Witaj
Gość

Wątek: PK/Glad/Ne POMÓŻCIE ,KIM GRAĆ ?  (Przeczytany 1420 razy)

  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

PK/Glad/Ne POMÓŻCIE ,KIM GRAĆ ?
« dnia: Czerwiec 27, 2013, 09:53:15 pm »
Witam. Dość długo gram na H5 i zawsze grałem PW/SR/SH/Zerk/Spoil , ale mam ochotę zagrać kimś nowym a konkretnie biorę pod uwagę 3 klasy:
- Paladin
- Gladiator
- Necromancer
Nie mogę się zdecydować którą zagrać , proszę o wszystkie za i przeciw co do tych klas i pomoc w wyborze  :) .
Chodzi mi o postać do Farmy/PvP (Jestem słaby w PvP) . Ogółem gram solo   :beksa: , więc głównie będę farmił . EQ do załatwienia to A-S Grady + Enchant skilli do +10 , Certy , 30(+4)/20 buffów mogę mieć


  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 0

Odp: PK/Glad/Ne POMÓŻCIE ,KIM GRAĆ ?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 27, 2013, 11:39:20 pm »
Graj gladem, będzie dla Ciebie najłatwiejszy do ogarnięcia. Necrem i pallem trzeba ogarniać, co nie co, ale jednak.

Gra gladem opiera się do dobiegnięciu do człowieka i spamujesz burstem i stormem.
Nie podałeś jeszcze jaka to kronika.

Necrem musisz wrzucać debuffy, a po za tym łamie się jak zapałka, choć i tak ustoi najdłużej z nuków.
Paladyn to jednak wyższa liga, trzeba wiedzieć co robić itd.


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: PK/Glad/Ne POMÓŻCIE ,KIM GRAĆ ?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 28, 2013, 08:29:38 pm »
Kronika High Five (H5) .
A może poleciłbyś mi jakąś inną klasę którą mógłbym ogarnąć wszystko prócz bufferów i łuczników


  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 0

Odp: PK/Glad/Ne POMÓŻCIE ,KIM GRAĆ ?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 29, 2013, 03:11:56 pm »
Na H5 właśnie idealny będzie glad, w sumie to najprostsza postać, a jeżeli łuków nie chcesz, to nic innego, co jest w miarę łatwo ogarnąć, nie ma. Ew. SH, który w H5 sprowadza się do spamowanie fearem.


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: PK/Glad/Ne POMÓŻCIE ,KIM GRAĆ ?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 30, 2013, 10:25:12 pm »
Dziś próbowałem na serwie x500 Freya ... SPS'em i lipa ... każdy fighter mnie jechał ...
Przechodzę na freye póki nie ma nowych serwów na H5  :( .
Szukam serwa raty 50-300 .
A ta klasa to proszę o dalszą pomoc , dobrze by było jakby był to fighter