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 0

Jakiego DD?
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 04, 2006, 10:03:22 am »
To chyba zdecyduje sie na tego glada....ale HE mnie tez kreci :wink:


Jakiego DD?
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 05, 2006, 09:43:01 pm »
Gladiator "troche" zbugowany jest na privach ale jak sie umie nim grac to i tak wymiata.


  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 2

Jakiego DD?
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 06, 2006, 03:35:35 pm »
Cytat: Feanor
Bierz HE :D jest ich mniej niż noobowskich SRów, a na siege wymiatają.


taaa na paradise najwięcej jest HE.Powód? nie słyszałem żeby na jakimś innym serwerze łucznicy tak wymiatali... chociaż ostatnio dodali L2Pardise Balans System to już nie wymiatają tak bardzo...Glad to lama (tak to sie już utarło) fajnie sie nim gra,nudny nie jest.ALe xepienie nim to na wyzszych lvl porażka, mało ludzi chce mieć glada w clanie, a jeszcze mniej ludzi cche mieć glada w party.Osobiście nigdy glada do party niebiore (chyba że jest mus)skoto masz być w party z OL to weź warlorda.Duet warlord OL to niezły sposób na szybki exep.Destro na paradise za silne nie są, mój kumpel BD pojechał na renie Destro na podobnym lvl z GreatSwordem. Ździwiło mnie to nie powiem.Co do daggerów, słyszałem że mają (albo już zmniejszyli) obniżyć  niektórym daggerom land rate skilli (TH a reszte daggerów nie wiem).bierz PW albo tyranta chyba że chces złucznika to bierz jak połowa innym ludzi grających na paradise HE.HE na paradise wymiata.
nick Harnas zawsze i wszędzie....


  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 1

Jakiego DD?
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 06, 2006, 04:13:11 pm »
Co racja to racja glad jest nudny. Jego można kochać albo nienawidzić (ja wybieram to drugie). Bierz tyranta lub HE- dwie ciekawe postacie, a glad to lama.
Wszyscy jesteście faje :P


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Jakiego DD?
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 06, 2006, 04:48:39 pm »
Stary jeszcze raz powiesz ze Glad jest nudny to ci walne... TH nie jest nudny?? DA nie jest nudny?? Tyrant jest tak jak glad tak samo "radosny", jak glad jest nudny to wszyscy sztyleciaze sa nudni, i 80% tankow. Do expienia jest ciezki to fakt, nikt go nie chce w klanie to fakt, pvp z dobrym gladem tez sie boja to tez jest fakt 8) W mass pvp tez nie jest zly bo 2 skille maga ni ma, nie sholdujesz nie zesleepujesz, nie ogluszysz, niezle hp, ciezko zabic, w lighcie ciezko trafic. Bylem raz gladem na pvp druzynowym, to byla porazka bo nam dali przeciwnikow z kosmosu, jak ja mialem 68 lvl to oni 75+ wszyscy a polowa to byly TH ktore na extreme byly totalnie i absolutnie przepakowane, a glad w druga strone. Tak na marginesie... To kto chce tyranta do klanu? :lol:  Z tego co wiem nie lubia ich nawet bardziej niz gladow bo moze sie przydac do wszystkiego lub do niczego:P Glad przynajmniej ma zapewnione ze skille ma mocne(ale dobry glad zrobi ci 3x tyle co TH bo glad ma o wieeeele wieksze mozliwosci kombinowania) tak na marginesie to mialem raz wojenke taka mala, i nie full zbuffowany wyciagnalem zgadnij ile hp? 11740 hp - lali mnie i lali i zabic nie mogli.


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Jakiego DD?
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 06, 2006, 05:27:59 pm »
Glad jest nudny, tyrant jest nudny, th jest nudny, hawkeye jest nudny, lineage 2 jest nudny, wszystko jest nudne :) Po co ja w to gram ?  :roll:


  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 1

Jakiego DD?
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 06, 2006, 05:32:22 pm »
Sry, ale własnie mój kumpel mial problemy dojść gladem do dobrego klanu. Dostałem się tylko ja tyrantem. Mi nic nie mówili, że tyr jest nieprzydatny, wręcz przeciwnie, kiedy pytałem się czy mnie przyjmą, mówili, że nie ma problemu, bo tyr na full buffkach zamiata wrogów jak kombajn pole. A glad jest nudny, bo on działa sam dla siebie, przyznałem, że ma dobre skille, ale zaliczam się do tej rzeszy co sądzi, że glad jest NUDNY. Mówiłem, jego można kochać albo nienawidzić.
Wszyscy jesteście faje :P


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Jakiego DD?
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 06, 2006, 05:39:45 pm »
Glad jest nudny... Wiesz jak glad zamiata na full bufie?? Masz racje Tyr jest do zamiatania pol i jezdzenia kombajnem, glad jest stworzony po to by na arenie robic rozrobe. I tego nic nie zmieni. On nie jest nudny bo to jest jedna z niewielu postaci w ktorej mozna pokazac ze umie sie grac a nie naciskac 3 przyciski(backstab, deadly blow i mortal blow). Tyr wcale tak ostro nie wymiata:] Byle mag i byle lucznik zrobi z niego pasztet. Z lucznikiem glad sobie nie da rady ale mag to pikus, duzo widzialem tyrantow, niewielu bylo przydatnych, duzo widzialem gladow, niewielu umialo grac, a jak umialo to grzali na pvp lepiej od TH.


  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 1

Jakiego DD?
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 06, 2006, 05:47:44 pm »
LOL, mag nie ma co robić z gladem, glad nawet do niego nie dobiegnie, chyba, że twój glad to mutant tak jak na Dragonie. Spróbuj gladem załatwić łucznika. Glad robi rozróbe chyba jak nie ma na arenie nikogo prócz niego- joke :D . Daj mi jakiś filmik gdzie glad rozwala maga, bo takiego jakoś nie widziałem. Mówiąc maga chodzi mi o spellsingera np.
Wszyscy jesteście faje :P


Jakiego DD?
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 06, 2006, 05:51:58 pm »
Cytuj
Z lucznikiem glad sobie nie da rady


Przeciez zychu pisze ci ze nie da rady z lucznikiem. Czytaj uuwaznie.


  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 1

Jakiego DD?
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 06, 2006, 05:53:33 pm »
Cytat: Heinen
Cytuj
Z lucznikiem glad sobie nie da rady


Przeciez zychu pisze ci ze nie da rady z lucznikiem. Czytaj uuwaznie.


Wiem, ale chciałem przez to podkreślić, że tyrant może wygrać z łucznikiem, o to mi chodziło. :D
Wszyscy jesteście faje :P


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: 2

Jakiego DD?
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 06, 2006, 05:56:42 pm »
Cytat: Zychu
Tyr wcale tak ostro nie wymiata:] Byle mag i byle lucznik zrobi z niego pasztet


 :lol: Właśnie żaden z łuczników nie ma szans pojechać tyranta (chyba, ze mowisz o tyr16 ---> jego kazdy ownuje nawet bishop :twisted: )...
Co do maga to prawda niestety.
You watch the world exploding every single night
Dancing in the sun a newborn in the light
Say goodbye to gravity, say goodbye to death
Hello to eternity I'll live for every breath


  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 1

Jakiego DD?
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 06, 2006, 06:00:03 pm »
Czyli:

tyr>łucznik
tyr<mag

glad<łucznik
glad<mag

:P

tyr?glad

Biłem się raz z gladem moim tyrem i wygrałem, ale to nie była ciężka walka, bo posiadaczem glada był noob.

Wiem jedno, że tyr robi większą siekę na full buffach niż glad, mam nawet gdzies taki fajny filmik... muszę go znalezc w stercie 100 innych.

Dodam, że tyr ma wygodnego stuna, a nawet dwa.
Wszyscy jesteście faje :P


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: 2

Jakiego DD?
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 06, 2006, 06:06:18 pm »
Glad > Tyrant (retail) chyba, że tyrant umie dobrze grać to ma spore szanse

Glad< Tyrant (priv)

66+ Tyrant > Glad (retail) ---> Bison FTW
You watch the world exploding every single night
Dancing in the sun a newborn in the light
Say goodbye to gravity, say goodbye to death
Hello to eternity I'll live for every breath


  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 1

Jakiego DD?
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 06, 2006, 06:10:14 pm »
Cytat: Xavierr
Glad > Tyrant (retail) chyba, że tyrant umie dobrze grać to ma spore szanse

Glad< Tyrant (priv)

66+ Tyrant > Glad (retail) ---> Bison FTW


Ja bym jeszcze poeksperymentował i obu dał full buffki. Ciekawe kto wyszedłby z tego kotła :D. Mocną stroną glada są jego skille, ale chyba żaden buff nie wspomaga jego triple sonic slasha i tego co tam on jeszcze ma, zaś siła tyra tkwi w atk. speedzie i pkt. atk. które buffki zwiększają.
Wszyscy jesteście faje :P


