Witaj
Gość

Wątek: Treasure Hunter vs Plainswalker  (Przeczytany 17633 razy)

  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 26, 2007, 07:34:24 pm »
chciał bym zauważyć że jak aw i pw maja 3 klase i odpala focus death to mogą walić z przodu w przeciwnika a blowy i tak będą wchodziły w 90%+ fakt że o 30% słabsze ale powinno ich częstotliwość wchodzenia zrekompensowac to z nawiązka tym bardziej jak th będzie też będzie stał jak kołek i bił z blowów
Pomysl zeby uzywac FD f2f jest WSPANIALY rotfl..
A i tak, TH NAPEWNO bedzie stal jak kolek..




A tak bardziej do tematu, fajne skille dostaje PW i AW na 79 bodajze xDDD ten skill th tez nie jest zly.. ale makro /target nick i po sprawie pfff


Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 26, 2007, 07:54:28 pm »
skill AW z 79 jest ch ... do dupy zeby nie powiedziec inaczej bo ilosc odbitego dmg zalezy od P.atk daggera czyli jest to kompletna klapa bo end game dagger = -9 str dye ...

skill AV jest swietny :D na 1v1 macro na target moze rozwiazac problem ale ... nie musi bo UE+Mirage to zabojcze polaczenie :D



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 26, 2007, 08:47:05 pm »
Cytuj
ale makro /target nick i po sprawie pfff

Jak dostajesz detarget to przez 3 sekundy nie mozesz targetowac albo to sie tyczylo auto target z IL.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 26, 2007, 10:04:47 pm »
Można chyba targetować, tylko w IL jakiś czas po tym auto target się włącza.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 27, 2007, 09:11:11 am »
Mozliwe bo nie pamietam dokladnie.Ale robienie Auto target tez ci nie pomoze jak za kazde uderzenie go przez 60s bedziesz tracil cel(w tym czasie on ci wladuje blowa).


  • Wiadomości: 168

  • Pochwał: 0

Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 08, 2007, 06:51:22 pm »
Hmm... Chyba zapomnieliście o jednej rzeczy. Oprocz wszystkich blowow, trickow, i innych skilli z 3 profy jest jedna podstawowa roznica miedzy TH a PW i AW. A mianowicie TH ma i critical chance lvl3 i critical damage lvl6. A PW ma tylko critical chance lvl3 a AW tylko critical damage lvl6. Wydaje mi się że te passivy również działają przy blowach. Wtedy TH trochę nadrabia bo ma niejako większą szanse na farta(w porownaniu do AW) i jednoczesnie "mocniejszego" :P(w porownaniu do PW) farta.

Chyba że się mylę ? Jak to jest z tymi pissivami ?

I jesczze jedno. Ktoś mowił że TH ma 4 detargety. Ktory to jest ten czwarty bo ja widze tylko 3 (Trick, Veil, Switch)

Pozdro


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 08, 2007, 06:58:24 pm »
Na blowy działa tylko crit dmg, crit chance dodaje tylko do crit rate.

Detargety: Trick, Switch, Bluff, Mirage :)


Yeah ! Udało mi się napisać post przed bulą :D
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2007, 07:20:58 pm wysłana przez Frohike »


Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 08, 2007, 06:59:26 pm »
Na blowy działa tylko crit dmg, crit chance dodaje tylko do crit rate.

Detargety: Trick, Switch, Bluff, Mirage :)
ehh spoznilem sie ...

a co do dmg z blowow ... na 3 ciej profce TH traci a nie nadrabia bo ma tylko focus power podczas gdy PW/AW focus death


  • Wiadomości: 168

  • Pochwał: 0

Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 08, 2007, 08:07:10 pm »
Na blowy działa tylko crit dmg, crit chance dodaje tylko do crit rate.



No własnie. crit chance dodaje criticala. A blow ma coś takiego że przy krytyku wali mocniej (i to sporo :D)

Detargety: Trick, Switch, Bluff, Mirage :)


A Veil co co robił ? :P

Cytuj
na 3 ciej profce TH traci a nie nadrabia bo ma tylko focus power podczas gdy PW/AW focus death

W tym wypadku chodziło mi tylko o passivy te z 2 profy.
Ale swoją drogą ten z 3 profy to TH ma na szanse kryta i siłę kryta. Czyli też nieźle. Jak już mu wejdzie to dość mocno nie sądzisz ?
Wtedy wydaje mi się że zyskuje znaczną przewagę jeśli pvp jest z buffami.


Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 08, 2007, 10:06:37 pm »
wlasnie TH traci bo TH ma +60% dmg od plecow a PW +90% ... wiec passivy nie przewaza szali dmg na strone TH

Cytuj
A Veil co co robił ?
w pvp nic

Cytuj
Ale swoją drogą ten z 3 profy to TH ma na szanse kryta i siłę kryta
nie mozna miec obydwu naraz


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 08, 2007, 10:19:14 pm »
Do 78lvl TH daje rade, po 78lvl PW, AW dają większy dmg od TH (focus death>>all). Na 79lvl TH dostaje mirage który jest niezłym skillem. Generalnie na chwile obecną 78lvl TH ma najwiecej CP/HP ale zadaje najmniejszy dmg z daggerów. W Kamaelu AW dostaje kolejny lvl passiva na crit. dmg a PW dostaje lvl crit.chance. Jakby nie patrzeć ja jako robe user unikam każdego daggera bo każdy bije cholernie mocno. Jedyny ratunek to trance + mana burn :P
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 15, 2008, 01:27:31 am »
Zapominacie o jednej rzeczy... na 58 lvlu PW i AW dostają Mortal Strike, który dość znacznie zwiększa szanse na uderzenie krytyczne z backstaba (ba, większość BS na moim PW to wtedy cryty, co daje 2x dmg ;]) u TH go nie widzę... nie wiem czy nie ma czegoś innego z podobnym efektem, ale jeśli nie, to to daje elfom i emo elfom sporą przewagę... co do speeda TH to pożal się boże... (52lvl TH na C4 z dye +4 DEX ma bazowo tyle speeda, co każdy elf woj na 1 lvlu - 142) Do tego może dojść entangle u PW (-efekt3) lub FS u AW (-efekt2), oraz self buff sprint u PW... tak więc taki TH na selfach nawet na Dashu nie będzie miał żadnej przewagi speeda (o ile debuffy wejdą), a AW i PW mogą mu jeszcze binda zasadzić ;]
TH dobry do PK, ale z daggerów IMO najsłabszy.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 25, 2008, 07:21:25 pm »
TH też cos tam takiego ma.


Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 25, 2008, 07:22:29 pm »
Zapominacie o jednej rzeczy... na 58 lvlu PW i AW dostają Mortal Strike, który dość znacznie zwiększa szanse na uderzenie krytyczne z backstaba (ba, większość BS na moim PW to wtedy cryty, co daje 2x dmg ;]) u TH go nie widzę... nie wiem czy nie ma czegoś innego z podobnym efektem, ale jeśli nie, to to daje elfom i emo elfom sporą przewagę... co do speeda TH to pożal się boże... (52lvl TH na C4 z dye +4 DEX ma bazowo tyle speeda, co każdy elf woj na 1 lvlu - 142) Do tego może dojść entangle u PW (-efekt3) lub FS u AW (-efekt2), oraz self buff sprint u PW... tak więc taki TH na selfach nawet na Dashu nie będzie miał żadnej przewagi speeda (o ile debuffy wejdą), a AW i PW mogą mu jeszcze binda zasadzić ;]
TH dobry do PK, ale z daggerów IMO najsłabszy.
bla bla ... tylko czy mortal strike nie zwiekszal przypadkiem szansy na lethala? :>


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 25, 2008, 10:33:21 pm »
PW=AW=TH :P

W dagger v dagger pvp jest naprawde randomowe bo np. pw bedzie slabo facestabowal th(bo th ma duzo con wiec procentowo malo hp bedzie odbierac na fd) a th obejdzie i walnie bs z critem ... gg.

Wiec to od szczęscia zależy.


