Witaj
Gość

Wątek: pr0 p0lish flame...n0t rly  (Przeczytany 19936 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 26, 2008, 02:46:42 pm »
I tak taki bedzie :) Nie musicie mydlic oczu ;p
To jest moj najazd na klan jest o ktorym piszesz... Duuuuuuuuuuzy naaaajazd co? A potem ludzie sie do mnie zaczeli o jakies smutki pruc, to musialem kontynuowac.
nie widze tam zadnego prucia sie... chyba za duzo czasu przebywasz z ruskami i wszystko ci nie pasuje co nie jest po twojej mysli :> a teraz pls wyczysc temat bo robi sie kolejny spamerski topic, do ktorego swoje 3grosze musial wrzucic narajan (jak do reszty innych tematow o polskich klanach. ciekawe skad ten uraz do polakow...)
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 26, 2008, 02:51:30 pm »
BCOZ Polacy sux ?
Idz solować na Chimerach imo.
Masz lvl drugi ally z HB, czy jestes factor healerem i chodzisz tylko w nocy, gdy nie ma curse, albo biegasz az pod steel citadel? Nie napisalem NIC nieprawdziwego. Jak jestes w stanie to mnie zjedz, jakie to Polskie klany sa ownujace i w ogóle. Chetnie poslucham :)
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 26, 2008, 02:55:46 pm »
BCOZ Polacy sux ?
Idz solować na Chimerach imo.
Masz lvl drugi ally z HB, czy jestes factor healerem i chodzisz tylko w nocy, gdy nie ma curse, albo biegasz az pod steel citadel? Nie napisalem NIC nieprawdziwego. Jak jestes w stanie to mnie zjedz, jakie to Polskie klany sa ownujace i w ogóle. Chetnie poslucham :)

Nie mam 2lvl ally i nie chodzę na Chimery tylko w nocy bo bez problemu wyrabiamy sie z maną bez invokacji. Za to chętnie dalej posłucham jaki to Franz i Narayan jest pr0 a Phoenix sux.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 26, 2008, 03:00:47 pm »
BCOZ Polacy sux ?
Idz solować na Chimerach imo.
Masz lvl drugi ally z HB, czy jestes factor healerem i chodzisz tylko w nocy, gdy nie ma curse, albo biegasz az pod steel citadel? Nie napisalem NIC nieprawdziwego. Jak jestes w stanie to mnie zjedz, jakie to Polskie klany sa ownujace i w ogóle. Chetnie poslucham :)

Nie mam 2lvl ally i nie chodzę na Chimery tylko w nocy bo bez problemu wyrabiamy sie z maną bez invokacji. Za to chętnie dalej posłucham jaki to Franz i Narayan jest pr0 a Phoenix sux.

Offe juz nie lubi marcina ? o.O


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 26, 2008, 03:06:12 pm »
Nono, niech zgadne, hmm, upper spot i expimy kolo wejscia, BP ma 2nd lvl i potionki, a jak nie ma, to expimy i robimy pauzy, coby zrestowac mane(wypadek Nukerzy+tank+healerzy bez ally), albo z Archerami z tego samego powodu + nie mozemy rushowac w moby bo poleci PR bo pozdychamy. Co dalej...chetnie poslucham celu jaki jest cel expienia na chimerach, jak sie nie ma constant, farmisz dla samolubnych klanowiczy/aliancowiczy jako healer, a oni nabijaja sobie LF/ContLF, a oni w zamian dadza Ci co ktoregos Divine/Fire/Wind Stone'a ? Zaiste pr0, szczegolnie ze efektywnosc musi byc super, jak ludzie nie pomoga zrobic healerom(no bo po co normalny exp z inwokacjami)questa na 2nd ally....imo wracac na Divine Spota i farmic exp+Divine i kupic sobie itemki na ally, albo isc na pustynie i zrobic to na 4ech healerow na krzyz ktorych macie te ally. Szczerze, to bylem przekonany, ze jako pewnie jestes najlepszym EE w Ally to to masz, ale nvm.
Tak, penix sux, jezeli uber clan nie pomaga sam sobie, bo zydzi Adenke na itemy dla waznych klas.
Odpowiedz plixplox
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 26, 2008, 03:07:25 pm »
BCOZ Polacy sux ?
dobrze wiedziec ze juz jestes ruskiem... narajan skoncz napedzac drame i usun te cholerne posty bo tylko pier... glupoty nic wiecej
/chyba jestes niepowazny, jezeli myslisz, ze pousuwam posty z jednego z nielicznych aktywnych tamatow i go podziele....moze to zrobie, ale za jakis czas jak wygasnie, zrobi sie bardzo dlugi, czy cos, na razie no wai - Marc1n Aha i polacy sux, Lineage2 ma kope lat, a ilu jest polakow znanych i robiacych cos, 5 bedzie czy niebardzo? To jest poziom, to jest liczba ludzi ? Ruscy sa wrogami dla kazdego procz ruskich w wielu wypadkach, dla Polaka najgorszym wrogiem jest inny Polak, o czm przekonuje sie predzej czy pozniej.
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2008, 03:11:15 pm wysłana przez Marc1n »
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 26, 2008, 03:12:36 pm »
Nono, niech zgadne, hmm, upper spot i expimy kolo wejscia, BP ma 2nd lvl i potionki, a jak nie ma, to expimy i robimy pauzy, coby zrestowac mane(wypadek Nukerzy+tank+healerzy bez ally), albo z Archerami z tego samego powodu + nie mozemy rushowac w moby bo poleci PR bo pozdychamy. Co dalej...chetnie poslucham celu jaki jest cel expienia na chimerach, jak sie nie ma constant, farmisz dla samolubnych klanowiczy/aliancowiczy jako healer, a oni nabijaja sobie LF/ContLF, a oni w zamian dadza Ci co ktoregos Divine/Fire/Wind Stone'a ? Zaiste pr0, szczegolnie ze efektywnosc musi byc super, jak ludzie nie pomoga zrobic healerom(no bo po co normalny exp z inwokacjami)questa na 2nd ally....imo wracac na Divine Spota i farmic exp+Divine i kupic sobie itemki na ally, albo isc na pustynie i zrobic to na 4ech healerow na krzyz ktorych macie te ally. Szczerze, to bylem przekonany, ze jako pewnie jestes najlepszym EE w Ally to to masz, ale nvm.
Tak, penix sux, jezeli uber clan nie pomaga sam sobie, bo zydzi Adenke na itemy dla waznych klas.
Odpowiedz plixplox

Nie chce mi sie z tobą gadać serio. Gówno wiesz, gówno widziałeś.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 2

  • Ślepe oko
pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 26, 2008, 03:15:05 pm »
Nie wiem, może nie jestem modem na tym forum, ale chyba podzielić temat i wywalić spam do osobnego topiku żeby żył sobie swoim życiem nie jest trudne...

Mi u mnie na forum zajmuje do z pół minuty, może tutaj to za trudne dla moda?
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2008, 03:19:12 pm wysłana przez Marc1n »
wannabe
]|[


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 26, 2008, 03:20:14 pm »
m3 iz lejzi i napisalem co na ten temat sadze. Dajcie kilka godzin/dni i to poukladam, chyba potencjalni chetni jak zobacza tyle stron tematu, to ich to zacheci :D
Cytuj
Nie chce mi sie z tobą gadać serio. -_-'o wiesz, -_-'o widziałeś.
Kultura + mooorze argumentow widze LOL
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 26, 2008, 03:27:20 pm »
m3 iz lejzi i napisalem co na ten temat sadze. Dajcie kilka godzin/dni i to poukladam, chyba potencjalni chetni jak zobacza tyle stron tematu, to ich to zacheci :D
Cytuj
Nie chce mi sie z tobą gadać serio. -_-'o wiesz, -_-'o widziałeś.
Kultura + mooorze argumentow widze LOL
zalosne... sami krzyczycie na prawo i lewo ze to najpopularniejsze forum o l2 a musicie trzymac taki temat w dramie i pokazywaniu jaki narajan jest zayebisty bo niema gdzie pisac na "najpopularniejszym forum o l2" - lolforum nie najpopularniejsze

btw. szkoda ze mod nie potrafi usunac/przerzucic zbednych postow ale coz... jakie forum tacy modzi
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2008, 03:31:21 pm wysłana przez netheril »
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 26, 2008, 03:48:26 pm »
zalosne... sami krzyczycie na prawo i lewo ze to najpopularniejsze forum o l2 a musicie trzymac taki temat w dramie i pokazywaniu jaki narajan jest zayebisty bo niema gdzie pisac na "najpopularniejszym forum o l2" - lolforum nie najpopularniejsze

btw. szkoda ze mod nie potrafi usunac/przerzucic zbednych postow ale coz... jakie forum tacy modzi
Nie krzyczymy na lewo i prawo, to raptem ja napisałem jeden czy dwa takie posty :)

Tak czy owak trochę naciągasz, to forum nie jest popularne? Widziałeś w jak zawrotnym tempie rozwija się ten topic? :D


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 26, 2008, 03:51:41 pm »
zalosne... sami krzyczycie na prawo i lewo ze to najpopularniejsze forum o l2 a musicie trzymac taki temat w dramie i pokazywaniu jaki narajan jest zayebisty bo niema gdzie pisac na "najpopularniejszym forum o l2" - lolforum nie najpopularniejsze

btw. szkoda ze mod nie potrafi usunac/przerzucic zbednych postow ale coz... jakie forum tacy modzi
Nie krzyczymy na lewo i prawo, to raptem ja napisałem jeden czy dwa takie posty :)

Tak czy owak trochę naciągasz, to forum nie jest popularne? Widziałeś w jak zawrotnym tempie rozwija się ten topic? :D
mhm od kiedy ludzie z privow przestali spamowac topic o sk to niemacie gdzie pisac i szukacie dram jak to ktora teraz marcinek nakreca

edit do ponizszego: zauwaz ze od poczatku chcialem byscie usuneli spam :>
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2008, 03:58:26 pm wysłana przez netheril »
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 26, 2008, 03:54:43 pm »
Przecież sam ze sobą dramy nie robi, jest tu jeszcze kilka odpowiedzialnych za to osób.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 26, 2008, 03:55:14 pm »
ME
IS
BAD
LAZY
MOD
AND
ME
IS
SPAM
AS
MUCH
AS
I
CAN
AND
ME
IS
COOL
AND
y0
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 26, 2008, 04:02:01 pm »
bo gdyby sforsowac wszystkich do grania poziom wyzej bylaby drama.
byłem, widziałem, nie warto imho.
Zalosny to jest PvP poziom z Phoenixa i poziom kazdego "narodowego klanu" moze oprocz klanow Ruskich i Amerykanskich,
I co w zwiazku z tym ?
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2008, 04:03:51 pm wysłana przez karlossg »


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 26, 2008, 04:02:24 pm »
more drama plx plooox!
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 26, 2008, 04:05:40 pm »
bo gdyby sforsowac wszystkich do grania poziom wyzej bylaby drama.
byłem, widziałem, nie warto imho.
Zalosny to jest PvP poziom z Phoenixa i poziom kazdego "narodowego klanu" moze oprocz klanow Ruskich i Amerykanskich,
I co w zwiazku z tym ?
No i na co wydales 30$ z transfera ? Waste of $ IMO
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 26, 2008, 04:07:30 pm »
bo gdyby sforsowac wszystkich do grania poziom wyzej bylaby drama.
byłem, widziałem, nie warto imho.
Zalosny to jest PvP poziom z Phoenixa i poziom kazdego "narodowego klanu" moze oprocz klanow Ruskich i Amerykanskich,
I co w zwiazku z tym ?
No i na co wydales 30$ z transfera ? Waste of $ IMO
lol 30$, wydałem na to żeby moc grac w Polskim klanie, i co teraz?


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 26, 2008, 04:09:20 pm »
In SemperFidelis/WrathII/BreganDe'arthe/MostHated/Odrodzenie itd WE TRUST!
Piszesz to Ty, ktory zwiewal z SF do PN, zeby przez chwile moc pograc z Fusion w jednym ally...steskniles sie czy jak za polakami?
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 26, 2008, 04:11:13 pm »
steskniles sie czy jak za polakami?

tak


pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 26, 2008, 04:11:28 pm »
imotbh


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 26, 2008, 04:19:24 pm »
fajny temat, poczytam sobie jak to phoenix, Offe i Polacy ssa, a jak franz i ruskie clany sa pr0...

pseudo edit: o nie, niemam po co grac na loldeadfiniksie, potne sie rozowa plastikowa zyletka i pojde na pr0 franz do ruskiego clanu!


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 26, 2008, 04:23:40 pm »
Do RM ?
Faaaaaajnie, szkoda tylko, ze analCancel na HB dopiero za kilka miechow zaznasz, a moze wcale ale ok :)
steskniles sie czy jak za polakami?

tak
ok
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 26, 2008, 04:33:32 pm »
Cytuj
Odrodzenie

Akurat ten klan to najwieksza porazka na serwerze, dzieciaczki wrzucajace na pmie teksty w stylu "masz w-_-'" po tym jak ich 9 man party w loltoi 5 zostalo zgankowane w raptem... 3 osoby, tj WC + healer + SK, a potem prosza o pomoc RVG, bo sami nie poloza nikogo...

Juz od dawna wiadomo ze polskie klany to jakis zal (sam w takim klanie zreszta jestem, ale dont care, poki mam swoje party z ally :) ) i nic tego nie zmieni, bo tacy sa wlasnie polacy...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 26, 2008, 04:43:13 pm »
Cytuj
Odrodzenie

Akurat ten klan to najwieksza porazka na serwerze, dzieciaczki wrzucajace na pmie teksty w stylu "masz w-_-'" po tym jak ich 9 man party w loltoi 5 zostalo zgankowane w raptem... 3 osoby, tj WC + healer + SK, a potem prosza o pomoc RVG, bo sami nie poloza nikogo...

Juz od dawna wiadomo ze polskie klany to jakis zal (sam w takim klanie zreszta jestem, ale dont care, poki mam swoje party z ally :) ) i nic tego nie zmieni, bo tacy sa wlasnie polacy...
Słyszałem, że nie zdobyliście fortecy przez nich, jaka szkoda... :(