Witaj
Gość

Wątek: BD & EE poszukiwani  (Przeczytany 1975 razy)

  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 0

BD & EE poszukiwani
« dnia: Kwiecień 10, 2018, 09:07:50 am »
Witam.

Poszukujemy łucznika ~40lvl do CP łuków. Można dołączyć albo swoim, albo przejąć naszego który ma aktualnie ~38lvl.

Skład: PR, PR, HE (do obsadzenia), HK, Bish, EE, BD, SWS, WRC. Poza drużyną mamy chwilowo boxa PP 56lvl.

Pierwsze osoby logują zazwyczaj 17.00+ i grają tak do 20.00-21.00. W tym czasie zjawiają się zazwyczaj pozostałe osoby i przejmują prowadzenie drużyny tak do 23.00.

Co do nas:
- nie tolerujemy wulgaryzmów, sporów, kłótni, farmazonów, dramatów etc., w związku z czym co do zasady nie rekrutujemy graczy młodych wiekiem, bądź ogólnie młodych stażem gry w MMORPG,
- classic to dla nas nowość, gramy na takim sofcie pierwszy raz,
- obecnie dołączyliśmy do XenoTavern.

Kontakt albo przez PM na forum, albo w grze "Divas - loguję zazwyczaj wieczorami (najlepiej wysłać e-mail, odpiszę jak będę, samą postać często prowadzi CP podczas mojej nieobecności).
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2018, 10:29:10 pm wysłana przez Divah »
Diva
Karan Gurth


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: łucznik poszukiwany
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 10, 2018, 09:58:07 am »
nastepny update w ok. czerwca/lipca = cat buff od 77lvla, takze zrobcie sobie imho kota i go expcie (na koncie mailowym lidera cp etc), o normalnym nicku.


Archera ubranego jak dobijecie 70 bez problemu znajdziecie a 3 archerow wam do expa starczy.

EDIT:
Ten tank to taki troche bezuzyteczny, ale jak kto woli, preferowalnie 4 archerow (lub od nowego update'u) kot+3archerow


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

Odp: łucznik poszukiwany
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 10, 2018, 10:58:27 am »
nastepny update w ok. czerwca/lipca = cat buff od 77lvla, takze zrobcie sobie imho kota i go expcie (na koncie mailowym lidera cp etc), o normalnym nicku.


Archera ubranego jak dobijecie 70 bez problemu znajdziecie a 3 archerow wam do expa starczy.

EDIT:
Ten tank to taki troche bezuzyteczny, ale jak kto woli, preferowalnie 4 archerow (lub od nowego update'u) kot+3archerow
Następny update jest bliżej niż myślisz.
Milego expienia bez tanka na miejscówkach 77+ o Shield of Faith nie wspomnę.
Lineage 2 Classic EU Skelth
Titan 78 - Vilhelm
Moonlight Sentinel 77 - Villz


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: łucznik poszukiwany
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 10, 2018, 02:32:48 pm »
Ja bym chętnie pograł, zrobienie PRa to max 3 dni ( mam rogue 39,80%, ale HE na dzień dzisiejszy to chyba bardzo słaby pomysł, chyba że ktoś ma jakieś konkretne info z nadchodzącego patcha, które to zmieni ), ale problem mój polega na tym, że wyjeżdżam ok 22.04 i wracam 10.05 :( Ale odezwę się IG jak wrócę z pracy to może coś ustalimy ;)


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: łucznik poszukiwany
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 10, 2018, 03:53:00 pm »
Powodzenia.


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 0

Odp: BD & EE poszukiwani
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 23, 2018, 10:37:46 pm »
Aktualizacja:

Poszukujemy BD oraz EE do CP łuków. Można dołączyć albo swoimi postaciami, albo przejąć nasze które mają aktualnie ~45lvl.

Skład: PR, PR, HE, DA, Bish, EE, BD, SWS, WRC. Poza drużyną mamy chwilowo boxa PP 56lvl.

Pierwsze osoby logują zazwyczaj 17.00+ i grają tak do 20.00-21.00. W tym czasie zjawiają się zazwyczaj pozostałe osoby i przejmują prowadzenie drużyny tak do 23.00.

Co do nas:
- nie tolerujemy wulgaryzmów, sporów, kłótni, farmazonów, dramatów etc., w związku z czym co do zasady nie rekrutujemy graczy młodych wiekiem, bądź ogólnie młodych stażem gry w MMORPG,
- classic to dla nas nowość, gramy na takim sofcie pierwszy raz,
- obecnie dołączyliśmy do XenoTavern.

Kontakt albo przez PM na forum, albo w grze "Divas - loguję zazwyczaj wieczorami (najlepiej wysłać e-mail, odpiszę jak będę, samą postać często prowadzi CP podczas mojej nieobecności).
Diva
Karan Gurth