Witaj
Gość

Wątek: Atlantica Online ala FF (OB startuje 24 września)  (Przeczytany 6982 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Atlantica Online ala FF (OB startuje 24 września)
« dnia: Lipiec 14, 2008, 06:59:21 pm »
Jako ze macie lekki zastoj w temacie to postanowilm cos wrzucic nowego :D



















A teraz pare slow o samej grze.

W naszej podrozy towarzysza nam NPC ktorych dobieramy do naszej druzyny. Maksymalnie moze ona liczyc 9 osob. Kazdy z NPC ma inne zdolnosci. Podczas walki mamy 20s na rozplanowanie naszych ruchow po czym atakuje przeciwnik. Sama walke mozemy rozwiazac na kilka sposobow, gdyz mozna ustalac taktyke np. Postacie z wieksza iloscia defa bronia postacie atakujace z dystansu itp.
Grafika:
Ta jest naprawde ladna. Modele postaci oraz przeciwnikow sa naprawde dopracowane i szczegolowe. Takze same lokacje po ktorych sie poruszamy stoja na wysokim poziomie wykonania. Animacje naszych bohaterow sa plynne. Co do naturalnosci poruszania to nie jest najgorzej chociaz mogli sie bardziej postarac, poniewaz chod postaci jest troche nienaturalny. Podaczas walk nasi bohaterowie nie stoja bezczynnie np. blokujac atak nasza postac wykona odskok albo jakies salto czy tez zasloni sie bronia. Skille sa wykonane ladnie. Duzo swiecidelek :) Chociaz nie mam pojecia jak nauczyc sie nowych :P
Osprzet ktory nosza nasi bohaterowie takze jest dobrze wykonany. Na kazdej postaci dany armor wyglada inaczej, wiec nie ma tak ze warrior i lucznik wygladaja tak samo.

Questy
Tutaj za duzo nie mogepowiedziec :P Wiadomo krzaczki nie pozwalaja na to :( Jednak questy moga byc ciekawe gdyz chyba musimy odpowiadac na pytania Npcow ,bo dostalem 1 quest gdzie musze cos napisac gadajac z NPC. Do tego dochodza standardowe questy typu idz i zagadaj, zabij x mobow i zbierz x quest itemow. Questy wykonuje sie szybko gdyz w 1 walce zabujamy nawet 6+ potrzebnych mobow.

Expienie
No i dochodzimy do jednej z najwazniejszych czynnosci w grach mmo :P Expi sie szybko i milo. Walki nie wygladaja monotonnie, za sprawa wspomnianych wczesniej dobrze wykonanych skilli i animacji postaci. Bedac w PT wszyscy jego czlonkowie atakuja w tym  samym czasie.

Trade
Tu gra wydaje sie miec ciekawe rozwiazanie. Z tego co zaopserwowalem gracze moga wysylac do siebie oferty, ktore otrzymujemy w formie wiadomosci w grze. Wiadomosc ta zawiera informacje o danym przedmiocie(jego staty/wymagania). Gdy dana rzecz nas zainteresuje mozemy zagadac do sprzedawcy.

To tyle moge powiedziec po tym jak zagralem w krzaczasta wersje.

Strona gry http://atlantica.ndoorsgames.com/center/default.asp
Alternatywne zrodlo do clienta: http://www.gamershell.com/download_29030.shtml
Klucze do CB: http://www.curse.com/articles/details/11728/

Tutaj male info natemat samej rozgrywki. Nie tlumaczyloem pozniewaz chyba kazdy grajacy w gry mmo na tyle zna ang by ten teks zrozumiec.

NDOORS designed Atlantica?s combat, mercenary and city/country management systems to set it apart from the rest of the MMO market.

The turn-based combat system offers players the chance to strategically plan every move of the nine characters in their group. Players can form teams of three to bring 27 controllable characters into combat. Or for simple fights, players can preset each character/mercenary?s skill set and let the auto-battle system resolve the fight.

The mercenary system gives players the chance to manage multiple characters? development simultaneously. In addition to their main character, players can hire eight mercenaries each with a different class and skills. They can be obtained as an infant and raised, married to other mercenaries and even have their own children. Mercenaries? stats will decline as they age, necessitating the need to constantly update and upkeep the mercenary roster.

