Witaj
Gość

Wątek: Granie w l2  (Przeczytany 12948 razy)

  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 03, 2008, 04:08:03 pm »
Ja nie mam zamiaru placic za cos co jest dostepne za free (moze nie w pelnej miareze bo na privach wystepuja bugi i bledy).  100zl wole przeznaczyc na prezent dla dziewczyny, cos lodkiego, kino, basen, cokolwiek. Jeszcze wieksza radosc sprawi mi  zadowolona mina mojej dziewczyny z prezentu czy wspolnego wypadu gdzies niz siedziec przed kompem i grac tyle zebym faktycznie wiedzial ze te 100zl nie poszlo na marne...

To jest moje zdanie, jesli ktos ma inne to szanuje, lecz mojego nikt nie zmieni;)
AyGo


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 03, 2008, 07:43:28 pm »
Widzisz tylko ja nie mam dziewczyny :D.
Ja powiedziałem, że to ostateczność, ale pewnie i tak bym zrobił coś innego z tym.
Nie chce mieć więcej dni wyciętych z życia przez tą grę(choć czasami wieczorkami z kumplem gram). Straciłem przez to kilka lat i teraz zauważam ten błąd i pokutuję.
Choć Lineage II jest jak narkotyk, wciąga i to ostro to po czasie odchodzisz i tak jest w każdym przypadku, bo ilekroć wrócisz nie poczujesz tego co na początku czułeś. Tą radość ze skończenia pierwszego questa, pierwszej kupionej broni, z pierwszej osoby, z którą się zaprzyjaźniasz w grze, z pierwszego klanu.
Mój kumpel tak się napalił na tą grę, że teraz spóźnia się codziennie do szkoły, siedzi nocami przy l2. Lineage sprało mu mózg i o niczym innym nie myśli tylko o l2. Mam nadzieję, że nie zawali sobie przez to życia, bo wtedy ja będę czuł się winny.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2008, 07:46:35 pm wysłana przez Zarean »


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 03, 2008, 07:45:41 pm »
w zadnej grze chyba nie chodzi o to by wyciagnac z portfela tysiac czy 2 tysiaki euro i wwalic od razu wsio w Dragon cointy zeby miec od razu wsio najlepsze choc skonczymy grac na 20 lvl bo nam sie znudzi
(nierealne xD) albo mamy cos do roboty innego. Ja donate uznaje w postaci czapeczek, party mask i innych bajerow jak ten stroj weselny taki fajny:D no ale nie jak na L2Gold wchodze dzis bo chcialem zobaczyc tam na donate jaka chcesz bron+SA+16 mozesz miec. Na serwerze pojawiam sie w pokoju jakims i moge kupic jaka chce bron i armor. Normalnie pr0 serwer moim zdaniem. Doom light armor to tylko 400k;) nie spodobal mi sie ten serwer. chce zaczac grac od nowa. zostawic dragon network. moj kumpel chcial zaczac ze mna grac. wczesniej to nawalal non stop w mu;] i pomyslalem o abyss;] tylko nie wiem jaki rate wybrac. i tu kieruje prosbe o gg od newmateusz'a zeby pogadac o abyss.


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 03, 2008, 07:49:12 pm »
Strój weselny za donate to też zło.
Wiesz jaka to radość zrobić ukochanej i sobie takie cosik, zebrać te wszystie matsy(i to x2), te wszystkie questy wykonać. Normalnie lepsze uczucie niż wyenchantowanie broni do +16.


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 03, 2008, 07:53:17 pm »
z moim szczesciem enchant do+16 to nawet jak by bylo bezpieczne do +16 to i tak nie wyjdzie xD gralem kiedys w mu i mialem luck na broni tam robilem bron +13 i mialem 100% powodzenia i sie nie udalo xD a kumpel mial ta sama bron. to samo wrzucil 100% i sie udalo:P zalamalem sie normalnie xD


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 03, 2008, 08:55:54 pm »
Moje gg: 9220051. Chcesz mozemy pogadac:)
AyGo


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 04, 2008, 01:05:30 pm »
Ja nie mam zamiaru placic za cos co jest dostepne za free (moze nie w pelnej miareze bo na privach wystepuja bugi i bledy).  100zl wole przeznaczyc na prezent dla dziewczyny, cos lodkiego, kino, basen, cokolwiek. Jeszcze wieksza radosc sprawi mi  zadowolona mina mojej dziewczyny z prezentu czy wspolnego wypadu gdzies niz siedziec przed kompem i grac tyle zebym faktycznie wiedzial ze te 100zl nie poszlo na marne...

hmmm.... no nie wiem co powiedziec :D .... dorosniesz i zrozumiesz jak bardzo sie mylisz ;) no moze nie to ze sie mylisz ale to ze to i tak bezsensu :P


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 04, 2008, 04:39:27 pm »
A więc drogi shamanie wytłumacz młodzieży w czym newmateusz myli się tą ideologią??(ja natomiast nie rozumiem o co chodzi tobie :P, no może coś kojarzę, ale nie do końca).


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 04, 2008, 04:44:13 pm »
chcialem tylko wskazac brak logiki w tym rozumowaniu :) bo skoro wydawanie kasy na granie jest bezsensu to wydawanie ich na kobiety tym bardziej sensu nie ma ;) kobieta to jest inwestycja bez dna ktora nie ma zadnej "stopy zwrotu" ;) a tylko ryzyko zawału dla inwestora .....

ale nie bede zabijal w mlodziezy poczucia ze jest sens o jakim newmateusz mowil... juz sie zamykam :P



  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 04, 2008, 04:56:16 pm »
oj Shaman Shaman... jakie inwestycje... jest wiele w zyciu rzeczy bezcennych... wspomnienia, chwile... nie jest wszystko przeliczane na złotówki jak uważasz :P


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 04, 2008, 05:27:57 pm »
ehh a ty jak zwykle z tym twoim egzystencjalizmem ....  8)

ja tylko skomentowalem wypowiedz ze wydawanie kasy na l2 jest bezsensu i ze lepiej na kobiety.... a dla mnie oba maja tyleż samo bezsensu w sobie ;) a wydawnie na L2 moze i wiekszy... bo konto sie ci nie zawinie i nie pojdzie do innego gracza  :D

a jezeli juz jestesmy w tym temacie to mowisz o wspomnieniach i chwilach bezcennych.... no ok... ale mozna je miec i bez inwestowania... A ON PISAL ZE W WYDAWANIU PIENIEDZY NA KOBIETE WIDZI GLEBSZY SENS.... i na to byla moja odp :P


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 04, 2008, 05:53:40 pm »
Konto nie ucieknie, ale np. serwery zamkną.
Poza tym granie w tą grę jak mówiłem parę postów wyżej jest jak narkotyk, wciąga i pierze mózg, z tym, że po czasie sam od tego odchodzisz. Ale spójrz, taki gracz ma załóżmy ok. 16 lat, i zaczyna grać w l2, po 2 latach traci sens gry(a raczej zaczyna widzieć inne ciekawe rzeczy poza l2) i widzi a tu mu 18 stuka, matura za niedługo, studniówka, a się okazuje, że nie zna on dokładnie nikogo z klasy, nie ma znajomych z prawdziwego życia i co z tym może zrobić??
Dla mnie (jako byłego gracza, który stara się wrócić do gry, ale nie przesadzić jak kiedyś) Lineage II staje się chorobą, która prowadzi do tego, że człowiek odcina się od prawdziwego społeczeństwa. To samo można oczywiście powiedzieć o WoW, GW i innych gier tego typu, ale to w końcu forum o l2.


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 04, 2008, 06:19:53 pm »
Shaman powiedz mi o co Ci chodzi;/ CZy ja napisalem ze inwestuje w kobiete ? Co? Przeczytaj dokladnie moj post.
Cytuj
100zl wole przeznaczyc na prezent dla dziewczyny, cos lodkiego, kino, basen, cokolwiek.
Gdzie tu masz napisane ze inwestuje w kobiete lub pisze ze lepsze jest inwestowanie kasy w kobiete? Tu masz wypisane przyklady w co bym zainwestowal 100zl o ktorych mowimy. A jesli kino, basen, cos slodkiego to dla Ciebie dziewczyna to grtz rozumowania. Pozniej napisalem ze bardziej cieszy mnie zadowolenie dziewczyny z prezentu lub wypadu i co to tez ma swiadczyc o tym ze to skarbonka? LOL!! A zeby jeszcze cos do Ciebie dotarlo to dzieckiem albo rozwydrzonym bachorem nie jestem i juz troche na zyciu sie znam i wiem co jest dobre a co nie, mam juz swoje doswiadczenie z dziewczynami i nie mow mi ze wydawanie na nie kasy jest bez sensu bo hmm jakby Ci to powiedziec kupienie dziewczynie prezentu, upominku, z serca, tak poprostu nie jest niczym zlym, wrecz przeciwnie, a ja nie mowilem o tym ze kazdy grosz co zarobisz ma leciec na jakies diamenty lub bizuterie...
AyGo


