Witaj
Gość

Wątek: Dex 3 Pytania  (Przeczytany 4228 razy)

  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: -1

Dex 3 Pytania
« dnia: Marzec 21, 2010, 01:21:42 pm »
Witam! Mam 3 pytania:
Ile osób jest na Wrath/Dex/Arion?
Gdzie najlepiej zacząć jako nowy gracz?
Czy jakieś klany polskie zdominowały któryś Serwer?
Pozdrawiam


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Dex 3 Pytania
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 21, 2010, 01:45:21 pm »
najlepiej na arionie bo jest najmlodszy ale za to na wracie duzo bdkow biega


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Dex 3 Pytania
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 21, 2010, 04:46:08 pm »
już widze ten 1,7k online na dex lol. Dodaj jakiegoś screena raziel z onlinem ale żeby był z tego roku;p
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Dex 3 Pytania
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 24, 2010, 08:29:26 pm »
to ja jeszcze dorzucę swoje pytanie, a mianowicie jak zmienić hasło na konto, a właściwie zalogować się na ich stronie? U mnie na różnych przeglądarkach jak i systemach operacyjnych wywala mi error "do oglądania tej strony mają dostęp tylko zalogowani użytkownicy", tylko jak ja mam się zalogować sokoro nie mogę ;p
trochę namieszałem, ale mam nadzieje, że zrozumiecie ;)


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: Dex 3 Pytania
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 25, 2010, 12:18:00 am »
po lewej stronie wpisujesz login haslo i numerek z obrazka potem na srodku masz tam czy acc premium jest itd i tam tez jest opcja change it kolo password :p


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Dex 3 Pytania
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 25, 2010, 05:22:03 pm »
to ja jeszcze dorzucę swoje pytanie, a mianowicie jak zmienić hasło na konto, a właściwie zalogować się na ich stronie? U mnie na różnych przeglądarkach jak i systemach operacyjnych wywala mi error "do oglądania tej strony mają dostęp tylko zalogowani użytkownicy", tylko jak ja mam się zalogować sokoro nie mogę ;p
trochę namieszałem, ale mam nadzieje, że zrozumiecie ;)
pogrubiony tekst jest tutaj kluczową częścią zdania, zielony fragment oznacza, że jednak się myliłem.
screen:

kiedy wpisze login i hasło, oraz kod z obrazka i nacisnę enter (na stronie jak i na klawiaturze) to dostaję właśnie taki komunikat zwrotny.
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2010, 05:30:25 pm wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: Dex 3 Pytania
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 25, 2010, 06:06:01 pm »
to ja jeszcze dorzucę swoje pytanie, a mianowicie jak zmienić hasło na konto, a właściwie zalogować się na ich stronie? U mnie na różnych przeglądarkach jak i systemach operacyjnych wywala mi error "do oglądania tej strony mają dostęp tylko zalogowani użytkownicy", tylko jak ja mam się zalogować sokoro nie mogę ;p
trochę namieszałem, ale mam nadzieje, że zrozumiecie ;)
pogrubiony tekst jest tutaj kluczową częścią zdania, zielony fragment oznacza, że jednak się myliłem.
screen:

kiedy wpisze login i hasło, oraz kod z obrazka i nacisnę enter (na stronie jak i na klawiaturze) to dostaję właśnie taki komunikat zwrotny.
Oo to nie wiem mi normalnie sie loguje


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: -1

Odp: Dex 3 Pytania
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 25, 2010, 07:13:01 pm »
to ja jeszcze dorzucę swoje pytanie, a mianowicie jak zmienić hasło na konto, a właściwie zalogować się na ich stronie? U mnie na różnych przeglądarkach jak i systemach operacyjnych wywala mi error "do oglądania tej strony mają dostęp tylko zalogowani użytkownicy", tylko jak ja mam się zalogować sokoro nie mogę ;p
trochę namieszałem, ale mam nadzieje, że zrozumiecie ;)
pogrubiony tekst jest tutaj kluczową częścią zdania, zielony fragment oznacza, że jednak się myliłem.
screen:

kiedy wpisze login i hasło, oraz kod z obrazka i nacisnę enter (na stronie jak i na klawiaturze) to dostaję właśnie taki komunikat zwrotny.

