Witaj
Gość

Wątek: CP na interlude-online GvE 28.04  (Przeczytany 1548 razy)

  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

CP na interlude-online GvE 28.04
« dnia: Kwiecień 18, 2019, 08:21:48 am »
Witam, szukam chetnych osob do CP na serwer GvE interlude-online.ru

Bedzie to kolejnka edycja tego serwera, online na każdej edycji jest spory, wiec pvp sprawia dużo frajdy, jednak grajac w party mozna zdziałać tam o wiele więcej i szybciej sie dorobic sprzętu.

Start serwera 28.04.2019 o godzinie 17

System CP bedzie polegać na zrzucaniu adeny na jedna postać i kupowaniu kazdemu po kolei sprzętu aby w pierwszych dniach jak najszybciej sie dobrze ubrac i uczynic farme pvp latwiejszą :-)

Planowane cp magów lub lucznikow ale to kwestia dogadania.

Chetnych zapraszam do kontaktu na pw.

https://interlude-online.ru


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

    • Darmowe gry MMO dla każdego!
Odp: CP na interlude-online GvE 28.04
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 18, 2019, 03:25:12 pm »
Już ja znam te systemy "CP" zawsze ubiera sie 2-3 cwaniaków którzy są zgadani ze sobą a potem zwijają interes ;)
Co do serwera to polecam, grałem na 4-5 edycjach i zawsze świetnie się bawiłem pvp 24/7 + przyjemna farma+ duży online


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: CP na interlude-online GvE 28.04
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 19, 2019, 05:54:11 am »
Już ja znam te systemy "CP" zawsze ubiera sie 2-3 cwaniaków którzy są zgadani ze sobą a potem zwijają interes ;)
Co do serwera to polecam, grałem na 4-5 edycjach i zawsze świetnie się bawiłem pvp 24/7 + przyjemna farma+ duży online

To nie wiem w jakich ty CP grałeś  hahaha . Prędzej ludzie sa cwaniakami i nie dają nic od siebie i jeszcze żadaja żebym im dawac.

To juz tylko od ludzi zależy jak wolą grac, solo i nic nie znaczyć czy grac uczciwie w grupie i cos ugrac na serwie   :)


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

    • Darmowe gry MMO dla każdego!
Odp: CP na interlude-online GvE 28.04
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 19, 2019, 03:22:52 pm »
Żeby tam coś ugrać to byś musiał mieć przynajmniej 20 osobową grupę która gra regularnie, a tylu Polskich graczy tam nie uświadczysz niestety.


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: CP na interlude-online GvE 28.04
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 25, 2019, 06:49:51 pm »
Chętnych zapraszam na discorda!

https://discord.gg/YtqR2jQ