Witaj
Gość

Wątek: unrefined ore i jewel  (Przeczytany 4908 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

  • Uzależniony? Nie ja po prostu lubię tą grę
unrefined ore i jewel
« dnia: Luty 25, 2011, 05:49:42 am »
Witam.
Gram na oficialu, gdzie od 2 dni dropię nowe dla mnie itemy tj. unrefined ore i unrefined jewel. W opisie ikony widnieje, że są niezbędne dla crafta aby stworzyć jewel.

Mam pytanie - jak się te przedmioty przerabia i o tworzenie jakiego kamienia chodzi.

Dwukrotne klikanie itemu nic nie daje więc domyślam się, że niezbędna jest inna przeróbka. Kolega ma crafta na 52 i nie ma żadnego skilla do "rafinacji" tych "paści"  :(

Kiedyś grałem na dzikim serwerze, gdzie w kopalniach i wszelkich podziemiach były kopalne kryształy, z których wypadała ruda, którą następnie dwarfy przerabiały na krysze itp. Skille do kopania i przetwarzania były do pobrania od D grade a tu (na oficjalu) kolega nie znalazł żadnego NPC, który jest w stanie go nauczyć przerabiania tych itemów.

Bardzo proszę o wyjaśnienie jak je przerobić i do czego służy ten kamień, który można złożyć.

Pozdrawiam
NIE MOŻNA PRZESTAĆ GRAĆ W L2- JEDYNIE MOŻNA ZMIENIĆ SERWER


  • Wiadomości: 327

  • Pochwał: 10

Odp: unrefined ore i jewel
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 10, 2011, 02:43:14 am »
To są reczej jakieś eventy/questy. Coś więcej ktoś może napisać na ten temat?

Whtever walks in my heart,
Will walk alone...


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: unrefined ore i jewel
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 10, 2011, 04:56:31 pm »
Kiedyś grałem na dzikim serwerze, gdzie w kopalniach i wszelkich podziemiach były kopalne kryształy, z których wypadała ruda, którą następnie dwarfy przerabiały na krysze itp. Skille do kopania i przetwarzania były do pobrania od D grade a tu (na oficjalu) kolega nie znalazł żadnego NPC, który jest w stanie go nauczyć przerabiania tych itemów.

Bardzo proszę o wyjaśnienie jak je przerobić i do czego służy ten kamień, który można złożyć.


Z tego co czytałem to custom z DEXa lub Abyssa który został wycofany. Opcja szukaj nie działa więc nie znajdę


edit 1 wkleiłem ale do złego wątku link ^^
A co do tych kopalni tutaj znalazłem luźny wątek z tym powiązany:
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,22317.msg250175.html#msg250175
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2011, 10:12:19 pm wysłana przez Xaxunio »
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: unrefined ore i jewel
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 10, 2011, 05:24:19 pm »
Są to itemki które zastępują dropione Keye do otwierania skrzynek, przynajmniej tak wyczytałem.
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

  • Uzależniony? Nie ja po prostu lubię tą grę
Odp: unrefined ore i jewel
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 11, 2011, 01:50:33 am »
Są to itemki które zastępują dropione Keye do otwierania skrzynek, przynajmniej tak wyczytałem.

Nie do końca się z tym zgodzę. Do otwierania skrzynek służą maestro key dostępne w grocery. Przy okazji niezły bajer ze skrzynkami, jest ich mało, ciężko trafić z otwarciem, ale jak już się uda to strasznie dużo itemów sypią i całkiem niezłych.

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie, a wracając do tematu to przypuszczam, że te itemki istotnie są jakimś błędem, dziwne tylko że nie naprawionym bo co prawda rzadko ale dalej dropią. Co ciekawe w nielicznych lokacjach i z low lvli.
NIE MOŻNA PRZESTAĆ GRAĆ W L2- JEDYNIE MOŻNA ZMIENIĆ SERWER


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: unrefined ore i jewel
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 11, 2011, 08:20:01 am »
Zastępują je tylko w drop list, nie służa do ich otwierania:P   :bump:
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej