Witaj
Gość

Ankieta

Który typ woja pokona maga?

Meele Fighter
32 (22.9%)
Archer
87 (62.1%)
Tank
13 (9.3%)
Dances&Songes
8 (5.7%)

Głosów w sumie: 104

Wątek: Mag vs. Wojownik  (Przeczytany 10190 razy)

  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 2

  • Ślepe oko
Odp: Mag vs. Wojownik
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 03, 2007, 10:17:21 pm »
kumpel 77 pala, zazwyczaj chodzi na fullbuff bez zerka, nightmare set, phx juwe +3/maja set(nie pamiętam co)

i narzekał, że sleep często wchodzi...
wannabe
]|[


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Mag vs. Wojownik
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 03, 2007, 10:22:14 pm »
mówie co widzę... widzę, że w mojego nisko lvlowego DA magowie za cholerę mi nie mogą wlepić sleepa.
na bank mieli wykupiony najwyższy lvl sleepa, bo w zasadzie to nie trzeba ich wykupywać (po prostu się dostaje :P)


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Mag vs. Wojownik
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 04, 2007, 03:48:30 pm »
Cytuj
Wdaje mi się że SK może być dobry, ale nie sprawdzałem tego, słyszałem tylko że jest jednym z najlepszych tanków. Zarzucasz UD i w 30 sekund napewno zabijesz maga drainami.

Ta takie rzeczy to masz na Abyss x300 gdzie wlisz UD a typ stoi jak down i nukuje ciebie...Po 30 sekundach walka wyglada tak ze masz wszystko full tylko -~200 CP

Cytuj
OL ma p defa porównywalnego do tanka

Ta tylko ze ma taki zarabisty regen potem ze smiac mi sie chce...

Cytuj
do tego dochodzi drain którym będzie bić ok. 300-400 conajmniej przy tym jak tank będzie bić po 80-100

LOL? Gdzie ty grasz? za 500 to ja wale DH SK a OL/WC wali mnie za 700.

Cytuj
wystatrczy raz na 4 hity użyć draina i nie straci się hp.

Aha to OL to postac do walki w zwarciu?

jak ol cie bije po 700 to masz zjebanego chara, zauważ że ol nie ma tyle m atk co inni magowie. Przy 3 k m atk olem biłem po 900 na servie pvp.

A czemu nie do walki w zwarciu? jak dostaniesz stuny i koło ciebie będzie stać paladyn to jak inaczej chcesz walczyć?

Co ma regeneration do p defa? jeśli chodzi o mane to chodzi się z se, inaczej nikt olem nie expi z magii


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Mag vs. Wojownik
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 04, 2007, 03:57:28 pm »
Cytuj
jak ol cie bije po 700 to masz -_-'anego chara, zauważ że ol nie ma tyle m atk co inni magowie. Przy 3 k m atk olem biłem po 900 na servie pvp.

Normalnego tylko jak mam magic barrier to trudno zebym dostawal za mniej prawda?

Cytuj
A czemu nie do walki w zwarciu? jak dostaniesz stuny i koło ciebie będzie stać paladyn to jak inaczej chcesz walczyć?

Ta podejdz OLem do zwarcia...podejdz sobie do DA to napewno bedzie skuteczne zwalszcza ze ze stun sie nie obudzisz...

Cytuj
Co ma regeneration do p defa?

Hmm...-10 do regen mp jak masz wlaczony soul?

Cytuj
jeśli chodzi o mane to chodzi się z se, inaczej nikt olem nie expi z magii

Czyli jak? MAsz masz pvp ty walisz seale,leczysz i jeszcze masz soul? Jestes zajebisty moge ciebie "tyknac?"


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Mag vs. Wojownik
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 04, 2007, 08:15:14 pm »

jak ol cie bije po 700 to masz -_-'anego chara, zauważ że ol nie ma tyle m atk co inni magowie. Przy 3 k m atk olem biłem po 900 na servie pvp.


czyli l2j i po co sie denerwowac, teraz uswiadamiam cie ze takie servy maja pelno bugow, mana potki itp itd co ma sie nijak do prawdziwego l2, tam jakos inaczej sa liczone obrazenia inaczej dzilaja skile, sam kiedys gralem na takim dla zabawy i znudzilem sie po 1 dniu, do l2 taki serv jest podobny jak do konia wielblad.

Pisanie ile kto kogo bije mija sie z sensem, poniewaz kazda postac moze miec inna bizuterie, nie miec bufa na mdef itp itd, wiec to po prostu mija sie z celem, ol na mass pvp jest do leczenia i czasem do rzucania debufow

Yoker magowi nie jest potrzebny sleep zeby pojechac bez problemu tanka, slow i moze ci naskoczyc, a stun da wystarczy resist shock z clan hall i nie ma stuna
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2007, 08:19:19 pm wysłana przez Fenrirus »

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Mag vs. Wojownik
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 04, 2007, 08:32:46 pm »
Yoker magowi nie jest potrzebny sleep zeby pojechac bez problemu tanka, slow i moze ci naskoczyc, a stun da wystarczy resist shock z clan hall i nie ma stuna
nie każdy jest w clanie z clan hallem :P
po drugie o ile dobrze pamiętam w clan hallu dostawałeś buffki na jakimś słabym lvlu (choć mogę się mylić, ostatnio gram głównie solo, clan z clan hallem miałem b. dawno temu); stun shield ma naprawdę penerskiego land rate tak więc nawet ressist shock niewiele pomoże
po trzecie - na serwerach prv 90% nukerów to necrosi (jak ja ich nienawidzę) a on nie ma slowa (ma tylko wersje AoE [mass slow] który gorzej wchodzi)
po czwarte nawet jakby mi wlepił slowa to ja mu też mogę ^^ (hamstring)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Mag vs. Wojownik
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 04, 2007, 08:58:53 pm »
Cytuj
po drugie o ile dobrze pamiętam w clan hallu dostawałeś buffki na jakimś słabym lvlu

To chyba zalezy od CH ale ja pamietam ze mialem w CH na lvl 3 ressist shock.

Cytuj
stun shield ma naprawdę penerskiego land rate tak więc nawet ressist shock niewiele pomoże

Pomaga i to duzo.

Cytuj
po trzecie - na serwerach prv 90% nukerów to necrosi

Chyba na waszych :P

Cytuj
a on nie ma slowa

Ale inni maja ^^

Cytuj
po czwarte nawet jakby mi wlepił slowa to ja mu też mogę ^^

Nie zawsze Hamstring pomaga,gralem da i wszedl HS w Necra i tez myslalem ze go sklepie ale mialem pecha bo wszedl Anchor T_T


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Mag vs. Wojownik
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 04, 2007, 09:06:22 pm »
A-grade CH ma Resist Shock lvl 4 :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Mag vs. Wojownik
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 10, 2007, 12:29:39 pm »
Jesli mag ma seta majestic robe to zaden wojownik czy lucznik go nie rozwali. Majestic zmniejsza szanse na stuna o 50%.Jesli nie ma to najwieksza szanse ma lucznik, chyba ze wczesniej zostanie uspiony lub dostanie anchora. Wojownik musi do maga dobiec, a oni maja slowy, vortexy i inne czary, ktore spowalniaja. Wystarczy sie cofac i nukowac, a najtwardszy wojownik w koncu padnie.
Aktuaknie:
Core: Sigel Eva's Templar 96


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Mag vs. Wojownik
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 10, 2007, 01:51:56 pm »
Ale to zalezy,jezeli to 1 vs 1 to na bank nikt nie dobiegnie ale w mass nie masz czasu zeby sie gapic naookolo(chociaz ja mam takie zboczenie jak mam wojne i expie) a MJ nie pomaga az tak jak masz maly CON.Ale generalnie to pamietaj ze lucznik to nie tylko stun ale tez krytyki.No i sleep ma zasieg 600 a strzaly Archera 800/1200(na snipe 1200).A jak dagger bedzie za twoimi plecami to tez zdychasz...


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Mag vs. Wojownik
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 10, 2007, 06:18:11 pm »
No tak w moim poscie nie uwzglednilem daggerow. Oni zbieraja maga na 1-2, max 3 hity i bardzo szybko biegaja. Mag nie zdazy rzucic sleepa ani zadac duzych obrazen, a daggerek juz do niego podbiegnie. Archer dla nukkera to tez trudny przeciwnik. Tak zadaje krytyki i spore obrazenia, ale strzela duzo wolniej niz mag castuje nuki.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2007, 06:19:58 pm wysłana przez Finwe »
Aktuaknie:
Core: Sigel Eva's Templar 96


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Mag vs. Wojownik
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 10, 2007, 07:28:20 pm »
Cytuj
strzaly Archera 800/1200
900/1200 :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Mag vs. Wojownik
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 10, 2007, 08:45:57 pm »
Cytuj
strzaly Archera 800/1200
900/1200 :)
600/1200 jak liczycie snipe to policzcie też rapid fire :P



  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Mag vs. Wojownik
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 10, 2007, 08:52:21 pm »
a na rapid fire nie ma przypadkiem 500
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Mag vs. Wojownik
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 10, 2007, 11:10:30 pm »
Cytuj
Rapid Fire 8   P.Atk. +100, Atk. Spd. +20%, bow range -300, only works with a bow
Cytuj
Snipe 8   P.Atk. +199, Accuracy +6, Critical +20%, Range +300

Cytuj
Bow   500
Cytuj
Long Shot 2   Bow Range 900



  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Mag vs. Wojownik
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 16, 2007, 11:11:26 pm »
A ja mam wręcz przeciwne pytanie.... Jak pokonać fightera, magiem kiedy grasz na Interlude High Rate ??

