Witaj
Gość

Ankieta

Jakim typem postaci byś zagrał?

Summoner
11 (9.6%)
Dagger
13 (11.4%)
Łucznik
21 (18.4%)
Ork-Mag
6 (5.3%)
Krasnolud
1 (0.9%)
Nukker
19 (16.7%)
Dances & Songs
5 (4.4%)
Buffer/Healer
5 (4.4%)
Tank
18 (15.8%)
Melee Fighter
15 (13.2%)

Głosów w sumie: 113

Wątek: Jakim typem postaci byś zagrał?  (Przeczytany 14364 razy)

  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Jakim typem postaci byś zagrał?
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 08, 2007, 10:28:14 am »
ryl,eeee... ja walczylem z palkiem,obaj mielismy 75 lev
sprzet:obaj doom,ja dle z health,on aoba z health na +6
wiesz jak sie skonczyla walka?zgadnij... 2,5k hp mi zostalo ;),w szczegoly sie wdawal nie bede,walka byla nudna :) (acha,ne selfach) i zaczalem zauwazac jego dammage dopiero jak odpalil AI ;) jeszcze ud odpalal a i tak przegral :P


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Jakim typem postaci byś zagrał?
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 08, 2007, 11:59:40 am »
Cytuj
ryl,eeee... ja walczylem z palkiem,obaj mielismy 75 lev
sprzet:obaj doom,ja dle z health,on aoba z health na +6

Ja wiem jak sie koncza walki typu:light tank vs light tank bo mam nawet filmik xLance jak walczy z TK.

Cytuj
wiesz jak sie skonczyla walka?zgadnij... 2,5k hp mi zostalo

Cubic ciebie leczy :P

Cytuj
w szczegoly sie wdawal nie bede,walka byla nudna

Walki tankow co stoja i sie tylko leja sa o tyle fajne ze moge isc sie odlac :D

Cytuj
i zaczalem zauwazac jego dammage dopiero jak odpalil AI

No chyba dostaje +25% p.atk o ile sie nie myle(albo p.def i m.def) ale jak ma 30% hp to go nie uratuje.

Palek jak nie ma Phoenix build lub Soul of Phoenix to nie jest silny.Sama DLM mowila ze jak zabijesz PK to robisz bsoe zanim znows wstanie i mozesz udawac ze wygrales,bo 2 taka walka jest za ciezka twoja postac jest zbyt wyczerpana zeby dalej walczc(masz tyle mp pewnie ze hej...niby da sie uzupelnic ale ile stracisz na 1 tanka).

Cytuj
Walcząc vs. HE miałbym pozamiatane to fakt

Czy ja wiem,majac rapid fire dosc szybko walisz stunami(zalezy jak build ma HE).

Cytuj
ale vs. melee char HE ma pozamiatane a SR ma szanse wygrać nawet z tankiem (choć walka zajęłaby z 15min).

To zalezy jak na to patrzysz z ta walka z Tankiem.Jezeli to jest arena to przegrales bo tank moze ciebie dogonic,colli tez nie ratuje bo mam filmik jak Palek rozwala SR i ledwo cp traci.Na otwartej to by cie to znudzilo bo tank walczy tak ze on ciebie wykonczy(gracza i postac) bedziesz mial malo MP a on bedzie mial lekkie ubytki na zdrowiu.Zreszta od C5 zeby zatrzymac Archera stosuje sie cos takiego,gonisz archera walisz mu aggresion on sie zatrzymuje i strzela a ty jestes pare krokow blizej i tak az dobiegniesz lub bedziesz na zasieg arrest/shackle/nukow/spowalniaczy.Generalnie na tanka szkoda czasu bo tylko sie wykanczasz psychicznie.

Cytuj
Pedalski wygląd? owszem, dlatego gram kobietką

U elfek to mi sie nogi nie podobaja i w kilku socialach glos :P(chociazby victory) a cycki mi nie wadza bo i tak nie lubie za duzych :P


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Jakim typem postaci byś zagrał?
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 08, 2007, 03:32:30 pm »
elfki destro maja genialny głos jak robią skile z dwurakiem xD
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Jakim typem postaci byś zagrał?
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 08, 2007, 06:56:17 pm »
Cytuj
No ale w PvP znaczki idealnie się odwracaja na drugą stronę i widać różnice.

