Witaj
Gość

Wątek: Komputer do gier za 2 tysiące (bez karty graficznej)  (Przeczytany 2498 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Komputer do gier za 2 tysiące (bez karty graficznej)
« dnia: Październik 31, 2017, 10:00:06 pm »
Witam!
Mam na oku taki sprzęcik i kilka pytań:
-płyta Intel MSI H110M PRO-D s1151
-zasilacz thermaltake smart SE 630W
-dysk seagate barracuda 1TB
-ram G.Skill Value 8GB 1x (2400MHz) ddr4 cl15
-procek taki juz na przyszłość Intel Core i5-7400 s1151 (3GHz-3.5GHz turbo) Kaby (Lake 4 rdzeniowy)
ten zestaw będzie mnie kosztował jakieś 1950zł z obudową Zalman Z1 NEO, kartę graficzna dokupię jak na nią zarobie :D czyli za około 2 miesiące (polska bieda) z tego co mi proponowali to GeForce GTX 1050 Ti 4GB się nada albo troszkę dołożyć i kupić lepsza.
Pytania jakie mam to takie:
-Czy na tej zintegrowanej karcie graficznej Intel HD 630 udźwignie mi L2 od interlude do H5 bez przycinania? gry typu WoW 3.3.5? bo raczej w inne nie gram (na razie) bo nie mam sprzętu a pada mi grafika więc czas na nowy złom.
-Czy mogę na tym zainstalować win xp? czy muszę 8.1/10, lubię XP jest prosty i akurat taki mam pod ręką..nie chce wydawać na nowy system
-Ostatnie- czy takie zestawienie jest opłacalne? chodzi mi o to czy podzespoły będą dobrze wykorzystane i będą ze sobą współpracować bez zahamowań i opóźniania przez drugi
wszystkie pytania dotyczą tego sprzętu bez karty graficznej, wiadomo jak włożę kartę to wszystko będzie śmigało jak trzeba :D
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2017, 10:55:30 pm wysłana przez Halu »


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Komputer do gier za 2 tysiące (bez karty graficznej)
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 07, 2017, 04:01:09 pm »
Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć na te pytania? za ok. tydzień ide kupić sprzęt i się zastanawiam czy nie pozbierać i kupić z kartą graficzną


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: Komputer do gier za 2 tysiące (bez karty graficznej)
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 07, 2017, 10:37:45 pm »
xp jest za biednym systemem by obslugiwac duze ilosci ram