Witaj
Gość

Wątek: Rozsądny Server ;d  (Przeczytany 8257 razy)

  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

  • O! Tu jesteś Pepe.
Odp: Rozsądny Server ;d
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 12, 2009, 09:30:23 pm »
Jednak rozważyłem fakt, że mag ma mało HP i wróciłem do Pala nie będę tłumaczył czemu na początku mi się nie spodobał bo to byłoby żenujące. Tak się właśnie zastanawiam nad buildem. Czy ten byłby dobry

http://wow-space.info/postac/talenty/paladin#5000|530031300000|5500535102003002330301|243

Pozdr, Addway

P.S. Czy jako draenei pal mogę nosić tarczę ?? Używam 2hand mace a zbroja to mail ;] (próbowałem założyć ale się to nie udało ;p)

PPS xD Nie wiem czemu działa tyko część linku ale jeżeli skopiujecie całość to będzie ok ( tak w ramach wyjaśnienia xDD )
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2009, 09:32:00 pm wysłana przez AddWay »


Fineasz i Ferb ROX


I am Rogue - Play Free Online Games


  • Wiadomości: 152

  • Pochwał: 1

  • Insane
Odp: Rozsądny Server ;d
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 13, 2009, 04:04:50 am »
Dziwne pytanie zadałeś AddWay . to tak jak byś się spytał czy mag może pic wodę żeby mane sobie odnowić. Oczywiście ,że może tylko że jak używasz tarczy to tylko możesz broń jednoręczną używać


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

  • O! Tu jesteś Pepe.
Odp: Rozsądny Server ;d
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 13, 2009, 08:25:39 am »
aha no niby tak. No to w takim razie czy opłaca się nosić 1reczną + tarczę czy też 2 reczną ;p

Kurczę znowu się źle wyraziłem xDD. Mam używać sworda czy mace jeżeli tak to czy 1 ręcznego / jednoręcznej + tarcza czy też 2 ręcznego / 2 ręcznej.

Baj de łej: Gram na serverze ToD. Czy nie działa tam dużo skilli palla??
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2009, 09:35:11 am wysłana przez AddWay »


Fineasz i Ferb ROX


I am Rogue - Play Free Online Games


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Rozsądny Server ;d
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 13, 2009, 03:12:13 pm »
Cytuj
Jeśli w nowych patchach nie było żadnych związanych z tym zmian, to Forsaken Will nie zdejmuje stuna... Wyłącznie sleepy, feary i charmy.

My fail.Zawsze mi sie jebie ze will wyciagal ze stuna,charm i sleep a nie fear,charm,sleep.
Cytuj
Robie warka pve, jako profke wybralem alchemie, jednak nie wiem czy warkowi sie oplaca? BS nie chce bo wiekszosc ma, myslalem takze o engi i jc. Sam nie wiem.

Kowalka jest dobra bo bedziesz mogl miec Stormheralda ktory moze luzem na koncu zastapic macka S3.W Wotlk to sa zawsze dodatkowe sockety.Eng tez fajny(prawie zawsze ja mam na swoim palu) i w Wotlk dostaje boosta.JC jest zawsze dobry do robienia gemow.

Co do bildow dla pala:

TBC

3.0.9

3.1.3

3.2

Koxac z tarcza mozesz w TBC  dobre to bylo na aoe grindzie ale raczej i tak szybciej sie na ret skoxasz.Ale jak masz ochote to mozesz a zeby nosic inne bronie to u weapon mastera je musisz kupic.


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

  • O! Tu jesteś Pepe.
Odp: Rozsądny Server ;d
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 14, 2009, 04:22:42 pm »
Dzięki wielkie Ryl ;p, ale dalej mam problem tyle że inny. Mam ten pr0 kox lvl 9 i . . . nie wiem jakie Questy mam robić. Nie mam problemów z ich rozczytaniem i wykonaniem lecz NIE WIEM GDZIE I SKĄD I OD JAKIEGO NPC JE BRAĆ ;d. Jeżeli istnieje jakiś spis questów albo chociaż lokalizacje NPC`ów to byłbym wdzięczny jakbyście zarzucili linka jakiegoś ;d


Fineasz i Ferb ROX


I am Rogue - Play Free Online Games


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Rozsądny Server ;d
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 19, 2009, 08:33:36 pm »
Ech, znowu zmiana, opuszczam hg, znowu to samo, ciagle dc i lagi. Zawitam na ToD, bardzo fajna administracja i rozwiniete community. Jakby ktos tu gral to niech napisze. Nick: Tuukka, ally.

Swoja droga, Ryl, cos mowiles, ze szukasz serwa TBC, moze pogramy razem? :P
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2009, 08:39:40 pm wysłana przez Mlor »
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Rozsądny Server ;d
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 21, 2009, 11:07:31 pm »
Ech, znowu zmiana, opuszczam hg, znowu to samo, ciagle dc i lagi. Zawitam na ToD, bardzo fajna administracja i rozwiniete community. Jakby ktos tu gral to niech napisze. Nick: Tuukka, ally.

Swoja droga, Ryl, cos mowiles, ze szukasz serwa TBC, moze pogramy razem? :P

Mozna tylko musze sobie robote znalesc bo moj komp juz ledwo zipie :P


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Rozsądny Server ;d
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 24, 2009, 07:05:20 pm »
Podobno na sunwellu calkiem milo sie gra, kilku znajomych sobie tam gra.