Witaj
Gość

Wątek: sugestia co do opcji forum  (Przeczytany 3368 razy)

  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

sugestia co do opcji forum
« dnia: Kwiecień 12, 2010, 01:26:41 am »
proszę, admini, znajdzcie w internecie, napiszcie sami (bo nie wątpię, ze jest tu kilku uzdolnionych ludzi jezeli chodzi o coding) skrypt aby mozna bylo "wyciszyć" któregoś z uzytkowników. Czasami nie potrafie nie zareagować na przejaw jawnego debilizmu i skutkowalo to jak do tej pory 40% ostrzeżenia, taka opcja ulatwilaby mi, wam, wszystkim wspólną ko-egzystencję tutaj. bo jak widze co kazuja wypisuje w temacie o żałobie narodowej, to się nóz w kieszeni otwiera, Boże drogi...


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: sugestia co do opcji forum
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 12, 2010, 02:32:17 pm »
Po osiągnięciu 50% ostrzeżenia posty użytkownika są moderowane, czyli mod konkretnego działu musi je zaakceptować, zanim się wyświetlą. Po przekroczeniu chyba 80% user jest wyciszany całkowicie - nie może pisać postów.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: sugestia co do opcji forum
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 12, 2010, 02:33:36 pm »
Po osiągnięciu 50% ostrzeżenia posty użytkownika są moderowane, czyli mod konkretnego działu musi je zaakceptować, zanim się wyświetlą. Po przekroczeniu chyba 80% user jest wyciszany całkowicie - nie może pisać postów.

Jak to się ma do tematu? :)
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: sugestia co do opcji forum
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 12, 2010, 02:38:43 pm »
Innymi słowy - jest opcja, żeby wyciszać użytkowników. :P Chyba, że chodzi o ignorowanie postów danego użytkownika tylko od swojej strony... Cóż, zawsze można nie czytać ich postów.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: sugestia co do opcji forum
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 12, 2010, 02:40:41 pm »
w ipb/vb jest opcja "dodaj do ignorowanych" i posty nie sa wyswietlane, nei da sie tutaj czegos takiego wprowadzić?


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: sugestia co do opcji forum
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 12, 2010, 02:42:57 pm »
To nie jest wielka filozofia, ale nie ode mnie to zależy. Tak czy siak popieram pomysł, bo niektórych tutaj też mam dosyć, i przez niektórych muszę się tłumaczyć.

Tymczasem poczekaj na odpowiedź któregoś z adminów.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: sugestia co do opcji forum
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 12, 2010, 03:19:13 pm »
Jak dla mnie to nijak ma sie ta nowa opcja. Nie chcialbym aby ktos mogl sobie mnie wyciszyc i mec daleko w powazaniu to co do niego pisze :P BTW Tak czy siak to chyba nie ma osoby ktora po tym jakby sie dowiedziala od kogos ze kto pisze na jej temat glupoty czy cos podobnego i nadal nie chcialby zobaczyc co ten ktos pisze na wlasne oczy i odpowiedziec na nie.

W koncu chyba do tego zostalo stworzone forum czyli do wyrazania swojego zdania na rozne tematy i przekazywania swojej wiedzy innym jak towniez do szukania pomocy na nim. A jesli ktos pisze cos bardzo glupiego i przesadza to jest taka opcja jak Zglos do moderatora i moderator ktorych tu nie brakuje podejmie decyzje o tym czy skasowac te wypowiedz czy tez nie.

//Edit

Jaka decyzje podejmie administracja jest mi obojetne, z nowa opcja i bez niej bedzie tak samo a skoro nic nie da to chyba nie ma co zawracac im glowy.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2010, 03:22:26 pm wysłana przez Naito »
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


Odp: sugestia co do opcji forum
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 12, 2010, 08:49:41 pm »
Jak dla mnie to nijak ma sie ta nowa opcja. Nie chcialbym aby ktos mogl sobie mnie wyciszyc i mec daleko w powazaniu to co do niego pisze :P BTW Tak czy siak to chyba nie ma osoby ktora po tym jakby sie dowiedziala od kogos ze kto pisze na jej temat glupoty czy cos podobnego i nadal nie chcialby zobaczyc co ten ktos pisze na wlasne oczy i odpowiedziec na nie.

W koncu chyba do tego zostalo stworzone forum czyli do wyrazania swojego zdania na rozne tematy i przekazywania swojej wiedzy innym jak towniez do szukania pomocy na nim. A jesli ktos pisze cos bardzo glupiego i przesadza to jest taka opcja jak Zglos do moderatora i moderator ktorych tu nie brakuje podejmie decyzje o tym czy skasowac te wypowiedz czy tez nie.


I tyle mamy do powiedzenia w tym temacie.


  • ********
  • Wiadomości: 2892

  • Pochwał: 24

  • mądrej głowie dość dwie słowie
Odp: sugestia co do opcji forum
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 13, 2010, 12:05:11 pm »
True, true ...
"Myśląc, budujemy z niewidocznego materiału coś, co siły do siebie przyciąga - dla naszej pomocy lub szkody,
stosownie do charakteru myśli, któreśmy wysłali."

"Myśli nasze tworzą nasze oblicze i nadają mu właściwe indywidualne piętno.
Nasze myśli określają ruch, postawę i kształt całego ciała."