Witaj
Gość

Wątek: Flame, dyskusje itp.  (Przeczytany 570518 razy)

  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2225 dnia: Sierpień 23, 2011, 09:24:50 pm »
Poziomem solo queue.

raczej twoim wyobrazeniem, o tym poziomie.

mi to wyglada raczej na cos w stylu: gram na niskim elo, ale moje niskie elo jest lepsze od waszego, i w mysl zasady "kłamstwo powtorzone 100 razy staje sie prawda" bede upieral sie ze  moj chujowy poziom jest wyzszy od waszego.
.i.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2226 dnia: Sierpień 23, 2011, 10:15:45 pm »
Jeszcze 2 wygrane ranki i znowu srebro :D.
Juz mam dosc kerowania tych zjebow, bo grac trzeba za 3, a nawet jak masz typka u siebie 5/0 brand to typek nic nie  gankuje/ sklada juzles itemy i gra jakby mial 0/5.
Oczywiscie czasami zdarzaja sie gry gdzie trafie na kogos kto ogrania i zdominuje swoja linie (w sensie, ze u mnie jest taki typek) co zazwyczaj konczy sie winem.



  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2227 dnia: Sierpień 23, 2011, 10:20:34 pm »
pisz wiecej takich postow to znowu alarion wyskoczy z wypracowaniem ktorego nikt nie przeczyta.


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2228 dnia: Sierpień 23, 2011, 10:53:39 pm »
@up
ja je czytam :D
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2229 dnia: Sierpień 23, 2011, 11:13:07 pm »
ja też je czytam aczkolwiek się powtarza często :P

Alarion ma rację, że pre made rozwiązuje problemy z tardami, ale nie zawsze się taki pre made znajdzie i wtedy człowieka kusi na solo... a co mi tam i tak gram normale tylko :P


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2230 dnia: Sierpień 24, 2011, 01:49:38 am »
pisz wiecej takich postow to znowu alarion wyskoczy z wypracowaniem ktorego nikt nie przeczyta.

bo ty jesteś z sekenem ewenementem w tej kwestii. Robicie najwięcej QQ, a gracie bardzo dużo, spokojnie mogąc zrobić sobie dobry team i zapełnić friend listę kilkunastoma osobami, żeby chociaż móc grać w kilka osób.

Większość czasu tylko ciągle wypisujecie, jakich to tardów łapiecie w teeamie, a czyta się to tak, jakby was jakiś ogromny pech złapał, co jest oczywiście nie prawdą.

Przypomian to sytuacje, że zapowiadają burze, a wy uparcie wychodzicie z domu bez parasola, po czym za kazdym razem płaczecie, jak was straznie deszcz zlał i robicie to w kółko.,.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2231 dnia: Sierpień 24, 2011, 08:54:18 am »
przed chwilą w przeciwnym teamie grał jungle Heim, żeby było zabawniej na mida u nich poszła AP Janna, mój team:
jungle: Lee Sin 0/4
mid: 0/3 Brand
bot: Caitlyn z Lanternem jako pierwszy item

mój team poddał się gdzieś w 22 minucie...
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2232 dnia: Sierpień 24, 2011, 09:07:30 am »
pisz wiecej takich postow to znowu alarion wyskoczy z wypracowaniem ktorego nikt nie przeczyta.

bo ty jesteś z sekenem ewenementem w tej kwestii. Robicie najwięcej QQ, a gracie bardzo dużo, spokojnie mogąc zrobić sobie dobry team i zapełnić friend listę kilkunastoma osobami, żeby chociaż móc grać w kilka osób.

Większość czasu tylko ciągle wypisujecie, jakich to tardów łapiecie w teeamie, a czyta się to tak, jakby was jakiś ogromny pech złapał, co jest oczywiście nie prawdą.

Przypomian to sytuacje, że zapowiadają burze, a wy uparcie wychodzicie z domu bez parasola, po czym za kazdym razem płaczecie, jak was straznie deszcz zlał i robicie to w kółko.,.
Spoko...
Zagram sobie PREMADE SOLO RANKEDA, fuck yeah dzieki alarion za rade.
Swoja droga nie wiem gdzie sie tu wyzalam czy placze, ale przez ostatnie strony niczego swojego nie widzialem.



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2233 dnia: Sierpień 24, 2011, 09:50:51 am »
przed chwilą w przeciwnym teamie grał jungle Heim, żeby było zabawniej na mida u nich poszła AP Janna, mój team:
jungle: Lee Sin 0/4
mid: 0/3 Brand
bot: Caitlyn z Lanternem jako pierwszy item

mój team poddał się gdzieś w 22 minucie...

AP Janna na mida może być. To jest mid nie do ruszenia, bo sama jest zbyt mobilna i ma niezlą farmę tornadem. Z fragiem już gorzej, ale zdobyć solo frag bez pomocy junglera, to trzeba grać vs retard.

Latarnia na carry AD to również dobre rozwiązanie, co pokazał ostatni turniej. Inna sprawa, że wielu chciałoby być pr0, ale 90% graczy lol to zwykłe faile, retardy i ragemany, więc nei oczekiwałbym niczego specjalnego.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2234 dnia: Sierpień 24, 2011, 09:54:17 am »
AP Janna na mida może być. To jest mid nie do ruszenia, bo sama jest zbyt mobilna i ma niezlą farmę tornadem. Z fragiem już gorzej, ale zdobyć solo frag bez pomocy junglera, to trzeba grać vs retard.

