Witaj
Gość

Wątek: pr0 p0lish flame...n0t rly  (Przeczytany 19937 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 26, 2008, 04:44:12 pm »
Nie przez nich (przynajmnije mi nic o tym nie wiadomo, prawdopodobnie bylme wtedy w IT :) ), wczoraj wpadlo fusion i dlatego nie wzielismy fortecy :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 26, 2008, 04:46:46 pm »
nie no drama calkiem w cip.ke jest... tylko po co?


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 26, 2008, 04:47:13 pm »
Nie przez nich (przynajmnije mi nic o tym nie wiadomo, prawdopodobnie bylme wtedy w IT :) ), wczoraj wpadlo fusion i dlatego nie wzielismy fortecy :P
Nie, to było o jakimś wcześniejszym, nieważne )


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: -1

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 26, 2008, 05:37:57 pm »
Gowno nie drama QQ. Nic ciekawego i nic nowego. Its just lolmarcin ze swoim lolfrancuzem, ktory nadal stara sie byc fajny... Stary poczytaj swoje wszystkie posty to sie za glowe zlapiesz. Na sile starasz sie kazdemu "pojechac" co wychodzi ci niestety mizernie  :oops:

P.S Przestan robic z siebie debila i madafakaproownfactorzajebiaszczowyjebanegowkosmos playera bo tylko sie osmieszasz dzieciaku ;) (tak, tez lubie pisac pierdoly i czasem flamic o nic, ale ty juz nie jestes smieszny i jedynie sie blaznisz dude)


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 26, 2008, 05:52:20 pm »
Gowno nie drama QQ. Nic ciekawego i nic nowego. Its just lolmarcin ze swoim lolfrancuzem, ktory nadal stara sie byc fajny... Stary poczytaj swoje wszystkie posty to sie za glowe zlapiesz. Na sile starasz sie kazdemu "pojechac" co wychodzi ci niestety mizernie  :oops:

P.S Przestan robic z siebie debila i -_-'gowkosmos playera bo tylko sie osmieszasz dzieciaku ;) (tak, tez lubie pisac -_-'y i czasem flamic o nic, ale ty juz nie jestes smieszny i jedynie sie blaznisz dude)

WE WANT MORE!

and also wtb new narayan pwnzorrr pvp fraps ;)

 |
\ /
plix plox tylko nie wywalajcie tej dramy, ma za duży potencjał
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2008, 06:57:06 pm wysłana przez Asta Entreri »
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 26, 2008, 06:26:09 pm »
ok a teraz moge poprosic o oczyszczenie topiku rekrutacyjnego? spamujcie sobie w innym plz
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 26, 2008, 10:18:37 pm »
DarthMyth ma sube PS'a i idzie w slady Marcina =D epic pvp bedzie nie dlugo o krola PS'ow :)




  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 26, 2008, 10:56:51 pm »
Oczyszcze topic jutro, dopiero odemnie kolezanka wyszla praktycznie i nie mam teraz glowy na czyszczenie, dajcie mi chwile zycia, bo tutaj musze posortowac itd wszystko i skonczcie juz o tym gadac ;)
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 27, 2008, 02:22:10 am »

slon w party MA nie jestem od....Marca ? Moze po za dwoma wyjatkowymi sytuacjami :) Wiec na moby tez bezposrednio nie klickam (/Target HelstadCur->/Assist->/Attack <repeat 1,5sec> y0!)...Fail?!

Gdzie rosna pve whores z uber sprzetem na uber pve klasie, ktore daja sie ruchac na macro na reszte pt a same targetuja moby recznie?


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 27, 2008, 08:15:43 am »
A wyobrazasz sobie zeby ktos inny po za Tyrantem mogl targetowac moby w party, gdy sie jest na chimerach/arcane spocie w 5-6 osob? Bojezeli by tak bylo przy skladzie mojego party, to bysmy tam dlugo nie postali :P
PvE Whore, ze kto, HelstadCur ooo syto!
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 27, 2008, 01:44:07 pm »
Przykre są twoje poglądy Marcin. Mi nic do RVG, gramy swoje póki co i nie narzekamy. Jakbym się źle bawił, skończyłbym z tą grą. Ekipa jest w porządku. Nie jesteśmy w stanie dużo zrobić, ale wchodząc na venta, wiem, że mogę pogadać z wieloma znajomymi i spędzić jakoś czas z kumplami (kiedy go mam, a z dnia na dzień przed maturą jest go coraz mniej). A i na pt można też pójść z kimś więcej niż Słoniem, Miedziakiem, Smakusiem i Dantem (osoby grające z mojej paczki, które namówiłem, byśmy tu przyszli).

Tak lubisz porównywanie wszystkich i wszystkiego do pr0 uber klanów? Zauważyłeś, że nei wszystko kręci się wokół HB i top lvl-i sprzętu higher OE? Jeżeli nie, to idź porozmawiaj sobie z ludźmi na blachu, gdzie każdy flamuje każdego i stara się udowodnić jaki to on jest fajny. Myślę, że znajdziesz kilku równych sobie.

a twoja wypowiedź odnośnie spamu i dramy w tym topicu:

/chyba jestes niepowazny, jezeli myslisz, ze pousuwam posty z jednego z nielicznych aktywnych tamatow i go podziele....moze to zrobie, ale za jakis czas jak wygasnie, zrobi sie bardzo dlugi, czy cos, na razie no wai - Marc1n


Skonfrontuj ją sobie z wypowiedziami innych modów, którzy starali się póki co trzymać porządek. Wiesz, mi nic do tego, bo pisać mogę i tu i w wydzielonym topicu, ale tak się składa, że nei każdy ma ochotę czytać nasz flame, więc jeżeli nei chcesz wyjść na totalnego hipokrytę, to rozdziel ten wątek na 2, tak jak umiałeś zrobić z Loldramą BD z Shades i nie zachowuj się jak książe piaskownicy, który trzyma łopatkę i chwali się na lewo i prawo.

Pospamować możemy tak samo aktywnie w innym topicu, do którego daleko nei będzie (w końcu to też dział Franz'a)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 27, 2008, 02:32:15 pm »
Oczyszcze topic jutro, dopiero odemnie kolezanka wyszla praktycznie i nie mam teraz glowy na czyszczenie, dajcie mi chwile zycia, bo tutaj musze posortowac itd wszystko i skonczcie juz o tym gadac ;)
Czy jestescie slepi ?
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 27, 2008, 04:03:28 pm »
Oczyszcze topic jutro, dopiero odemnie kolezanka wyszla praktycznie i nie mam teraz glowy na czyszczenie, dajcie mi chwile zycia...
jakies ruchanie chociaz bylo ?


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 27, 2008, 04:21:59 pm »
Oczyszcze topic jutro, dopiero odemnie kolezanka wyszla praktycznie i nie mam teraz glowy na czyszczenie, dajcie mi chwile zycia...
jakies ruchanie chociaz bylo ?
Ekspili.
?? Serfer kor



  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 27, 2008, 04:59:09 pm »
Oczyszcze topic jutro, dopiero odemnie kolezanka wyszla praktycznie i nie mam teraz glowy na czyszczenie, dajcie mi chwile zycia...
jakies ruchanie chociaz bylo ?
MB Next time )
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: -1

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 27, 2008, 05:46:24 pm »
Oczyszcze topic jutro, dopiero odemnie kolezanka wyszla praktycznie i nie mam teraz glowy na czyszczenie, dajcie mi chwile zycia...
jakies ruchanie chociaz bylo ?
Marcinek pokazal kolezance swoje eq a ona po tym nagle musiala wracac do domu QQ Niestety nie udalo sie tym razem rozprawiczyc!


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 27, 2008, 05:49:57 pm »
A wyobrazasz sobie zeby ktos inny po za Tyrantem mogl targetowac moby w party, gdy sie jest na chimerach/arcane spocie w 5-6 osob? Bojezeli by tak bylo przy skladzie mojego party, to bysmy tam dlugo nie postali :P
PvE Whore, ze kto, HelstadCur ooo syto!

Targetowac moze kazdy, tankowac musi tyrek (zwlaszcza z takim stuffem lol).

Chodzi o to, ze znalazles sobie kogos kto Cie lvluje, samodzielnie klika na moby i pozwala jechac na klikaczu, gf.


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 27, 2008, 06:37:20 pm »
Oczyszcze topic jutro, dopiero odemnie kolezanka wyszla praktycznie i nie mam teraz glowy na czyszczenie, dajcie mi chwile zycia...
jakies ruchanie chociaz bylo ?
Marcinek pokazal kolezance swoje eq a ona po tym nagle musiala wracac do domu QQ Niestety nie udalo sie tym razem rozprawiczyc!

Bajka w takim stylu na poziomnie 12latka i po to by udowodnić że 'ma się życie' poza l2, co w przypadku Marc1n jest fikcją

//edit plx koniec dramy etc

wyczyścić topic do 1. posta ;0
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2008, 08:05:17 pm wysłana przez McViRR »
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 27, 2008, 08:05:52 pm »
A wyobrazasz sobie zeby ktos inny po za Tyrantem mogl targetowac moby w party, gdy sie jest na chimerach/arcane spocie w 5-6 osob? Bojezeli by tak bylo przy skladzie mojego party, to bysmy tam dlugo nie postali :P
PvE Whore, ze kto, HelstadCur ooo syto!

Targetowac moze kazdy, tankowac musi tyrek (zwlaszcza z takim stuffem lol).

Chodzi o to, ze znalazles sobie kogos kto Cie lvluje, samodzielnie klika na moby i pozwala jechac na klikaczu, gf.
Chyba jestes niepowazny. Jak sobie wyobrazasz, ze ja targetuje moby i mam podglad, czy ona ma reuse na elixirach, zealocie i wiem jak on wczesniej pouzywal totemy...juz nie mowiac czy uzywal na sobie Zerka, ile ma reuse, bo moze kliknal niechcacy redance i nie dostal jakiegos songa na reuse...zarty sie Ciebie trzymaja niepowaznie. Tak samo jak jechana na klikaczu non stop. To nie jakis twoj botspot gdzie mozesz jechac out of ss i cale party moze latac ciurkiem. Jakby ktos tutaj bezmyslnie latal na makrze to zabilby cale party, aha, no i na chimera spocie czy tez w steel citadel bije i tak tylko on i tak i tak, wiec jestem "crit wound botem (c) bula. PS: Boze, taki summoner w party to musi byc mega lama, jak tylko rzuca blessa, nie godzi sie to chyba z twoim swiatopogladem, bo przez wszystkie party, w ktorych jest bufferem czerpie korzysc z idiotow co go dodaja? Tell me more lol
Oczyszcze topic jutro, dopiero odemnie kolezanka wyszla praktycznie i nie mam teraz glowy na czyszczenie, dajcie mi chwile zycia...
jakies ruchanie chociaz bylo ?
Marcinek pokazal kolezance swoje eq a ona po tym nagle musiala wracac do domu QQ Niestety nie udalo sie tym razem rozprawiczyc!

Bajka w takim stylu na poziomnie 12latka i po to by udowodnić że 'ma się życie' poza l2, co w przypadku Marc1n jest fikcją
Szczegolnie ze wciagu ostatniego tygodnia w grze spedzilem +/- 6h i to tylko gadajac na chacie. Ustawianie Walkera/Supermena/Divine dla kolegow z Luny i innych tez zajelo wiecej czasu...musza byc mega nolifeami co? A w ogóle to y0, szczegolnie jak party sie loguje o 20(w wypadku jak jest robione oly o 24), a ja wracam o 13-14 ze szkoly. Wg chyba przypuszczen ludzi to ja od razu biore buffki z CH i lece na Ketre solowac....chyba kogos ostro pogielo lol.

GIMP ME MORE PLIX PLOX!
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Odp: pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #69 dnia: Listopad 27, 2008, 08:12:59 pm »
Poprostu wyczyście topic aż do  1. posta

p.s tylko winny się tłumaczy

//edit

po co czyscic jak to jest wydzielony temat juz

mea cupla
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2008, 08:17:30 pm wysłana przez McViRR »
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


Odp: pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #70 dnia: Listopad 27, 2008, 08:15:48 pm »
po co czyscic jak to jest wydzielony temat juz


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #71 dnia: Listopad 27, 2008, 08:19:08 pm »
No tak, sprostowanie pogladu niczym nie popartego od jakiegos biedaka co failuje gdzies tam na privie jest potezna linia obrony, haha
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #72 dnia: Listopad 27, 2008, 08:36:56 pm »
A wyobrazasz sobie zeby ktos inny po za Tyrantem mogl targetowac moby w party, gdy sie jest na chimerach/arcane spocie w 5-6 osob? Bojezeli by tak bylo przy skladzie mojego party, to bysmy tam dlugo nie postali :P
PvE Whore, ze kto, HelstadCur ooo syto!

Targetowac moze kazdy, tankowac musi tyrek (zwlaszcza z takim stuffem lol).

