Witaj
Gość

Wątek: Flame, dyskusje itp.  (Przeczytany 570504 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4325 dnia: Wrzesień 09, 2012, 03:22:46 pm »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4326 dnia: Wrzesień 09, 2012, 05:18:07 pm »
Chyba lolking sie spierdolil bo pokazuje, że ad carry przeciwko któremu graliście ma 2k.  :shock:


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4327 dnia: Wrzesień 09, 2012, 05:21:49 pm »
Nom, zjebal sie.

Ale powiem ci ze grali lepiej niz jak ogladalem was przeciwko unranked scrubs)))
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4328 dnia: Wrzesień 09, 2012, 05:32:31 pm »
Nom, -_-' sie.

Ale powiem ci ze grali lepiej niz jak ogladalem was przeciwko unranked scrubs)))

:

SKOPIUJ SOBIE DWUKROPEK RICKERT


  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4329 dnia: Wrzesień 09, 2012, 07:05:19 pm »
Rikert sprecyzuj "wam" bo chyba znowu masz stare info  :?


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4330 dnia: Wrzesień 09, 2012, 09:10:24 pm »
stomp niemcow)))

http://www.esl.eu/eu/lol/west/go4lol/cup106/match/26859745/

Gz wygraliście jeden mecz w go4lolu :P , widzę że w teamie z którym graliście potem były nawet 1450 elo i  przegraliście , co tak słabo ?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2012, 09:12:59 pm wysłana przez xXxFelekxXx »

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4331 dnia: Wrzesień 10, 2012, 01:18:40 am »
Przejal bym sie ta opinia, baa nawet bym odpowiedzial na tego posta gdyby nie byl on od ciebie. :DDD

Nawet nie mam sil komentowac twojego grania/osiagniec bo mysle ze wystarczajaco ty sie pograzasz piszac o tym.

eoeoeooeo felek radze zmien target eoeooeeoeo
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4332 dnia: Wrzesień 10, 2012, 12:26:19 pm »
niemozliwe :D

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4333 dnia: Wrzesień 10, 2012, 12:53:52 pm »
Stark wychodziłeś z elo 800? : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4334 dnia: Wrzesień 10, 2012, 01:10:50 pm »

gimbusy rano w szkole to mozna grac;d
11 win z rzedu  :oops:
z 1130 :D

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4335 dnia: Wrzesień 10, 2012, 02:05:23 pm »
12:D

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4336 dnia: Wrzesień 10, 2012, 02:17:01 pm »
czekam na wiecej teemo :)
QQ


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4337 dnia: Wrzesień 10, 2012, 02:56:27 pm »
Przejal bym sie ta opinia, baa nawet bym odpowiedzial na tego posta gdyby nie byl on od ciebie. :DDD

Nawet nie mam sil komentowac twojego grania/osiagniec bo mysle ze wystarczajaco ty sie pograzasz piszac o tym.

eoeoeooeo felek radze zmien target eoeooeeoeo

Oo lol , haha , po pierwsze nie napisałem post w złej idei spytałem tylko czego odpadliście z kimś z pozoru słabszym niż poprzedni team , a po drugie sorry Rickert jesteś obecnie dla mnie trashem pod względem gry , moje granie/osiągnięć nie dorastasz mi do pięt pod względem osiągnięć więc ssij :D , bo grałem i wygrywałem z lepszymi teamami niż ty kiedykolwiek z takmi grałeś sad but true ale ja mam na koncie parę wygranych go4loli i miejsc w top 5 , powiesz że na east sorry ale ty przegrywasz z teamem 1400 elo a ja wygrywam z teamami z westa co mają 2k więc idź tryhardować może wyjdziesz wtedy do 3ciej rundy go4lola :D .
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2012, 03:03:33 pm wysłana przez xXxFelekxXx »

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4338 dnia: Wrzesień 10, 2012, 03:15:03 pm »
mocne słowa zaprawdę...

 No cóż, ja i tak podziwiam rickerta za jedno, że ma czas co kilka tygodni startować na nowego priva i jednocześnie pchać się do jakiś osiągnięć w LoL'u.

Ja dla przykładu wróciłem ostatnio trochę do pogrywania (moja paczka 2 letnia nadal w to gra, Tirius, Dolendil i Stark ich znają), ale gram naprawdę słabo na tle kilku z mojej paczki co przez mój niemal rok przerwy grała regularnie, obserwowała zmieniającą się META game'ing, regularnie ogląda turnieje i grają ze sobą od naprawdę długiego czasu. W turniejach nie powalczą na pewno, bo grają często dla beki jakieś śmieszne akcje (które kończą się różnie), ale widać, że jak się od jakieś gry odejdzie na niemal rok, to orientacja spada.

Pewnie jakbym grał regularnie dziennie po kilka godzin, to jako tako by mi forma wróciła i coś bym tam znowu ogarniał, ale nie widzę opcji grać w CP + regularnie w LoL'a + sprawy nie związane z grą jak praca czy wypady ze znajomymi.

A w ogóle jak tam Tiriusowi idzie i dolendilowi? ; p   Brakuje mi czasem jego bełkotu śmiesznego na ts i wkurwiania Starka ; D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4339 dnia: Wrzesień 10, 2012, 03:19:00 pm »
mocne słowa zaprawdę...

 No cóż, ja i tak podziwiam rickerta za jedno, że ma czas co kilka tygodni startować na nowego priva i jednocześnie pchać się do jakiś osiągnięć w LoL'u.

Ja dla przykładu wróciłem ostatnio trochę do pogrywania (moja paczka 2 letnia nadal w to gra, Tirius, Dolendil i Stark ich znają), ale gram naprawdę słabo na tle kilku z mojej paczki co przez mój niemal rok przerwy grała regularnie, obserwowała zmieniającą się META game'ing, regularnie ogląda turnieje i grają ze sobą od naprawdę długiego czasu. W turniejach nie powalczą na pewno, bo grają często dla beki jakieś śmieszne akcje (które kończą się różnie), ale widać, że jak się od jakieś gry odejdzie na niemal rok, to orientacja spada.

Pewnie jakbym grał regularnie dziennie po kilka godzin, to jako tako by mi forma wróciła i coś bym tam znowu ogarniał, ale nie widzę opcji grać w CP + regularnie w LoL'a + sprawy nie związane z grą jak praca czy wypady ze znajomymi.

A w ogóle jak tam Tiriusowi idzie i dolendilowi? ; p   Brakuje mi czasem jego bełkotu śmiesznego na ts i -_-' Starka ; D

Tzn wiesz Alarion tu chodzi o to że Rickert myśli że jest bogiem i robi z siebie takiego hatera :D , nawet jak wbijałem elo andiemu i gadałem z jego team memberami to się z niego śmiali że robi z siebie prosa chodź tak nie jest , teraz mi wyskakuje z flamem chodź się normalnie spytałem a gość się chwali że wygrał jeden mecz na go4lolu gdzie ja dochodzę regularnie do top 5 grając z smurfami z westa po 2.3k elo typu MyRevenge czy Starry Eyed , i trochę jest mi go żal bo odbiera każdy post jako atak na siebie i robi z siebie debila :D .

Tirius widziałem coś tam pyka , a Dolendil gra regularnie na eaście go4lole bo widuje jego team w drabince i też do top 5 dochodzi więc przypsuzczam że nie narzeka.

Ps. Pewnie Rickert wpadnie na forum i zacznie mi flejmować jaki to słaby byłem jak grałem kiedyś :D a on jest pro op i w ogóle :D . Żałuje że nie mam z kumplami kont na weście :( , bo bym się pośmiał z poziomu Rickerta .
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2012, 03:20:46 pm wysłana przez xXxFelekxXx »

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4340 dnia: Wrzesień 10, 2012, 03:52:24 pm »
jacy tu się wszyscy nagle pr0 zrobili, lol :D
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4341 dnia: Wrzesień 10, 2012, 03:55:51 pm »
jacy tu się wszyscy nagle pr0 zrobili, lol :D
no stary, 12 winow z rzedu na rankedach to tylko prosi maja :noob:

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4342 dnia: Wrzesień 10, 2012, 04:04:34 pm »
A w ogóle jak tam Tiriusowi idzie i dolendilowi? ; p
Tirius czasami tam gra w lola zaleznie czy ma ludzi, a dolendil zrobil sie uber pro graczem, bo wygral jakis smieszny turniej z lol teamami i zaczal wyzywac wszystkich od unranked scierw ).



  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4343 dnia: Wrzesień 10, 2012, 05:18:17 pm »
Ja obecnie bardziej korzystam z ostatnich dni wakacji, niż gram. Na west zatrzymałem się na 1850, mój duo support dalej gra, a mi się odechciało. Skill spadł, grywam tylko na smurfie na east ze znajomymi. Poza tym, granie adkami mnie trochę znudziło, ze względu na to, że obecnie opłaca się grać raptem trzema, obecna meta niestety wymusza escape mech, przez to granie na bot lane jest nudne :<.

 A Dolendil znalazł sensowny team, jak się nie rozpadną przez przerost ego (bo trudne charaktery trochę grają), to mogą osiągnąć top 1 east.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4344 dnia: Wrzesień 10, 2012, 05:50:57 pm »
To co napisał Tirius + wbiłem 2k elo na west i wbijam konto na east teraz bo tam jest mój team póki co. Alarion jak wbijesz do LoLa to można jakiegoś normala zagrać.

Edit: bym zapomniał, pozdrawiam sekena.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4345 dnia: Wrzesień 10, 2012, 06:04:51 pm »
Oj felus felus, walnal bym walloftexta ale powtorze.

Przejal bym sie ta opinia, baa nawet bym odpowiedzial na tego posta gdyby nie byl on od ciebie. :DDD

Nawet nie mam sil komentowac twojego grania/osiagniec bo mysle ze wystarczajaco ty sie pograzasz piszac o tym.

eoeoeooeo felek radze zmien target eoeooeeoeo

ALE HUJ, KTOS MNIE JEDNAK DO TEGO NAMOWIL))

Zaczne od tego, ze to wlasnie ty na tym forum cisniesz kazdego i wypowiadasz sie o poziomie grajac na eascie, majac 1400 gier i bedac na 1500 elo. Poziom na eascie w solo queue jest tragiczny, teraz napiszesz skad wiem? Ano 'tim member' ma tam konto na podobnym elo co ty,  jego ocena easta pod wzgledem poziomu przy podobnym elo to cytuje: "Brak junglerow, szalone spelle i ogolnie niski poziom, robile mtam 16/3 support alistarem"

Teraz przejde do twoich osiagniec(W ogole tez pompa z tego, bo ani ty ani ja sie nie liczymy w lolu). W sumie mielismy taka pompe jak codziennie zmieniales nazwy teamow w sygnie. :DD Oferowalem ci XXX razy 5v5, ogladalem cie z pare razy na streamach jakis lolplebow streamujacych lolgo4lolenaloleascie, team moze jakos jeszcze wygladal, ale twoja AP ahri to ja lepiej nogami skillshoty rzucam.  Baaa ja nawet gralem z toba(w.e ze dawno, watpie by ktos ci przemowil do rozumu, masz troche za duze ego by zgodzic sie z opinia kogos innego, wiec pewnie twoje 'taktyki' na teamfightach ciagle takie same)

W sumie nawet odniose sie do tego co sie wypoiedziales o nasze grze. Hmm, dalem linka bo nic sie tu nie dzialo, a nie lubie niemcow tymbardziej w LoLu, drugi mecz byl wygrany tlyko junglerowi net padal, who care, jak na team ktory gra 3 dni ze soba 3 runda w go4lolu nie jest zle, POWTORZE SIE PONOWNIE, 5v5 SMIECIU?

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2012, 06:13:13 pm wysłana przez Rickert »
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 110

  • Pochwał: 2

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4346 dnia: Wrzesień 10, 2012, 06:13:35 pm »
dolendil jak mogles usunac mnie z friendow na east   utrashbro ;<  bede teraz spamowal ci inv !


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4347 dnia: Wrzesień 10, 2012, 06:14:19 pm »
granie na bot lane jest nudne :<.
pick Draven, be awesome and have fun
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4348 dnia: Wrzesień 10, 2012, 06:26:49 pm »
Oj felus felus, walnal bym walloftexta ale powtorze.

Przejal bym sie ta opinia, baa nawet bym odpowiedzial na tego posta gdyby nie byl on od ciebie. :DDD

Nawet nie mam sil komentowac twojego grania/osiagniec bo mysle ze wystarczajaco ty sie pograzasz piszac o tym.

eoeoeooeo felek radze zmien target eoeooeeoeo

ALE -_-', KTOS MNIE JEDNAK DO TEGO NAMOWIL))

Zaczne od tego, ze to wlasnie ty na tym forum cisniesz kazdego i wypowiadasz sie o poziomie grajac na eascie, majac 1400 gier i bedac na 1500 elo. Poziom na eascie w solo queue jest tragiczny, teraz napiszesz skad wiem? Ano 'tim member' ma tam konto na podobnym elo co ty,  jego ocena easta pod wzgledem poziomu przy podobnym elo to cytuje: "Brak junglerow, szalone spelle i ogolnie niski poziom, robile mtam 16/3 support alistarem"

Teraz przejde do twoich osiagniec(W ogole tez pompa z tego, bo ani ty ani ja sie nie liczymy w lolu). W sumie mielismy taka pompe jak codziennie zmieniales nazwy teamow w sygnie. :DD Oferowalem ci XXX razy 5v5, ogladalem cie z pare razy na streamach jakis lolplebow streamujacych lolgo4lolenaloleascie, team moze jakos jeszcze wygladal, ale twoja AP ahri to ja lepiej nogami skillshoty rzucam.  Baaa ja nawet gralem z toba(w.e ze dawno, watpie by ktos ci przemowil do rozumu, masz troche za duze ego by zgodzic sie z opinia kogos innego, wiec pewnie twoje 'taktyki' na teamfightach ciagle takie same)

W sumie nawet odniose sie do tego co sie wypoiedziales o nasze grze. Hmm, dalem linka bo nic sie tu nie dzialo, a nie lubie niemcow tymbardziej w LoLu, drugi mecz byl wygrany tlyko junglerowi net padal, who care, jak na team ktory gra 3 dni ze soba 3 runda w go4lolu nie jest zle, POWTORZE SIE PONOWNIE, 5v5 SMIECIU?

I znów przytaczasz same bezpodstawne słabe argumenty :( , sad story że mam dostęp do konta na west andiego więc wiem nie gracie razem 3 dni tylko dłużej, może macie tego junglera od 3 dni ale to nie cały team :( i mówiłem ci xxx razy daj mi 4 konta na west to zagramy bądź zróbcie konta na pbe / załatwcie sobie na turniejowym to zagramy . Brałem udział z teamem 2 x w finale miesiąca na east + wygrywałem go4lole na east , mówisz że na east niema poziomu na go4lolach to dlaczego teamy 2k elo z westa grają na go4pl i z nimi wygrywamy bo są słabi  ? No tak zapomniałem tylko twój team z westa ma poziom sad story , poza tym na solo q gram ciągle troll pickami for fun i mam szczerze wybite w moje solo q elo i wymyśl ciekawsze argumenty niż to jak grałem kiedyś bo z Ciebie się nawet twój "tim" śmieje. Btw. wygraliście jeden mecz i przegraliście 2gi fajna 3cia runda idź do szkoły dzieciaku :* .

Ps. Cisnę tylko kazuye bo jest scammerem i Ciebie bo jesteś poprostu Ciotą dzieciakiem z umysłem 12 latka myślącym że jest bogiem w grze bo gra jest całym jego życiem :( .
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2012, 06:32:35 pm wysłana przez xXxFelekxXx »

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4349 dnia: Wrzesień 10, 2012, 06:36:41 pm »
/popcorn