The city/country management system adds a layer of strategic play beyond typical party level interaction. Guilds can establish control of cities and go to war with each other. They will need to plan everything from culture, commerce and industry, even down to the placement of buildings for the maximum output. Groups of guilds can even band together to take control of countries. Controlling cities and countries allows them to obtain rare items and mercenaries.

?We really strived to create a game that gave players something new,? said Peter Kang, CEO of NDOORS Interactive. ?Atlantica was designed to bring the gameplay that RPG and strategy fans love the most to the MMO world. Atlantica takes smarts, requiring planning and strategy at every step.?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2008, 07:31:43 am wysłana przez Bacar »


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Atlantica Online ala FF (Eng CB)
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 14, 2008, 07:27:18 pm »
Obrazki nie działają. Wszystkie mają źle wpisany adres... http://http//fotosik.pl na przykład...

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Atlantica Online ala FF (Eng CB)
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 14, 2008, 07:33:59 pm »
Poprawione
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2008, 07:36:26 pm wysłana przez Bacar »


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 350

  • Pochwał: 1

  • Mam was gdzieś pfff.. Nie kocham was^^
Odp: Atlantica Online ala FF (Eng CB)
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 14, 2008, 07:41:04 pm »
Hayame niibie...
Gramy w Flyffa i nic innego nie wymyślaj nic bo ci nogi powyrywam z pupy

A co do gry to taka se.....
A co to takiego -_-' <----  <lol>?

Podpisu nie ma i nie bedze :P



Tylko nie mówić ze podpis za długi....-_-'
/Cubu$
Podpis był za długi i mnie denerwował. Więc skróciłem.


btw. Nie koffam ciebie.....

/Cubu$
Oj no nie przesadzaj :*


Stwierdzam fakty:) I tak ci tego nie wybaczę


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Atlantica Online ala FF (Eng CB)
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 14, 2008, 07:43:04 pm »
Jak mozesz mowic o grze ze taka se skoro w nia nie grales...? Smieszny jestes. I w dodatku mi grozisz xD Oj chyba sie do ciebie przejade ^^


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 350

  • Pochwał: 1

  • Mam was gdzieś pfff.. Nie kocham was^^
Odp: Atlantica Online ala FF (Eng CB)
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 14, 2008, 07:44:58 pm »
Zapraszam adres ci na ts'ie podam....
Pogadamy jak mężczyzna(ja) i potwór(ty)

A z skod wiesz że nie grałem..??
A co to takiego -_-' <----  <lol>?

Podpisu nie ma i nie bedze :P



Tylko nie mówić ze podpis za długi....-_-'
/Cubu$
Podpis był za długi i mnie denerwował. Więc skróciłem.


btw. Nie koffam ciebie.....

/Cubu$
Oj no nie przesadzaj :*


Stwierdzam fakty:) I tak ci tego nie wybaczę


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Atlantica Online ala FF (Eng CB)
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 14, 2008, 07:47:02 pm »
Moze dac mu ktos warna bo nup spamuje mi w moim temacie i pisze jakies brednie, ktore moze powiedziec mi na TSie :D

@Down
Wez mi tu nie spamuj... Jak gra jest kiepska to proste ze w nia nie gram... a po primo to kto c kaze grac w to co ja ...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2008, 07:53:40 pm wysłana przez Bacar »


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 350

  • Pochwał: 1

  • Mam was gdzieś pfff.. Nie kocham was^^
Odp: Atlantica Online ala FF (Eng CB)
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 14, 2008, 07:50:41 pm »
Taaa odezwał się nib pograł w tę gre ze 3h wbił ten 20lvl i myśli ze gra wyrypana w kosmos tak jak było z rohanem który okazał się wielkim nie wypałem... Na 30lvl wbijanie lvl w 10h? to przesada... Ciekawe jak długo w to pograsz...Bo mówisz ze gra fajna. Pograsz w ta grę chwilę my się z Santogiem rozkręcimy i ty nagle powiesz nie nie podoba mi się gra...i przestajemy grać cały ty nie umisz dupy zagrzać w jednym miejscu!!

edit:
secondo:
Jak ty mówisz że gra jest fajna to musi coś mieć w sobie dlatego zawsze pykamy w trójkę...

