Witaj
Gość

Wątek: TK a PvP :)  (Przeczytany 15928 razy)

  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 14, 2007, 04:32:38 pm »
Cytuj
nie wiem jak można wygrać z Palem jeśli on walnie stuna i się leczy, albo walnie UD i się leczy do fulla.

Ujme to tak:205 mp za 550 hp,DH 38 mp i walnie ciebie taki SK za 320-380 hp.Niby glanc ale po takim czmys paladyn nie ma many.Walczylem z paladynem na allseronie(moj sk byl wtedy mlody) i powiem ze wygralem bo mana mu sie skonczyla(stunty w C4 zra duzo MP+heal) i to jest problem.Jedynie jako phonix knight i z buildem Lance ma sie szanse ale to w koncu koniec gry i okolo 2-3 biliony aden na sprzet ^^i

Moze bede gral na EPI to sobie zrobie paladyna ^^

 aaaa zapraszam na Epi :D bedziesz 2-gim palkiem na serwie (tk-ow aktywnych jest 3 czy 4),za to hasaja u nas cale stada da i sk :D ...
co do wyzszosci da nad palem w pvp...o ile sie nie myle drain da jest calkiem mocny wiec ty sie lecz a on cie bedzie "ssal" :D,poza tym da ma reflect damage co dodatkowo komplikuje sprawe... generalnie w czystym h2h,w sensie przydatnosci w walce wrecz (bez zadnych drainow,debuffow,hexow,srexow i innych :P ) gradacja u tankow ma sie tak(wg mnie): tk,sk (sk loi najmocniej i ma najwiecej p att z takim samym stuffem,tk najszybciej,najcelniej i najczesciej krytuje)=>da=>pal (bo o pal z tego co wiem zadaje nieco mniej obrazen-poprawcie mnie jesli sie myle :P )... przewage ludzi w hp (ale z takim samym sprzetem i na tym samym levelu da ma w sumie o 538 hp wiecej od tk wiec przewaga nie ejst miazdzaca) tk niweluje lepszym p defem czy unikami oraz blokiem tarcza,natomiast sk ma ten problem ze on ma juz wyraznie mniej hp od da czy pala... w sumie jestem ciekaw takich pojedynkow na sama bron reczna bez zadnych bajerow... sadze ze wygralby tk ale oczywiscie moge sie mylic :) (tak tak ,ten cholerny stun :D )


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 14, 2007, 05:43:18 pm »
Mam pytanie...gdzie wy naczytaliscie sie takich bzdur ze TK ma najwiecej P.Def? Skoro kazdy tank korzysta z tego samego mastery to ma tyle samo p.defa na czysto.Ludzie maja "niby" wiecej bo ich majesty nie kumuleje sie z buffami na p.def ale elfy maja GS.


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 14, 2007, 06:01:11 pm »
Mam pytanie...gdzie wy naczytaliscie sie takich bzdur ze TK ma najwiecej P.Def? Skoro kazdy tank korzysta z tego samego mastery to ma tyle samo p.defa na czysto.Ludzie maja "niby" wiecej bo ich majesty nie kumuleje sie z buffami na p.def ale elfy maja GS.

Jak dla mnie to zawsze powinno się podawać maksymalne możliwości danej klasy (czyli włączony GS/Majesty). Biorąc pod uwagę GS, to TK/SK mają najwięcej p.def (wiadomo, że użyją tego skila jak będzie potrzebny). Dodatkowo TK ma o 1 więcej dex, więc częstszy blok tarczą (wiem że śmiechu warta różnica, ale jak już jesteśmy drobiazgowi to do końca).
Paladyn/DA mają troszkę mniej p.def i mniej dex -> rzadszy blok tarczą, ale nadrabiają dużym hp.

Podsumowując elfy lepiej się bronią, a ludzie więcej zniosą ;) - teoretycznie w każdym razie.

