Witaj
Gość

Wątek: NCSoft plx unban  (Przeczytany 11506 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: NCSoft plx unban
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 30, 2009, 03:48:09 pm »
Wy poprostu zazdrościcie komuś znajomych w l2 którzy potrafili by się za was wstawić i tu wcale nie chodzi o boty........ cholerni moher legici co kupują sprzęty i kasę na allegro.......

Jako, że jestem oprócz coshoo jedynym graczem z offa, który zkrytykował tą akcję w tym wątku poczuwam się do odpowiedzi.
A odpowiedź brzmi - mów za siebie. Bo failujesz w obu punktach a w jednym nawet podwójnie, skoro nie widzisz róźnicy między "kolegami" a fanboyami/bandwagoniarzami
No patrz może i nie widzę XD różnicy. Ale za to on ma chociaż tych "fanboyów" a ty co masz ? Nic ? albo garstkę tego co on? Paradoksalnie on bocąc tak naprawdę dosięgną szczytu kwintesencji w grach mmo XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: NCSoft plx unban
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 30, 2009, 04:18:44 pm »
Solar i co z tego? Ja kradnąc dosięgnę kwintesencji życia bo będę miał pieniądze na wszystko, a jak mnie złapią to obiecam każdemu kto się za mną wstawi 100 zł i będę miał tłum ludu co będzie mnie popierał.
Tak samo z tym Nitro. On też ma tak jakby tłum ludzi który go popiera, ale nie jest to popieranie od tak sobie, oni mają w tym swój interes także nie mówi mi że to są jego oddani kumple, że pójdą za nim wszędzie i wstawią się za nim wszędzie.
NCSoft puścił by hasło : kto będzie popierał w podpisach nitro party dostanie bana, od razu wszystkie podpisy by znikły, i tyle by było z tego poparcia.


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Odp: NCSoft plx unban
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 30, 2009, 04:25:30 pm »
o botach jest odpowiedni temat w dramach, przystopujcie w tym temacie z flamem


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: NCSoft plx unban
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 30, 2009, 06:04:00 pm »
Wy poprostu zazdrościcie komuś znajomych w l2 którzy potrafili by się za was wstawić i tu wcale nie chodzi o boty........ cholerni moher legici co kupują sprzęty i kasę na allegro.......

Jako, że jestem oprócz coshoo jedynym graczem z offa, który zkrytykował tą akcję w tym wątku poczuwam się do odpowiedzi.
A odpowiedź brzmi - mów za siebie. Bo failujesz w obu punktach a w jednym nawet podwójnie, skoro nie widzisz róźnicy między "kolegami" a fanboyami/bandwagoniarzami
No patrz może i nie widzę XD różnicy. Ale za to on ma chociaż tych "fanboyów" a ty co masz ? Nic ? albo garstkę tego co on? Paradoksalnie on bocąc tak naprawdę dosięgną szczytu kwintesencji w grach mmo XD

Nie rozmawiamy o tym, co kto osiągnął bocąc lub nie, tylko o akcji "unban him plox".
Zarzuciłeś paru osobom (pośrednio) że zazdroszczą komuś czegokolwiek i że gear mają z allegro bo nazwały po imieniu sytuację, w której ktoś nie potrafi przyjąć konsekwencji swoich działań i odstawia żałosną, pełną hipokryzji szopkę.


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: NCSoft plx unban
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 02, 2009, 12:24:41 am »
eh..

Nie podawajcie przykladow z zycia bo to kiepsko trafia w realia gry ^^

Jedyne co mnie denerwuje w tych akcjach, ze sa one spowodowane nie tym, ze GM wykonal dobra robote, znalazl i zbanowal bottraina tylko to, ze to party dostalo bana po mass petycji innego klanu, ktore samo do swietych nie nalezy.

Jedni nazwa to polityką wojenną ale ja to nazwe chamstwem i świństwem. I takie akcje moglbym traktowac z przymrozeniem oka i nawet sie wstawic za takim party.

Ale jezeli faktycznie bylo by tak, ze to GM wykonal dobra robote to dla mnie jest taka akcja zalosna. Wszystko ma swoje konsekwencje i trzeba je przyjac z pokora.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: NCSoft plx unban
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 02, 2009, 06:59:23 pm »
Nie gram na offie, ale mam takie pytanie, może nie do końca ono tu pasuje, ale jakby pobanować wszystkich którzy botują, ilu legit playerów by zostało? Wystarczająco żeby się dalej dobrze bawić na offie?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: NCSoft plx unban
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 02, 2009, 07:03:25 pm »
Zdecydowanie nie.

Może gdyby takie coś wprowadzili jeszcze kilka lat temu, kiedy botów sporo mniej, to ludzie jakoś wtedy otrząsając się teraz po prostu byłoby to dla nich naturalne. Tak samo naturalne jak teraz exp na bocie.

Aczkolwiek myślę, że ogólnie graczy byłoby mniej, bo ten grind jednak przeraża i poszliby albo na privy, albo do innych MMO.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: NCSoft plx unban
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 02, 2009, 07:26:59 pm »
poszliby albo na privy, albo do innych MMO.
Rutail this way ----->  :P a tak serio to w tej chwili jakby pobanowali wszystkich botujacych to mysle ze 1 serwera ludzmi, ktorzy by zostali by nawet nie zapelnili :)
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: NCSoft plx unban
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 02, 2009, 07:35:48 pm »
dokładnie. Prawie wszyscy botuja. Czy to brakuje Ci kasy, czy potrzeba aa na odsealowanie czegos, czy poprostu wbic lvl/odrobic stracone %. Wszyscy Ci siegaja po bota. Bo tak jest łatwiej i szybciej. Ofc trzeba liczyc sie z konsekwencjami dostania bana ale to naprawde rzadko sie zdarza jak nikt na ciebie nie zraportuje.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: NCSoft plx unban
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 02, 2009, 07:45:45 pm »
Uspokoiło się trochę na franz, czy dalej  raport war? ;p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: NCSoft plx unban
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 02, 2009, 07:47:57 pm »
Szczerze to nie wiem ^^ nie jestem "na bieżąco"  w tym momencie ^^
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: NCSoft plx unban
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 03, 2009, 12:49:40 am »
Moje zdanie jest takie - jak debil jeden z drugim botował na koncie CLa to ma za swoje.
Zgadzam się ze stanowiskiem - botował - MUSI się liczyć z konsekwencjami. A że serwer na tym cierpi? Mam to w bardzo głębokim poważaniu.
Zasady obowiązujące na serwie złamał, został złapany, gf.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



Odp: NCSoft plx unban
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 03, 2009, 12:51:15 am »
Moje zdanie jest takie - jak debil jeden z drugim botował na koncie CLa to ma za swoje.
Zgadzam się ze stanowiskiem - botował - MUSI się liczyć z konsekwencjami. A że serwer na tym cierpi? Mam to w bardzo głębokim poważaniu.
Zasady obowiązujące na serwie złamał, został złapany, gf.

Pozdrawiam
F11 - bot report, spam all dai long, okgo


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: NCSoft plx unban
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 03, 2009, 12:55:53 am »
Mast, ale nie znasz okoliczności w jakich to się wydarzyło (np że party green ally expiące niedaleko było nietknięte). Poza tym, mogliby po prostu pozwolić przełożyć lidera clanu na kogoś innego.. Po co zabijać 1 z 2 klanów, które próbowały cokolwiek robić, żeby nie było dominacji 1 side?

Petition war is so n00bish. Kmioty barowe ;p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: NCSoft plx unban
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 03, 2009, 01:01:36 am »
@bula - coś Twój szpieg nie za bardzo się spisał. F12 na 2gim pasku :P
@Alarion - odzyskać rzeczy z CWH można. Udowodnił to Flinster po zbanowaniu Frankee'go na Hindemith. Kwestia tylko wyłożonych pieniędzy na prawników :) Okoliczności bana? Też mam w poważaniu. Jak Ciebie złapie policja na radarze i w trakcie wypisywania mandatu przeleci obok ktoś z dwukrotnie większą szybkością od Ciebie to też będziesz się kłócił, ze tamten bardziej złamał przepisy? Bzdura. Dziś trafiło na Ciebie, jutro na tamtego - jeśli nie zmądrzeje.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: NCSoft plx unban
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 03, 2009, 01:12:44 am »
kuźwa, uwielbiam te porównania z realem...

Jeżeli cię nie obchodzą okoliczności, to się nie wypowiadaj. Bo to jest tak, że "coś usłyszałem, chyba nie wiem do końca jak to było, ale głośno będę krzyczał co o tym sądzę"

IMHO fail.

I nie mów, że można odzyskać, jakbyś był tego w 100% pewien. Znam przypadki gdzie to się udało (a było z tym dużo pier****) i znam również gdzie mimo wielkich chęci i prób się nie udało.

Co byś nie powiedział, ta akcja przybiła gwóźdź do trumny i teraz franz is dead.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: NCSoft plx unban
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 03, 2009, 10:45:12 am »
@bula - coś Twój szpieg nie za bardzo się spisał. F12 na 2gim pasku :P


Jak Ciebie złapie policja na radarze i w trakcie wypisywania mandatu przeleci obok ktoś z dwukrotnie większą szybkością od Ciebie to też będziesz się kłócił, ze tamten bardziej złamał przepisy? Bzdura. Dziś trafiło na Ciebie, jutro na tamtego - jeśli nie zmądrzeje.

Pozdrawiam
nie bardziej, tylko tez :)



  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: NCSoft plx unban
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 03, 2009, 01:50:06 pm »
Eee, przeniosłem go bo wiedziałem, że szpiegujesz :P
A wracając do tematu. Skoro udało się to jeden raz (odzyskanie CWH) to już mamy precedens. Skoro słyszałeś o kilku razach, no to już podchodzi pod coś wyjątkowego. Flinster wydał sporo kasy na prawników, ale się udało. Podejrzewam, że nie udaje się tym co nie mają kasy, albo słabo się za to zabierają (argumentacja). Jak sam stwierdziłeś zwrot wymaga dużo zachodu, ale nie jest niemożliwy.
A co do powodu? Ban z reguły jest za złamanie zasad. - bot, obrażanie, ebay, reklama itd. I żaden z nich nie jest mniej lub bardziej ważny. Za bota - ban, za ebay - pogrożenie palcem.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: NCSoft plx unban
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 03, 2009, 02:54:36 pm »
Eee, przeniosłem go bo wiedziałem, że szpiegujesz :P
A wracając do tematu. Skoro udało się to jeden raz (odzyskanie CWH) to już mamy precedens. Skoro słyszałeś o kilku razach, no to już podchodzi pod coś wyjątkowego. Flinster wydał sporo kasy na prawników, ale się udało. Podejrzewam, że nie udaje się tym co nie mają kasy, albo słabo się za to zabierają (argumentacja). Jak sam stwierdziłeś zwrot wymaga dużo zachodu, ale nie jest niemożliwy.
A co do powodu? Ban z reguły jest za złamanie zasad. - bot, obrażanie, ebay, reklama itd. I żaden z nich nie jest mniej lub bardziej ważny. Za bota - ban, za ebay - pogrożenie palcem.

Pozdrawiam
i dlatego 3/4 "legitow" qpuje adene bo tlumacza sobie ze to jest mniejsze zlo niz bot a kto ta adene farmi? :)

Cytuj
kuźwa, uwielbiam te porównania z realem...
qtfa.... wam tez shoty nie dzialaja jak gracie w pilke z kolegami i chcecie mocniej kopnac? ;<

Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: NCSoft plx unban
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 03, 2009, 04:57:45 pm »
Cytuj
i dlatego 3/4 "legitow" qpuje adene bo tlumacza sobie ze to jest mniejsze zlo niz bot a kto ta adene farmi?
Swieta racja, ostatnio sprzedalem troche adeny i ile to ja sie o zuym bocie naczytalem wtedy od niektorych...:D
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: 1

Odp: NCSoft plx unban
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 03, 2009, 07:17:53 pm »
Ale wy macie najebane :D Najpierw tlumaczycie to ze botujecie tym, ze ncsoft nic z botami nie robi i [...blablabla]. Jak juz ncsoft jebnie sobie takie botparty to tez wam zle. Gorzej jak baby w ciazy :D
:O


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: NCSoft plx unban
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 03, 2009, 07:29:16 pm »
Ale wy macie -_-'ane :D Najpierw tlumaczycie to ze botujecie tym, ze ncsoft nic z botami nie robi i [...blablabla]. Jak juz ncsoft -_-'nie sobie takie botparty to tez wam zle. Gorzej jak baby w ciazy :D
Ty nie rozumiesz to jest na tej zasadzie że albo wszystkich albo nikogo a nie wyrywkowo :p

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: NCSoft plx unban
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 03, 2009, 09:22:42 pm »
Jakby zbanowali wszystkich, to też źle by było :). Nie będzie balansu na serwerze? Trudno, ponieśli konsekwencje, na które, toeretycznie każdy bot powinien być gotowy. Zresztą w ogóle co to za argument? Franz od zawsze jest rozchwiany i mało to było dram, rozpadów, powrotów i **uj wie czego? Prędzej czy później któryś klan z tzw. zerga dojdzie do wniosku, że sam może stać się stroną i chapać epiki albo dołączyć do obozu, gdzie częściej będzie te epiki chapał :).


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: NCSoft plx unban
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 03, 2009, 10:16:39 pm »
Jakby zbanowali wszystkich, to też źle by było :). Nie będzie balansu na serwerze? Trudno, ponieśli konsekwencje, na które, toeretycznie każdy bot powinien być gotowy. Zresztą w ogóle co to za argument? Franz od zawsze jest rozchwiany i mało to było dram, rozpadów, powrotów i **uj wie czego? Prędzej czy później któryś klan z tzw. zerga dojdzie do wniosku, że sam może stać się stroną i chapać epiki albo dołączyć do obozu, gdzie częściej będzie te epiki chapał :).
ta drama rozwinela sie bardziej dlatego ze to party nie zostalo od tak sobie zbanowane tylko dostalo mass petition od bylego greenally (teraz RvG) i raczej chodzilo o to ze dopiero po tym to party zlapalo bana nie dlatego ze ncsoft sie nudzil czy tez "nawrocil" na banowanie botow. Teoretycznie niby boty dostaly to na co zasluzyly a praktycznie w ten sposob mozna zbanowac kazdego jak sie ma duzy klan
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2009, 10:18:14 pm wysłana przez netheril »
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: NCSoft plx unban
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 03, 2009, 10:38:42 pm »
Znaczy zaraz, zaraz :P. Zbanowani dostali bana, bo akurat bocili - ok. Zainteresowanie GMów było spowodowane petycjami - możliwe, ale czy gdziekolwiek to potwierdzono(tu się serio pytam)? Nie zmienia to faktu, że bocili, a bez przesady, po co im to było? Nabić 10% na 85? Jeszcze rozumiem, jakiś nonfactor, ale CL ? No ludzie. Owszem raz był przypadek, że nagrano MightyPowera, czy jak mu tam, ówczesnego CLa Fusion jak w IT był na autorezzie i mimo petycji, nie został zbanowany.

Jeżeli NcSoft zacznie tworzyć precedensy odbanowywania VIP-ów serwerowych, to całe top klany zaczną latać  na bocie non stop, otwarcie.

Drama, z tego co rozumiem, tyczy się tego, że powinni być równi i równiejsi (ależ odkrycie), a przynajmniej w tym jednym punkcie NCsoft jeszcze nie zawalił sprawy i ban to ban ;]. Niby party diabolica lata, ale na lunie nie byłem, nie wiem czy oni zostali przyłapani na bocie, ale GM nie zebrał potem dowodów i musieli odbanować, czy po prostu GM wcisnął ban button, bo dostał 4000 petycji