Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Franz :P  (Przeczytany 380720 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #625 dnia: Czerwiec 04, 2009, 08:26:42 pm »
moze byc i tak jak mowisz. Pozyjemy zobaczymy :)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #626 dnia: Czerwiec 04, 2009, 08:44:59 pm »
ps .Moderator chyba nie widzi ze slonial zabawia sie z wujkiem i tata rownoczesnie a to oznacza ze sam lubi takie gierki.Banda popaprancow;)





  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #627 dnia: Czerwiec 04, 2009, 08:46:12 pm »
pwned!!!!


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #628 dnia: Czerwiec 04, 2009, 09:16:07 pm »
.. true... true...


Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #629 dnia: Czerwiec 04, 2009, 10:13:21 pm »
Zawsze mnie smieszylo jak ktos (chociazby Alarion) gadal, ze klany z privow nie umywaja sie do tych z offa. IMO wlasnie na privach (tych 'dobrych') w top klanach graja gracze, ktorzy niczym nie ustepuja topowym graczom offa, ale nie ida na niego z powodu ogromnego zabocenia i innego zasmiecenia.
raczej no-balls, bo boja sie konfrontacji lub zostawienia sprzetu na privie (boty to nie problem)
prawda jest taka ze dobrzy playerzy przenosza sie na retka
a potem wracaja na priva :P


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #630 dnia: Czerwiec 04, 2009, 10:24:18 pm »
Priv->Off->Quit->Real ... Comeback to some MMO :D
Its natural way :D
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #631 dnia: Czerwiec 04, 2009, 10:27:46 pm »
Priv->Off->Quit->Real ... Comeback to some MMO :D
Its natural way :D
/agree, waitin' for Aion  :_delf_5_1:


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #632 dnia: Czerwiec 04, 2009, 10:31:43 pm »
Cytuj
Mysle, ze za jakis czas mimo wszystko wiecej ludzi znowu pojawi sie na offie poniewaz ciezko bedzie ludziom gonic recznie czołówke na ruoffie.
Szczerze wątpię prędzej to jeszcze więcej ludzi pójdzie na ru offa na przykład jak otworzą jakiś nowy serwer, bo dużo osób bało się tam iść bo nie wiedziało co tam będzie i jak gra tam będzie wyglądać, a teraz znowu już nie chcą iść na serwer bo już trochę stoi.
A co do ręcznego gonienia to też nie masz racji, jako że nie ma tam botów to praktycznie nikt nie będzie miał 85 lvl bo się po prostu nie opłaca, większość ludzi będzie miało 78-81 i expic tylko tyle co stracą podczas pvp, wiadomo wyjątki będą miały wyższe lvl ale to będzie raczej margines serwera, a główne pvp będzie się odbywać na tym 78-81 pośród zdecydowanej większości walczących, a 78 to z PA 3 miechy bez nolife

nie jestes na biezaco z ruu off widze. W top clanach na ich serverach wiekszosc 80+, b duzo osob 82/83+, prawie wszyscy jada z "bost exp" co daje jakes +1.5%/godzine gracac na HB dla 83lvl.
W graci final 81lvl to jest taki MIN. lvl dla end game pvp z powodu nowych skilli ktore doszly.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2009, 10:35:56 pm wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #633 dnia: Czerwiec 04, 2009, 10:39:37 pm »
Wiec to samo co na offie tylko, ze trzeba byc totalnym nolifem ?
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #634 dnia: Czerwiec 04, 2009, 10:55:43 pm »
I donatowac+ebayowac gre i chara.
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #635 dnia: Czerwiec 04, 2009, 10:58:41 pm »
Kto musi ten musi... Ja 1 adenki nawet nei kupiłem i nigdy nie zamierzam, bo to IMHO największe lamerstwo w tej grze. Jakby nie było ebaya to by chociaż mniej botów zarobkowych było. Bo jak ktoś chce się wykoksać i ubrać to spoko, ale boty na farmę adeny na ebay to mnie dobija do tej pory...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #636 dnia: Czerwiec 04, 2009, 11:03:22 pm »
Wiec to samo co na offie tylko, ze trzeba byc totalnym nolifem ?

nie, tam wiekszosc gra w const party, na exp maja 3-4 ludzi life, reszta jest box.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #637 dnia: Czerwiec 04, 2009, 11:40:48 pm »
JennaJ, słówko do Ciebie (Mam nadzieję, że ty chociaż odpowiesz i nie będziesz udawać, że nie widzisz mojego posta)

Pan Biały, to największy hipokryta, jakiego widziałem w L2. Żeby wygarnąć to czarno na białym pozwolę sobie na cytat:

Cytuj
Cytat: PanBIELAK
Nie będę tu sie rozpisywal co kto robi kto gdzie botuje i kto botuje kogo bilismy a kogo nie bo to nie o to tu chodzi.Klan Odrodzenie nie placze , i chocbysmy mieli stanac we 3 przeciwko was 20 to tak robilismy i nie bedziemy sie nikogo lekac.

Cytuj
Przy okazji poszukam wiecej fotek z pvp na ktorych gryziecie glebe Wink

i nie dlatego was zabijamy na afk bo sie boimy nie - po prostu nie mozemy was znalezc zeby zrobic z wami jakiekolwiek pvp

A mimo, że (nie będę sam siebie cytował 3 raz) daję wam możliwość wypowiedzenia nam PvP na dowolnych waszych warunkach Ciągle dostaję tylko odpowiedzi, że szkoda wam czasu, że macie A grade same (Tylko Dejmos, Her0s, Spirion, Pan Biały, Youki, Amane Danero i kilku innych w S biegają, ale to szczegół...), że my niby wybotowani (A tak jakbyście wy ponad 4 miesiące w trainie nie siedzieli na Varce...) i u nas nawet 3 postacie w party S nie mają tak jak i wy, a BD dopiero do 74 dobija. też możecie wystawić full party 1 tak jak próbowaliście nam wtedy w Iposie przeszkodzić, więc powiedz mi w czym kuźwa kłopot? Bo ja nie pojmuję waszego toku rozumowania.

Dobra, jakbyście jeszcze otwarcie przyznawali się, że boicie się albo coś, to bym pretensji nie miał i tylko bym się zlewał, że jedyne na co was stać to PK afk w nocy (jak wam się uda i Youki nie padnie od mobów jak dziś...). Ale do cholery jasnej pieprzycie non stop (co pokazałem w cytacie) że się nie boicie i to że my was unikamy. Hipokryzja? Jak najbardziej tak!

Kolejna kwestia, dlaczego piszesz:

Jak ktos od Was wklei screeny-jest wtedy cacy i smiechu z Odrodzenia co niemiara
Jak zrobi to Zuzia

To że Pan Biały ma rozdwojenie jaźni, to już wiemy wszyscy wiemy i w ogóle, że pisze o sobie z 3 osoby liczby poj., swój nick z wielkich liter itd. Ale dlaczego ty też lecisz w te bzdury?


Dlaczego również uważasz, że PK-owanie kogokolwiek na AFK jest odzwierciedleniem skilla? Co ono pokazuje, poza tym, że zamiast spać i mieć real life to campicie o 04:30 na nas (z mizernym skutkiem ogólnie jeżeli chodzi o moje PT, o czym za chwilę)? Czym to was wyróżnia (poza ogólnym śmiechem ludzi) i umieszcza w jakieś sensownej pozycji na serwerze?


To jest moja ostatnia próba rozmowy z wami (z Tobą, bo z resztą ciężko w ogóle nazwać rozmową), więc liczę w końcu na jakąś logiczną odpowiedź na te kilka moich argumentów.


-----------



Takie propozycję składam od wczoraj i będę to robił regularnie. może się skusicie raz jeszcze.. Wczoraj były ToI RB jutro też pewnie coś mykniemy. :) Tylko wiecie, tam ciężko będzie wam PK-nąć nas :<


Some hot news from hero on Franz:



Jesteście coraz bardziej sławni panowie :)


-------------------------


Co do waszego wspaniałego osiągnięcia dziś w MoS, tak mój błąd, wczytałem złe ustawienia na naszym EE, którym na razie prawie nikt nei gra (Orau siedzi na priv i tylko nam konto użycza, na którym czasem ktoś wejdzie i pomoże, a nasz prawdziwy EE już się expi, więc spokojnie ;p). Tak więc 11 zgonów (BTW tylko? Czemu tak mało?). Panie Biały, proszę nie mnożyć każdego swojego wyniku x5, ok? Miała 20% i rano zostało jej 10%. (Ilość zgonów mogłem zerknąć jeszcze w inny sposób, ale to nvm akurat) Teraz ma już 17% więc chyba jednak będzie progres tak jak reszty naszego Party.

A wklejenie screenu z przed ponad 2 tyg jest useless. Od tej pory jak nas dorwaliście całe nasze PT nie udało wam się ani razu aż do dziś tego EE. Porównujcie też sprzęt z screena, bo jakoś konsekwentnie ubieram moje PT i lecimy do przodu bawiąc się w PvP po drodze, sieges, RB i inne eventy.

Więc ogólnie to wasze wypady w nocy są dla mnie prawie jak kąsanie komarów. Trochę uciążliwie, ale spokojnie dajemy sobie radę. Zresztą co do wklejania screenów Pana Białego, Marcin się już wypowiedział (i nei tylko on)



Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #638 dnia: Czerwiec 05, 2009, 09:36:43 am »
Ohh maj god! Alez fajny flame, jakaz szkoda ze siedze na innym serverze z pod kulonym ogonem, gdyz boje sie bielaka i jestem scammerem bo orkadlem MH z dropa z rb o ktory sie nie upominali! Chyba wroce na server zeby uciekac przed bielakiem! = )

Wszak ZUZIA to własnie Bielak :)
O_o

W takim razie nie wiem o co ta drama z "Panem Bielakiem" - posty ZUZI są zupełnie normalne, a wy przedstawialiście go jako chama i analfabetę :o

Btw:
znam Bielaka od kilku lat
Widzę tutaj sprzeczność :P

Od 6 miesiecy ponawiam pytanie do BIELAKa - kiedy w koncu odwiedzisz psychiatryk, same leki w twojej sytuacji nie bardzo pomagaja. Niestety BIELAK zaprzyjaznil sie ze Smeagolem aka Gollumem i tak jak Gollum aka GOLLUM ma swoje wlasne rozdwojenie jazni.

Piszesz ciągle to samo i nie odpowiedziałeś na moją propozycję. :|

A i do zera się nie da bo jest skill pasywny Lucky dzieki któremu nie da się zbić poniżej 4 lvl :P

I nie odpowie, on tylko gada glupoty, gdy odebral wojne od MH nie poszedl sie bic tylko zostawil to mnie, Thermowi, Rebelowi i Miszy przeciwko 2 pt MH(skilla to oni tez nie maja, za to zerg.pl wymiata).

Alarion, jak bedziecie robic jakies RBki, chetnie sie wprosze, co ty na to ? :D
Chyba nie pogardzisz judgementem hmm ? :p

Takim noob SK jak ty venne to kazdy by pogardzil mordo ty moja! : D

Z mojej strony na tą chwilę tylko jedno :

Bielak, powoli ale z uporem gonię Was z lvl  8)

BTW. Szatanku czy jak Ci tam, MH i HoD zawsze dostaną info o Waszej lokalizacji, już ja sie o to postaram.
Yukidian widze że poddenerwowany jakiś jesteś dzisiaj :D My tylko Q na HS robilismy nie trzeba było się flagować :P
Ale w sumie dobrze zaraz po Alarionie kolejna osoba do której poleci pm z inf o Odr :)

Wez wbijaj tez lvl na moim WC a nie wywalasz go z pt bo zbuffowaniu sie!

Was ncosft tez sprawdzi, nie mart sie mój mistrzu Panie BIELAKU...
Ktoś zaklada fanklub BIELAKA ?

Juz zalozylem pol roku temu, czemu nie dolaczyles? Ma nawet juz status fundacji, dostaje darmowe dotacje na przenosiny na inny server i zmiane nicku!

Ktoś zaklada fanklub BIELAKA ?
JA JUSZ ZALORZYLEM - W TAJTLU MAM "FAN BIELAKA" I PISZE DRÓKOWANYMI ALE TERAS PISZE BEZ SLOWNIKA WIENC POPELNIAM BLENDY

+1
a oprocz tego to kto zaklada fanklub... Mefitisa?!

No i na koniec tekst do ktorego dochodzilem przez 3h czytajac wszystkie strony tego zajebistego flameu

Wiec widac ze koslawy lis DarthMyth ratuje sie ucieczka ;)Postac wybotowana i jak kazdy kto sie boi bana kuli kite ;)
Oj Darth kmiocie barowy zawsze byles  lesczem a teraz uciekasz  ;)dlaczego jeszcze ? dlatego ze juz spokojnie nie mozesz expic ;)

Co do petycji klanowej DARTH  MAM TO GLEBOKO GDZIES A WIESZ DLACZEGO ? BO GDYBY ZBANOWALI BEZPODSTAWNIE SZANOWNEGO PANA BIELAKA , MAM BARDZO BLIZIUTKO DO BIURA NC-SOFT ;)
I NA PEWNO SIE POSTARAM ZEBY KAZDY TAKI OSIOL JAK TY OTRZYMAL TEZ TO SAMO W PREZENCIE ;)
TYLKO ZE JA KUPIE SOBIE POSTAC ZA TYSIAC EURO I będę PEKOWAL OSTATNIE NIEDOBITKI HOD I MHA TOBIE POZOSTANIE GRA W TIBIE;)
Trzymaj sie cwoku i faktycznie zmien server bo smierdzsz strasznie ;)

Wg mnie BIELAK aka ZUZIA aka SZATAN aka THEBESTPIERDOLAPL: NCsoft zwroci ci twoja postac oraz doladuje walkera na 2 lata, tylko prosze, nie wpadaj do ich biura! Prosze cie, nie rob tego, policja bedzie uciekac na twoj widok jak gangujesz przez miasto! Nie rob tego gdyz ludzie chca zyc!!

Koniec, fajny flame, chyba wroce na Franz!


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #639 dnia: Czerwiec 05, 2009, 09:51:05 am »
Khm,khm....no to jedziemy zatem ;)

JennaJ, słówko do Ciebie (Mam nadzieję, że ty chociaż odpowiesz i nie będziesz udawać, że nie widzisz mojego posta)

Pan Biały, to największy hipokryta, jakiego widziałem w L2. Żeby wygarnąć to czarno na białym pozwolę sobie na cytat:

Cytuj
Cytat: PanBIELAK
Nie będę tu sie rozpisywal co kto robi kto gdzie botuje i kto botuje kogo bilismy a kogo nie bo to nie o to tu chodzi.Klan Odrodzenie nie placze , i chocbysmy mieli stanac we 3 przeciwko was 20 to tak robilismy i nie bedziemy sie nikogo lekac.

Cytuj
Przy okazji poszukam wiecej fotek z pvp na ktorych gryziecie glebe Wink

i nie dlatego was zabijamy na afk bo sie boimy nie - po prostu nie mozemy was znalezc zeby zrobic z wami jakiekolwiek pvp

Cytuj
A mimo, że (nie będę sam siebie cytował 3 raz) daję wam możliwość wypowiedzenia nam PvP na dowolnych waszych warunkach

Gdyby to zalezalo ode mnie to mozemy sie ustawic na pvp nawet na Waszych warunkach.Dla mnie ta gra to fajna zabawa(jak juz gdzies tam,kiedys tam nadmienilem).Niby jest "wojna" (zawsze mam z tego polewke,bo wojna to wielkie slowo,a to tylko gra),mozna sie fajnie pobawic i dzieki pvp nauczyc,nabierac doswiadczenia,bo pvp to kwintesencja tej gry-ZABAWY!.Dla mnie pvp z Wami jak najbardziej TAK!Ale sam przeciez nie pojde,bo wtedy dla Was to zadna frajda ;)

Cytuj
Ciągle dostaję tylko odpowiedzi, że szkoda wam czasu, że macie A grade same (Tylko Dejmos, Her0s, Spirion, Pan Biały, Youki, Amane Danero i kilku innych w S biegają, ale to szczegół...), że my niby wybotowani (A tak jakbyście wy ponad 4 miesiące w trainie nie siedzieli na Varce...) i u nas nawet 3 postacie w party S nie mają tak jak i wy, a BD dopiero do 74 dobija. też możecie wystawić full party 1 tak jak próbowaliście nam wtedy w Iposie przeszkodzić, więc powiedz mi w czym kuźwa kłopot? Bo ja nie pojmuję waszego toku rozumowania.

Was,wasze,macie....Od kogo "was" dostajesz odpowiedzi,ze szkoda nam czasu?Z tego co kojarze to Bielak tak Wam kiedys powiedzial,a nie my. Pamietam,ze Fruzia odpisal,ze tez jemu jak najbardziej pvp odpowiada i mysle,ze wiekszosc chlopakow tez,ale za nich i Bielaka sie wypowiadac nie zamierzam.Ewentualnie moge na vencie zagadac,ze taki pomysl istnieje (pvp).Co do sprzetu,ktory dzierzymy ;) to widac chyba golym okiem co kto nosi i tu nie zmienilo by faktu gdyby Bielak powiedzial,ze nosimy NoGrade czy A Grade...whatever.Ja kuźwa klopotu nie widze zatem ;)

Cytuj
Dobra, jakbyście jeszcze otwarcie przyznawali się, że boicie się albo coś, to bym pretensji nie miał i tylko bym się zlewał, że jedyne na co was stać to PK afk w nocy (jak wam się uda i Youki nie padnie od mobów jak dziś...). Ale do cholery jasnej pieprzycie non stop (co pokazałem w cytacie) że się nie boicie i to że my was unikamy. Hipokryzja? Jak najbardziej tak!

:) A czego sie bac??Dla mie to jakies chore gadki sa,ze ktos kogos sie boi w grze :) Gram sobie BD-to moja glowna postac i jak wszem i wobec wiadomo nie jest to postac,ktora w pvp odgrywa pierwsze skrzypce,a jednak nie chowam sie po krzakach,staram sie byc aktywny itp itd ect. Konsekwencja mojej aktywnosci bylo dropniecie klaty Talluma i łańcucha A gradowego kiedys tam. Ja sie nie boje.Dobrze sie przy tym bawie-to wszystko!

Cytuj
Kolejna kwestia, dlaczego piszesz:

Jak ktos od Was wklei screeny-jest wtedy cacy i smiechu z Odrodzenia co niemiara
Jak zrobi to Zuzia

To że Pan Biały ma rozdwojenie jaźni, to już wiemy wszyscy wiemy i w ogóle, że pisze o sobie z 3 osoby liczby poj., swój nick z wielkich liter itd. Ale dlaczego ty też lecisz w te bzdury?

Znaczy chodzi Ci o to,ze nie wiem,ze Zuzia to Bielak i pisze Zuzia a nie Bielak?Wszyscy sie pokapowali,ze Z to B ,a ja cytuje uzytkownika forum.Poza tym Zuzia to imie mojej corki i jest mi wygodniej ;)

Cytuj
Dlaczego również uważasz, że PK-owanie kogokolwiek na AFK jest odzwierciedleniem skilla? Co ono pokazuje, poza tym, że zamiast spać i mieć real life to campicie o 04:30 na nas (z mizernym skutkiem ogólnie jeżeli chodzi o moje PT, o czym za chwilę)? Czym to was wyróżnia (poza ogólnym śmiechem ludzi) i umieszcza w jakieś sensownej pozycji na serwerze?

yyy....eeee....czekaj....ja napisalem,ze pkowanie kogos afk to pokaz umiejetnosci??Nie,jedynie co zasugerowalem to to,ze tak juz w tej grze jest jesli sie jest afk,a postac sobie biega sama.Mowilem cos o konsekwencjach bycia "afk" czy jakos tak ;)

Cytuj
To jest moja ostatnia próba rozmowy z wami (z Tobą, bo z resztą ciężko w ogóle nazwać rozmową), więc liczę w końcu na jakąś logiczną odpowiedź na te kilka moich argumentów.

Uwierz,ze wiekszosc w Odro to spoko ludzie.Wlasciwie to wszyscy sa spoko.Nie mniej jednak niektorzy reaguja inaczej na pewne kwestie kierowane w ich strone.Byc moze, zachowania te sa odzwierciedleniem...hmm....duzych ambicji zwiazanych z gra i moze jest to chec pokazania za wszelka cene,ze jest sie lepszym-kazdymi mozliwymi srodkami,nawet jesli mialy by byc to wyzwiska,bluzgi i obelgi.Osobiscie czegos takiego nie toleruje i nie popieram.Jesli o mnie chodzi to mam 34 lata,wychowuje 11to letnia corke i mozliwe,ze jakos inaczej patrze na gre,moze ja podchodze mniej ambitnie,moze nie stawiam L2 jako moj priorytet,byc moze rowniez nigdy nie osiagne Waszego poziomu grania,bo ja nie naleze do super-mega graczy,a to,ze od tych bardziej ambitnych moge sie czegos nauczyc to plus dla mnie, jednakze L2 to dla mnie swietna zabawa i odskocznia od codziennosci.
Napisalem moje, subiektywne zdanie i tylko moje! Nie mam prawa pisac ani sugerowac czegos,za kogos i powtorze jeszcze raz,ze pvp z Wami jak najbardziej tak!Na pewno nie omieszkam poruszyc tego na naszym vencie i wtedy bedziesz mial pewnosc,ze nikt Twojego posta odnosnie wspolnego mordobicia nie pominal ;)
Mysle,ze moje zdanie juz znasz i jak do tego podchodze,co o tym mysle. W sumie to gram zbyt krotko w Odro i nie mam ZADNEGO prawa mowic i decydowac o naszych posunieciach, jednak wspolne pvp (bo tak naprawde to o to w tym temacie chodzi-na pewno nie zeby sie wyzywac nawzajem) to swietny pomysl. Po potyczce bedzie zwyciezca i przegrany i wszelkie bluzgi i wyzwiska nie beda mialy najmniejszego znaczenia. Co z tego,ze powiedzmy,ze przegramy? ;) Mowi sie trudno,gra toczy sie dalej a mysle,ze i okazja do rewanzu tez sie trafi ;)

Nie "kłotowałem" tresci na temat MoS'u,bo mnie tam nie bylo.Niech sie wypowiedza zainteresowani.

/Mały edit ku przejrzystośći - Marc1n
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2009, 10:08:48 am wysłana przez JennaJ »
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #640 dnia: Czerwiec 05, 2009, 12:04:03 pm »
gz HawksOfDoom pierwszego ubitego Valakasa! szkoda Alarion ze Was nie bylo  :(
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2009, 12:29:14 pm wysłana przez DarthMyth »
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #641 dnia: Czerwiec 05, 2009, 02:50:03 pm »
tez nie bylem, dowiedzialem sie o raidze jak juz sie zbieraliscie


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #642 dnia: Czerwiec 05, 2009, 03:14:47 pm »
Byłem w Łodzi u Dantego i Rasty, Miedziak, Słoń, Yami byli w szkole, więc nie było 80% naszego składu. Niestety pasują nam z reguły godziny +17:00 :<
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #643 dnia: Czerwiec 05, 2009, 03:20:08 pm »
Byłem w Łodzi u Dantego i Rasty, Miedziak, Słoń, Yami byli w szkole, więc nie było 80% naszego składu. Niestety pasują nam z reguły godziny +17:00 :<

Moje rodzinne miasto!! Widzew Wschod Rules!!!  ;)
server:Core
class: Doombringer
nick: KarlKox


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #644 dnia: Czerwiec 05, 2009, 04:54:25 pm »
Byłem w Łodzi u Dantego i Rasty, Miedziak, Słoń, Yami byli w szkole, więc nie było 80% naszego składu. Niestety pasują nam z reguły godziny +17:00 :<
no popatrz a widzialem was wszystkich 2 kanaly nizej :)
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #645 dnia: Czerwiec 05, 2009, 05:03:39 pm »
 :P :P :P :P

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 348

  • Pochwał: 1

  • owning the god
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #646 dnia: Czerwiec 05, 2009, 05:07:47 pm »
Byłem w Łodzi u Dantego i Rasty, Miedziak, Słoń, Yami byli w szkole, więc nie było 80% naszego składu. Niestety pasują nam z reguły godziny +17:00 :<

Moje rodzinne miasto!!
+1


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #647 dnia: Czerwiec 05, 2009, 09:31:53 pm »
Byłem w Łodzi u Dantego i Rasty, Miedziak, Słoń, Yami byli w szkole, więc nie było 80% naszego składu. Niestety pasują nam z reguły godziny +17:00 :<

Valakas był po 20.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #648 dnia: Czerwiec 05, 2009, 09:38:33 pm »
Gz tego valakasa ile wam zajęło ubicie? Tak +/- jeśli można wiedzieć. POZDRO




  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #649 dnia: Czerwiec 05, 2009, 09:44:44 pm »
3-4h
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]