PS : Znalazłem prywatny serwerek Interlude : www.gamegate.gr
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • Wiadomości: 396

  • Pochwał: 0

  • everything counts in large amounts
Odp: Mag vs. Wojownik
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 17, 2007, 02:25:50 pm »
Wcoraj trzy razy z rzędu rozwaliłem dark avengerem kumpla spellsingera.


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Mag vs. Wojownik
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 17, 2007, 02:53:53 pm »
Wcoraj trzy razy z rzędu rozwaliłem dark avengerem kumpla spellsingera.
masz 20lv wyżej czy grał 1 dzień postacią?



  • Wiadomości: 396

  • Pochwał: 0

  • everything counts in large amounts
Odp: Mag vs. Wojownik
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 17, 2007, 03:03:01 pm »
ja miałem 44 a on 46. On gra tyle co ja, czyli jakiś kwartał. Szanse wyrównane jesli chodzi o dośw.

BTW, ale Wy forumowicze macie cyniczne poczucie humoru.


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Mag vs. Wojownik
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 17, 2007, 06:42:08 pm »
ja miałem 44 a on 46. On gra tyle co ja, czyli jakiś kwartał. Szanse wyrównane jesli chodzi o dośw.

BTW, ale Wy forumowicze macie cyniczne poczucie humoru.
cos mi sie wydaje ze Ty jestes bardziej pojetny od twojego kolegi :elf_5_1: :P :P On chyba nie dokonca zrozumial jak sie gra spsem.

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2007, 06:44:46 pm wysłana przez Finwe »
Aktuaknie:
Core: Sigel Eva's Templar 96


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Mag vs. Wojownik
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 17, 2007, 07:27:22 pm »
ja miałem 44 a on 46. On gra tyle co ja, czyli jakiś kwartał. Szanse wyrównane jesli chodzi o dośw.

BTW, ale Wy forumowicze macie cyniczne poczucie humoru.
cos mi sie wydaje ze Ty jestes bardziej pojetny od twojego kolegi :elf_5_1: :P :P On chyba nie dokonca zrozumial jak sie gra spsem.


Dokładnie, do ogarniającego się nukera nie ważne jakiego ani DA ani pantera nawet nie podejdą...



  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Mag vs. Wojownik
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 17, 2007, 10:24:15 pm »
Wiecie, zawsze można się umówić, że nie używamy zaklęć.


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: 5

Odp: Mag vs. Wojownik
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 18, 2007, 03:28:38 pm »
Ja sobie tak jeszcze pomyślałem, że z Archerów jeśli przypuścmy SR zobaczy maga z wara to przy draco+focus go jedzie bez problemów. Gorzej jak taki mag sobie stoi, ty bijesz moba, a on ci jedzie - wtedy kaput... nie lubie czegoś takiego. A dlaczego SR?
+rapid fire - zajechaszczy atk.speed po full buffach
+przy tym atk. speedzie dość mały p.atk, ale za to przy bowie z focusem masz dużą szanse, że dwa hity i dwa krytole... a jak nie to trzeci, czwarty :P
+no i speed (ale to bez rapid fire jak coś), dlatego, że łuk ma większy range to walisz entangle i uciekasz...
ALE:
-malutko hp bez pofa i songów (ja mam na 76 5000), jak cie pierwszy wyczai mag to leżysz... Chyba, że na normalnych zasadach, np. na arenie czy w coloseum, to już innaczej, bo i tak masz więcej niż mag.
-no i p.atk i p.def, tutaj zdecydowanie lepszy PR I HE, tak samo jak przy HP u HE.
Siekiera, motyka, morda priesta, Mosar sobie zwalił questa.<br /><br />Mosarioos Silver Ranger 76+ lvl


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Mag vs. Wojownik
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 18, 2007, 03:49:28 pm »

-no i p.atk i p.def, tutaj zdecydowanie lepszy PR I HE, tak samo jak przy HP u HE.
Jakim cudem HE i PR mają więcej p defa od SR-a? noszą heavy? :o



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Mag vs. Wojownik
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 18, 2007, 06:52:39 pm »
PR ale taki "prawdziwy" ma mniej bo nosi Plate Leather :D