Witaj
Gość

Wątek: [L2J] L2Etina x4 Interlude - 10th of February  (Przeczytany 2234 razy)

  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

[L2J] L2Etina x4 Interlude - 10th of February
« dnia: Styczeń 23, 2023, 01:03:56 pm »



Dear Etinians, we have the pleasure to announce the opening of our new x4 Interlude on Classic Client on 10th of February 19:00 GMT +1
Beta will open on 27th of January 19:00 GMT +1
The Game concept will be low rate retail like with no p2w of any kind, voting reward will give same stats like the premium account except the premium chat. Donations will be possible only for visual cosmetics.
There will be no buff stores and no MDT.
Dual Box 1+1 allowed, but with the following restrictions:
You cannot dual box in PvP ( your 2nd char will automatic be ported to town when you flag with it )
You cannot dual box in Events
You cannot dual box in Olympiad
You cannot dual box in Sieges
You cannot dual box in Epics

The server will never close or wipe, we will merge it with our current x3 low rate interlude after couple of months

Experience: 4x
Skill Points: 4x
Adena Drop: 3x
Item Drop: 3x
Spoil Rate: 3x
Seal Stones Drop: 2x
Manor Rate: 1x
Raid/Epic Boss Experience: 3x
Raid Boss Drop: 1x
Epic Boss Drop: 1x
Quest Reward Experience: 2x
Quest Reward SP: 2x
Quest Reward Items/Adena: 1x


More informations can be found on our website https://x4.l2etina.com/features
You can also contact us in discord https://discord.gg/l2etina
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2023, 01:45:40 pm wysłana przez L2Etina »


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina x4 Interlude - 10th of February
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 27, 2023, 10:45:22 pm »
 :bump:


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina x4 Interlude - 10th of February
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 28, 2023, 08:41:06 pm »
Nie nasikałbym na ten serwer nawet, gdyby się palił.


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina x4 Interlude - 10th of February
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 30, 2023, 11:19:42 am »
Ja do tej pory też nie byłem zainteresowany ale jak każdy - ja też nie jestem nie omylny i pochyliłem się nad nim.
  • Jest to aktualnie jedyny nisko ratowy IL gdzie cyrylica nie flooduje Chata.
  • Pliki L2J czyli jak orginalny reborn, choć zdecydowanie lepsze i mniej zbugowane, ponieważ od 2 lat Admin je łata.
  • Server nie ma P2W
  • Ustawienia retail like bez jakiś gm szopów czy bufferów
  • Dobrze zaspamowali reklamami wszędzie gdzie sie da więc na starcie bedzie solidne minimum 2000 ludzi
  • Server jako tako ma mieć dłuższą żywotność bo będą go mergowali z wcześniej postawioną x4, czyli znów kalka z reborna ale to na plus/li]
Dlatego też zdecydowałem sie na nim zagrać i będe zbierać ekipe.


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina x4 Interlude - 10th of February
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 31, 2023, 09:10:04 pm »
 :bump:szukam ludzi do ekipi :bump:


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina x4 Interlude - 10th of February
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 01, 2023, 11:40:07 am »
i tak nie znajdziesz nawet na ten serwer nikt nie chce nasikac kurwa


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina x4 Interlude - 10th of February
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 01, 2023, 05:01:19 pm »
Czy jest coś co tak bardzo zniechęcić powinno do gry na tym servie? Grał ktoś na wcześniejszych edycjach i doświadczył czegoś co sprawia by odradzić server?


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina x4 Interlude - 10th of February
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 02, 2023, 02:50:29 pm »
some ppl will always hate


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina x4 Interlude - 10th of February
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 02, 2023, 04:53:08 pm »
Czy jest coś co tak bardzo zniechęcić powinno do gry na tym servie? Grał ktoś na wcześniejszych edycjach i doświadczył czegoś co sprawia by odradzić server?
Ja grałem na pierwszej. Serwer padł, moim zdaniem nie z powodu pożaru serwerowni, jak się oficjalnie głosi, nie exploitowaniu buga  na grand bossach a tego, że administracja schowała głowę w piasek.
Na czym polegał ten bug nie wiem, ale umożliwiał zabicie smoków praktycznie bezkarnie.
Ale wbrew pozoru to nie był problem - problemem było zniknięcie administracji na ok. tydzień od odkrycia exploita.
Potem był pożar serwerowni, ogłoszenie, że kopie zapasowe bazy też spłonęły w serwerowni i xuj bombki strzelił.
Teraz widzę ogłaszają co parę miesięcy kolejne edycje. Administracja zachowuje się nieprofesjonalnie, co widać po wpisach, np takich:

o czym ty kurwa mówisz? widzę, że nienawidzisz tego projektu, ale naprawdę się zgubiłeś, pieprzony głupi dzieciaku, przestań pisać takie bzdury w tym temacie, zajmij się życiem, głupia pizdo
Co więcej można zarzucić serwerowi to nie wiem.
Skądś się jednak te krytyczne uwagi biorą. NędznySzczur to nie przypadkowy random.

Aktualnie nie gram nigdzie, ale nie ma szans bym zagrał na Etinie powtórnie.
Wrócę na ********* za jakiś czas. Tam admin zachowuje się odpowiedzialnie, też miał dużego exploita, adena bug, ale admin szybko załatał i nikt z tego powodu dramy nie robił.



  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina x4 Interlude - 10th of February
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 02, 2023, 05:05:38 pm »
dzięki za feedback,

Nie dziwie sie, że na pierwszej edycji sprzed dwóch lat server był zabugowany :D i takie expolity mogły mieć spory impact na server.
Zachowanie też mało profesjonalne z tego co czytam....

Mnie na etine przyciągło jedynie brak dobrych projektów IL low-retail i liczę, że doświadczenie zaowocuje w tej edycji. Jak czytam na discordzie to dość aktywny jest/był od września admin Etina i jakiś dram z jego udziałem nie doszukałem się na ostatniej edycji x3.



  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina x4 Interlude - 10th of February
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 04, 2023, 07:16:28 pm »
Reborn miał najtańszą i najgorszą jave, co każdy się śmiał z tego, jaki to jest syf. Udało mu się tylko ze względu na innowacyjność, nie było wtedy serwera z takimi ustawieniami, a była za to "pandemia" i ludzie siedzieli w domach. Latynosi stremowali i nakręcali online, a do tego po prostu przykleiło sie EU+RU.

Co to brak p2w, to może i oficjalnie tak, ale co się tam dzieje nieoficjalnie pod stołem? Kto ma widzieć, to wie,  a reszcie się i tak nie przemówi do rozumu. Zapłacą jaśkowi za strema, zapłącą kilku cp-kom, wyciągną hajsu ile się da i next,a  głąby zawsze sie znajdą.


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina x4 Interlude - 10th of February
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 09, 2023, 10:37:10 am »
Będa napewno polacy bo jak widzę to powstaje polski klan/Alliance NATO.  Także zapraszam rodaków


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] L2Etina x4 Interlude - 10th of February
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 13, 2023, 10:22:22 pm »
Po 3 dniach moge polecić server. Calkiem sporo rodaków o dziwo, dużo amerykanów i brazoli, mało ruskich. GM banuje Boty, a dualbox jest bardzo utrudniony przez AFK mode gdzie po 5 minutach nie łapie sie expa. Pliki lepsze niż na rebornie, interfejs nowy i fajne funkcje ma. Community całkiem przyjazne, bez flame. Online 1900~~