Witaj
Gość

Wątek: [L2J] Badlands - start 09.03.2024 godzina 21.00  (Przeczytany 8112 razy)

  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Badlands - beta test 20.01.2024
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 09, 2024, 11:35:30 pm »
To wygląda świetnie, już ciężko się doczekać 20-go..
...


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Badlands - beta test 20.01.2024
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 10, 2024, 02:39:56 am »
jakieś klany się wybierają? albo CPki ?


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Badlands - beta test 20.01.2024
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 11, 2024, 08:35:58 am »
jakieś klany się wybierają? albo CPki ?

Dawno nie widziałem lepszego żartu.


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Badlands - beta test 20.01.2024
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 11, 2024, 09:24:29 am »
to spójrz na swój ryj w avatarze marny trolku, się nie podoba to spierdalaj i nie komentuj


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Badlands - beta test 20.01.2024
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 11, 2024, 02:11:35 pm »
Mnie się podoba, a jak Tobie się nie podoba to spierdalaj i nie komentuj.


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Badlands - beta test 20.01.2024
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 11, 2024, 05:56:41 pm »
Po polsku pisze się mi a nie "mnie" wieśniaku pierdolony, generalnie to jesteś za głupi żeby ci w ogóle odpisywać.....


  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Badlands - beta test 20.01.2024
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 11, 2024, 07:59:24 pm »
Może lepiej byłoby bez dualboxa ? Sporo osób grało by supportem, a tak każdy zrobi boxa i nikt nie będzie brał do pt


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Badlands - beta test 20.01.2024
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 11, 2024, 10:25:51 pm »
Może lepiej byłoby bez dualboxa ? Sporo osób grało by supportem, a tak każdy zrobi boxa i nikt nie będzie brał do pt

Brać będzie, active support zawsze jest lepszy niż bot na plecach, może zbierać dropy. helać i holdować moby. Tylko pytanie czy będzie na tyle online żeby każdy buffer znalazł party o każdej porze. Na wielu servach widziałem jak wcki albo swsy biegały solo za mobkami niestety....


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Badlands - beta test 20.01.2024
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 12, 2024, 10:32:32 am »
Po polsku pisze się mi a nie "mnie" wieśniaku pierdolony, generalnie to jesteś za głupi żeby ci w ogóle odpisywać.....

"Mnie" piszę się na początku zdania, a "mi" w środku. Wieśniaku pierdolony, bez szkoły.


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Badlands - beta test 20.01.2024
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 12, 2024, 04:40:27 pm »
Po polsku pisze się mi a nie "mnie" wieśniaku pierdolony, generalnie to jesteś za głupi żeby ci w ogóle odpisywać.....

"Mnie" piszę się na początku zdania, a "mi" w środku. Wieśniaku pierdolony, bez szkoły.

poszczekaj jeszcze piesku to się dowiem z jakiego miasta jesteś i będziesz trolować dentyste na fotelu jak ci nowe ząbki będzie wstawiał


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Badlands - beta test 20.01.2024
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 12, 2024, 04:49:05 pm »
"Mnie" piszę się na początku zdania, a "mi" w środku. Wieśniaku pierdolony, bez szkoły.

Na początku zdania to cie stary śmieciu rucha w pysk, patrz i ucz się polskiego szmato -

Pierwsza lepsza definicja z google ciemniaku, nawet nie umiesz korzystać z przeglądarki

"Poprawna forma zależy od kontekstu zdania. Oto kilka przykładów:

"Mnie" używamy, gdy chodzi o akcję wykonywaną na nas:

Napisałem list do mnie.
Zadzwonił do mnie.
"Mi" używamy, gdy chodzi o korzystanie z czegoś lub o odczucie:

Telefon jest mi potrzebny.
Kawa smakuje mi dobrze."


Tak się teraz składa że jestem zarobiony gimbie i mam sporo wolnego czasu, więc czekam na impuls i cie kurwo dojade w rl, a twój obity ryj będzie latał po ruskich serverach foreva..... czekam na impuls


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] Badlands - beta test 20.01.2024
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 13, 2024, 12:04:07 am »
Ups, proszę o skasowanie
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2024, 12:09:37 am wysłana przez Li »
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] Badlands - beta test 20.01.2024
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 13, 2024, 12:07:59 am »
Może lepiej byłoby bez dualboxa ? Sporo osób grało by supportem, a tak każdy zrobi boxa i nikt nie będzie brał do pt

Były już dyskusje na ten temat.
Jak zwykle jest metoda opalenicka i otwocka.
I nie wiadomo, którą wybrać.
Nie każdy lubi grać bishopem czy prophetem. Albo czekać aż jakiś buffer się zaloguje i będzie szukał party.


