Witaj
Gość

Wątek: Dark Avenger vs Plainswalker  (Przeczytany 8143 razy)

  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Dark Avanger vs Plainswalker
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 18, 2007, 01:59:16 pm »
Bula zal to była twoja wypowiedź.. czy to był koment do filmiku? SK był przykładem może być DA jak już nie możecie... temat bez sensu bo dagger nie zabije krasia a co dopiero takiego tanka... tym bardziej w interlude 1/3 dmg... zaraz zaczną pisać ,że zabili krasa, DA wszystko.. bądźmy szczerzy takie hity jak on w TO wali blowami po 300 to ....
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dark Avanger vs Plainswalker
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 18, 2007, 02:34:55 pm »
Cytuj
zaraz zaczną pisać ,że zabili krasa, DA wszystko.. bądźmy szczerzy takie hity jak on w TO wali blowami po 300 to ....

Tylko zauwaz ze ja i bula jestesmy ZA Tankami a nieze Dagger>Tank fakt zdazy sie taki zonk i tez to idzie w druga strone(Tank>mag) ale w takie cuda nie wierze ktore sie dzieje raz na sto.Tank>dagger i tyle.Judgmnet,stun lanie pantera stun hamstring,shackle odbiegamy resummon i powtarzamy z jego usranym crit dmg po judgment dmg ma maly.


Odp: Dark Avanger vs Plainswalker
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 18, 2007, 02:37:14 pm »
Bula zal to była twoja wypowiedź.. czy to był koment do filmiku? SK był przykładem może być DA jak już nie możecie... temat bez sensu bo dagger nie zabije krasia a co dopiero takiego tanka... tym bardziej w interlude 1/3 dmg... zaraz zaczną pisać ,że zabili krasa, DA wszystko.. bądźmy szczerzy takie hity jak on w TO wali blowami po 300 to ....

gdzie ja ci kurwa napisalem ze PW pokona DA? napisalem tylko ze jestes przewrazliwiony na punkcie SK bo w kazdym temacie widzisz wziamnke o SK, nawet jezeli jej tam nie ma ...


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Dark Avanger vs Plainswalker
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 18, 2007, 08:13:29 pm »
Aaa thx ,że jestem przewrażliwiony na temat SK którego nie znoszę i dobrze ,że w każdym temacie pisze o SK.. nie napisałem w żadnym, a tu SK to był przykład "tanka" jak cię to podnieci to zrobię edita i napiszę DA na jedno wyjdzie... czy ja twierdziłem ,że ty napisałeś ,że pw pokona da? ja tylko powiedziałem ,że temat bez sensu bo pw blowami tankowi wali po 300,400 nawet "kuku" na cp mu nie zrobi.. drainem go zabije... i wpadasz mi z wakacjami albo hu* wie czym.. i piszesz jak bym o SK tu kuźwa przynajmniej 10 stron napisał..
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2007, 08:15:29 pm wysłana przez Elfares »
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.