Witaj
Gość

Wątek: GE/GF questy na armor  (Przeczytany 2589 razy)

  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

GE/GF questy na armor
« dnia: Sierpień 15, 2010, 05:49:36 am »
Witam,pora na pytanie od newbie ; d
Mianowicie,obilo mi sie o uszy,ze od ge/gf lepiej jest juz robic od razu s grade/s80 niz a grade. Niby nie jest wcale tak trudniej i dluzej. Faktycznie tak jest ? No i jewsli tak to dlaczego ? Proponujecie wlasnie omijac te  a grade juz teraz ?
Z góry dziekuje :)


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: GE/GF questy na armor
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 15, 2010, 12:25:16 pm »
Zobacz sobie sam
Tutaj q na s80 robe na Pi chyba najprostszy ze wszystkich: http://forum.swiatgier.eu/strefa-gier-12/mmorpg-3d-297/lineage-2-20/poradniki-389/31817-recki-na-s80-robe-i-nie-tylko.html
Tutaj q na IOP: http://www.lineage2media.com/Isle%20of%20Prayer%20S80%20Receips.html
No i jeszcze jest trochę tych q prawie wszędzie na tych nowych spotach jakie zrobili jak gc hb itp
Też można jakieś itemki dorwać z dropa np w gc lub stakato


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: GE/GF questy na armor
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 15, 2010, 07:29:51 pm »
Witam,pora na pytanie od newbie ; d
Mianowicie,obilo mi sie o uszy,ze od ge/gf lepiej jest juz robic od razu s grade/s80 niz a grade. Niby nie jest wcale tak trudniej i dluzej. Faktycznie tak jest ? No i jewsli tak to dlaczego ? Proponujecie wlasnie omijac te  a grade juz teraz ?
Z góry dziekuje :)

nukerami nie odczujesz tego przeskoku, dla fighterow mimo wszystko zlozylbym jednak a graty, s to strata czasu


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: GE/GF questy na armor
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 15, 2010, 07:31:30 pm »
Jak chcesz nukerem biegac w avadonie do 80+ to gl.


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: GE/GF questy na armor
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 15, 2010, 08:55:24 pm »
Aktualnie najlepiej IMO armor A / broń B/A -> A / S i potem S / S


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Odp: GE/GF questy na armor
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 15, 2010, 09:29:11 pm »
Dziękuje bardzo panowie : D
Jednak zeby rozwiac wątpliwosci,dopytam dokladnie.
Co będzie lepszą opcją
a grade armor+ a grade weapon> nastepnie od razu skladac s80 omijajac s grade
a grade armor+ s grade weapon > nastepnie do razu skkladac s80
czy tez a grade set> s grade set> no i s80 ?
Chyba,ze jakas inna opcja tez ? Z góry dziękuje  ; ] Mozna bedzie jakos plusy przyznawac ?


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: GE/GF questy na armor
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 15, 2010, 10:35:35 pm »
Dziękuje bardzo panowie : D
Jednak zeby rozwiac wątpliwosci,dopytam dokladnie.
Co będzie lepszą opcją
a grade armor+ a grade weapon> nastepnie od razu skladac s80 omijajac s grade
a grade armor+ s grade weapon > nastepnie do razu skkladac s80
czy tez a grade set> s grade set> no i s80 ?
Chyba,ze jakas inna opcja tez ? Z góry dziękuje  ; ] Mozna bedzie jakos plusy przyznawac ?
Jak nie chcesz bawić się w pvp to DC set broń s + elementy i jedziesz do 80(ale i tak będziesz musiał mieć MA robe na oly nawet po 80+)
A jeżeli pvp i oly od 76 to w s wskakuj

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: GE/GF questy na armor
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 16, 2010, 04:09:17 am »
Ok więc od początku

Wszystko zależy od tego kim grasz, w jakim party etc.

1. bufy są do 75, wiec jak solo biegasz możesz mieć je non stop (przyśpiesza expa)
2. A grady są commonowe, więc biżke możesz mieć 'za free'

BROŃ:
3. Nie zauważysz różnicy między bronią A i B. Więc jak chcesz pooszczędzać to lepiej sobie z luxa kupić B grade ewentualnie jakiś OE
4. Między bronią A i S jest DUŻA różnica (mniej więcej 2x jeśli chodzi o różnice B -> S). Dodatkowo na retailu (oficjal) lvl 79 wbija się około miesiąca (dobrego grania), więc broń S koniecznie z atri 150 to nie jest coś co łatwo 'olać'
5. Między S a S80 różnica jest mała.. taka jak między B i A, ale na 80+ każdy punkcik się liczy

ARMOR:
Tutaj cieżko jest przeskoczyć A grade, zarówno dla wojów jak i dla magów są bardzo ciekawe opcje:
- DC robe jest chyba najlepszym robem dla maga (c.speed). Jak jesteś hardkorowiec to po co avadon? deamon set till 80 (raz tak zrobiłem.. w sumie fajny dmg w moby, ale składałem się na 2-3 hity na pvp)
- Dla woja masz NM/Maj. Może być commonowy jeśłi chodzi Ci tylko o pdef. Jak jesteś hardcorowiec to plated leather, ale wtedy j/w. Szczerze próbowałem, ale zmieniłem, bo (łukiem) dostawałem takie bęcki, że się po prostu nie kalkulowało (solo vs moby pod goddart). Generalnie sety A dużo nie dają poza fajnymi resistami na stuna/roota, ale przydatne to jest raczej na pvp. stun od moba i tak praktycznie zawsze wchodzi :P

JEWELERY
- sa commony. i dużo ich. Możesz robić S grade, bo common tateo nie ma, ALBO możesz zbierać na s80 territory wars earringi. różnica w mdefie między maj a tateo nie jest jakaś niesamowita.

------------------
Ofkorz jak grasz w party to wygląda to Ciut inaczej: jak nie jesteś brany na cel to i w C grade możesz biegać
healer może biegać z pałką NG, ew mystic swordem/homunkulusem cz innym badziewiem, które shotów prawie nie zużywa. DD raczej powinni w broń zainwestować, bo się wyleczą vampirem/balancem/healem

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...