To jest z jeden z kompletów nowych biżuterii:

« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2024, 12:16:50 am wysłana przez Li »
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Badlands - beta test 20.01.2024
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 13, 2024, 04:13:03 pm »
"Mnie" piszę się na początku zdania, a "mi" w środku. Wieśniaku pierdolony, bez szkoły.

Na początku zdania to bla bla bla...



Jesteś jeszcze głupszy od buta. Jakbym się przejmował twoimi wypiskami, Ty kundlu zaszczany, to za te powyższe teksty już cie prokurator klepie po ramieniu, weź to skasuj przygłupie dla swojego własnego dobra.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Badlands - beta test 20.01.2024
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 16, 2024, 09:59:23 pm »
Może lepiej byłoby bez dualboxa ? Sporo osób grało by supportem, a tak każdy zrobi boxa i nikt nie będzie brał do pt

Były już dyskusje na ten temat.
Jak zwykle jest metoda opalenicka i otwocka.
I nie wiadomo, którą wybrać.
Nie każdy lubi grać bishopem czy prophetem. Albo czekać aż jakiś buffer się zaloguje i będzie szukał party.


-No, nie każdy lubi te klasy ale z dualboxem i tak 90% zrobi WC

Ktoś testował te składanie sprzętu B? bo zaczynamy od rat 1x jak wynika z opisu pasywnego skila na 52 lv mamy 26lv czyli exp x5,2.


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] Badlands - beta test 20.01.2024
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 17, 2024, 06:44:28 pm »
Może lepiej byłoby bez dualboxa ? Sporo osób grało by supportem, a tak każdy zrobi boxa i nikt nie będzie brał do pt

Były już dyskusje na ten temat.
Jak zwykle jest metoda opalenicka i otwocka.
I nie wiadomo, którą wybrać.
Nie każdy lubi grać bishopem czy prophetem. Albo czekać aż jakiś buffer się zaloguje i będzie szukał party.


-No, nie każdy lubi te klasy ale z dualboxem i tak 90% zrobi WC
Brak dualboxa i tak by nie wpłynąłby na taki wybór.
Nie będzie mana potion, więc manodajki jak najbardziej będą robione. I klasyczni bufferzy nie zaliczają się do klasy healerów, wiec odcięci będą od Potion Makera. Minimalnie rośnie rola takich klas jak OL czy EE

Ktoś testował te składanie sprzętu B? bo zaczynamy od rat 1x jak wynika z opisu pasywnego skila na 52 lv mamy 26lv czyli exp x5,2.
B składa się normalnie. Tak samo nowe S.
Nowe recki/partsy/materiały są do wyspoilowqania/wydropienia. Kwestie pozostaje na ile będzie to trudne.
UWAGA - te przedmioty nie są zasealowane i recki są 100%, ale potrzeba na nie znacznie więcej materiałów. // już są zasealowane
(to może ulec zmianie, uprościłem to na razie bo była masa innej roboty do zrobienia)
Nie, nie będzie to łatwy spacer.

Tak, exp działa mniej więcej w ten sposób. Nie mam w tej chwili podglądu do tabeli ale z tego co pamiętam właśnie tak wygląda, powyżej 52 lvl masz ok. x5 - przyrost nie jest dokładnie arytmetyczny, minimalnie wolniej przyrasta na niższych poziomach, szybciej na wyższych

Screen ku atencji (bawoły stunują, nietoperze wysysają krew, wszystkie występują w stadach):
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2024, 08:52:10 pm wysłana przez Li »
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Badlands - beta test 20.01.2024
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 17, 2024, 07:38:17 pm »
już cie prokurator klepie po ramieniu, weź to skasuj przygłupie dla swojego własnego dobra.

Buahahah klepie to cie stary od tyłu w wannie, nie dość że przegryw życiowy, to jeszcze cipa. Właśnie tak się zbłaźniłeś że bardziej się nie da. Gówno mi możesz konfidencie zrobić bo nawet nie jestem zameldowany w PL a na twoje marne trolerskie zagrywki też znalazł by się nie jeden paragraf, więc lepiej przeproś i skasuj swój ściek publiczny bo się rozmyśle


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Badlands - beta test 20.01.2024
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 17, 2024, 09:18:22 pm »
Jakbym chciał oklepywać każdego menela, któremu włącza się nieśmiertelność po drugim winie w bramie, to by mi życia nie starczyło, a teraz idź obciągnąć za szluga. Straszyć, to możesz swoją starą albo dzieci pod szkołą, ale jedno i drugie może się dla ciebie źle skończyć. Bez odbioru.


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Badlands - beta test 20.01.2024
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 17, 2024, 10:58:02 pm »
Leż tam lepiej grzecznie i nie prowokuj więcej. Ktoś kto najpierw sam uczestniczy w procederze przestępczym a później się rozpierdala i płacze jest pogardzany i wyszydzany nawet przez prokuratorów i niebieskich. Internet też wymaga minimum kultury, chyba że ktoś z domu wyniósł chlew.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Badlands - beta test 20.01.2024
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 19, 2024, 11:24:37 am »
Dzień dobry!

Co dodatkowo?
Nie zmieniono działania skili. Jednak by zbalansować grę dodano pewne skile do niektórych słabszych klas lub zwiększono ich poziom.
Problemem balansu w Kronikach (pierwsze części L2) jest przewaga magów nad pozostałymi klasami.
I tak np. wszystkie tanki dostały jeden dodatkowy poziom skila Deflect Arrow. Nie jest on co prawda wymierzony w magów, ale przeciwko łucznikom, którzy dostali boosta przez inne modyfikacja, ale o tym poniżej.

Jakie klasy są słabsze, jakie skille dodano/podniesiono poziom i o jakich modyfikacjach dotyczących łuczników mowa? Chodzi tylko o potki?

Czy kwestia ilości klientów/ip jest zamknięta?


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] Badlands - beta test 20.01.2024
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 19, 2024, 09:08:38 pm »
Jakie klasy są słabsze, jakie skille dodano/podniesiono poziom i o jakich modyfikacjach dotyczących łuczników mowa? Chodzi tylko o potki?

Starałem się właśnie wyrównać trochę poziom, ale bez rewolucji. Za duże zmiany odstraszą graczy.
I tak będzie płacz o drop adeny. :D
Jeśli chodzi o łuczników to tak, chodzi tylko o potki. Dlatego też tankom zwiększyłem Deflect Arrow o 1 poziom.
Przez potki wzrośnie rola glada i tyrka.
TK dostał dodatkowy skill AOE (jeszcze go testuję), w PvP nie przykozaczy, ale może chętniej będzie go się zabierać w party.
Testuje też rozwiązania dla WK - ma dodanego tyciutkiego nuka, coś znane z wyższych kronik. Na początku bety tego akurat nie będzie, to mam na jednej ze swoich testowych wersji plików. Wgram gdy ukończę. Za kilka dni?

Czy kwestia ilości klientów/ip jest zamknięta?
Nie, ale na razie stanęło na 1+1support  +1shop offline.
Wolę być elastyczny i dopasowywać się do warunków.
Większość rozsądnych graczy z którymi rozmawiałem zgadza się, że opcja no-box w 2024 przy niskim online, a takie będzie na pewno na początek, raczej odpada.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Badlands - beta test 20.01.2024
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 20, 2024, 12:33:39 pm »
Będzie jakiś klient do pobrania ?


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Badlands - beta test 20.01.2024
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 20, 2024, 12:39:18 pm »
I tak będzie płacz o drop adeny. :D

Masz na myśli stały rate x4? Czy jednak będzie cap dropu ~65lvl moba? Taki cap imo będzie promował grę w duo, czyli solo :P

Nie, ale na razie stanęło na 1+1support  +1shop offline.
Wolę być elastyczny i dopasowywać się do warunków.
Większość rozsądnych graczy z którymi rozmawiałem zgadza się, że opcja no-box w 2024 przy niskim online, a takie będzie na pewno na początek, raczej odpada.

Obawiam się, że ta elastyczność może pójść tylko w zwiększenie liczby boxów - jak już raz coś dasz graczom (dual box), to ciężko będzie to im odebrać :P Imo szansa na pojedyncze okno/ip jest tylko na starcie serwera. Czy to w ogóle jest dobry pomysł, to już inna kwestia - ja jestem za.

Updater jeszcze będzie udostępniony, czy coś przegapiłem?


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] Badlands - beta test 20.01.2024
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 20, 2024, 01:31:25 pm »

Będzie informacja po 18.00 na głównej stronie serwera.

Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 47

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Badlands - beta test 20.01.2024
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 20, 2024, 06:29:20 pm »

Będzie informacja po 18.00 na głównej stronie serwera.


Na razie cisza... ?