Witaj
Gość

Wątek: Staż w Brukseli - Projekt obniżenie roamingu!  (Przeczytany 1774 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

  • http://www.valdaron.webd.pl
Staż w Brukseli - Projekt obniżenie roamingu!
« dnia: Lipiec 07, 2011, 11:38:58 am »
Moja znajoma , Liwia, walczy o obniżenie roamingu w UE , jeśli uzbiera 700 głosów umożliwi to jej staż w Brukseli.  Prosiłbym żebyście poświecili pięć minut swojego czasu i podpisali się po tym projektem, dzięki czemu Liwia będzie parę kroków bliżej do spełnienia marzeń  ;D


Link :  www.livtl.uniabezbarier.pl

Wystarczy wpisać Imię/Nazwisko oraz adres E-mail.


Dzięki za każdy głos w imieniu Liwki.


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Staż w Brukseli - Projekt obniżenie roamingu!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 07, 2011, 12:52:34 pm »
A ja przestrzegam, żeby tego nie podpisywać. Obniżenie roamingu będzie jednocześnie oznaczać zwiększenie cen (albo utrzymanie ich na obecnym, wysokim poziomie) dla rozmów wewnątrz kraju. Osoby najbiedniejsze zazwyczaj nie podróżują, więc ten utopijny projekt tylko pogorszy ich status materialny, a polepszy tym, których stać na wojaże po Europie.

Duże NIE.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

  • http://www.valdaron.webd.pl
Odp: Staż w Brukseli - Projekt obniżenie roamingu!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 07, 2011, 02:34:38 pm »
Tak, lepiej nic nie robić i czekać aż samo się zrobi xP  Twoje obawy są niczym nieuzasadnione do tego śmiem twierdzić że nawet jakby zebrały się podpisy to i tak rzucono by to w kąt i olano sprawę, bo tak jest zazwyczaj.


Patrze petycje o nowe drogi etc.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Staż w Brukseli - Projekt obniżenie roamingu!
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 07, 2011, 03:01:53 pm »
w dupie mam roaming, jak chce pogadac zzagranicy to lacze sie przez wifi w kawiarni odpalam skype na androidzie i jade^^
sms'y tez wysylam z bramek lub przez program laczac sie z netem uzywajac pakietu danych
proste, 50 zl wystarcza mi na 3 miechy^^

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Staż w Brukseli - Projekt obniżenie roamingu!
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 07, 2011, 03:33:53 pm »
A ja za cholerę nie mogę pojąć co ma wspólnego  obniżenie cen roamingu ze stażem w Brukseli?

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

  • http://www.valdaron.webd.pl
Odp: Staż w Brukseli - Projekt obniżenie roamingu!
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 07, 2011, 04:08:27 pm »
A to że jak widać w temacie jest to projekt, który pozwoli jej dostać się na ten staż, o ile wypali i zbierze odpowiednią ilość podpisów.

//Edit : Coś tam związanego z polityką.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2011, 04:10:51 pm wysłana przez Hierro »


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Staż w Brukseli - Projekt obniżenie roamingu!
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 08, 2011, 09:21:37 am »
Powiedz jej ze jak zabierze sie za wprowadzenie w moim rejonie szybszego neta niz 6mb to zyska pare glosow :D

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %