Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Franz :P  (Przeczytany 379585 razy)

  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #500 dnia: Czerwiec 03, 2009, 03:19:32 pm »
Napisałeś dawaj teraz na pvp - To się kur... zaloguj!


Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #501 dnia: Czerwiec 03, 2009, 03:30:42 pm »


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #502 dnia: Czerwiec 03, 2009, 04:22:42 pm »
Coraz ciekawiej tutaj :D

Btw to mnie rozwaliło:
nie wiem pajacu skad masz to info ale rolans zadnego bana nie dostal.
A tu prosze jacy elokwetni nic tylko sie zaprzyjaznic
Haha :D


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #503 dnia: Czerwiec 03, 2009, 04:41:59 pm »
Cytuj
Mma nadzieje ze znajde  screena jak Alarion wlacznie z slonialem prosza zeby ich nie zabijac bo to jest wojna dartmytha a nie ich - zygac sie chce
No daj w koncu tego screena, bo umieram z ciekawosci.

Cytuj
Innadril   

Odrodzenie +wizardsgulid  22 osoby  vs MH+HOD  56 osob -  MH  I HOD PADLO NA GLEBE  X 3
HoD/MH nie bylo na tym siege.
Cytuj
2 tygodnie pozniej 

Innadril   Odrodzenie + wizardsgulid 21 osob vs HOD  68 osob   - HOD PADL  i wiecej nie przyszli
WG samo wystawia wiecej niz 21 graczy.Przyszlismy na ostatnie 10 minut i prawie udalo przejac sie zamek, zabraklo 2-3 minut by skonczyc przejmowanie.

Cytuj
Dion

Odrodzenie +  wizarsgulid  19 osob  ( zapisanych na siege 14 klanow atakujacych )(HOD NIE BYL ZAPISANY PRZYSZLI Z ZAWISCI ZE MY MOZEMY BYC LEPSI OT TAK PRZYSZLI POPRZESZKADZAC) ODRODZENIE ZDOBYLO DION
Odrodzenie nic nie zdobylo, mialo przez chwile skrestowany zamek z przyzwolenia fusion, ktore zmasakrowalo HoD cala swoja sila. HoD mialo zapisany alt klan, ktory zamek przejal, ale na to byscie nigdy nie wpadli, ze mozna tak zrobic i w razie czego jeden CL moze kontrolowac kilka zamkow.
Cytuj
Wiec kazde nastepne pvp bylo by blazenada w wykonaniu MOSTHATED I HOD- U  (  PO PROSTU ZYGAM NA WASZE DOCINKI
Blazenada? To nie my sie skladalismy od low lvl TH.
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #504 dnia: Czerwiec 03, 2009, 04:48:13 pm »
Slon nie pamientasz juz jak plakałes na pm Rebelowi ze niechcesz juz padac od niego bo miales ally z jego bratem ?? ze niechcie odpowiadac za caly klan co ??
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2009, 04:58:02 pm wysłana przez Her0s »
Server: Core
Othell Rogue


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #505 dnia: Czerwiec 03, 2009, 05:01:02 pm »
Slon nie pamientasz juz jak plakałes na pm Rebelowi ze niechcesz juz padac od niego bo miales ally z jego bratem Thermem ??
Nie pamientam. Moja jedyna rozmowa z Rebelem dotyczyla tego, zeby powiedzial bielakowi, ze jak chce mnie flejmowac na pm to niech mnie odblokuje. Z Thermem, czy tam Rebelem rozmawial Alarion i z tego, co mi mowil to sa oni w przeciwienstwie do was normalnymi ludzmi, z ktorymi nawet da sie pogadac, wiec troche fail. Ja nigdy nie plakalem o jakiekolwiek procenty, czy padanie, bo jezeli by tak bylo, to nie mialbym teraz 79, a cos w okolicach 81. My stajemy do walki, jakkolwiek nierowna by ona nie byla.
Cytuj
ze niechcie odpowiadac za caly klan co ??
Gdybym niechcie(?) odpowiadac za czyny klanu, a klan za moje, to by mnie w nim nie bylo.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2009, 05:05:28 pm wysłana przez slon »
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #506 dnia: Czerwiec 03, 2009, 05:15:38 pm »
Bielak , jesteś jednak największym idiotą jakiego udało mi się spotkać , w tym wypadku to nie jest obraza , bo sami widzicie co ten typ pisze i czym się chwali . Twoja głupota już powoli przekracza jakiekolwiek normy , najpierw próbujesz wszystkich oszukać że ty to niby nie bielak po czym umieszczasz screeny z bielakiem w roli głównej... FAIL .

Taki z ciebie pvp'er że 3 razy zabiłem cie moim TH na 75 lvl , więc nie wykręcaj się tym, ze masz w klanie tylko dwie 78 lvlowe postacie . Popisujesz się screenami jak zabijasz na afku , takie screeny są gówno warte , pokaż coś z live pvp , jakieś screeny z normalnego pvp.

I CHODZ NA PVP pt vs pt , zobaczymy kto jest lepszy, zfrapsujemy wrzucimy tutaj i dopiero pogadamy.

I jeśli powiesz że nie masz czasu na pvp to jesteś frajerem i ciotą , bo skoro masz czas lazić po spotach o 4 rano to na pvp też czas znajdziesz . W końcu może rozstrzygniemy spór tym pvp . I nie wykręcaj się tym że twoje party lata w a grade , bo nasze też nie jest ani wylvlowane ani ubrane tak jak powinno , ale o tym chyba już wspominałem.


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #507 dnia: Czerwiec 03, 2009, 05:20:51 pm »
Ja sie nawet nie dziwie, ze na poczatku nie chcial sie nawet tu przyznac, ze on to on xD Najwiekszy fail jaki widzialem:D
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #508 dnia: Czerwiec 03, 2009, 05:38:02 pm »
:P Przerąbane wczoraj topic miał 23 strony dziś patrze 26 :P to chyba najżywszy temat teraz ^^




  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #509 dnia: Czerwiec 03, 2009, 05:47:56 pm »
Super się fazujecie nawzajem.
Trzymam kciuki
:*
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #510 dnia: Czerwiec 03, 2009, 06:05:39 pm »
Super się fazujecie nawzajem.
Trzymam kciuki
:*
Ile stron przeczytałeś?


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #511 dnia: Czerwiec 03, 2009, 06:13:01 pm »
0
mówili, że nie widze, że jest aktywny topic, a widze
więc to udowodniłem
mój stosunek do poruszanej tutaj tematyki znasz
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #512 dnia: Czerwiec 03, 2009, 06:18:31 pm »
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #513 dnia: Czerwiec 03, 2009, 06:21:33 pm »
0
mówili, że nie widze, że jest aktywny topic, a widze
więc to udowodniłem
mój stosunek do poruszanej tutaj tematyki znasz
:D

Ontopic:
Btw zabawne jest to, że ZUZIA wkleja screeny z zabijania botów... robione z IG Walkera xD Już ja dobrze wiem po co te komentarze na białych tłach na tych screenach :P


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #514 dnia: Czerwiec 03, 2009, 06:26:54 pm »
Ontopic:
Btw zabawne jest to, że ZUZIA wkleja screeny z zabijania botów... robione z IG Walkera xD Już ja dobrze wiem po co te komentarze na białych tłach na tych screenach
:P

no baaa ;d


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #515 dnia: Czerwiec 03, 2009, 06:29:30 pm »
Bielak -_-'nij screena z iloscia pvp plix plox, posmiejemy się.




http://images47.fotosik.pl/80/2c56de4f234796b2.jpg

Fruzia Pm in game to Ci powiem jak sie zbija licznik pk

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2009, 06:33:20 pm wysłana przez Quentim »

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #516 dnia: Czerwiec 03, 2009, 06:42:10 pm »
WOW, nawet mnie sie udalo zalapac na screena. Fakt, faktem bylem w c grade i kolo 55 lvla, ale co tam, respect.


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #517 dnia: Czerwiec 03, 2009, 06:50:36 pm »
Z mojej strony na tą chwilę tylko jedno :

Bielak, powoli ale z uporem gonię Was z lvl  8)

BTW. Szatanku czy jak Ci tam, MH i HoD zawsze dostaną info o Waszej lokalizacji, już ja sie o to postaram.
Yukidian widze że poddenerwowany jakiś jesteś dzisiaj :D My tylko Q na HS robilismy nie trzeba było się flagować :P
Ale w sumie dobrze zaraz po Alarionie kolejna osoba do której poleci pm z inf o Odr :)

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2009, 09:28:31 pm wysłana przez dziobal294 »


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #518 dnia: Czerwiec 03, 2009, 06:51:52 pm »
hahaha widze ze masz screeny jak na sylwestra biles pol godziny nasze party i udalo ci sie zabic BD a potem zlozyles sie na double shota ode mnie hahaha niezle niezle, a potem screen z mojego expa na varce w grudniu (bo od stycznia siedzialem w MoS) nice.
Screeny z postaciami ktore juz dawno zostaly przeze mnie sprzedane i na dodatek z crestem z poczatku istnienia klanu, tak jak pekowanie Boksera na AFK - osoby ktora nie gra w mosthated ani w hod od ponad 2 miesiecy. Nice, faktycznie pokazales co potrafisz.
Sruba? a kto to jest?

I naprawde mysle ze masz jakas paranoje co do mojej osoby.

btw. w HoD padla propozycja zrobienia masowej petycji na wasze postacie , sam jestem ciekaw jak to sie rozwinie. Na szczescie ja gram tylko okazyjnie i wisi mi ta cala sztuczna afera, zreszta niedlugo bede smigal sobie na innym serwerze. Po prostu caly czas szukaliscie zaczepki a teraz staracie sie odwrocic sprawe ze niby to nasza wina - naprawde żałosne, a najwieksza żenada jak bot wypomina botowi ze botuje - co robiliscie po tym jak zamknolem wojne z wami w MostHated bodajże w lutym?Koksaliscie afk na varce razem z Rebelem na spocie kolo wioski na varce 24/7 , i nikt was nie ruszal przez ponad 2 miesiace wiec nie placz mi ze jestes biedny bez lvl i kasy na sprzet bo wiem jak tam idzie exp i kasa.
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #519 dnia: Czerwiec 03, 2009, 06:53:00 pm »
Z mojej strony na tą chwilę tylko jedno :

Bielak, powoli ale z uporem gonię Was z lvl  8)

BTW. Szatanku czy jak Ci tam, MH i HoD zawsze dostaną info o Waszej lokalizacji, już ja sie o to postaram.
Yukidian widze że poddenerwowany jakiś jesteś dzisiaj :D My tylko Q na HS robilismy :P
Ale w sumie dobrze zaraz po Alarionie kolejna osoba do której poleci pm z inf o Odr :)




Ja tez chce info plx pl0x <3
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #520 dnia: Czerwiec 03, 2009, 07:33:08 pm »
mdh

ok ok :D
A swoją drogą aż żal bierze że wcześniej nie zawitałem na to forum  :o
///
i coś z MySQL chyba jest bo nie moge dodac ani avatara ani sygnatury.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #521 dnia: Czerwiec 03, 2009, 07:47:10 pm »
A swoją drogą aż żal bierze że wcześniej nie zawitałem na to forum  :o
No widzisz :D Zaproś wszystkich kolegów tutaj, my lubimy zerg nowych userów :dw_3_1:

i coś z MySQL chyba jest bo nie moge dodac ani avatara ani sygnatury.
Wywala błędy, ale zmienia co ma zmienić. W razie czego wyślij mi PM, to Ci ustawię.


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #522 dnia: Czerwiec 03, 2009, 08:45:37 pm »
Wiec widac ze koslawy lis DarthMyth ratuje sie ucieczka ;)Postac wybotowana i jak kazdy kto sie boi bana kuli kite ;)
Oj Darth kmiocie barowy zawsze byles  lesczem a teraz uciekasz  ;)dlaczego jeszcze ? dlatego ze juz spokojnie nie mozesz expic ;)

Co do petycji klanowej DARTH  MAM TO GLEBOKO GDZIES A WIESZ DLACZEGO ? BO GDYBY ZBANOWALI BEZPODSTAWNIE SZANOWNEGO PANA BIELAKA , MAM BARDZO BLIZIUTKO DO BIURA NC-SOFT ;)
I NA PEWNO SIE POSTARAM ZEBY KAZDY TAKI OSIOL JAK TY OTRZYMAL TEZ TO SAMO W PREZENCIE ;)
TYLKO ZE JA KUPIE SOBIE POSTAC ZA TYSIAC EURO I będę PEKOWAL OSTATNIE NIEDOBITKI HOD I MHA TOBIE POZOSTANIE GRA W TIBIE;)
Trzymaj sie cwoku i faktycznie zmien server bo smierdzsz strasznie ;)
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #523 dnia: Czerwiec 03, 2009, 08:57:52 pm »
Wiec widac ze koslawy lis DarthMyth ratuje sie ucieczka ;)Postac wybotowana i jak kazdy kto sie boi bana kuli kite ;)
Oj Darth kmiocie barowy zawsze byles  lesczem a teraz uciekasz  ;)dlaczego jeszcze ? dlatego ze juz spokojnie nie mozesz expic ;)

Co do petycji klanowej DARTH  MAM TO GLEBOKO GDZIES A WIESZ DLACZEGO ? BO GDYBY ZBANOWALI BEZPODSTAWNIE SZANOWNEGO PANA BIELAKA , MAM BARDZO BLIZIUTKO DO BIURA NC-SOFT ;)
I NA PEWNO SIE POSTARAM ZEBY KAZDY TAKI OSIOL JAK TY OTRZYMAL TEZ TO SAMO W PREZENCIE ;)
TYLKO ZE JA KUPIE SOBIE POSTAC ZA TYSIAC EURO I będę PEKOWAL OSTATNIE NIEDOBITKI HOD I MHA TOBIE POZOSTANIE GRA W TIBIE;)
Trzymaj sie cwoku i faktycznie zmien server bo smierdzsz strasznie ;)

Widze Boga
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2009, 09:01:28 pm wysłana przez Quentim »

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #524 dnia: Czerwiec 03, 2009, 08:59:19 pm »
Ten post jest boski... Doceniłem geniusz Pana Białego w całym jego rozmachu! Pan Biały zmiażdżył wszystko i wszystkich...

będę będę będę go uwielbiał!
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker