Witaj
Gość

Wątek: Nowy Event - Ratujemy Sw. Mikolaja przed Indykiem  (Przeczytany 3730 razy)

Nowy Event - Ratujemy Sw. Mikolaja przed Indykiem
« dnia: Grudzień 17, 2008, 12:05:15 pm »
Wczoraj mialem okacje "bic" Indyka ;) w probie ratowania Sw. Mikolaja.
Wlasciwie "bic" to za duzo powiedziane - strzelalem do niego z luku ^^ shadow majac lvl 10.
Pewnie to wredne indyczysko smialo sie po cichu z zadawanego dmg = 0, niemniej jednak udalo sie wygrac :P.
Oczyyywiscie tylko dlatego, ze dzielnie wspieralem pewna, dosyc pokazna grupe High-Lvl latarek.
No coz - beze mnie i tak by nic nie wskorali  :mrgreen:

Po ubiciu wrednego Indora Mikolaj wylosowal jednego gracza z grupy, ktory otrzymal nagrode - skarpete Mikolaja.

Na cale szczescie - nie bylem to ja - kto wie jak dlugo chodzil w tej skarpecie,
zwazywszy na to, ze Mikolaj wyglada na dobre 350 - 400 lat.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2008, 12:08:21 pm wysłana przez Koszałek Opałek »


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Event - Ratujemy Sw. Mikolaja przed Indykiem
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 17, 2008, 01:55:52 pm »
a z nim sie przez przypadek nie gralo w kamien papier nozyce zamiast bicia? ;>
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


Odp: Nowy Event - Ratujemy Sw. Mikolaja przed Indykiem
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 17, 2008, 02:12:27 pm »
Powinno sie grac wlasnie w nozyce, kamien i papier - i 4 razy wygrac - wtedy otrzymujesz nagrode,
ale sam wiesz - jak to jest - jak "Wszystko Wiedzaca Wiedzma Ple Ple High-lvl" rozmawia z low lvl Krasnoludem...

Podejrzewam jednak, ze byc moooze po nieudanej grze w PNK nasz Indor albo atakuje - i trzeba pobic sie troche z nim,
albo towarzycho rozwalilo go - bo ktos pierwszy uderzyl, a inni "nie doczytali..."

Tak, czy siak - po ubiciu go - pojawil sie Express z Reniferem i sankami i baaardzo szybko odjechal w kierunku wioski,
nie zdazylem dogonic go ... w dwie minuty pozniej Sw. Mikolaj powiedzial, ze: "NICK XY ma niespodzianke w plecaku" ^^,
gosc sprawdzil, wrzucil na czata info o przedmiocie i faktycznie widac bylo skarpete Sw. Mikolaja z taka sama aura,
jak czapeczka, ktora otrzymujesz od Mikolaja ...


@edit:

Na marginesie dodam, ze nie spodziewalem sie zadnych "lagow" na Retku, a wystarczylo, ze pojawilo sie te 20 osob przy indorze
i razem z ninimi pojawily sie "mikrolagi" ... zaskoczylo mnie to.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2008, 08:18:35 am wysłana przez Koszałek Opałek »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Nowy Event - Ratujemy Sw. Mikolaja przed Indykiem
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 18, 2008, 11:31:27 am »
hehe nie wiem jak na innych serwerach ale na teonie ludzie zamiast grać z nim w kamień papier nożyce :p bija go i ciągle znika :) Ten event jest według mnie troszkę źle zrobiony ponieważ i tak z indykiem może grać max 30 osób ;/




Odp: Nowy Event - Ratujemy Sw. Mikolaja przed Indykiem
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 18, 2008, 11:38:37 am »
No wlasnie - to mnie zdziwilo - pojawil sie Indor - podbiegam, chce z nim gadac - a tu nic .... bo pierwsi juz leja.

Troche kicha - czlowiek probuje tlumaczyc, ale widza low-lvl i totalna olewka ... jakies troche dziwne to towarzycho...
Probowalem juz 4 razy tlumaczyc - ale, kiedy widze za kazdym razem to samo pytanie: "lvl?", albo "how long on Franz/Official?",
a pozniej totalna zlewke - to szczeka opada i rece tez ... jezeli w innych miasteczkach / spotach / eventach tez tak jest,
to ja dziekuje za Franza ... wole 200% The Abyss ;).
Powoli wyglada na to, ze odezwac sie mozna majac na dupie TOP Equip + latarenke w reku - inaczej "Ignore".
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2008, 11:42:36 am wysłana przez Koszałek Opałek »


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Nowy Event - Ratujemy Sw. Mikolaja przed Indykiem
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 18, 2008, 01:27:21 pm »
Ten mikolaj jest zajebisty biega po spotach i rzuca prezety :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


Odp: Nowy Event - Ratujemy Sw. Mikolaja przed Indykiem
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 18, 2008, 01:28:47 pm »
Ten mikolaj jest -_-'isty biega po spotach i rzuca prezety :P

Zrobiles jakies screeny?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Event - Ratujemy Sw. Mikolaja przed Indykiem
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 18, 2008, 01:52:17 pm »
Imho się tymi tekstami nie przejmuj... Pograj trochę dalej i dołącz do naszej akademii :P
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Nowy Event - Ratujemy Sw. Mikolaja przed Indykiem
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 18, 2008, 04:02:18 pm »
ogólnie jest fajnie natomiast ncsoft troszkę źle pomyślał według mnie tworząc ten event ;/ ponieważ gracze są uzależnieni od innych a lepiej według mnie by było tak, że nie ma jednego indyka tylko jest kilka które się pojawiają np po zrobieniu jakiegoś questu wziętego u mikołaja indywidualnie a nie że 100 ludzi rzuca się na indora i lipa :( ja bardzo chciałbym dostać jeden bilecik bo jest mała ale zawsze szansa na tą broń chociażby co zniknie po 2 tygodniach +15 :p albo nawet +16 :D




  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Nowy Event - Ratujemy Sw. Mikolaja przed Indykiem
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 18, 2008, 05:37:30 pm »
ogólnie jest fajnie natomiast ncsoft troszkę źle pomyślał według mnie tworząc ten event ;/ ponieważ gracze są uzależnieni od innych a lepiej według mnie by było tak, że nie ma jednego indyka tylko jest kilka które się pojawiają np po zrobieniu jakiegoś questu wziętego u mikołaja indywidualnie a nie że 100 ludzi rzuca się na indora i lipa :( ja bardzo chciałbym dostać jeden bilecik bo jest mała ale zawsze szansa na tą broń chociażby co zniknie po 2 tygodniach +15 :p albo nawet +16 :D
a bron jest na 4 h... nie na 2 tygodnie ona zwiekrza cp i dmg podczas pvp

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Nowy Event - Ratujemy Sw. Mikolaja przed Indykiem
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 18, 2008, 06:56:33 pm »
Nie wiem co masz za lagi Koszalku ale jedne jakie mam na offie to sprzetowe jezeli cos, z polaczeniem zero problemow.
Who cares about low lvls? :D
HATE ME MOAR!


Odp: Nowy Event - Ratujemy Sw. Mikolaja przed Indykiem
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 18, 2008, 08:09:38 pm »
Who cares about low lvls? :D

Oz tyyyy CHOLERO tyyy ;)


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Nowy Event - Ratujemy Sw. Mikolaja przed Indykiem
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 18, 2008, 10:32:32 pm »
a bron jest na 4 h... nie na 2 tygodnie ona zwiekrza cp i dmg podczas pvp

Ale badziew ;/ to nawet mi się już nie chce robić tp do tych lokacji... ;/




  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Nowy Event - Ratujemy Sw. Mikolaja przed Indykiem
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 19, 2008, 01:10:16 pm »
Nie wiem co masz za lagi Koszalku ale jedne jakie mam na offie to sprzetowe jezeli cos, z polaczeniem zero problemow.
Who cares about low lvls? :D

Około dwa dni temu były straszne lagi.. czego skutkiem był down na wszystkich EU serwerach i straszne lagi na np Bartzie. Więc jak widać czasami zdarzają się usterki techniczne .

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


Odp: Nowy Event - Ratujemy Sw. Mikolaja przed Indykiem
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 19, 2008, 02:22:30 pm »
Nie wiem co masz za lagi Koszalku ale jedne jakie mam na offie to sprzetowe jezeli cos, z polaczeniem zero problemow.
Who cares about low lvls? :D

Około dwa dni temu były straszne lagi.. czego skutkiem był down na wszystkich EU serwerach i straszne lagi na np Bartzie. Więc jak widać czasami zdarzają się usterki techniczne .


Kochani - krotko mowiac:

Koszałek Opałek wbil na Franz tak ostro, ze wszystkie serwery sie zatrzesly ....

Jak w tej starej przepowiedni z krolestwa Aden:

"... a gdy czas przyjdzie swiat pokryje sie biela, [czyli: zima]
i w wiosce niewielkiej, wsrod gor, tam gdzie szczescie rozdawac beda [czyli: Dwarven Village / Event - prezenty]
pojawi sie Wielki wojownik niewielkiej postaci, a jego serce bedzie wieksze od niego ... [czytaj: Koszałek Opałek]
a gdy przyjdzie ... swiat zatrzesie sie w podstawach ..." [czytaj: lagi na Franz i innych serwerach]"

...
...


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Event - Ratujemy Sw. Mikolaja przed Indykiem
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 19, 2008, 06:11:54 pm »
Cytuj

Około dwa dni temu były straszne lagi.. czego skutkiem był down na wszystkich EU serwerach i straszne lagi na np Bartzie. Więc jak widać czasami zdarzają się usterki techniczne .

down byl kilka razy rowniez wczoraj i bynajmnij wina nie byly tutaj lagi tylko exploit ktory musieli wyeliminowac.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2008, 08:14:24 pm wysłana przez Koszałek Opałek »