Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 924739 razy)

  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5375 dnia: Maj 22, 2018, 02:58:59 pm »
Dołączyć do winning side'u i robić pep talk przeciwnikom. Ludzie to mają tupet.
Nie wiem do kogo to było, ale jeżeli do mnie to zacząłem tutaj grać koło Listopada 2017 gdzie sytuacja była wyrównana, poszliśmy do doty bo miałem tam znajomych którzy użyczyli boxy do expa dla naszego party w miedzy czasie dużo zmieniało był czas że dota nie miała żadnego zamku, i nikt sideu nie zmieniał. Teraz jest płacz że pufa ma wszystko, to nie on to zrobił tylko enemy. Po za tym słyszałem że niektóre party nawet gdyby chciały wyjść to na pewno nie stworzą sideu z party z blue sidea, bo nie warto. Narobiły sobie wrogów i dlatego nikt z doty nie chce do nich dołączyć to nie tak że pufa trzyma za mordę i nikt nie myśli nad tym aby coś się działo na serwerze.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5376 dnia: Maj 22, 2018, 08:05:37 pm »
Typ podniósł mi adenę jak expiłem na 12 levelu. Wojna na śmierć i życie na zawsze!  hahaha
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5377 dnia: Maj 22, 2018, 09:23:08 pm »
Pufa pojechał na wakacje nie ma go 3 tygodnie :) tzn już jeden tydzień minął więc jeszcze 2( nie powtarzalna okazja na coś...)
to zmieńcie side a nie PVE uprawiacie :D


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5378 dnia: Maj 22, 2018, 10:03:17 pm »
Na jaki?
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5379 dnia: Maj 22, 2018, 10:24:47 pm »
Taki mamy kraj taki jaki potrafimy zrobić. Oddaj cześć wodzowi. Niech żyje Pufonowicz.


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5380 dnia: Maj 23, 2018, 09:16:52 am »
Pufa pojechał na wakacje nie ma go 3 tygodnie :) tzn już jeden tydzień minął więc jeszcze 2( nie powtarzalna okazja na coś...)
to zmieńcie side a nie PVE uprawiacie :D

tu nie ma drugiego sidu, nie ma do kogo dolaczyc.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5381 dnia: Maj 23, 2018, 09:46:05 am »
Pufa pojechał na wakacje nie ma go 3 tygodnie :) tzn już jeden tydzień minął więc jeszcze 2( nie powtarzalna okazja na coś...)
to zmieńcie side a nie PVE uprawiacie :D

tu nie ma drugiego sidu, nie ma do kogo dolaczyc.

Ja nie namawiam, do żadnego side chce aby było dużo PVP na serwerze najlepiej 4 side :D
Ja od początku pykam w blue side, w red side nie chce.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5382 dnia: Maj 23, 2018, 10:22:16 am »
Kiedy blue side zacznie pkowac green dotę w nekro? czy czekają aż ktoś to za nich zrobi? a może to ich własne party pod pachą pufy? :D
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5383 dnia: Maj 23, 2018, 10:31:16 am »
a może to ich własne party pod pachą pufy?
A od kogo myslisz, że maja epiki i sprzęt ;-)
Rączka rączkę myje.
Lineage 2 Classic EU Skelth
Titan 78 - Vilhelm
Moonlight Sentinel 77 - Villz


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5384 dnia: Maj 23, 2018, 10:37:15 am »
Kiedy blue side zacznie pkowac green dotę w nekro? czy czekają aż ktoś to za nich zrobi? a może to ich własne party pod pachą pufy? :D

jedno party z blue placi podatek pufie zeby ich looper party robilo adene na rmt, duzo nienawiści ale kiedy rozchodzi sie o kase to sie sporo zapomina.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5385 dnia: Maj 23, 2018, 10:57:39 am »
Hahaha ja przecież bardzo dobrze wiem, że od dawien dawna to tylko pozorowana wojna jeszcze od czasów apex vs united. Szkoda, że na EU jest taka rotacja graczy, że już nikt nie pamięta jak to Ginto/cytheria i kupę innych z ziddym czy invizo w jednym lilililil party brali expa za kasę. Liderzy dwóch największych wrogich klanów spokojnie stali razem w pt i nie było problemu. Jedyni, którzy są ciśnięci przez obie strony to randomy, którzy nie chcą się podporządkować jednym albo drugim. Oprócz kilku osób z jakimiś personalnymi urazami (większość już poquitowała) cała reszta to jedna banda. Gdyby to była prawdziwa wojna PVP jak to za starych czasów L2, to liderzy tych śmiesznych klanów czy CP sami grali by SWS/BP czy innym supportem a nie szukali randomowych klikaczy na bądź co bądź najważniejsze postacie na PVP. A tymczasem biegają na jakiś PR czy nekro i udają, że robią PVP, pleaaaaseeee.

Skoro blue nie dają rady w open PVP, ani na siege, ani na epikach to powinni odcinać pufę od hajsu, czyli RB 35-60 na początek + gnębienie tym co płacą haracze. Wiem, że dla farmerów to przejebana sytuacja, no ale gdybym był liderem blue i widział kilkanaście party płacących pufie tylko za to że ich nie pkuje to sam bym ich docisnął. Zresztą, z tych co płacą to może 10% to prawdziwe randomy, a reszta to loop alty pod zarobek "wielkich tego świata" z obu side'ów :D Zwykły random nie będzie opłacał 10 czy 20 kont tylko po to żeby farmić w nekro.

Tak jak u nas w pożal-się-boże sejmie - na wizji żrą się jak wściekłe psy, a poza wizją chleją razem wódę za "państwowe", a maluczcy biorą w dupę.
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2018, 11:00:42 am wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5386 dnia: Maj 23, 2018, 12:05:31 pm »
Evil od trzech dni wprowadził zmiany 24/7 w CPku bo mu za dużo rajdów znikało ;) Wczoraj z axxisami byliśmy mu poprzeszkadzać też na FoM aczkolwiek nie udało się żadnego rajdu mu gwizdnąć. Nawet konie z Necro sie pojawiły na FoM. Do zabijania raidów wystarczą 2 osoby, CoV i odpowiedni setup. Najlepiej sprawdza się Stigma, Summoner dla heala, SK na tanku i 3 tyranty. Reszta to już tylko bonus: Block Shield z propheta 76+, curse of abyss z necro 78, counter critical z pp 80 ale da się bez tych rzeczy rajdy bić bezproblemowo. Kabul ty byś sam ze swoim supportem mógł robić RBki.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5387 dnia: Maj 23, 2018, 02:05:48 pm »
Jakbym miał z kim to bym robił, samemu nie chce mi się wkurwiać. Zagadywałem z BF bo niby szukali pomocy na RB, ale mi powiedzieli że RB 60- to "kinda their private bussines" a na te 65+ moja deska 73 ma za duży level dla nich (????). Wyjebane mam.

Czyli płacz, że nie ma ludzi, a jak ludzie są to zawsze im nie pasuje :P
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2018, 02:08:49 pm wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5388 dnia: Maj 23, 2018, 07:33:05 pm »
Kabul u nas w CP codziennie ktoś loguje PK i czyści necro z zielonych :D

Tylko dla nas to FUN a nie walka z faktorami w necro :D


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5389 dnia: Maj 23, 2018, 08:01:54 pm »
lf log/pass na pk chara, też chcę być madafaka, a tak naprawdę to nie wierzę. Ile razy bym kamerki nie zalogował green dota farmi.
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2018, 08:07:11 pm wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5390 dnia: Maj 23, 2018, 10:31:10 pm »
lf log/pass na pk chara, też chcę być madafaka, a tak naprawdę to nie wierzę. Ile razy bym kamerki nie zalogował green dota farmi.

My farmimy nowe postacie lov level, dla nas priorytetem jest nasz exp a nie zabranie partu KK klientom pufy LOL.
btw 71 moja nowa postać.


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5391 dnia: Maj 24, 2018, 01:58:18 am »
To będzie 3 chyba. Ale sobek już nie taki pospinany na tym forum jak kiedyś. Bida.  :?


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5392 dnia: Maj 24, 2018, 09:56:36 am »
https://youtu.be/DLMcqzH1194

Partyzancka walka z oddziałami ukraińskiego najeźdzcy i jego PVE niewolników...


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5393 dnia: Maj 24, 2018, 10:46:42 am »
https://youtu.be/DLMcqzH1194

Partyzancka walka z oddziałami ukraińskiego najeźdzcy i jego PVE niewolników...

czekam na jakis pvp movie, bo tutaj to zabijanie ludzi afk albo boxow robiacyach raidy.


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5394 dnia: Maj 24, 2018, 11:00:44 am »
https://youtu.be/DLMcqzH1194

Partyzancka walka z oddziałami ukraińskiego najeźdzcy i jego PVE niewolników...

czekam na jakis pvp movie, bo tutaj to zabijanie ludzi afk albo boxow robiacyach raidy.

spoko ziomek, wszystko w swoim czasie - poki co robimy dokladnie to co robiono nam, gdy mielismy 6x lvle i nie mielismy buffa. To tylko zlepka gowno akcji 4fun.

Niedlugo dobijemy 76+ calym pt i zaczniemy expienie naszych pk charow to pojawia sie jakies ciekawsze materialy.


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5395 dnia: Maj 24, 2018, 11:08:30 am »
oki :) tak tylko sie zastanawialem co ten filmik pokazuje :)


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5396 dnia: Maj 24, 2018, 11:13:31 am »
no jak dla mnie to na tym filmiku jest więcej szkodzenia docie/pufie czy jakiemuś innemu zjebowi niż na jakimkolwiek filmiku blue side z ostatnich 2 miesięcy. dawno nie widzialem czerwonej zarazy tak szybko palącej b soe. gf. zamki dark <3

tymczasem ziddy 80, może dalej udawać że ma wojnę :P
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2018, 11:17:39 am wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5397 dnia: Maj 24, 2018, 11:28:39 am »
ale wy wiecie ze my w tym samym czasie robimy sv i gc bossy, a abg operuje doslownie kilka osob i rzadko kiedy jakiekolwiek pvp party sie tam wybiera. Wydaje mi się że DOTA sama sobie wiecej szkodzi niz to co jest na filmiku :D


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5398 dnia: Maj 24, 2018, 11:31:48 am »
lol, jacy my, bo śmiechnę :D
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5399 dnia: Maj 24, 2018, 11:32:54 am »
Mieliście turniej pvp na równych zasadach to gdzie byliście?
Gdzie był pufa i jego ekipa w finale?
Oh wait..... Xdddddddd