Czyli co TK rozwali kazdego innego tanka?
Mea Culpa, myśle PvE, pisze PvP, już poprawiłem :)
Dla mnie w IL jest wyważone dopiero pomiędzy klasami. Do C4 L2 to troche paranoja... W C5 łucznicy troche przepakowani, niektórzy niedopakowani...jak TK. Jak jest teraz :?:
Co do TK...
Bezapelacyjnie najlepszy do PvE...
3 Cubici, jeden do nadrabiania ubogich możliwości ofensywnych, 2 typowo defensywne jak można je tak nazwać. Działają fajnie, szczególnie ten nowy. A co jest najlepsze :?: Że poprostu zawsze mamy MP. Na wszystko, na Hate, na SF, na GS. Tutaj jest ta zaleta. Co z tego, że DA ma bajery, które w PvE się średnio przydają, co z tego, że SK ma mase skilli, jak nie ma użytecznego Cubica do przywracania HP, tylko z Drainem który wydajnościowo działa gorzej...ok, ma HEX'a, ale on zazwyczaj jest niepotrzebny dla party, bo jest BD w 90% przypadkach party 3+ osobowego... A Paladin, zgoda, ma heala, ale który genialnie pozwala wypłukiwać się z MP, mało tego, gówniany Shield Defense rate który widać jak działa. I widać zależność w PvE, TK>SK/Paladin>DA. Nic tak nie boli, jak brak MP na Hate a o to nie trudno, bo jje MP dużo, TK ma go z automatu, leczenie też i to całego party. IMHO najlepszy tank do dużych PT, do małych Paladin/SK. Małych, znaczy np. SK+TH i np. na buffach z CH lepszy jest SK/Pal. Ale tylko wtedy.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

  • Piknie być polakiem...
Odp: Jakim typem postaci byś zagrał?
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 10, 2007, 08:50:34 pm »
Kurczęczaki. Destro ty nie chcesz się dowiedzieć kogo my byśmy wybrali, tylko ty chcesz żebyśmy cię nakierowali na postać do gry. Napisałeś 50 topiców o to, kim my byśmy zagrali, czy kto pokona tego i tego. Sam zdecyduj. Rozejrzyj się trochę. Albo dam ci radę: przestań grać, bo z tej gry nie czerpiesz żadnej przyjkemności.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Jakim typem postaci byś zagrał?
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 10, 2007, 11:23:21 pm »
Cytuj
3 Cubici, jeden do nadrabiania ubogich możliwości ofensywnych

Taaa...Tak samo jak mi nadrabia to Vampire...max 300 dmg w postac bez pasywow na m.def...

Cytuj
Że poprostu zawsze mamy MP. Na wszystko, na Hate, na SF, na GS. Tutaj jest ta zaleta

Nie wiem czy zauwazyles to ale zobacz:Cubici Elfow maja to do siebie ze oszczedzaja im mp na najwazniejszych umiejetnosciach(debuffy phantoma,drain vampire,poison vipera,heal life,arrest attract i dmg storma) wiec ja tez moge walczyc "na TK" moim SK i tak nie raz walczylem a ta metoda jest skuteczne na wojow(tylko czasem zasadze sting od ta roznica od TK).

Cytuj
Co z tego, że DA ma bajery, które w PvE się średnio przydają

No niestety...

Cytuj
co z tego, że SK ma mase skilli, jak nie ma użytecznego Cubica do przywracania HP

co z tego,ze TK ma mase skilli jak nie ma uzytecznego Cubica do drainowania? Nie uwazasz ze takie gadanie jest glupie? Cubici maja oszczedzac mp bo zauwaz ze elfy maja sporo tych skilli tylko SK ofensywne a TK defensywne.

Cytuj
ok, ma HEX'a, ale on zazwyczaj jest niepotrzebny dla party, bo jest BD w 90% przypadkach party 3+ osobowego...

To akurat zalezy.Bo rzucajac Hex pierwszy zmniejszasz p.def moba i zgarniasz pelne aggro zamiast pol jakbys uzyl hate ale party szybciej zabija bynajmniej jak ja bylem w pt BD+SK(ja) i 4 lucznikow to moby na FG padaly zanim dolecialy(fakt bd moglby puszczac hex ale mp zbieral zeby rebuffnac).

Cytuj
A Paladin, zgoda, ma heala, ale który genialnie pozwala wypłukiwać się z MP

Ma tez sacriface ktory leczy mocno i szybko sie rzuca a nieraz ratuje dupe.Zauwaz ze cubic TK musi "łaskawie" ruszyc swoja dupe a heala walisz kiedy chcesz.

Cytuj
-_-'iany Shield Defense rate który widać jak działa

Juz to walkowalem ale powiem jeszcze raz.To jest taki maly balans,ludzie maja duzo HP(po 16k) a elfy dobry blok(14k-14,5k hp) i z DC i blessed shield wyciagaja po 100% bloku co w wyniku daje zaloniety akzdy cios=hp.

Cytuj
I widać zależność w PvE, TK>SK/Paladin>DA

To tez zalezy,sa momenty gdzie lepszy bedzie Palek od TK(np.sam RB bez obstawy) ale TK/Pal>SK/DA w pve a pvp to jest odwrotnie.

Cytuj
Nic tak nie boli, jak brak MP na Hate a o to nie trudno, bo jje MP dużo, TK ma go z automatu, leczenie też i to całego party

W Mass pvp to praktycznie tylko to robisz,jedynie jeszcze walisz judgment/tribunal i arrest/shackle.

Cytuj
IMHO najlepszy tank do dużych PT, do małych Paladin/SK. Małych, znaczy np. SK+TH i np. na buffach z CH lepszy jest SK/Pal. Ale tylko wtedy.

Nie najlepszy bo nie ma takiego,rozne sytuacje rozny tank.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Jakim typem postaci byś zagrał?
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 11, 2007, 05:13:01 pm »
Cytuj
Taaa...Tak samo jak mi nadrabia to Vampire...max 300 dmg w postac bez pasywow na m.def...
Vampire ma mniejszy DMG niż Storm...
Cytuj
co z tego,ze TK ma mase skilli jak nie ma uzytecznego Cubica do drainowania? Nie uwazasz ze takie gadanie jest glupie? Cubici maja oszczedzac mp bo zauwaz ze elfy maja sporo tych skilli tylko SK ofensywne a TK defensywne.
Mi chodziło o aspekt HP i tylko tego, nawet nie wspomniałem, że z Cubica ma użyte całe party. A to, że SK ma draina...fajnie, ja mam 2 Lechy :P
Cytuj
To akurat zalezy.Bo rzucajac Hex pierwszy zmniejszasz p.def moba i zgarniasz pelne aggro zamiast pol jakbys uzyl hate ale party szybciej zabija bynajmniej jak ja bylem w pt BD+SK(ja) i 4 lucznikow to moby na FG padaly zanim dolecialy(fakt bd moglby puszczac hex ale mp zbieral zeby rebuffnac).
No, dlatego napisalem, że SK jest lepszy do małych PT, do dużych agrowanie HEXem to głupota, lepiej podejśc i normalnie zaatakowac, murzynów z HEXem pod dostatkiem.
Cytuj
Ma tez sacriface ktory leczy mocno i szybko sie rzuca a nieraz ratuje dupe.Zauwaz ze cubic TK musi "łaskawie" ruszyc swoja dupe a heala walisz kiedy chcesz.[/quota] Sam siebie Sacrafice bedziesz karmił :?: No coś to średnio się sprawdza... tak jak papierowy Sacrafice Build, którego nikomu się nie chce używać. Aha, lepiej mieć to na sobie ten 1k hp, niż dać komuś jako normalne leczenie. No i tutaj pojawia się jeszcze jedna rzecz. W party zazwyczaj większym jest Healer, więc leczeniem potrzebujących zajmuje sie on, a Cubic TK chodzi nawet, jak nikt nie umiera, tylko brakuje mu tych 100 hp... taka profilaktyka.
Cytuj
Juz to walkowalem ale powiem jeszcze raz.To jest taki maly balans,ludzie maja duzo HP(po 16k) a elfy dobry blok(14k-14,5k hp) i z DC i blessed shield wyciagaja po 100% bloku co w wyniku daje zaloniety akzdy cios=hp.
Czy coś z moją wypowiedzią się nie zgadza, że znowu to powtarzasz :?:
Cytuj
W Mass pvp to praktycznie tylko to robisz,jedynie jeszcze walisz judgment/tribunal i arrest/shackle.
Czy pisze o mass pvp, czy o pve :?:
Cytuj
Nie najlepszy bo nie ma takiego,rozne sytuacje rozny tank.
, Nom, różne sytuacje, małe i duże party :P
HATE ME MOAR!