Witaj
Gość

Wątek: Zastanawiam się nad clanem  (Przeczytany 6880 razy)

  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Zastanawiam się nad clanem
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 16, 2008, 10:29:33 pm »
dobra, przekonaliscie mnie - NCsoft w NIEKTORYCH przypadkach zwraca uwage na jednostki :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Zastanawiam się nad clanem
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 21, 2008, 08:06:34 am »
Cytuj
w bajki wierzysz? NCsoft gow... robi dla jednostek, wazne zeby trylion botow placilo
Wszystko zwrocili, SE nawet na 77 przez pomylke wbili, ale juz zostawili jak jest :P Wiec wyszedl na +, nie liczac troche matsow, quest itemkow i innych -_-' ktorych nie zwrocili. IMO nie jest zle 8)

Ta osoba to ja.

Nie chciało mi się już na tym forum prowadzić 2 oddzielnych relacji z mojego kłopotu, ale w wielkim skrócie to wyglądało tak:

Pewna osoba (już na 99% wiem kto... Ehh zawsze twierdziłem, że gracze WoW'a są jebnięci) w nocy w niedzielę 2 tyg. temu wbiła mi się na konto zmieniając przy okazji passy na PlayNC. Zabarała wszystkie itemy w WH, inviteyory, quest itemy, adenę. Skasowała moją subclasę (warlock 75) a mojego maina (SE 75) zdelevelowała z 75 --> 65.
Zostawiła gołą postać w Hunter village (tam najłatwije de-levelować, bo blikso do NPC-a) z 15 lvl death penalty i z opsiem nad głową "Anon Deliver" ("wkrótce zbawienie" w wolnym tłumaczeniu)

Passy w grze zostawił specjlanei takie jakie były, żebym wszedł i popatrzył co zrobiła (tak, to była dziewczyna O_o).

Dzień później wysłała do mnie mail-a o takiej treści:

"Anon Anon

Hi l2fag i must say you are a total moron your play nc pw is ***** (Wiem, że teraz mam inne, ale zakropkowałem mimo wszystko) as it was all the time dont cry on forum cause this makes us sick.
Just remember we are anonymous we are everywhere we know everything.
PS. next time try to be nice for ppl and dont insult them.

/We/ are Anonymous. /We/ do not forgive. /We/ do not forget. /We/ are  legion."

Metodą dedukcji dotarłem do tego, że to Polak : dont cry on forum cause this makes us sick. - tylko na jednym forum i to polskim o tym pisałem

PS. next time try to be nice for ppl and dont insult them. - Też domyśliłem się o co chodziło. Nie bynajmniej, nie chodzi, że w grze byłem dla kogoś niemiły, czy coś. Tu chodziło o zatarczki z real life


Potem dłuuuga wymiana mail-i z NCsh1tem i po kolei odzyskiwałem ( w ciągu tygodnia): Passy na playNC, Lvl na SE (nie wiem czemu, ale dali 77 zamiast 75 O_o), sprzęt (nie oddali kilku gówien wartych z 15kk), quest itemy, część WH, Subclassę na 75 (tylko mi skilli nie oddali, ale już do nich napisałem i myślę, że to zmienią lada dzień).

Została jeszcze zabawa w detektywa kto to był, ale w końcu się dowiedziałem :)

To tak w dużym telegraficznym skrócie. Historia była rozbudowana znacznie bardziej :P
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2008, 08:08:25 am wysłana przez Alarion »
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Zastanawiam się nad clanem
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 21, 2008, 10:47:11 am »
Teraz ten co to zrobil a znasz go z RealLife ma oscamowana twarz przez panow w dresach Adidasa :P ?
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Zastanawiam się nad clanem
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 21, 2008, 12:16:59 pm »
1) Metal dresa o pomoc raczej nie poprosi, więc co najwyżej musiałbym pofatygować się osobiście :) A, że z Łodzi do Olsztyna daleko, to mi się średnio chce. No i glan jednak solidniejszy niż jakiś adidasek :P
2) Dziewczyny nei uderzę, chyba, że stałaby nade mną z nożem i chciała mnie zabić. (Reakcja samoobronna)
3) Już zrobiłem tak, że przez najbliższy miesiąc będą (bo udział czynny brały w tym jeszcze 2 do tej pory dość bliskei mi osoby) srać w portki ze strachu... Tyle mogłem zrobić, jako mój mały revenge...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Zastanawiam się nad clanem
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 21, 2008, 10:29:29 pm »
Cytuj
Metal
Raczej emo  :shock:
?? Serfer kor



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Zastanawiam się nad clanem
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 21, 2008, 10:37:36 pm »
Twoja babcia :)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Zastanawiam się nad clanem
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 22, 2008, 01:13:15 am »
Nie badz taki madry Alarion bo Ciebie Slonial kopnie w nocy, to sie dopiero rano skapniesz, ze cala noc bez party z nim po Shrine latales i dawales buffy oop :D
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Zastanawiam się nad clanem
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 22, 2008, 06:11:33 am »
O 23 skonczylem i byl w pt;] Zreszta o tym raczej wie jezeli byl w tym czasie przy kompie i mial postac wlaczona u siebie xD  :D W kazdym razie mam 3 profe i sie ciesze 8)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2008, 04:01:57 pm wysłana przez slon »
?? Serfer kor



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Zastanawiam się nad clanem
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 27, 2008, 01:04:24 pm »
hehe, ten spot był tak barszczowy, że dawał radęsolo na moich bufkach. Tylko buffki dawałem co 20 minut i się zajmowałem innymi sprawami w międzyczasie. tymbardziej, że obaj na skype siedzieliśmy i gadaliśmy cały czas, więc po co miałbym bota ustawiać...? :P
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 159

  • Pochwał: 0

  • Nie ważne skąd, ale dokąd idziesz
Odp: Zastanawiam się nad clanem
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 01, 2008, 10:05:08 pm »
czyżby moja uwaga co gratek dla slon nie była nie trafiona :D
Server Franz Carthus    Shilien Templar  85
                                   Spellhowler        75
                                   Necromancer     75
                                   Gladiator           75