Nie wliczam do tych rozważań skili na konkretne moby (TK i Pal mają lepszy p.def na nieumarlaki).
Ani też Angelic Icon Paladyna z C5, bo tego się używa poniżej 30% hp (chociaż daje niezłego kopa do p.def) :)
Ellanthar - Elven Knight lvl3x - Hindemith
Devion - AW lvl4x - Franz - retired



Polecam  ---> lineage2 retail


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 14, 2007, 06:46:42 pm »
Mam pytanie...gdzie wy naczytaliscie sie takich bzdur ze TK ma najwiecej P.Def? Skoro kazdy tank korzysta z tego samego mastery to ma tyle samo p.defa na czysto.Ludzie maja "niby" wiecej bo ich majesty nie kumuleje sie z buffami na p.def ale elfy maja GS.
wg statystyk "goly" tk ma 2 czy 3 p defa wiecej ale dodaj do tego self byffa,to mialem na mysli.. no i oczywiscie nieco wiekszy dex oraz gs i sf co kolega pisal wyzej :).. nie mialem na mysli zbuffowanego tk/da/sk/pala


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 14, 2007, 07:23:12 pm »
Cytuj
wg statystyk "goly" tk ma 2 czy 3 p defa wiecej

Nie moze miec.

Cytuj
Dodatkowo TK ma o 1 więcej dex, więc częstszy blok tarczą

3 speeda i 1% lepszy blok tarcza.

Cytuj
Podsumowując elfy lepiej się bronią, a ludzie więcej zniosą Wink - teoretycznie w każdym razie.

Musza cos czyms nadrabiac.Ale Elfy maja pasywny Aegis czego nic z ludzkich umiejetnosci nie pobije(chyba ze mowimy o Shield of Revange lub Soul of Phonix w Interduce).


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 14, 2007, 09:51:51 pm »

Cytuj
Podsumowując elfy lepiej się bronią, a ludzie więcej zniosą Wink - teoretycznie w każdym razie.

Musza cos czyms nadrabiac.Ale Elfy maja pasywny Aegis czego nic z ludzkich umiejetnosci nie pobije(chyba ze mowimy o Shield of Revange lub Soul of Phonix w Interduce).

Przecież ja nie powiedziałem, że jedni czy drudzy są lepsi oO
Stwierdziłem tylko fakty bez podawania swojej opinii.
A tak na marginesie Paladyn FTW ^^

Edit.
Tak w ogóle, to mi się wydaje, że jesteś troszkę przewrażliwiony ^^ Wiesz nie każdy post o tankach musi się zawężać do opcji SK jest najlepszy a SK to faja :) Bardzo podoba mi się postać SK i wcale nie umniejszam jego zdolności. Jednak jak dla mnie nic nie zastąpi Paladynowego sacryficea, kiedy reanimujesz konającego kolegę z party :)

Co do większego dex TK to napisałem przecież, że bonus jest śmieszny w stosunku do SK, ale jest i to fakt.

Pozdrawiam maniaków SK :P
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2007, 09:56:32 pm wysłana przez Baellion »
Ellanthar - Elven Knight lvl3x - Hindemith
Devion - AW lvl4x - Franz - retired



Polecam  ---> lineage2 retail


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 14, 2007, 10:03:18 pm »
Na wstępie - czemu piszesz Ryltar jakieś Interduce ? Co to w ogóle jest ? Bo o Interlude słyszałem. Nie jest to literówka, a nagminnie wpisywane pojęcie. No aggro :P
Co do TK - Mógłby ktoś mi opisać z jaką mocą działa ten Storm Cubic ? Swoją drogą, oglądałem PVP TK vs. SK w którym SK zostało 200hp na koniec :) TK nie miał do końca dobrej techniki ;)
A co do PVP: Nie wiem jak na privach, ale jak mam z blowować cokolwiek w heavy, to mnie coś strzela - backstaba nie wsadze, Deadly samo to wiecie co może zrobić, Blinding ma niską szanse wejścia, Mortal jest z 35lvlu, więc wiadomo jaki dmg - reasumując - Taki TK to mnie rozwala na drobne kawałki. I na to nie ma techniki. Wywale całe MP swoje u AW na jego CP jak dobrze pójdzie, a on będzie mnie ganiał aż zabije. :P
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 14, 2007, 10:57:00 pm »
Cytuj
Przecież ja nie powiedziałem, że jedni czy drudzy są lepsi oO
Stwierdziłem tylko fakty bez podawania swojej opinii.

Cytuj
Tak w ogóle, to mi się wydaje, że jesteś troszkę przewrażliwiony ^^

OMG...pisze posta bez stresu i nerwu gdzie podaje roznice w tym 1 DEX miedzy TK a SK a ci po mnie jada xP

Cytuj
A tak na marginesie Paladyn FTW ^^

Ja mam tak z tankami:
1)SK
2)Pal
3)DA
4)Palus Knight
5)Human Knight
6)TK
(nie ma to jak rasizm xD)

Cytuj
Na wstępie - czemu piszesz Ryltar jakieś Interduce ?

Porownuje 2 umiejetnosci soul of phonix self ress i shield of revange ktory odbija 100% dmg ze skilli fizycznych ^^
Dodac nalezy ze im wiecej def tym mniej dmg zadajemy(wina ss) i tarcza mozemy blokowac zaklecia :D

Cytuj
Mógłby ktoś mi opisać z jaką mocą działa ten Storm Cubic ?
lvl    power  M.atk
1   26   282
2   31   434
3   36   644
4   41   919
5   45   1141
6   48   1394
7   51   1673
8   54   1975

Cytuj
Swoją drogą, oglądałem PVP TK vs. SK w którym SK zostało 200hp na koniec

Ja sie bilem z TK na offie to walczylismy 30 minut(okolo bylo chyba 36 minut dokladnie) to zesmy sobie obaj darowali i walka nierozstrzygnieta ^^

Cytuj
A co do PVP: Nie wiem jak na privach, ale jak mam z blowować cokolwiek w heavy, to mnie coś strzela

Nie kumam czemu xD

Cytuj
backstaba nie wsadze,

Aegis FTW ^^V

Cytuj
Blinding ma niską szanse wejścia

Ale Blinding odwraca plecami do ciebie przeciwnika :)

Cytuj
a on będzie mnie ganiał aż zabije.

Musi to fajnie wygladac xD

Chociaz i tak bardziej dla daggera jest szkodliwy judgmend ktory zmniejsza critical dmg(dla lucznika tribiunal zmniejszy critical rate).Fajne jest to ze tank moze aggrowac na siebie w koncu jest jakas zabawa no i Arrest state ale w interduce daggerzy beda mogli z niego wychodzic(tylko ze ma reuse 30 sekund czy 60 a arrest ma 12 :P).


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 14, 2007, 11:22:47 pm »
Ryltar - Jeszcze raz Ci chce zwrócić uwage na samo słowo...nie chodzi mi o dochodzące skille w nowej kronice :P
Nie INTERDUCE, aaa.... INTERLUDE :)
Patrz obrazek...

W Heavy nie opłaca się bić dlatego że nie wiem jak na privach, ale na retailu Heavy ma taki resist daggers, że jak wcisne Blowa za 300DMG na tanka na równym levelu to jest dobrze. Z włączonym VS oczywiście i AW z Critical Power. No coś mnie strzela. Za to jak biegnie sobie necro fioletowy odwrócony pleckami, to jest na jednego hita :)
Aegis FTW - fakt, z tym, że Backstaba można wsadzić teraz tylko i podkreślam TYLKO centralnie od tyłu. Na arenie o to nie sposób. Musiałbym Ci zrzucić na moment mój target, zajść Ciebie od tyłu, a Ty musisz podejść kawałek, żebym był centralnie z tyłu. W tym momencie zaczynam się modlić, że Aegis nie zrobi mi failed blowa i nie zmarnuje cennego MP i czasu. No wtedy zadam DMG :P A teraz najlepsze. Wystarczy jeden Agression/Hate i już sobie porobiłem cyku myku na patyku :P
Co do TK, to poprostu z jego defami, cubicami, to się odechciewa bić. Powiem tak. 750 MP co mam teraz na 51 lvlu zejdzie mi na głupie CP głupiego TK, jak nie poszczęsci mi się i nie wejdzie Leathal Strike, a jak wejdzie, to w sumie jedna cholerka, bo i tak mu cubic moje muskanie uleczy i o :) On spokojnie mnie dogoni, zarzuci arresta i zrobi placek :P Fakt, że na otwartej arenie ani ja go, ani on mnie nie zabije, ale na arenie, to ograniczone pole manewru jest ;)
Blinding nie obraca plecami przeciwnika, robi to Bluff, czyli skill z 77lvl :) Blinding jak wejdzie, to zadaje dmg i dostajesz "efekt uboczny" m.in bonus do speeda i takie tam :)
Co do skilli i twojego o nich info - rozumiem, że to do innych czytelników forum, bo raczej w tym momencie informujesz poinformowanego :P
A ten m.atk cubica to mały nie jest...ciekawe jak w realu zadaje dmg :P
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 14, 2007, 11:24:01 pm »
Cytuj
Ja mam tak z tankami:
1)SK
2)Pal
3)DA
4)Palus Knight
5)Human Knight
6)TK
(nie ma to jak rasizm xD)

Widze PK a nie widzę ST ? To jest żart ? ;p

na full zbufowany dagger kładzie we mnie lethiala za 900 a jak wejdzie efect to mam po CP.
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2007, 11:26:44 pm wysłana przez DevouringOne »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 14, 2007, 11:56:30 pm »
Full zbuffowany i crt. dmg pewnie. Co to jest 900 dmg  ?
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 15, 2007, 12:39:32 am »
Cytuj
Widze PK a nie widzę ST ? To jest żart ? ;p

Wiesz mam dobry humor to jasnych wywlok nie chce gnoic ^^

Cytuj
Ryltar - Jeszcze raz Ci chce zwrócić uwage na samo słowo...nie chodzi mi o dochodzące skille w nowej kronice Razz
Nie INTERDUCE, aaa.... INTERLUDE

Jakos tak dziwnie mi sie literuje i jest zonk.

Cytuj
W Heavy nie opłaca się bić dlatego że nie wiem jak na privach, ale na retailu Heavy ma taki resist daggers

Tez ma od kiedy na privach jest PTS C4.

Cytuj
że jak wcisne Blowa za 300DMG na tanka na równym levelu to jest dobrze

Ta i dolicz ze jak spotkasz SK/DA to dostaniesz Judmend ^^

Cytuj
Blinding nie obraca plecami przeciwnika, robi to Bluff, czyli skill z 77lvl

Cytat z oficialnej strony:
Cytuj
While attempting a powerful attack on the enemy's vital areas, it causes the enemy to show his/her back. Temporarily increases one's Speed greatly. Instant kill is possible. An equipped dagger weapon is required to use this skill. Power 3050.

Cytuj
A ten m.atk cubica to mały nie jest...ciekawe jak w realu zadaje dmg

Duzy skoro TH(nie wiem jak sie pisze nazwe 3 profy TH) zabral cale CP jednym strzalem ^^


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 15, 2007, 12:52:52 am »
900 to dużo - mój templar ma z imperial shield, nm i około 1500 defa na GS ... (dolicz bonus z tarczy to wyjdzie ci koło 1800
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 15, 2007, 08:21:43 am »
Ryltar - naprawdę ten Blinding nie obraca plecami :) Przynajmniej na retailu :P
A Storm ma power ^^
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 15, 2007, 08:41:07 am »
Storm to taki szitek :) Kumpel uderzył pare razy propheta żeby się oflagować, odpalił się cubic i gf... pk.

Co do daggerów vs tank to wcale tak gf nie jest. Biegne sobie za oflagowanym tyrantem, ale zaprzestałem pościgu bo rabbita odpalił. Podbija dwóch daggerów (TH,AW) hit, hit, hex, bluff, backstab, bluff... nawet nie zdąrzyłem UD włączyc bo na bluffie siedziałem >.<
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 15, 2007, 10:03:30 am »
hehe wieeedzialem... temat o tk a wszyscy pisza o sk  :shock: nieno zartuje,tank to tank :P... ujme to tak,storm cubic byl kiedys poddany testowi przezemnie,moj kolega,DA z 72 lev zdjal bizuterie cala a wtedy cubic mu przywalil za jakies 1,8-1,9k dam ;] a z bizu (full b,tylko nazwy nie pamietam) loil go za okolo 400-450,wiec jesli odpali sie 6-7 razy na walke to juz niezle trzepie  przeciwnika :)... w zasadzie szkoda tylko ze nie moze miec mag crit bo byloby pieeeknie :D... a ze jak wiadomo im czesciej wale tym czesciej moj pokemon strzela,to majac wysokopoziomowy haste i dance od bd wyciagam spooooro ponad 700 att speed,wtedy cubic strzela jak popaprany,jesli w zamieszaniu na mass dopadne jakiegos maga i sleep nie wejdzie to pozamiatane ;] od bidy mozna powiedziec ze storm to taki mini dd dla tk... co do daggerow ciezko mi sie wypowiedziec,walczylem tylko z aw,a ten naprawde malo zniesie,pamietam ze najmocniej mnie jakims blowem walnal za chyba 400 :P a co to jest 400 jak ja mam ponad 15 razy wiecej cp+hp :D


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 15, 2007, 10:42:45 am »
Mialem film jak walcze z AW tylko chyba go wywalilem T_T

Cytuj
w zasadzie szkoda tylko ze nie moze miec mag crit bo byloby pieeeknie

Bylby walek bo taki Vampire by ostro zadawl dmg i jeszcze ile hp by dal takiemu SK?

Ja myslalem czy jak wykuje damaskusa nie dac na niego Haste? Cuby czesciej by sie aktywowaly i mialbym wiekszy DPS(bo 8% aktywacji przy ciosie dla Vampire to "troche malo").


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 15, 2007, 10:57:18 am »
wlasnie,kazdy ma swoje problemy :P mnie haste niepotrzebny,mamm potezny zapas greater att speed potek :P ja w damaszka wpakuje focus,dla mnie to jedyna sznasa na pvp i samotne expienie,zreszta mam  juz krysze 10 stage :D


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 15, 2007, 02:19:22 pm »
Tak czytam sobie ten topic i czytam, śledze z każdym dniem jak sie rozwija i...

JA CHCE MIEĆ TK buuuuuu  :(

niech ktoś mnie psssytuliii!


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 15, 2007, 02:22:33 pm »
Dla mnie lepszy focus dlatego że jestem tankiem i lepiej mi bedzie trzymać agro ;p
Do pvp logika że haste bo szybcije ci sie odnawiająskile fizyczne takie jak UD np albo sting no i kuby sie szybciej odnawiają ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 15, 2007, 03:22:04 pm »
Tak czytam sobie ten topic i czytam, śledze z każdym dniem jak sie rozwija i...

JA CHCE MIEĆ TK buuuuuu  :(

niech ktoś mnie psssytuliii!

hehe ;) bd to naprawde swietny support,ale w pvp nie radzi sobie najlepiej (ujme to tak,walczylem z 6-cioma roznymi bd,jak podobny poziom to zwykle walka sie konczy jak mam jeszcze 1,5k hp,jak wyzszy,ale duzo wyzszy,to moga byc nieco wieksze problemy,a jak nizszy to po walce czesto mam jeszcze cp :P) natomiast ludzie sie zabijaja o twoje tance,a z jakas klasa o sporo nizszym p defie mozesz
poprobowac... ogolnie powiem ci tak-jak wiele osob przedemna pisalo,tk jest dla hardkorowcow,na poziomie fightera nie jest zle,dam wszystkie klasy maja kiepski a att speed wszystko rekompensuje,knight tez sobie radzi,natomiast miedzy 40-55 lev jest tragedia... twoj p def jest jeszcze za maly na solowanie,wiekszosc graczy ma tk za ulomka wiec w pt go nie chca a zarabiac tk na tych levelach sie nie da... natomiast pow 55-56 lev... zupelnie inna bajka... przykladowo ja na fg bije od 62 lev (teraz mam 68) i to glownie solo a nie w pt a padlem tam dokladnie 3 razy, i NIGDY po 66 lev... ogolnie moje smierci z rak mobow sa naprawde zadkie,pvp to juz inna bajka...wiec jesli nastawiasz sie na pvp,miej ta swiadomosc ze sporo klas jest poprostu dla tk poza zasiegiem :)
a skoro ryltar napisal dlaczego gra sk,ja napisze dlaczego tk...otoz...z niewiedzy :D
kolega polecil mi l2,ja poprostu sciagnalem,zainstalowalem,zalozylem konto na EPI i... zaczalem grac,bez jakiejkolwiek wiedzy na temat ras/klas etc :D a ze prawie zawsze w rpg gram jasnymi elfami,to tylko tyle ze wzialem elfa-fightera... cos wiecej sie o tej klasie dowiedzialem jak zrobilem knighta... a na powaznie o tk przeczytalem 1-szy raz jak mialem... 30 lvl  :oops:
ale powiem ci jedno-nie zaluje ;)
acha,to wszystko dzialo sie jakies 2,5-3 miesiace temu :) takze jak ktos mi powie ze jestem n00p... to fakt,jestem n00p :D


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 15, 2007, 05:14:41 pm »
Doprowadziliście mnie do tego że właśnie zacząłem robic TK mam po 1,5h grania 12 krąg hehe
A co do BD Echoes to powiem ci tyle że on wcale nie jest taki zły do pvp ja tam swoim BD pokonuje dużo osób ale z Tk mógłby być problem bo BD często walczy nukami, a  TK ma duży m def...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 16, 2007, 01:07:44 am »
Cytuj
Doprowadziliście mnie do tego że właśnie zacząłem robic TK mam po 1,5h grania 12 krąg hehe

Jak to przeczytalem to nawet nie musialem sprawdzac gdzie grasz xD


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 16, 2007, 04:11:37 am »
Ładnie siedzialem dziś do 4 rano i mam 22 krąg, mam już góre i dół Brigandine i koxam sobie koło dion z wilkiem hehe :P


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: TK a PvP :)
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 03, 2007, 11:36:32 pm »
Uzbrojony w doom set,black ore i damascus +3 stoczyłem dziś pare pojedynków:

1)Z SPS o 1 lvl niższym,mial ava set,homka +5...gdy padałem jemu zostalo 400hp :(
2)Z DA o 6 leveli wyższym, miał NM set,Elysian'a...nie zabrałem mu nic z CP,jego panterke prawie zabiłem:/ciągle mnie stunował a arrest i tribunal ani razu nie weszło :x
3)Warlord na równym levelu, miał Tallum Set i jakąś broń b grade - gdy padł zostało mi prawie całe HP,walka trwała 11min.
4)BD o 3 lvl wyższy,Majestic Set,duale sls...zostało mi całe HP gdy uciekł z areny :P
5)Necro 5lvl wyższy,cały był a grade....nawet nie dobiegłem a już leżałem :x
6)Kolega z klanu,Gladiator ma 6lvl więcej,tallum set i duale damaszki - wystarczyły 4 tss-y (albo i mniej).Zjadłem mu może połowe CP :oops: (wątpie czy na równym lvl,mając NM set i damaszka+3 focus dałbym z nim rade)  :dry:

Wnioski: TK mnie zaczyna irytować...gorsze niż pvp jest expienie solo...coraz bardziej mnie to wkurza bo coraz trudniej dostać party :shock: nie wiem,ludzie chyba dochodzą do wniosku że w pt bardziej przyda się Glad i SH/SpS z bufferem/healerem niż biedny TK z p.atk 440 bez skilli do ataku który w ogóle nie skrzywdzi żadnego moba...LoL niech mnie ktoś pocieszy,bo zacznę grać Gladem i rzuce TK :shock: W Interlude zmieni się coś pod względem ataku??!! :shock: