Witaj
Gość

Wątek: Postać na lidera  (Przeczytany 8629 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Postać na lidera
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 15, 2007, 03:16:24 pm »
Ja piernicze. Durny topic. SP to nie problem, są na to questy, są scrolle z SP. Na offie to nie problem wyfarmić, to przy takim dropie GSS/RSS/BSS jak jest w cata na privach to można pływać w SP. Potem już problemem i tak nie jest brak Skill Pointsów, a rep. pointsów i żadna klasa tego nie ma mniej lub więcej, conajwyżej niektóre lepiej farmią na wrogach.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

  • Piknie być polakiem...
Odp: Postać na lidera
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 15, 2007, 05:00:13 pm »
czemu warlord odpada? O.o

Lider a lanca i ze 0 pvp?


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Postać na lidera
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 15, 2007, 05:04:21 pm »
LOL :?: :D
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

  • Piknie być polakiem...
Odp: Postać na lidera
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 15, 2007, 05:34:07 pm »
Trochę odbiegliśmy od tematu, bo tu nie chodzi o warlorda, tylko o postać na lidera klanu.

Spróbujcie się postawić w mojej sytuacji i powiedzcie mi kim byście grali (poza kraśkami), by przyjemnie wam się sterowało klanem i by być dobrym na siege, mass PvP oraz wojny (to co ja lubię najbardziej)

Na moim sevie byłem w około 5 klanacc. Pierwszy był taki sobie. W zraz ze wzrostem liczby klanów, które odwidzałem, był coraz lepiej. Ale brakowało mi jednej rzeczy- aktywności. Nie chodzi mi o ilość ludzi (chociaż często bywałem w sytuacji że przez 6 godzin bywałem sam z klanu), tylko o brak aktywność klanu i atrakcji. Nigdy nie miałem wojny klanowej, ani nie byłem na siege (a szkoda), dlatego ja chcę zostać liderem, by się rozerwać, razem z polakami, na zdobywaniu zamku, czy wygywaniu mass PvP i wojen. Trochę to zabrzmiało jak kampania wyborcza, ale naprawde chcę to bardzo zrobić(Konnonowicz)

No i musze wybrać postać. Która by dała radę zrobić to co trzeba podaczas siege (coś zaznaczyc?), świetna w pvp z wieloma przeciwnikami. Przede wszystkim zależy mi na tym, by był to ciężkozbrojny. Wiem wygląd się nieliczy, ale oni super wyglądają - tacy przypakowani, nie to co magowie, chudzi bez krzepy, w jakiś sutannach, albo lightowce, którzy latają, bo wiatr ich zwiewa :oops:.

w ogóle zauważyłem, że na moim servie lepsze klany zakładają ciężko zbrojni, gdyż osoby niektóre mają podniete jak widzą kolesia w S-grade Imperialu ( ja trochę, bo ta zborja super wygląda, a zwłaszcza na ludziach).

No to mogę powiedzieć tylko jedno (chodzciaż się rozpisałem)- HELP :!:



  • Banned
  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

  • Użytkownik zbanowany
Odp: Postać na lidera
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 15, 2007, 05:53:37 pm »
Odbiegnę od tematu. Skoro mówiłeś że u was S-Grade to nie problem, skoro ja jak gram na abyssie x3 x10 i x300, i na x300 JEST problemem S-Grade, to na jakich ratach, i jakim servie ty grasz?
x2 Allseron - Gladiator


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Postać na lidera
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 15, 2007, 05:56:17 pm »
Cytuj
Spróbujcie się postawić w mojej sytuacji i powiedzcie mi kim byście grali (poza kraśkami), by przyjemnie wam się sterowało klanem i by być dobrym na siege, mass PvP oraz wojny (to co ja lubię najbardziej)

Uważam, że to bez sensu ponieważ każdy przedstawi Ci postać która dla niego jest najlepsza. Np. Ja bym wziął SK albo Glada bo zawsze gram jednym z nich. Jeden powie, że Warlorda inny, że SH. Uważam, że to zamieni się w temat jak np. "twoja ulubiona postać"


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Postać na lidera
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 15, 2007, 05:58:30 pm »
Weź sobie np Necro będziesz dobry w pvp i na wojnach a później zrób suba np TK (najtwardszy z najtwardszych) i będzie w sam raz na siege imo wilk syty i owca cała



  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: Postać na lidera
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 15, 2007, 05:59:47 pm »
(pomimo tego co wokol wszyscy mowia, zaraz dostane od 10 tys osob zgaszony...ale itak mam swoje zdanie!)

Jesli chodzi ci o mass pvp...siege...wojny, battle...chcesz miec dosyc fajnie wygladajacego ciezko zbrojnego czlowieczka...Warlord...masz buferow/healerow obok siebie na siege, wpadasz w paru wojownikow (nie magow bo po nuku i cie nie ma ;]) i ich cisniesz tym swoim dlugim poleaxe albo jak to sie tam zwie ;] Kocham WL na siege, raz go widzialem w akcji i juz zawsze bedzie mi sie podobal...wkoncu on po to jest, zeby walczyc sam na wielu...

Nie bijcie, tylko tak uwazam ;]


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Postać na lidera
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 15, 2007, 06:18:07 pm »
Bić Cie nie będę bo częściowo się zgadzam ale pod warunkiem że warlord ma cancel sticka w rękach...



  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

  • Piknie być polakiem...
Odp: Postać na lidera
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 15, 2007, 06:36:19 pm »
1.
 
Odbiegnę od tematu. Skoro mówiłeś że u was S-Grade to nie problem, skoro ja jak gram na abyssie x3 x10 i x300, i na x300 JEST problemem S-Grade, to na jakich ratach, i jakim servie ty grasz?

Wsumie to jest trochę problemu, a jeśli mowa o servie- Lineage 2 Gold rate x45

2.
Cytuj
Spróbujcie się postawić w mojej sytuacji i powiedzcie mi kim byście grali (poza kraśkami), by przyjemnie wam się sterowało klanem i by być dobrym na siege, mass PvP oraz wojny (to co ja lubię najbardziej)

Uważam, że to bez sensu ponieważ każdy przedstawi Ci postać która dla niego jest najlepsza. Np. Ja bym wziął SK albo Glada bo zawsze gram jednym z nich. Jeden powie, że Warlorda inny, że SH. Uważam, że to zamieni się w temat jak np. "twoja ulubiona postać"
Święta racja

3.
Mam wielką prośbę- ocencie tych kolesi co wypisze dobra?Podam też w jakim stopniu mi na tym wszystkim zależy. Chodzi mi o PvP (w najmniejszym stopniu), mass PvP (nieco większy), wojny klanowe (ważne) i siege JAKO LIDER (bardzo ważne).
A oto lista:
Gladiator
Warllord
Paladyn
DA
SK
i może BD
Dla mnie te są nafajniejsze postacie z ciężko zbrojnych. Tylko nie mówcie BIERZ TEGO, bo rzeczywiście, to jest jego ulubiona postać...
Oceńcie od 1-6 :P każdą postać w wymienionych wyżej czynnikach.


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Postać na lidera
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 15, 2007, 06:50:14 pm »
Jesli chodzi ci o pvp itd to wyprobuj SK. Postac w sumie do wszystkiego. Zada dmg, poczaruje, zdebuffije, wytankuje i dlugo postoi mimo marnej ilosci zycia (nie mowie o wylapywaniu nukow). Chyba ze wolisz pomagac swoim (robic jako support) to milo bedzie palladynem, bo ma fajne leczenie. Tanka raczej nikt na massowce nie atakuje w pierwszej linii, bo wola wykonczyc nukerow/DD, wiec bedziesz mogl w miare spokojnie wspierac swoich, no i zawsze kogos mozesz przystunowac.


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: -1

Odp: Postać na lidera
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 15, 2007, 07:14:53 pm »
czemu warlord odpada? O.o

Lider a lanca i ze 0 pvp?

lol, stary nc.

btw nie wiem jaki jest twoj server, ale jesli nie ma na nim c5 bow penalty (na wiekszosci privow nie ma) to bierzesz dla WLa luk i z frenzym siejesz z jak pojebany:)
poza tym howl to jest kozak, na mass pvp w catacumbach imba, na siegach tez, howl dziala przez drzwi i dziala w gore wiec mozesz stunowac kolesia catsujacego holy artifact stojac pod schodami.. Nie mowiac juz o revivalu, hate aurze i cancelowaniu targetow.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2007, 07:54:27 pm wysłana przez sm0ku »

Wl 7x


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Postać na lidera
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 15, 2007, 09:11:48 pm »
taaaaaaaaaa, faktycznie dużo zrobisz z tym łukiem...
archerzy od Ciebie wyciągną znacznie więcej p.atk a do tego większe krytyki skille do łuku, większy zasięg itp. itd.
frenzy destroyera a frenzy warlorda to zupełnie co innego (destro dodaje +50% p.atk w przypadku łuków, frenzy warlorda dodaje na najwyższym poziomie 1xx p.atk niezależnie od broni)


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: -1

Odp: Postać na lidera
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 15, 2007, 09:43:04 pm »
wow co z tego, warlord to nie archer.
chodzi o to ze warlord z lukiem moze robic fragi lepiej niz z lanca, poza tym ma VS. Btw lucznicy rzadko wykorzystuja przewage zasiegu w mass pvp. Oprocz siegow ofcoz i snipeowania z gorki.

Wl 7x


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Postać na lidera
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 15, 2007, 11:21:06 pm »
wow co z tego, warlord to nie archer.
chodzi o to ze warlord z lukiem moze robic fragi lepiej niz z lanca, poza tym ma VS. Btw lucznicy rzadko wykorzystuja przewage zasiegu w mass pvp. Oprocz siegow ofcoz i snipeowania z gorki.

Zależy jacy łucznicy...
Bo jak umie grać to i odległość zachowa...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2007, 11:24:18 pm wysłana przez Siena »
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: -1

Odp: Postać na lidera
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 16, 2007, 12:27:07 am »
wow co z tego, warlord to nie archer.
chodzi o to ze warlord z lukiem moze robic fragi lepiej niz z lanca, poza tym ma VS. Btw lucznicy rzadko wykorzystuja przewage zasiegu w mass pvp. Oprocz siegow ofcoz i snipeowania z gorki.

Zależy jacy łucznicy...
Bo jak umie grać to i odległość zachowa...

bullshit

zazwyczaj nie ma gdzie uciec bo jestes otoczony przez high lvl agro moby badz sciany.

praktyka>teoria imo.

Wl 7x


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

  • Piknie być polakiem...
Odp: Postać na lidera
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 16, 2007, 07:12:35 am »
Chyba zdecyduję się na glada.


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: -1

Odp: Postać na lidera
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 16, 2007, 11:51:41 am »
lol glad :D

Wl 7x


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Postać na lidera
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 16, 2007, 02:00:43 pm »
Chyba zdecyduję się na glada.
Wlasnie, lol glad.
Jesli to nie jest serwer C5 to juz lepszy jest WS..


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Postać na lidera
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 16, 2007, 02:37:32 pm »
A co wy mu będziecie bronić? Chce człowieka? Chce! W ciężkiej zbroi? Tak!   No to glad. ^^
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

  • Loli Addict xD
Odp: Postać na lidera
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 16, 2007, 02:51:39 pm »
A co wy mu będziecie bronić? Chce człowieka? Chce! W ciężkiej zbroi? Tak!   No to glad. ^^
Większość duelistów nosi light :P



  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Postać na lidera
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 16, 2007, 03:17:16 pm »
Najlepsza postac na lidera to ja jak mam czas :D

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Postać na lidera
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 16, 2007, 04:42:47 pm »
Duelistów może i tak... ale On chce glada xD
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

  • Piknie być polakiem...
Odp: Postać na lidera
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 16, 2007, 04:47:45 pm »
a plladyn?


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Postać na lidera
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 16, 2007, 05:28:50 pm »
a plladyn?
Pisalem ci co pal potrafi. To jest tank-lekarz. Ma cakiem silne i szybko rzucajace sie leczenie (sacriface - leczysz kogos kosztem wlasnego HP), lepiej sie zaslania tarcza od dark avangera (ma skill toggle ktory pozwala mu zaslaniac sie z kazdej strony, ale oslabia blok), ale i tak nie dorownuje elfom (ktore niedosc ze maja sporo dex - od niego zalezy jak czesto bedzie sie blokowal, to maja pasywny aegis). Skille na nieumarlych pozwalaja palladynowi na odrobine latwiejszy exp w katakumbach (w party oczywiscie) - holy armor, weapon, jakies inne badziewia ;) Na 3ciej profce bardzo trudny do ubicia.