Latarnia na carry AD to również dobre rozwiązanie, co pokazał ostatni turniej. Inna sprawa, że wielu chciałoby być pr0, ale 90% graczy lol to zwykłe faile, retardy i ragemany, więc nei oczekiwałbym niczego specjalnego.
akurat janna wiedziała co robi, to jej trzeba było przyznać (chyba jako jedyna z ich teamu, lol)
ale lantern, berserki i pickaxe... przy czym w tej 22 minucie miała około 60 creepów i 0/3?  :noob:
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2235 dnia: Sierpień 24, 2011, 09:58:47 am »
ale dlaczego tyle wymagasz?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2236 dnia: Sierpień 24, 2011, 10:11:39 am »
ale dlaczego tyle wymagasz?
Wymaganie pt. "Stoj spokojnie idioto i przestan fidowac." jest za duze?



  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2237 dnia: Sierpień 24, 2011, 10:57:52 am »
ale dlaczego tyle wymagasz?

jedyne czego wymagam to myślenia, mogą tracić wieże, zginąć kilka razy, ale niech chociaż grają na jakimkolwiek poziomie, coby innym nie odechciewało się grać

wiadomo, że mogli trafić na lepszego przeciwnika, no ale kurde... bez przesady
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2238 dnia: Sierpień 24, 2011, 11:08:57 am »
Dlatego jak gram solo/duo, to tylko w Hona. Tam jak jesteś dobry i nawet jak w swoim teamie masz idiotów, a weźmiesz dobre picki, to można we 2 pocisnąć grę. W LoLu jest trochę ciężej.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2239 dnia: Sierpień 24, 2011, 12:43:59 pm »
Oczywiscie -_-' mac 1szy ranked kassadin 3/9, janna 8 dedow, ezreal -_-' chodzi sam.
-_-' -_-', dalbym im wszystkim -_-' perma bana obcial rece, zeby -_-' nigdy wiecej nie dotykali komputera.



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2240 dnia: Sierpień 24, 2011, 01:31:15 pm »
Seken, jesteś beznadziejny.


mpxx24
Jednak wymagasz za dużo. To nie l2, że do jakiegoś tam przyzwoitego poziomu dojdzie tylko myśląca osoba, która umie się ogarnąć. W LoL'u wbić 30 lvl umie każdy idiota (choćby miał 100 winów i 500 lose, to za porażki też ma expa). Tu grają ameby, trole, dzieci porażone umysłowo. Jak już pisałem, stanowią trzon jakiś 80% populacji tej gry (głównei z pwoodu popularności i że jest darmowe). I to się będzie nasilać, bo coraz więcej osób zdegustowanych coraz bardziej żałosnym poziomem, zacznie grać pre made'y, zostawiając tylko takich sekenów i shenów, którzy może i grają nieźle, ale będą ciągle grać z takimi retardami i ciągle będą płakać, jakiego to oni mają niewyobrażalnego pecha, że jakimś cudem na takich idiotów trafili.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2241 dnia: Sierpień 24, 2011, 01:55:32 pm »
Gdybys potrafil czytac to bys zauwazyl, ze chce wbic srebro na SOLO rankedzie, do czego brakuje mi w tej chwili 3 winow.
Normale to zawsze 2-4 osobowe premade.



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2242 dnia: Sierpień 24, 2011, 01:57:36 pm »
to skoro masz takie plany i liczysz się z ryzykiem, jakie niesie gra z bandą retardów, to po cholerę ciągle QQ robisz?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2243 dnia: Sierpień 24, 2011, 02:14:35 pm »
Bo lubie.
Nikt nie kaze Ci tego czytac, tak samo jak nikt nie kaze Ci pisac wypracowac o noob teamach i chyba NIKT Cie o to nie prosil, wiec nie wiem na 'cholere ciagle to piszesz'.



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2244 dnia: Sierpień 24, 2011, 02:20:39 pm »
Piszę, bo wy we dwójkę do spółki z shenem, pisząc tego typu postów, próbujecie wykreować siebie na prosów, na tle tej olbrzymiej masy debili. Naprawdę nie sztuką grać na przyzwoitym poziomie, gdy 90% to poziom intelektualny ameby
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2245 dnia: Sierpień 24, 2011, 02:24:29 pm »
Gra ktoś 5vs5 po nowym update (us) ?

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2246 dnia: Sierpień 24, 2011, 02:27:25 pm »
Oczywiscie -_-' mac 1szy ranked kassadin 3/9, janna 8 dedow, ezreal -_-' chodzi sam.
-_-' -_-', dalbym im wszystkim -_-' perma bana obcial rece, zeby -_-' nigdy wiecej nie dotykali komputera.
Najgorsze jest to, że te ludziki, mimo, że HUJA umieją grać, ciągle grają... To tak jakbyś nie umiał śpiewać ale ciągle śpiewał by tylko ludzi powkurwiać.

Jeden pr0s z US ładnie napisał, retardy(trolle) są zawsze w obu teamach, to Ty musisz dobrze do gry podejść, by jako tako z nimi współpracować, a nie wyzywać. :D

I jeszcze jedno, fajna dyskusja jest teraz na temat by dodać "kick" opcje, jeżeli jakiś troll się trafi. Ciekawe co z tego wyjdzie.


Felek, o której chcesz?
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2247 dnia: Sierpień 24, 2011, 02:28:13 pm »
Czemu zarejestrowales sie na US  :oops:?
@down:
Akurat na tym forum wiekszosc gra na eu, a na us moze 2/3 osoby, wiec mozesz miec problem ze znalezieniem chetnych
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2011, 02:46:30 pm wysłana przez seken »



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2248 dnia: Sierpień 24, 2011, 02:28:58 pm »
Czemu zarejestrowales sie na US  :oops:?
A czemu nie?
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #2249 dnia: Sierpień 24, 2011, 02:29:42 pm »
Czemu zarejestrowales sie na US  :oops:?

Bo wolę us od eu ? :p

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)