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: 2

Jakiego DD?
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 06, 2006, 10:24:01 pm »
No mi chodziło właśnie o full buff.  8)

BTW. coraz więcej fajowych nowych emotek :roll: Dzięki Sal do gadulca se ściągne :P
You watch the world exploding every single night
Dancing in the sun a newborn in the light
Say goodbye to gravity, say goodbye to death
Hello to eternity I'll live for every breath


  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 1

Jakiego DD?
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 06, 2006, 10:34:26 pm »
Dobra, przyznaje jemu racje, glad jest mocny, tylko w moim odczuciu jest nudny i tyle. Zostawie to już dla siebie.
Wszyscy jesteście faje :P


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Jakiego DD?
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 19, 2006, 10:37:06 am »
:oops: hmm a ja powiem tak ze glad nie  jest w ogóle nudny posiada takie mozliwosci do kombinowania ze skilami na pvp jak chyba niewiele innych postaci,glad to jest postac  dla ludzi ktorzy lubia  grac z dualami,   ale musze przyznac tez racje ze glad rzeczywiscie raczej w party nie tlucze to raczej postac do samodzielnego expienia a co do pvp to z lucznikami ma pozamiatane.... z magami wszystko zalezy  czy sleep wejdzie...... a co do tankow i daggerow zalezy od umiejetnosci gracza posiadajacego glada :P


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Jakiego DD?
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 19, 2006, 11:13:59 am »
Cytuj
BD to support nie DD

Nigdzie nie pisalem ze to dd  .
 :shock:


Cytat: blueberry1000kg
ale zaliczam się do tej rzeszy co sądzi, że glad jest NUDNY

Ty jestes nudny wlasnie chodzi o to zeby grac samemu..


Cytat: Zychu
duzo widzialem gladow, niewielu umialo grac, a jak umialo to grzali na pvp lepiej od TH

I to jest to widzi ktos nooba i pozniej twierdzi ze glad to szmata..


Cytat: stozek2
z magami wszystko zalezy czy sleep wejdzie

Lion Heart? :P


  • Wiadomości: 139

  • Pochwał: 2

Jakiego DD?
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 19, 2006, 12:31:59 pm »
Lion Heart na priv nie zawsze działa.NA paradise nie dziłą, a przynajmniej nie działąło.
nick Harnas zawsze i wszędzie....


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 1

Jakiego DD?
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 23, 2006, 08:56:58 am »
Glad na prv servach opartych na c1 to totalne dno. Na retail to specyficzny DD ktory po 2 minutach pvp konczy cale swoje mp i niema dalej co robic  :roll:

Got Rice Niguuh?!

Cytat: Goo-Get-Teaaa
NEXT time dont say ur clan rolled VC because u only rolled us with a 6vs6

but you guys had noblesse

VC status.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Jakiego DD?
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 23, 2006, 10:17:14 am »
Glad na oficjalu tez nie jest zbyt dobry. Skille kosztuja mase mp w porownaiu do dmg, wolny. Jedynie na arenie moze sie wykazac, w opne pvp jest to postac slaba.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 185

  • Pochwał: 1

Jakiego DD?
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 03, 2006, 10:24:39 pm »
nie wiem czemu tak wielbicie skille glada, tyr ma niewiele slabsze i atck spd duży na moje odczucie jego wadą jest lekki armor i brak lion heartha.

PS:totem spirit rabit > stun > mag leży o ile nie wiejdzie sleep albo tyrowi stun  
to zalezy od szczescia


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 2

  • Sorry I'm Newbie ;( /// FameN'Glory
Jakiego DD?
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 03, 2006, 10:37:04 pm »
Kocham gladiatorki, kocham te ich kędziorki, gdy napieprzają dwoma mieczami, to ja tutaj klaskam jajami..

Nie wiem czemu marudzicie, o ile dobrze pamiętam to mi starczał jeden pasek many, sprawdzę to niedługo  :wink:  no fakt ale nie ma mnie co porównywać do was, dla was jestem bogiem i nie macie ze mną szans  :P

W sumie to czemu ten temat nie jest jeszcze zamknięty?


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Jakiego DD?
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 03, 2006, 10:47:33 pm »
Moje typy

Najlepszy DD (melee) - bez dwoch zdań GLADIATOR
Najelpszy DD (na odleglosc) - Phantom Ranger
Najlepszy DD (na masowki) - Warlord
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]