Witaj
Gość

Wątek: GameGuard error code=350  (Przeczytany 1556 razy)

  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

GameGuard error code=350
« dnia: Listopad 22, 2009, 09:21:30 pm »
Przyjechalem do akademika chcem walczyc tego ruskiego off i napotkalem na przeszkode...  nie chce mi sie pobrac update game guarda   jak bylem u siebie w domu to wszystko dzialalo bez zarzutu. Probowalem juz rozne sposoby z tego forum i nic nie pomoglo... moze jakis przeoczylem. Jak ktos ma jakis pomysl to prosze sie wypowiedziec.


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: GameGuard error code=350
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 22, 2009, 09:30:57 pm »
Przyjechalem do akademika chcem walczyc tego ruskiego off i napotkalem na przeszkode...  nie chce mi sie pobrac update game guarda   jak bylem u siebie w domu to wszystko dzialalo bez zarzutu. Probowalem juz rozne sposoby z tego forum i nic nie pomoglo... moze jakis przeoczylem. Jak ktos ma jakis pomysl to prosze sie wypowiedziec.
firewall/antywir/router nie blokuje ci nprotecta/gameguarda?
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: GameGuard error code=350
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 22, 2009, 09:35:15 pm »
nProtecta game guard  i caly czas jest connecting

firewall wylaczony, antywirus z kwarantany wywalony guardshield  i tez wylaczony, switch mam ale to nie blokuje ;>
czy jest mozliwosc ze mam poblokowane jakies porty w akademiku?   Bo w domu mi wszystko dzialalo


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: GameGuard error code=350
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 23, 2009, 10:39:20 am »
to jest raczej jedyne sensowne rozwiązanie :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!