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 04, 2008, 06:26:50 pm »
to przeczytaj jeszcze raz to zdanie i sam stwierdzisz ze wlasnie taki sens kazdy polonista by ci z niego wyczytal ;)


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 04, 2008, 11:22:07 pm »
Hmm... chyba czepiasz się, jeżeli byłby tam myślnik to wtedy polonista zrozumiałby to tak:
To coś słodkiego to dla dziewczyny itp.
Ale tam jest przecinek czyli polonista zrozumie to tak:
Wymienia po kolei na co by wydał te 100zl.

o.O Czyż nie mam racji?


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 05, 2008, 12:08:07 am »
nie masz.... tak mam glupio ze mieszkam aktualnie z polonistka ;)


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 05, 2008, 11:25:45 am »
No to juz wiemy kto Ci posty pisze... No i masz glupio^^

BTW Przestac sie czepiac juz, miales cicho siedziec;P I juz sprostowalem to co napisalem i wytlumaczylem Ci to zdanie jak sie go powinno odbierac...
AyGo


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 05, 2008, 12:22:50 pm »
oooj Shaman... i tak Cie kocham :* i dla mnie tak samo bezsens to kobiety i l2... znaczy moze i kobiety nie... ale czasami juz nie mowic o kobietach.. ale tak widząc cos ze komuś radość sprawiło... uśmiech na twarzy.. i masz racje ze bez pieniedzy da sie to zrobić... ale czasmi ( a szczegolnie w tych czasach) pieniądz to podstawa...


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 05, 2008, 01:31:05 pm »
No i nam się zrobił mały offtop z udziałem moda i Shamana xD


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 05, 2008, 01:44:08 pm »
oooj Shaman... i tak Cie kocham :* i dla mnie tak samo bezsens to kobiety i l2... znaczy moze i kobiety nie... ale czasami juz nie mowic o kobietach.. ale tak widząc cos ze komuś radość sprawiło... uśmiech na twarzy.. i masz racje ze bez pieniedzy da sie to zrobić... ale czasmi ( a szczegolnie w tych czasach) pieniądz to podstawa...

Ale ja nie mowie zeby tylko inwestowac w kobiety i tylko kasa sprawic jej usmiech na twarzy. Napisalem ze sa lepsze rzeczy niz inwestowanie w gre, przynajmniej dla mnie... A na basen, do kina itp mozna isc bez kasy:P? Tzn nie kupic biletu ?:P
AyGo


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 05, 2008, 01:50:20 pm »
No, u mnie na basenie tak jest :D
Szczególnie przez lato kiedy drzwi z zewnątrz są otwarte :D.
A tak na serio to, że basen jest przy szkole to możemy za darmo iść :D.


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 05, 2008, 01:52:30 pm »
100zl wole przeznaczyc na prezent dla dziewczyny = inwestowanie w dziewczynę = studnia bez dna = zbankrutujesz = rzuci cię dziewczyna = ucieknie ci pies = zdechnie ci kot = będziesz miał depresje = sie powiesisz

I pomyśl czy warto się powiesić dla dziewczyny ?

PS : ty chcesz coś "lodkiego" od dziewczyny ?  :rotfl:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2008, 01:54:21 pm wysłana przez Mati_888 »
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 05, 2008, 03:13:55 pm »
Warto jeżeli masz mentala założonego na sobie :D
Poruszacie tu już temat o tym czy warto mieć dziewczynę i dla niej się poświęcać niż o sensie grania w l2 :|


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 05, 2008, 03:46:48 pm »
warto grac w l2 JAK SIE MA DZIEWCZYNE by wiedziala ze masz jakies inne zajecia oprocz niej :P i wtedy zobaczysz jak zacznie sie starac bys przestal grac i zajal sie nia ;) wierz mi warto :P


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Granie w l2
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 05, 2008, 03:56:32 pm »
Wypróbuję :D Może w końcu jakąś sobie znajdę ;)