Witaj
Gość

Wątek: GoD - Phoenix Knight  (Przeczytany 3167 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

GoD - Phoenix Knight
« dnia: Grudzień 12, 2011, 02:10:52 am »
Cześć, testowałem Sigel Knight`a na PTS Innovy i jestem nieco rozczarowany. Zamienili moją ulubioną klasę Phoenix Knight`a w postać, którą chyba nawet pięciolatek by ogarnął. Zastanawiam się nad przyszłą budową mojej postaci po przebudzeniu, niestety wydaje mi się ona zbyt ograniczona. Przeszukałem forum na tyle ile moja cierpliwość mi pozwoliła ale nie znalazłem żadnej informacji o umiejętnościach, które warto by było sobie zostawić z 2/3 klasy po przebudzeniu. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś podzielił się jakimiś informacjami na temat ogarniętych ludzi grających tą właśnie klasą oraz ich pomysłów na tą postać po przebudzeniu.


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: GoD - Phoenix Knight
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 13, 2011, 12:56:25 pm »
nie warto nic zostawiac z 2/3 profy. siegel knighta wbrew pozorom jest trudniej ogarnac niz paladyna


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: GoD - Phoenix Knight
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 19, 2011, 04:02:48 pm »
tia.... w 100% zgadzam się z MkW - tank po 85 jest prostacki w stosunku do dobrze granego palka - dlatego też na EU zaliczyłem rerol, ale może się przebudzę z kamalola - jeszcze nad tym myślę ;) (od 2004 roku z wyłączeniem 1 roku w L2 grałem tankami QQ)
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)