Gramy we Flaja i nie ma bata! Albo się przejadę do ciebie do Nowego Targu!
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2008, 07:57:44 pm wysłana przez Kentaro »
A co to takiego -_-' <----  <lol>?

Podpisu nie ma i nie bedze :P



Tylko nie mówić ze podpis za długi....-_-'
/Cubu$
Podpis był za długi i mnie denerwował. Więc skróciłem.


btw. Nie koffam ciebie.....

/Cubu$
Oj no nie przesadzaj :*


Stwierdzam fakty:) I tak ci tego nie wybaczę


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: -1

  • moja piękna kiełubacho!!
Odp: Atlantica Online ala FF (Eng CB)
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 14, 2008, 10:11:09 pm »
Lol Bacar ty jesteś z Nowego Targu :D??
Ja też :D




  • Wiadomości: 350

  • Pochwał: 1

  • Mam was gdzieś pfff.. Nie kocham was^^
Odp: Atlantica Online ala FF (Eng CB)
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 28, 2008, 04:30:52 pm »
Dziś kończy się CB tej wyrypanej gry w kosmos.... zagrałem..cudo jakiego nigdy nie widziałam ten system walki... całe zarządzanie miażdży inne gry dawno już nie widziałem tak dopracowanej gierki polecam ja i Nup(Hayame)...
A co to takiego -_-' <----  <lol>?

Podpisu nie ma i nie bedze :P



Tylko nie mówić ze podpis za długi....-_-'
/Cubu$
Podpis był za długi i mnie denerwował. Więc skróciłem.


btw. Nie koffam ciebie.....

/Cubu$
Oj no nie przesadzaj :*


Stwierdzam fakty:) I tak ci tego nie wybaczę


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Atlantica Online ala FF (Eng CB)
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 28, 2008, 06:14:05 pm »
Mala galeria z CB :

Potrzebny otwieracz do puszek


"Atlantyda" :D







Gdzie ta Warszawa ?



Kilka fotek z walki:

- mini boss


-PvP z Kentaro - i kto tu jest nup  8)



Wyprawa po europie:





-zamek hrabi Drakuli xD


-przygotowania do festynu :D


-zachodnia Europa




-polarne klimaty Rosji :)


-witamy w piekle



To by bylo na tyle. Zachecam do gry. Kolejna faza bety(OB) rozpocznie sie w sierpniu. Mamy juz polska gildie. W CB zdobylismy nawet miasto. Jak macie jakies pytania chetnie na nie odpowiem. W Cb gralo ok 5k osob. Testy mozna zaliczyc do udanych. Duzo bugow zostalo wylapanych i miejmy nadzieje ze w OB bedzie sie gralo jeszcze przyjemniej ;)



« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2008, 07:07:56 pm wysłana przez Bacar »


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 350

  • Pochwał: 1

  • Mam was gdzieś pfff.. Nie kocham was^^
Odp: Atlantica Online ala FF (Eng CB)
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 28, 2008, 07:49:54 pm »
Taaa.... tylko czekałem kiedy dasz tego ss'a nibie szkoda ze masz szkoda ze masz wyższy lvl...
Ja grałem tylko ze 4h max bo wczoraj wróciłem więc się nie dziw że mi się myliło all...
Gdyby nie ten głupi silence że puszczałem na inne postacie niż shaman bym cie "może" rozwalił poczekaj do ob....skopie ci 4litery...hihi^^
A co to takiego -_-' <----  <lol>?

Podpisu nie ma i nie bedze :P



Tylko nie mówić ze podpis za długi....-_-'
/Cubu$
Podpis był za długi i mnie denerwował. Więc skróciłem.


btw. Nie koffam ciebie.....

/Cubu$
Oj no nie przesadzaj :*


Stwierdzam fakty:) I tak ci tego nie wybaczę


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Atlantica Online ala FF (Eng CB)
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 28, 2008, 11:14:31 pm »
Powiecie mi dorgie dzieci jak wbic sie na cb:P? bo nie widze zbyt duzo wtym linku:P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Atlantica Online ala FF (Eng CB)
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 29, 2008, 02:52:35 pm »
"Dzieci" ci mowia ze CB sie skonczyla wczoraj :D I niestety nie bedzie w sierpniu OB tylko kolejna CB. Ale zobaczymy moze nie zropbia wipeu ^^


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 350

  • Pochwał: 1

  • Mam was gdzieś pfff.. Nie kocham was^^
A co to takiego -_-' <----  <lol>?

Podpisu nie ma i nie bedze :P



Tylko nie mówić ze podpis za długi....-_-'
/Cubu$
Podpis był za długi i mnie denerwował. Więc skróciłem.


btw. Nie koffam ciebie.....

/Cubu$
Oj no nie przesadzaj :*


Stwierdzam fakty:) I tak ci tego nie wybaczę


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Atlantica Online ala FF (Eng CB)
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 06, 2008, 12:31:29 pm »
DLA TYCH CO KULEJA Z ANGIELSKIM

Koniec czekania! Atlantica Online powróci dnia 7 Sierpnia o 6.0 pm PDT.

Wszyscy gracze, którzy brali udział w pierwszej fazie CB mogą powrócić do świata Atlantici, który został zmodyfikowany i ulepszony dla sprawdzenia nowych elementów w grze.Wasza pomoc w identyfikowaniu problemów została wspaniale doceniona i mamy nadzieję, iż będziecie poprzez wasz staranny wysiłek pomagać nam w udoskonalaniu Atlantici , której CB2 ma trwać do 18 Sierpnia.


W tej nowej fazie , zostały dodane 2 nowe elementy do testów 1) Stamina (Wytrzymałość) 2) Challenge (Wyzwanie) , które przeznczone jest do walk player-versus-player.


Dodatkowo , będą dodane nowe event-y (wydarzenia) dla tych którzy dołączyli do drugiej fazy CB ! Co niesie za sobą wiecej 2GB Pendrajw-ow USB do wzięcia.

Wiecej szczegółów na temat nowych ulepszeń i eventów będzie dostępnych na naszej stronie juz wkrotce , jak również Ci co nie brali udziału w pierwszej fazie CB dowiedzą się jak dołączyć do drugiej fazy CB.


Mamy nadzieję, iż wasza druga podróż w świecie Atlantici będzie lepsza niż za pierwszym razem.


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Atlantica Online ala FF (Eng CB)
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 07, 2008, 11:16:46 am »
Na stronie gry pojawilo sie info jak i gdzie nowi gracze moga zdobyc klucze do drugiej fazy CB
Wiecej info pod tym adresem : http://atlantica.ndoorsgames.com/center/news/notice_view.asp?list_seq=86


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 350

  • Pochwał: 1

  • Mam was gdzieś pfff.. Nie kocham was^^
Odp: Atlantica Online ala FF (Eng CB)
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 25, 2008, 09:17:49 pm »
Mało się dzieje w tym temacie to może ja dam jakiegoś ss!

Tutaj idę do paszczy lwa killnac jakiegos bossa;p



Tutaj moja postać w -_-'iscie wyglądajacym eq;p..... jak assasin cred;p
A co to takiego -_-' <----  <lol>?

Podpisu nie ma i nie bedze :P



Tylko nie mówić ze podpis za długi....-_-'
/Cubu$
Podpis był za długi i mnie denerwował. Więc skróciłem.


btw. Nie koffam ciebie.....

/Cubu$
Oj no nie przesadzaj :*


Stwierdzam fakty:) I tak ci tego nie wybaczę


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 0

Odp: Atlantica Online ala FF (Eng CB)
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 03, 2008, 10:59:59 pm »
Wreszcie cos ciekawego.
System krafcenia i enchantowania dla mnie bomba, walki ciekawe, kazdy co lubi herosow polubi i ta gre.
Jedyny minus to brak depozytu, no chyba, ze mozna miec depo w domu w miescie, do tego jeszcze nie doszedlem:)
W poszukiwaniu fajnego serwera :)