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 31, 2008, 08:42:19 am »
Zapominacie o jednej rzeczy... na 58 lvlu PW i AW dostają Mortal Strike, który dość znacznie zwiększa szanse na uderzenie krytyczne z backstaba (ba, większość BS na moim PW to wtedy cryty, co daje 2x dmg ;]) u TH go nie widzę... nie wiem czy nie ma czegoś innego z podobnym efektem, ale jeśli nie, to to daje elfom i emo elfom sporą przewagę... co do speeda TH to pożal się boże... (52lvl TH na C4 z dye +4 DEX ma bazowo tyle speeda, co każdy elf woj na 1 lvlu - 142) Do tego może dojść entangle u PW (-efekt3) lub FS u AW (-efekt2), oraz self buff sprint u PW... tak więc taki TH na selfach nawet na Dashu nie będzie miał żadnej przewagi speeda (o ile debuffy wejdą), a AW i PW mogą mu jeszcze binda zasadzić ;]
TH dobry do PK, ale z daggerów IMO najsłabszy.
bla bla ... tylko czy mortal strike nie zwiekszal przypadkiem szansy na lethala? :>
Nie. Zwieksza szanse na krytyk z blowa. Czyli znacznie zwiększa się szansa, że od razu z backstaba władujesz dwukrotnie większe dmg...


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 31, 2008, 09:43:36 am »
Udowodnij :) Mi tez sie wydaje ze zwieksza szanse na lethal, a kryty ze skilli to sprawa tylko i wylacznie str


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 31, 2008, 10:51:32 am »
lethal na 101%


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 31, 2008, 08:27:36 pm »
opieram sie na prezentacji Marc1na:
Cytuj
- Mortal Strike(58lvl) - Selfbuff podwyższający szansę wejścia blowów.


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 31, 2008, 08:34:01 pm »
Najpierw ludzie mówili że %na blowa, teraz że na lathala. W sumie nie wiadomo chyba, ale o krycie z blowa nikt nie pisał. Ja sie trzymam tego że na lethala, ale /care.


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 02, 2008, 07:33:33 am »
Wystarczy poczytac :
Backstab - Attacks an enemy from behind, inflicting a mortal wound. Critical hit is possible. Lethal Strike is possible. Over-hit is possible. Requires a dagger.
Mortal Strike - Temporarily increases your chances of making a critical strike. Requires a dagger.

To po 1. Po 2 jak już mówiłem - gdy to załączam to większość backstabów to jest critical hit (nie mylić z lethalem) mimo, że mam 35 str. Bez tego zdarzają się żadko więc sprawa jest oczywista...


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 02, 2008, 08:04:11 am »
Akurat opisy skilli l2 zawieraja wiele przeklaman :) A sprawa bedzie oczywista jak powiesz ze grasz na retku bo z privami to roznie...
A najlepiej niech sie Marc1n wypowie :P


Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 02, 2008, 01:16:54 pm »
Wystarczy poczytac :
Backstab - Attacks an enemy from behind, inflicting a mortal wound. Critical hit is possible. Lethal Strike is possible. Over-hit is possible. Requires a dagger.
Mortal Strike - Temporarily increases your chances of making a critical strike. Requires a dagger.

To po 1. Po 2 jak już mówiłem - gdy to załączam to większość backstabów to jest critical hit (nie mylić z lethalem) mimo, że mam 35 str. Bez tego zdarzają się żadko więc sprawa jest oczywista...
no to jak juz sie tak szczegolow trzymamy to jest

Critical hit i Critical Strike ...


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 02, 2008, 03:26:40 pm »
Jeśli twierdzisz, że różnica 3 criticale / 4 backstaby a 1 critical / 10 backstabów akurat przy włączeniu tego skilla to sprawa szczęścia albo czegoś tam innego to możesz nadal uważać że zwiększa szanse na lethal albo wejście skilla. Ja swoje wiem bo tą postacią gram na x4. A jak mi nie wierzysz to zrób sobie PW albo AW i sam przetestuj...


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Treasure Hunter vs Plainswalker
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 02, 2008, 04:14:49 pm »
Jeśli twierdzisz, że różnica 3 criticale / 4 backstaby a 1 critical / 10 backstabów akurat przy włączeniu tego skilla to sprawa szczęścia albo czegoś tam innego to możesz nadal uważać że zwiększa szanse na lethal albo wejście skilla. Ja swoje wiem bo tą postacią gram na x4. A jak mi nie wierzysz to zrób sobie PW albo AW i sam przetestuj...


Grasz na EPI ?