Witaj
Gość

Wątek: Flame, dyskusje itp.  (Przeczytany 570462 razy)

  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3850 dnia: Maj 30, 2012, 06:13:19 pm »
SZUKAM JUNGLERA DO TIMU.

GO4LOLE.

5v5 po kilka dziennie.

Fajna ekipa)))

Wymagam jungler run + champow.

Sprawdzimy kazdego, nasze aktualne elo to 1350 teamowe.

Ja chcem. Chetnie pozwole sie sprawdzić


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3851 dnia: Maj 30, 2012, 06:51:20 pm »
Okee, jestes dostepny teraz?
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3852 dnia: Czerwiec 02, 2012, 08:29:22 pm »
Jak tam panowie elita naszego forum pyka :D? Teraz padniecie ze śmiechu, ale ekipa z aiona mnie do LoL-a przekonała ;<<<

Ale jestem, że nie które postacie > all ;x
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3853 dnia: Czerwiec 02, 2012, 08:49:45 pm »
Jak tam panowie elita naszego forum pyka :D? Teraz padniecie ze śmiechu, ale ekipa z aiona mnie do LoL-a przekonała ;<<<

Ale jestem, że nie które postacie > all ;x

To raczej mało podzielne zdanie będzie , wszystko da się w jakiś sposób scontrować ,

btw. w finale SK Trophy byłe ExHcl a obecne Absolute Legends stompnęło 16:1 M5 lulz. Tak czy siak to BO3 , http://www.own3d.tv/SKGaming/live/269587 ale raczej Absolute Legends wygra :P.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2012, 08:51:27 pm wysłana przez xXxFelekxXx »

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3854 dnia: Czerwiec 02, 2012, 08:51:24 pm »
Lol jest glupi bo tutaj kazda postaci musi wygladac taka sama, jakas ma inny mechanizm to jest op albo up.



  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3855 dnia: Czerwiec 02, 2012, 09:44:04 pm »
Jak tam panowie elita naszego forum pyka :D? Teraz padniecie ze śmiechu, ale ekipa z aiona mnie do LoL-a przekonała ;<<<

Ale jestem, że nie które postacie > all ;x

To raczej mało podzielne zdanie będzie , wszystko da się w jakiś sposób scontrować ,

btw. w finale SK Trophy byłe ExHcl a obecne Absolute Legends stompnęło 16:1 M5 lulz. Tak czy siak to BO3 , http://www.own3d.tv/SKGaming/live/269587 ale raczej Absolute Legends wygra :P.

16:5 dla m5 :P i zara finał Al vs M5 ciekawe pierw M5 dostało stompa potem AL , a co będzie w finale .

Edit: 12:5 , 2:1 dla M5 a nieźle w sumie polakom szło :P .
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2012, 10:23:22 pm wysłana przez xXxFelekxXx »

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3856 dnia: Czerwiec 03, 2012, 07:52:30 pm »
http://www.own3d.tv/qu1ksh0t/live/241132

In2LoL turniej , półfinał CLG wygrywa z navi a Fnatic w ćwierćfinale z al a potem z m5 zamiast shuseia jest soaz i fnatic wygrywa turniej qq :x 22:5 z m5 wygrali. Zara finał Fnatic z soazem na topie vs CLG.eu

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3857 dnia: Czerwiec 03, 2012, 08:00:21 pm »
qui1ksh0t jest takim fajnym komentatorem ^^

My dziś wygraliśmy turniej 3v3, 3,6k rp i triumph ryze inc.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3858 dnia: Czerwiec 03, 2012, 08:38:01 pm »
Ktos mi powie dlaczego ten kretyn z fnatic a dokladnie lamia sklada takie itemy na gravesa?

Rushuje buty lvl 1 i next item to bt(zero doranow, zero atk.speedu i tylko dmg ze skilli)

Dlaczego onk urwa buduje ad carry jak castera???

Ten team jest tak zalosny, a niestety i oni i exhcl(tfu AL!) bedzie trzeba meczyc sie ogladac juz niedlugo. :<
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3859 dnia: Czerwiec 03, 2012, 11:55:23 pm »
Bo Graves ma chory dmg z comba Q+R, a w early rzadko jestes jestes w stanie stac i bic przeciwnika przez 5 sekund?



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3860 dnia: Czerwiec 04, 2012, 12:58:41 am »
Bo Graves ma chory dmg z comba Q+R, a w early rzadko jestes jestes w stanie stac i bic przeciwnika przez 5 sekund?
Nom, wyszlo tak ze nie zdjal nikogo na kombo a splywal w sekunde nawet na samej lini.

A co do tego co napisales o early, nie ma to sensu.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3861 dnia: Czerwiec 04, 2012, 01:21:58 am »
Doran srs business 80 hp, OP. Po tych nerfach opłaca się rushować bf zamiast 2 doranów. Zależy od stylu gry. Bawi mnie Twój styl obrażania Rickert. Jedziesz jednego z lepszych ad na świecie od kretynów, sam mając niecałe 1500 : <.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3862 dnia: Czerwiec 04, 2012, 01:46:15 am »
Doran srs business 80 hp, OP. Po tych nerfach opłaca się rushować bf zamiast 2 doranów. Zależy od stylu gry. Bawi mnie Twój styl obrażania Rickert. Jedziesz jednego z lepszych ad na świecie od kretynów, sam mając niecałe 1500 : <.

Jeśli masz zamiar się tradować na lini żeby robić deny creepów enemy + masz lepszy snowball lini, to 2 dorany są o wiele lepsze a na bocie głównie chodzi o przewagę w farmie czyż nie ? Jak dla mnie rushowanie bf jest tak samo głupie jak kupywanie na start dorana zamiast butów :P .
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2012, 01:48:22 am wysłana przez xXxFelekxXx »

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3863 dnia: Czerwiec 04, 2012, 02:11:41 am »
Doran srs business 80 hp, OP. Po tych nerfach opłaca się rushować bf zamiast 2 doranów. Zależy od stylu gry. Bawi mnie Twój styl obrażania Rickert. Jedziesz jednego z lepszych ad na świecie od kretynów, sam mając niecałe 1500 : <.
HAHAHAHAHAHA kazdy ziomek 2k+ grajacy ad carry jest lepszy od tego "jednego z lepszych ad na swiecie" : D

btw


you

mad?



Pierwszy raz sie z Felkiem w sprawie lola zgadzam, ale przeciez lamia jeden z najlepszych ad na swiecie oraz Tirius 1500 ad carry teamu poprostu ktory pewnie sklada to samo musza miec racje!

Zaden dobry ad carry nie zacznie ci bez run pure ad(bez armor pen) ani z doranem na start.

I zaden dobry ad carry nie bedzie ruszowal np buty 1 lvl i po tym od razu IE.

ALE PRZECIEZ LAMIA JEST JEDNYM Z NAJLEPSZY l0l0l0l0l0l0.

1500 elo rickert nie moze miec racji.

Kocham po prostu ludzi ktorzy musza bronic -_-' teamy(ofc one sa dobre porownujac je np. ze mna czy kimkolwiek wypowiadajacym sie w tym dziale, mowimy juz o czolowce i jak np tirius wspomnial o graczach najlepszych na swoich pozycjach)  tylko dlatego ze polaczki maja mokro jak widza grubego macka na topie i ciagle wspominaja dreamhack gdzie potrafil zrobic w+q alistarem z -_-' przelicznikami na AP. :o

A teamu poprostu nie polecam, szukaja kogos, grasz z nimi 2 dni, jestes na go4lolu, w wiekszosci meczy albo idzie ci dobrze albo po prostu te mecze dla nich wygrywasz po czym znikaja z ts'a bez slowa a potem dowiaduje sie od znajomych ze nope, booo brak zadnego powodu. W sumie powinienem o tym napisac w oryginalnym temacie ale nie chce mi sie dramy robic i znowu mokre polaczki na mnie najada.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2012, 02:19:14 am wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3864 dnia: Czerwiec 04, 2012, 11:45:55 am »
Nope - nie lubię fnaticów, ani Shusheia. Tylko, czy to jest powód, aby wyzywać od kretynów? Serio, mam wrażenie, że od tego grania już Ci mózg wyleciał.

Rushowanie bf'a ma sens, jeśli gra się na burst linię i jest ona już zdominowana. Jednak 1,6k golda to trochę się siedzi na linii i jeśli się z niej nie schodziło, to znaczy, że jest to całkiem łatwa linia. Sam często, raczej zwykle, kupuje 2-3 dorany na początku, ale jak wcześniej napisałem - zależy od stylu i sytuacji gry. I btw Rickert - skąd wiesz, że każdy ad z 2k jest lepszy od Lamii, skoro tam nigdy nie byłeś?

A co do mojego teamu - dunno, dlaczego Cię nie wzięli, ale może po prostu byli lepsi od Ciebie?  :oops:
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3865 dnia: Czerwiec 04, 2012, 12:52:49 pm »
qui1ksh0t jest takim fajnym komentatorem ^^

My dziś wygraliśmy turniej 3v3, 3,6k rp i triumph ryze inc.

Uhm, ja 3 miejsce na gopl4lol w tą sobotę 5vs5 ofc :P , widziałem bo graliście z 3jką od nas w półfinale.

Nope - nie lubię fnaticów, ani Shusheia. Tylko, czy to jest powód, aby wyzywać od kretynów? Serio, mam wrażenie, że od tego grania już Ci mózg wyleciał.

Rushowanie bf'a ma sens, jeśli gra się na burst linię i jest ona już zdominowana. Jednak 1,6k golda to trochę się siedzi na linii i jeśli się z niej nie schodziło, to znaczy, że jest to całkiem łatwa linia. Sam często, raczej zwykle, kupuje 2-3 dorany na początku, ale jak wcześniej napisałem - zależy od stylu i sytuacji gry. I btw Rickert - skąd wiesz, że każdy ad z 2k jest lepszy od Lamii, skoro tam nigdy nie byłeś?

A co do mojego teamu - dunno, dlaczego Cię nie wzięli, ale może po prostu byli lepsi od Ciebie?  :oops:

Tia Tirius tylko wchodzisz w fight w mid gamie dostajesz focus i padasz bo masz 0 survi... to samo na ganku czy na counter jungli... nim wywalisz ten dps to się złożysz dalej nie widzę sensu rushowania bf.

Poza tym porównywanie się do kogoś z topki jest dziwne bo każdy mecz jest inny, to co jak wygram na gopl4lol z exhcl to znaczy że dreamhack wygrałem ?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2012, 01:00:45 pm wysłana przez xXxFelekxXx »

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3866 dnia: Czerwiec 04, 2012, 02:16:25 pm »
Nope - nie lubię fnaticów, ani Shusheia. Tylko, czy to jest powód, aby wyzywać od kretynów?
Ja nie nazywam ich od kretynow, tylko ich ruchy w grze ktore sa po prostu GLUPIE. Mam wyrabane w nich, ale kiedy widze co robia w grze i jest to glupie to tylko zaluje ze musze ogladac 30minutowy bo3 final przez fnatic.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3867 dnia: Czerwiec 04, 2012, 02:35:43 pm »
Ktos mi powie dlaczego ten kretyn z fnatic a dokladnie lamia sklada takie itemy na gravesa?

Rushuje buty lvl 1 i next item to bt(zero doranow, zero atk.speedu i tylko dmg ze skilli)

Dlaczego onk urwa buduje ad carry jak castera???

Ten team jest tak zalosny, a niestety i oni i exhcl(tfu AL!) bedzie trzeba meczyc sie ogladac juz niedlugo. :<

Ja tu widzę co innego.

Felek, 2 dorany = 160 hp, to jest nic, a spowalnia nas od uzyskania pełnego IE, który wtedy daje dużego kopa. Granie ad polega na pozycjonowaniu się,  a nie otrzymywaniu dmg.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3868 dnia: Czerwiec 04, 2012, 03:38:12 pm »
Ktos mi powie dlaczego ten kretyn z fnatic a dokladnie lamia sklada takie itemy na gravesa?

Rushuje buty lvl 1 i next item to bt(zero doranow, zero atk.speedu i tylko dmg ze skilli)

Dlaczego onk urwa buduje ad carry jak castera???

Ten team jest tak zalosny, a niestety i oni i exhcl(tfu AL!) bedzie trzeba meczyc sie ogladac juz niedlugo. :<

Ja tu widzę co innego.

Felek, 2 dorany = 160 hp, to jest nic, a spowalnia nas od uzyskania pełnego IE, który wtedy daje dużego kopa. Granie ad polega na pozycjonowaniu się,  a nie otrzymywaniu dmg.

Tia ale make it jak przeciwny team ma np jungla nocturne i olaf top to wtedy też zrobisz rush ie :P ? Nie zawsze tak się da się uniknąć otrzymywaniu tego dmg , a dziękuje jeśli ma mnie enemy bruiser wyłączyć z team fightu bo nie będę w stanie ustać lub mnie zbije na ulti do low hp w mid game team fighcie.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2012, 03:40:11 pm wysłana przez xXxFelekxXx »

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3869 dnia: Czerwiec 04, 2012, 05:48:25 pm »
Z doranem, czy bez Cię zabije, jak już dojdzie, a Twój team nie pomoże. Nie piszę przecież, że w każdej grze opłaca się rushować IE ; p
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3870 dnia: Czerwiec 04, 2012, 06:31:40 pm »
Ok czyli koles z butami lvl 1 + bf sword idzie na trade z ziomkiem z buty lvl 2, 2 dorany i LS itemek za 450, kto wygra trade, kto kogo bedzie zoonowal na lini, kto wygra linie?


Dochodzi dragon fight,

ziomek butki i bf, nie zrobi nic na team fighcie.


ALE OK

TIRIUS I LAMIA TAK ROBIA, WIEC FOR SHO WORTH IT
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 473

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3871 dnia: Czerwiec 04, 2012, 06:34:04 pm »
No właśnie bo najpierw buty 1 a potem TIAMAT i tak się wygrywa każdym RANGE AD


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3872 dnia: Czerwiec 04, 2012, 06:40:31 pm »
Z doranem, czy bez Cię zabije, jak już dojdzie, a Twój team nie pomoże. Nie piszę przecież, że w każdej grze opłaca się rushować IE ; p

Mam wrażenie że i tak nie wiesz o co chodzi mi i Rickertowi więc EOT .

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3873 dnia: Czerwiec 04, 2012, 06:44:07 pm »
a jeżeli mi przykładowo zdarzało się kupować leviathana na Kassadinie, to oznacza, że nie umiem nim grać   :noob:?

jeśli czuł, że tak będzie mu się grało lepiej - to kupił taki konkretny item, dlaczego miałby się kierować tym co ktoś sobie o nim i o jego buildzie pomyśli

LoL nie jest grą w której każdą postać można zbudować na jeden konkretny sposób, a i eksperymentowanie przynosi czasami zaskakująco dobre efekty
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #3874 dnia: Czerwiec 04, 2012, 06:57:05 pm »
Chyba mpxx nie rozumiesz o co chodzi. : P

Nie chodzi o to co sie buduje, tylko o kolejnosc. A tak mu sie dobrze gralo ze fnatic dalo w dwoch meczach surr w 15min. :)
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted