Witaj
Gość

Wątek: Oficjalny QQ temat Ramony  (Przeczytany 47868 razy)

  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 11, 2017, 03:01:20 pm »
sube można zrobić po 85 (jak dobrze pamiętam), nie ma certyfikatów jak na H5, są jakieś dodatkowe skille alle nie mają znaczenia od wybranej klasy na sube (moge się mylić), dualclass masz tylko 1 i różni się tym, że możesz ją lvl jak main klasę, czyli nie ma ograniczenia levelowego, a subkę tylko do 85, nie ma łączonych skilli, jeśli grasz na dualklasie BD to jesteś Iss bladedancerem i nie masz żadnych skilli z main bishopa.
Nie no mi chodzilo o to czy jak gram Iss Propkiem to mam inne buffy niz Iss bd ? Czy kazdy Iss ma te same buffy ?

https://l2wiki.com/Iss_Hierophant

https://l2wiki.com/Iss_Spectral_Dancer


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 11, 2017, 03:58:29 pm »
Jak nie grałeś nigdy na GoD to czeka cię tydzien czytania poradników i tematów. Radzę od tego zacząć.


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 11, 2017, 03:59:06 pm »
sube można zrobić po 85 (jak dobrze pamiętam), nie ma certyfikatów jak na H5, są jakieś dodatkowe skille alle nie mają znaczenia od wybranej klasy na sube (moge się mylić), dualclass masz tylko 1 i różni się tym, że możesz ją lvl jak main klasę, czyli nie ma ograniczenia levelowego, a subkę tylko do 85, nie ma łączonych skilli, jeśli grasz na dualklasie BD to jesteś Iss bladedancerem i nie masz żadnych skilli z main bishopa.
Nie no mi chodzilo o to czy jak gram Iss Propkiem to mam inne buffy niz Iss bd ? Czy kazdy Iss ma te same buffy ?

roznia sie skillami z 101 lvla + skille passywne

Prophet ma PoMa na 5 min na jedna osobe ktora zwieksza b.dobrze dmg
BD ma dance na cale party na 30 sekund ktore jest takie srednie bardziej pod pve jak masz party destro evi itp.


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 11, 2017, 09:54:52 pm »
Czyli nie ma roznicy wiekszej czy zrobie na maina bd,sws,pp,wc ?


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 11, 2017, 09:57:03 pm »
W L2Store będzie itemek do zmiany klasy na innego issa. Jedyne znaczenie mają statystyki postaci i zostawione skille jak chcesz jakieś zostawić.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 11, 2017, 11:11:47 pm »
Czyli nie ma roznicy wiekszej czy zrobie na maina bd,sws,pp,wc ?

dla party to wazna sprawa abys mial odpowiedniego issa. zapewne beda chcieli abys gral PP bo ma PoM'a na 101.


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 12, 2017, 12:20:10 pm »
Jeżeli lubisz olympiade to pewnie będziesz skazany na ISS/ISS jeśli zaczniesz grę na PP zostawiasz sobie zamiast rhapso Mistic immunity i masz praktycznie cały czas resist na debuffa jeśli jakiś skill na CD to kamień "UD" tranform , petrifi ja miałem na gamecoascie zrobionego WC z PP, a na subie miałem ISSa PP. przynajmniej u mnie chcieli poma i rhapso zanim quitneli :P


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 12, 2017, 02:39:04 pm »
Jako, że jestem noobem bez kasy pytam. Czy warto będzie tu grać bez inwestowania w postać? Wiecie, takie typowe F2P.
Aktualnie gram na: L2Lion
Nick: Pingwin, Anakonda, Prudencja.


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 12, 2017, 03:49:31 pm »
Jeżeli chcesz grać 4fun bez spiny to oczywiście że jest. Z tego co czytałem, to na początku L2store będzie okrojony więc coś tam będzie można sobie pograć :)


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 12, 2017, 04:36:56 pm »
Dobry gracz bez inwestowania grajac "for fun" (pomijając PA) może być jednym z topowych graczy dorownujac nawet doterom, wystarczy dobrze ogarniać rynek i po prostu bic oplacajace sie RBki         (dropy (szczescie) -> adena -> L2store)
Bez itemow z L2 store GOD bylby naprawde fajny, a do kroniki tauti/lindvior graloby sie naprawde super (ew jeszcze dalej z aktualizacjami kronik, ale bez aktualizacji tych badziewi m.in. tysiace celek i rebirthow np z koszulek)
No ale coz, musza cos z tego miec wiec trzeba sobie jakos radzic i pogodzic sie z L2 store :)

PS. YULL TRICKSTER/GHOST SENTINEL lub EVISCERATOR (+ISS) szukają dobrego cp


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 12, 2017, 04:51:42 pm »
Dobry gracz bez inwestowania grajac "for fun" (pomijając PA) może być jednym z topowych graczy dorownujac nawet doterom, wystarczy dobrze ogarniać rynek i po prostu bic oplacajace sie RBki         (dropy (szczescie) -> adena -> L2store)

Chyba jak gra 24/7.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 12, 2017, 05:09:34 pm »
Niekoniecznie

choc wiadomo, wiecej grasz - wiecej masz,  proste :)


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 12, 2017, 06:35:12 pm »
Serwer jeszcze nie wystartował a już tryhardzi się pojawiają wmawiając, że da sie grać f2p. Było paru takich w dziale Core, przepadli  :D

F2P - casual gra z nastawieniem na grę przez kilka miesięcy lub przerwami
Tylko Abonament - casual PVE, mniejsze pvp, gracz nastawiony na aktywną długotrwałą grę
Abo + Donate Eventów, IS - aktywna gra z chęcią bycia kompetytywnym w PVP, top PVE.

Do tego ten serwer nie zapowiada się na łatwy pod względem community. Wraca dużo "starych wyg" i większość ludzi będzie nastawiona na "osiągnięcie" czegoś. To nie Core gdzie większość carebearów wyszła spod kamienia gdy topki odeszły.


tl;dr Jeżeli chcesz grać 4fun szarpnij się na abonament a ulżysz sobie zarówno mentalnie jak i czasowo.


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 12, 2017, 07:20:13 pm »
No l2store jest srogi na corze, o ile systematyczny upgrade względem sytuacji na serwerze ma jakiś sens to nie wyobrażam sobie że pierwsze epici na serwerze czy pierwsze sety/bronie będą z tarocika. Jeszcze jakiś czas temu to była pompa z privów że p2w itp, dzisiaj patrząc na offy... żenada, wszystko dosłownie wszystko a potem się dziwią ze ruskie x1000 l2 huragany maja większy online niż core.


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 12, 2017, 09:24:56 pm »
W sumie bez eq z l2store ciężko się będzie ubrać strasznie z takim drop ratem. Jedyny sensowny drop jest z RB i większych instancji, a bez EQ/lvl ciężko będzie to efektownie bić. Jak kiedyś wystarczyło posiedzieć dzień odpowiednio w SoA/Harnaku/bramie/CC żeby ubrać całe cp, to teraz chyba nie ma tak łatwej drogi.


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 1

  • "Winter is coming.."
Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 12, 2017, 10:57:34 pm »
W sumie bez eq z l2store ciężko się będzie ubrać strasznie z takim drop ratem. Jedyny sensowny drop jest z RB i większych instancji, a bez EQ/lvl ciężko będzie to efektownie bić. Jak kiedyś wystarczyło posiedzieć dzień odpowiednio w SoA/Harnaku/bramie/CC żeby ubrać całe cp, to teraz chyba nie ma tak łatwej drogi.
teraz nie trzeba nigdzie siedzieć, bo z tego co się orientuje wszystko dostajesz za free :)
sQam sQuad Old Member - Core
7Sins Old Member - Lilith


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 13, 2017, 01:20:41 pm »
Za PC Pointy z PA masz SETA R95 full 60 atri i Weapon z SA 150 atri, które można założyć na 85 lvlu. Dlatego ciężko jest z adeną na gear 99+, bo mało kto będzie chciał kupować niższe grade'y.


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 13, 2017, 04:45:06 pm »
Nie zgadzam sie poniewaz tych setow/broni (za PA pointy) nie mozna enchantowac (przynajmniej tak bylo jak gralem, jak sie cos  zmienilo to przepraszam)
Jeśli jest tak jak napisalem lepszy na poczatku jest np. set tw +8 full atri niz set r95 z 60-tkami, a dopoki nie ogarniesz seta r99 +++ lub z opcja pvp (a to sa koszty o wiele wiele wieksze) to tez tw +8 jest gorą :P
Wiec nie powinno byc problemu ze zbytem takich itemow :P
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2017, 04:46:42 pm wysłana przez Deimon »


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 13, 2017, 07:01:56 pm »
Ale... jak ktoś ma chociaż połowę mózgu to wie, że szkoda czasu na zabawę w TW/seraphy.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 13, 2017, 07:37:34 pm »
a jak ktos ma caly muzg to wie ze wbity na +8+++ tw set jest jednak lepszy (mowie tu o poczatku gry albo o graczach, ktorych nie stac na set R99 pvp/bless) i znaczna ilosc osob na poczatku bedzie uwazalo takiego seta za b. dobrego szczegolnie ze mozna w latwy sposob (latwiejszy niz eternal) zmienic go w bless (a bless tw set +8 ma takiego samego defa lub wiecej niz caly eternal na +6 z tego co pamietam, a eternal +6+++ to juz jest gruba inwestycja)
Ale kazdy oczywiscie ma swoje zdanie, ja tylko przedstawiam swoje (aczkolwiek nowicjuszem nie jestem, a jesli chodzi o rynek w L2  to mialem w nim zawsze duze korzysci)
Jednak Ty kolego udowodniles mi kolejny raz ze rynek to nie jest Twoja mocna strona w L2  :D
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2017, 02:53:08 pm wysłana przez Deimon »


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 13, 2017, 08:09:59 pm »
a jak ktos ma caly mozg to wie ze wbity na +8+++ tw set jest jednak lepszy (mowie tu o poczatku gry albo o graczach, ktorych nie stac na set R99 pvp/bless) i znaczna ilosc osob na poczatku bedzie uwazalo takiego seta za b. dobrego szczegolnie ze mozna w latwy sposob (latwiejszy niz eternal) zmienic go w bless (a bless tw set +8 ma takiego samego defa lub wiecej niz caly eternal na +6 z tego co pamietam, a eternal +6+++ to juz jest gruba inwestycja)
Ale kazdy oczywiscie ma swoje zdanie, ja tylko przedstawiam swoje (aczkolwiek nowicjuszem nie jestem, a jesli chodzi o rynek w L2  to mialem w nim zawsze duze korzysci)
Jednak Ty kolego udowodniles mi kolejny raz ze rynek to nie jest Twoja mocna strona w L2  :D

I tu nie trafiłeś kolego. Haran to istny rekin biznesu.


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 13, 2017, 11:22:06 pm »
Haran zrobi wszystko, żeby wypruć od kupca te 10k więcej, inaczej mu nie sprzeda itemka ^^


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 14, 2017, 12:12:48 am »
a to ciekawe  :D


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 15, 2017, 12:23:57 pm »
Rekiny biznesu to na Core po 10-20 tys zlotych  :noob: na miesiac robili  peace


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

  • :)
Odp: Nowy serwer EU
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 15, 2017, 12:46:17 pm »
fajnie wiedzieć do zo :)