Zbugowana strona, tez tak mialem, sprobuj na innej przegladarce, ew u kumpla
Abyss x7 - Inactive
L2Extreme x7 - Inactive
Nanaki - Inactive
Roxy x5 - Inactive
Luna - Inactive
Celes x7 - Inactive
RPG x5 - Inactive


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Dex 3 Pytania
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 25, 2010, 08:19:20 pm »
ehh czyli nic, u siebie w domu na 3 kompach sprawdzałem, na 3 przeglądarkach na windowsie xp, 7 i linuxe. nawet na proxy i web proxy nie poszło  :dw_3_2:
Spróbuje u kolegi jak mówisz, mam nadzieje, że zadziała :}

No cóż, dzięki za odpowiedz, pozdrawiam :)

ewentualnie będę wpisywał te 13 znaków z hasła zastępczego, albo zrobię jakieś macro :p
bo w sumie to przypomniało mi się, że na serverze L2 World też był jakiś ciąg znaków jako hasło i nie dało się tego zmienić :) nie ma co się łamać ;D
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2010, 08:25:18 pm wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

Odp: Dex 3 Pytania
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 26, 2010, 11:57:38 pm »
Miałem podobny problem, z tym ze moje hasło i tak by było podobne, więc to olałem i wpisywałem ten ciąg ;p


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Dex 3 Pytania
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 27, 2010, 12:45:08 pm »
dorzucę jeszcze 1 pytanie, działają fortece/clan war ch?


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Dex 3 Pytania
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 27, 2010, 11:26:57 pm »
dorzucę jeszcze 1 pytanie, działają fortece/clan war ch?
:oops:
nie bardzo rozumiem treść Twojej odpowiedzi, być może sugerujesz, że fortece i cw ch nie działają, a może chcesz dać do zrozumienia innym, że rpg>dex, nie wiem do końca co skłoniło Cię do napisania tak obszernej wypowiedzi, ale poziom jaki tym reprezentujesz jest co najmniej na równi z razielemIII. Nie mam zamiaru tutaj wywoływać żadnych sporów na temat dex vs rpg, bo jest to idiotyczne, jak można porównywać C4.5 z ct2.3 0_O. Na zakończenie chciałbym dodać, że zadałem proste pytanie i oczekiwałem równie prostej odpowiedzi, można było napisać TAK/NIE, ale po co?! Lepiej walnąć jakiegoś idiotycznego emota i zrobić z siebie em0, myśląc, że ironicznie przedstawiony obrazek w jakiś sposób dotknie fanboiów lub zwykłych graczy z dexa. Mam nadzieję, że Ty i ludzie twojego pokroju wyciągniecie jakieś wnioski z mojego offtopowego postu i następnym razem przemyślicie to co chcecie przekazać innym. Ja nie gram na dex'e, ale kronika C4 była jedną z moich ulubionych, a to, że "ubrana" jest w nową skórkę dodaje jej trochę smaczku. wg mnie wprowadzenie fortec jest super pomysłem, szkoda, że na tym serwerze nie działają. Pozdrawiam.

ps. bez urazy.
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2010, 11:40:08 pm wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Dex 3 Pytania
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 27, 2010, 11:36:25 pm »
dorzucę jeszcze 1 pytanie, działają fortece/clan war ch?
:oops:
nie bardzo rozumiem treść Twojej odpowiedzi, być może sugerujesz, że fortece i cw ch nie działają, a może chcesz dać do zrozumienia innym, że rpg>dex, nie wiem do końca co skłoniło Cię do napisania tak obszernej wypowiedzi, ale ale poziom jaki tym reprezentujesz jest co najmniej na równi z razielemIII. Nie mam zamiaru tutaj wywoływać żadnych sporów na temat dex vs rpg, bo jest to idiotyczne, jak można porównywać C4.5 z ct2.3 0_O. Na zakończenie chciałbym dodać, że zadałem proste pytanie i oczekiwałem równie prostej odpowiedzi, można było napisać TAK/NIE, ale poco?! Lepiej walnąć jakiegoś idiotycznego emota i zrobić z siebie em0, myśląc, że ironicznie przedstawiony obrazek w jakiś sposób dotknie fanboiów lub zwykłych graczy z dexa. Mam nadzieję, że Ty i ludzie twojego pokroju wyciągniecie jakieś wnioski z mojego offtopowego postu i następnym razem przemyślicie to co chcecie przekazać innym. Pozdrawiam.

ps. bez urazy.
wydawalo mi sie ze czytajac ta moja jakze obszerna wypowiedz, latwo sie domyslic ze oznacza ze nie dzialaja..... jak widac mylilem sie :(
w sumie siege o CH niby dzialaja ale zbugowane sa w chuj...


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Dex 3 Pytania
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 28, 2010, 07:59:28 pm »
w pierwszej chwili chcialbym wszystkich powitac  :D
a w drugiej zapytac czy ktos jednak posiada informacje na temat liczby graczy na dex'ie
po za tym mam ten sam problem co kolega troche wyzej, tez wyskakuje mi taki blad podczas logowania na stronke (mialem swoje haslo, nie bralem nowego ciagu:) ). chcialem wrocic do gry i sprawdzic czy moje konto jeszcze istnieje. no i oto jestem :p. jesli ktos wie (lub przewiduje) czy po zainstalowaniu sobie patcha z dexa bede mogl tu grac?
wiem ze niezrozmiale troche ale staralem sie :p
pozdrawiam


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Dex 3 Pytania
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 28, 2010, 10:45:38 pm »
problemu z logowaniem na stronie nie potrafię rozwiązać, ale ja też długo nie grałem na tym serwerze i konta mi nie skasowali, myślę, że Twojego pewnie też nie :) ("przewiduję" że będziesz mógł zagrać ;P)
jeśli szykujesz się na ariona, to muszę przyznać, że jest sporo graczy, nie będę szacował, ale jest na prawdę dużo. Nie wiem jak sytuacja wygląd na innych podserwerach, ale pewnie nie jest źle :]
dodam jeszcze, że bez premium account loguje się bez problemu na statusie heavy.
status online na arionie (niestety jest błąd, bo pokazuje 19k graczy o_O): http://evermore-world.com/who/index.php?ip=80.97.64.24&port=7777

jeśli masz jeszcze jakieś pytania to wal śmiało, myślę że jest tu sporo osób, które mogą rozwiać twoje wszelakie wątpliwości.
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2010, 10:48:34 pm wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: Dex 3 Pytania
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 29, 2010, 03:11:53 am »

status online na arionie (niestety jest błąd, bo pokazuje 19k graczy o_O): http://evermore-world.com/who/index.php?ip=80.97.64.24&port=7777



wszystkie dane sa podzielne przez 6.... dziwne....


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Dex 3 Pytania
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 29, 2010, 11:08:00 am »
faktycznie są podzielne przez 6  :) trafna uwaga.
Tak więc (jeśli są to prawidłowe dane ;)) 2199 (wszystkich w tym 604 sklepy) online o godz 11 rano imo dobry wynik ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2010, 11:57:13 am wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: Dex 3 Pytania
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 02, 2010, 08:01:44 pm »
Raziel miszczu pytanie do Ciebie  - jak radzi sobie glad na dexie (chodzi o male ganki na ch buffie)?
Tylko bez spamu...


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Dex 3 Pytania
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 02, 2010, 08:33:15 pm »
W miare dobrze, z dobrze wyenchantowanym duelist spirytem i dualami daje rade
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: Dex 3 Pytania
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 02, 2010, 08:44:51 pm »
spoko, dzieki za szybka odpowiedz  :P