Witaj
Gość

Wątek: Rate < x1?  (Przeczytany 2820 razy)

  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Rate < x1?
« dnia: Grudzień 29, 2008, 03:47:42 pm »
Byłby ktoś chętny na takowy ewenement? I jaki najniższy byście zaakceptowali? :D

PS. podziwiam osoby które się tu wpiszą ;)
Nie gram obecnie nigdzie, a z odrobiną wolnego czasu mogę wyświadczyc usługę PowerLevelingu - proszę o PM


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Rate < x1?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 29, 2008, 03:52:04 pm »
0,999999... x :P

Tak na serio, wątpię żeby komuś chciało się jeszcze bardziej farmić niż tak jak jest teraz. To byłby "masochizm". Choć kto wie może się znajdą tacy, chociażby na kontynencie azjatyckim...


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

    • DeJaVu
Odp: Rate < x1?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 29, 2008, 04:23:33 pm »
z checia bym zagral na x2  bez donate na c4 lub c5 full  na plikach offowych  na mniej niz x1 to przesada a na x1 jakbym chcial bym poszedl na offa:D  kiedys byl tsaki fajny serwer x2 ale sluch o nim zaginal ;(


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Rate < x1?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 29, 2008, 04:25:41 pm »
Byłby ktoś chętny na takowy ewenement? I jaki najniższy byście zaakceptowali? :D

PS. podziwiam osoby które się tu wpiszą ;)

Ja napisze tylko dlatego.

1x to i tak masa farmienia, szczególnie później, wątpie żeby się komuś chciało.
Jeżeli chodzi o retka to dodają lvle właśnie z tego powodu. Nie może być tak, że ktoś wcześniej miał łatwiejszy exp, więc dodają kilka lvli i zwiększają poprzeczkę normalnego PVP.
Gdyby ktoś miał do wyboru retek 1x i retek >1x to na pewno retek 1x > retkek >1x
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Rate < x1?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 29, 2008, 05:54:39 pm »
Bardziej chodziło mi o inne aspekty l2 ;) Jak wiadomo, nowemu graczowi nawet na zwykłym low rate ciężko jest wyrobić na sprzęt. Jak nie umie efektywnie handlować i nie chce grać krasiem, to może nawet mieć problem z wyrabianiem na shoty. A niektórzy lubią właśnie ten trudny aspekt zbierania, dropienia - i tu im niższy rate tym mniej adeny i dropa z moba, na którego wyda się tyle samo shotów, i przez to gra na bardzo niskich rate jest dla nich ciekawa bo stanowi wyzwanie. I właśnie do takich ludzi kierowałam to pytanie ;]
Nie gram obecnie nigdzie, a z odrobiną wolnego czasu mogę wyświadczyc usługę PowerLevelingu - proszę o PM


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Rate < x1?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 29, 2008, 06:07:34 pm »
sorky, ale na tym forum raczej nie ma masochistów.
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Rate < x1?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 29, 2008, 06:29:38 pm »
Rate'y na offie są wystarczająco hardcore'owe :<


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: -1

  • moja piękna kiełubacho!!
Odp: Rate < x1?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 29, 2008, 07:12:38 pm »
Ja podobnie jak elipter z chęcią,ba z przyjemnościa  zagrałbym na ratach x2,x3  na jakimś serwerku z porządnymi plikami Interlude (ale bez shadow) lub CT 1, bez donate i zabronionym dual boxie. x1 raty przerastają moje zdolności. Szkoda że nie ma żadnego takiego serwerka:P (abbys sie nie liczy)




  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Rate < x1?
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 29, 2008, 07:36:26 pm »
Ja podobnie jak elipter z chęcią,ba z przyjemnościa  zagrałbym na ratach x2,x3  na jakimś serwerku z porządnymi plikami Interlude (ale bez shadow) lub CT 1, bez donate i zabronionym dual boxie. x1 raty przerastają moje zdolności. Szkoda że nie ma żadnego takiego serwerka:P (abbys sie nie liczy)
L2 SEA ma rate x2 i porządne pliki, ale mają tam Gracia Part 2, bo to jest official (dla terenów Malezji, Filipin i Singapuru), więc jak bardzo Ci zależy, to możesz się przeprowadzić :P


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Rate < x1?
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 29, 2008, 07:40:18 pm »
Ja podobnie jak elipter z chęcią,ba z przyjemnościa  zagrałbym na ratach x2,x3  na jakimś serwerku z porządnymi plikami Interlude (ale bez shadow) lub CT 1, bez donate i zabronionym dual boxie. x1 raty przerastają moje zdolności. Szkoda że nie ma żadnego takiego serwerka:P (abbys sie nie liczy)
L2 SEA ma rate x2 i porządne pliki, ale mają tam Gracia Part 2, bo to jest official (dla terenów Malezji, Filipin i Singapuru), więc jak bardzo Ci zależy, to możesz się przeprowadzić :P
a da się grać przez proxy? :D
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Rate < x1?
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 29, 2008, 07:55:04 pm »
Nie wiem :(


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Rate < x1?
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 29, 2008, 08:56:15 pm »
Bardziej chodziło mi o inne aspekty l2 ;) Jak wiadomo, nowemu graczowi nawet na zwykłym low rate ciężko jest wyrobić na sprzęt. Jak nie umie efektywnie handlować i nie chce grać krasiem, to może nawet mieć problem z wyrabianiem na shoty. A niektórzy lubią właśnie ten trudny aspekt zbierania, dropienia - i tu im niższy rate tym mniej adeny i dropa z moba, na którego wyda się tyle samo shotów, i przez to gra na bardzo niskich rate jest dla nich ciekawa bo stanowi wyzwanie. I właśnie do takich ludzi kierowałam to pytanie ;]

To byłby jakiś survival MMO :P Na pewno znajdą się tacy ludzie, którzy lubią wyzwania, tzw. hardcore'owcy. Jednakże za długie expienie mogłoby znużyć graczy, bo ile można bić mobki? A co dopiero zdobyć jakiś sensowny sprzęt ze zmniejszonym drop/spoil rate. Teraz to co się dzieje jest dla niektórych barierą nie do przejścia (mimo vitality system), a dogonić top graczy z serwera - mission impossible, nawet jakby powstał nowy serwer to dla nielicznych no life'ów :) Przynajmniej tak mi się wydaje.

Choć gdyby  NCSoft pierwotnie zaprojektował L2 z dwukrotnie większym "poziomem trudności" to pewnie nikt by nie narzekał :P Teraz jest do nie do pomyślenia.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2008, 09:02:31 pm wysłana przez Inidriel »


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Rate < x1?
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 30, 2008, 01:32:15 am »
Wbrew pozorom ten system vitality jest utrudnieniem gdyż jedyne co jest mnożone to exp - jesteś do tyłu z dropem i sp, aczkolwiek imho to lepiej bo zmusza to do myślenia podczas rozwijania skilli a nie po kolei wszystko jak leci ;)
Nie gram obecnie nigdzie, a z odrobiną wolnego czasu mogę wyświadczyc usługę PowerLevelingu - proszę o PM


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Rate < x1?
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 30, 2008, 02:51:00 am »
SP też zwiększa.