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Atlantica Online ala FF (Eng CB)
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 04, 2008, 03:12:30 pm »
Depo jest w Rzymie. Mozesz tam sie dostac od 20 lvlu. Co do samej gry jest to obecnie najlepszy free mmorpg na rynku i to nie jest tylko moje zdanie. Jak masz jakies pytania to wal ;) Ja osobiscie czekam juz na OB. 52lvl na CB w zupelnosci mi wystarcza, aby wiedziec jak ustawic moj build.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2008, 03:14:30 pm wysłana przez Bacar »


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Atlantica Online ala FF (Eng CB)
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 04, 2008, 07:38:40 pm »
Jest juz open beta?  :)
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Atlantica Online ala FF (Eng CB)
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 05, 2008, 12:28:49 pm »
Nie ma. Nadal trwa CB. GMi na stronie gry umiescili event pod nazwa "The Road to CB". Polega on na tym, ze gdy bedzie 10k nowych kont zalozonych to rozpocznie sie OB. Na oficjalnej stronie znajdziemy licznik, ktory informuje nas ile nowych kat zostalo juz utworzonych.

Tu masz dokladne info co i jak: http://atlantica.ndoorsgames.com/center/news/event_view.asp?list_seq=22
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2008, 12:31:43 pm wysłana przez Bacar »


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Atlantica Online ala FF (Eng CB)
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 05, 2008, 02:17:37 pm »
Dzieki, pewnie bede sobie w to gral. Przyciagaja mnie te innowacje  :D
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 69

  • Pochwał: 0

Odp: Atlantica Online ala FF (Eng CB)
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 08, 2008, 01:27:05 am »
Ja dobilem do 37. Pewnie zrobie jeszcze pare lev:) Co ciekawe czesto wygrywam na arenach z 50+ lev, takze gra nie polega tylko na expieniu, ale i na ulepszaniu ekwipunku i podnoszeniu skili.
Co do pytan to mam pare:
-slyszalem, ze mozna swatac mecenary miedzy soba i moga miec dzieci :o wiesz cos o tym Bacar?
-w menu postaci sa 3 punkty:skill points(wiadomo o co chodzi), bonus points(tu butelki na stale zwiekszajace jakas ceche, leca ze skrzynek lub sa z questow) i skill potential( tego nie wiem co to)
-wbilem bron na +7 i musialem ja odselowac zeby zalozyc, jak ja moge teraz sprzedac? zrobic na +8 i nie odselowac?
-jak cos wiesz jeszcze ciekawego podziel sie:)
W poszukiwaniu fajnego serwera :)


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Atlantica Online ala FF (Eng CB)
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 08, 2008, 04:52:33 pm »
W tej grze lvl i sprzet jest na 2gim miejscu w PvP. Tu wazna jest strategia i znajomosc mozliwosci kazdego z mercow oraz dobry build. Dzieje sie tak poniewaz low lvle maja boosta w dmg i def podczas freeleauge, a enchant itemow redukowany jest do +2. Wiec jezeli masz +9 to i tak bedziesz miec taki dmg jak z broni +2.

1. Tak mozna swatac i moga oni miec dzieciaka, ale na jak to zrobic to nie wiem jeszcze :P
2. Jak sama nazwa wskazuje to potencjal twoich umiejetnosci. Nie wiem dokladnie na jakiej zasadzie on rosnie. Przypuszczam, ze wraz z wiekiem merca rosnie lub maleje, albo gdy podnosimy lvl skilli. Nigdy jakos mnie to nie interesowalo xD
3.Tak musisz na +8 zrobic. Gdy juz raz zrobisz unseal bron jest przypisana tylko do ciebie. To cos jak Agumentacja w L2.
4. Hmmm cos ciekawego? Ta gra ma wiele ciekawych rozwiazan :P Np. na arenie mozna obstawiac walki NPC i wygrac niezla sumke :) Nie wiem czy wiesz ale sa rozne rodzaje combosow. Tzn rzucajac okreslone skille w danej kolejnosci tworzymy kombo z bardzo efektowna animacja. Dla przykladu dark seed+ hex of darkness= Hell Flame. Mozliwosci jest duzo wiecej. Na oficjalnym forum byly one rozpisane.


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD