Witaj
Gość

Wątek: Blade Dancer  (Przeczytany 1354 razy)

  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Blade Dancer
« dnia: Lipiec 18, 2006, 02:08:24 am »
Mam pytanie... zdobyłem BD 54 lvl , jestem wyposazony w Composite Armor i zakupiłem sobie wlasnei przed chwila duale:

Katana*Raid Sword (C grade) 190 ataku... poszedlem do dwarfa by zrobil z nimi duale.. klikam na B GRADE DUALS i te 2 miecze Cgrade ale czy one staną się B grade? po zlączeniu ich? i gdzie możńa zakupić B grade soulsoty i jaki armor mi polecacie?


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Blade Dancer
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 18, 2006, 02:30:46 am »
nie stana sie bo to sa C grade duale
soul shoty kupisz albo w GM shopie, a jak nie ma GM shopow na serv to w giran od innych graczy.
armour:
hmmm....
aktualnie testuje zestawy pod dexa
na razie mam na tesach
Doom Lether oraz Blue Wolf heavy i jak na razie bez dye'sow chyba jednak lepiej wypada BW, chociaz w party doom tez sie powinien sprawdzic bo ma 2x wiecej krytykow (krytyki sa po ok 400 i sa mocnejsze jak w BW) ale 2x mniej pdefa :/
ale trzeba poczekac na porownania z dye'sami ale cos mi sie wydaje ze nie wypali :D

sproboje jescze sprawdzic Doom heavy, ale to raczej bedzie nudne ;]
a i tez moze by dalo zalozyc Zubei Heavy, Zubei nie ma zadnych minusow i to jest plusem :D i  wtedy +4dex na dyes ;] moze nawet +6

ale ogolie sucho i cala moc zestawow mozna sprawdzic tylko z dyesami i SA na dualach ;]

[swarmers] jurak
[prepare] progress.....


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Blade Dancer
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 18, 2006, 08:49:29 am »
Mam pytanie jak ci dam ostrzezenie to sie nauczysz ze skoro sa takie tematy specjalnie dla klas to nastepnym razem napiszesz posta tam?