Chodzi o to, ze znalazles sobie kogos kto Cie lvluje, samodzielnie klika na moby i pozwala jechac na klikaczu, gf.
Chyba jestes niepowazny. Jak sobie wyobrazasz, ze ja targetuje moby i mam podglad, czy ona ma reuse na elixirach, zealocie i wiem jak on wczesniej pouzywal totemy...juz nie mowiac czy uzywal na sobie Zerka, ile ma reuse, bo moze kliknal niechcacy redance i nie dostal jakiegos songa na reuse...zarty sie Ciebie trzymaja niepowaznie. Tak samo jak jechana na klikaczu non stop. To nie jakis twoj botspot gdzie mozesz jechac out of ss i cale party moze latac ciurkiem. Jakby ktos tutaj bezmyslnie latal na makrze to zabilby cale party, aha, no i na chimera spocie czy tez w steel citadel bije i tak tylko on i tak i tak, wiec jestem "crit wound botem (c) bula. PS: Boze, taki summoner w party to musi byc mega lama, jak tylko rzuca blessa, nie godzi sie to chyba z twoim swiatopogladem, bo przez wszystkie party, w ktorych jest bufferem czerpie korzysc z idiotow co go dodaja? Tell me more lol
Oczyszcze topic jutro, dopiero odemnie kolezanka wyszla praktycznie i nie mam teraz glowy na czyszczenie, dajcie mi chwile zycia...
jakies ruchanie chociaz bylo ?
Marcinek pokazal kolezance swoje eq a ona po tym nagle musiala wracac do domu QQ Niestety nie udalo sie tym razem rozprawiczyc!

Bajka w takim stylu na poziomnie 12latka i po to by udowodnić że 'ma się życie' poza l2, co w przypadku Marc1n jest fikcją
Szczegolnie ze wciagu ostatniego tygodnia w grze spedzilem +/- 6h i to tylko gadajac na chacie. Ustawianie Walkera/Supermena/Divine dla kolegow z Luny i innych tez zajelo wiecej czasu...musza byc mega nolifeami co? A w ogóle to y0, szczegolnie jak party sie loguje o 20(w wypadku jak jest robione oly o 24), a ja wracam o 13-14 ze szkoly. Wg chyba przypuszczen ludzi to ja od razu biore buffki z CH i lece na Ketre solowac....chyba kogos ostro pogielo lol.

GIMP ME MORE PLIX PLOX!


Dobrze, ze wyczules moja ironie, nie gram w l2 od wczoraj i doskonale wiem jak to jest z MA, zwlaszcza jak jest nim ork. Po prostu wiem jak to jest z osoba ktora musi byc MA ze wzgledu na klase, bo mialem podobna sytuacje, tylko w moim const za czasow legit to po prostu ktos wchodzil na destrucha a jego wlasciciel odpoczywal, swoja postac na boxa. Jesli nie byles MA od kilku miesiecy to ktos niezle daje sie ruchac targetujac moby zawsze.

BTW pozdrow kolegow, ktorzy nie umieja ustawic bota yo.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #73 dnia: Listopad 27, 2008, 08:52:16 pm »
To nie jest do konca ruchanie na targetowanie, zazwyczaj jak bylem na czymkolwiek poza moim party, to nie byl to moj main, czyli np. BD, a jak brali mnie na AW/PRze, to np. woleli zeby MA byl ktos albo na 101010 albo ktos, kto jest MA od zawsze, np. VeryZlaya party i Elusory. Po za moim party, to jak juz cos robie solo, to zazwyczaj questa na Valakasa :D
Restockowanie przez tydzien traina i doprowadzanie na spota nie zajmuje z 50minut dziennie, lacznie z obserwowaniem czy dobrze na spocie sie wszystko ustawilo ? No ok, moze jestes wybitny, albo expisz w jakims full party, co wychodzi na raz na tydzien zrestockowac spirit ore/dobrac skille/zapisac sie do 7s ;)
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: pr0 p0lish flame...n0t rly
« Odpowiedź #74 dnia: Listopad 27, 2008, 09:03:28 pm »
Wiem ile zajmuje restockowanie full pt i obserwowanie czy sie nie wywali na pierwszym lepszym obiekcie. Samo robienie configa jest proste i zajmuje nie wiecej niz 3 min dla asystujacego, 5 min dla ee i wc, z 15 dla MA liczac z poprawianiem obrysu.

W tej chwili moje pt jedzie na ssach, wiec restock co 24h, poza pt jest WS, ja mam bh do noszenia soul ore.