Witaj
Gość

Wątek: Assasin's Creed 2  (Przeczytany 5281 razy)

  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Assasin's Creed 2
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 15, 2009, 03:39:06 pm »
Nieeee...nie widziałem tam Gandzialfa  :P
Ale coś do LotRa podobne. Może być ciekawe :)
No to zasysam xD
Coś czuje, że wciągnie mnie to równie jak L2 kiedyś xD


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: Assasin's Creed 2
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 17, 2009, 05:16:44 pm »
Multi w mw2 przyjemne, chociaz czasem troche laguje.


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Assasin's Creed 2
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 21, 2009, 07:56:00 pm »
Mogłby mi ktoś wyjaśnić na czym polega "fajność" AC? Gram/łem w tą grę, przeszedłem 3 zabójstwa w miastach i ni ch..ry grać mi się dalej nie chcę. Czy mam grać dalej bo się jeszcze wciągnę czy nie ma już dla mnie ratunku skoro do tej pory się nie spodobała? Czy jest szansa że skoro AC nie przypadł do gustu, AC2 to  może zmienić?

PS. Zdaje się że są już topiki o MW2 i Dragonage. Prosilbym o trzymanie się tematu.
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2009, 08:08:59 pm wysłana przez doman18 »
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Assasin's Creed 2
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 21, 2009, 08:08:12 pm »
Raczej nie spodoba. Jedynie klimat się zmieni na renesans, z wypraw krzyżowych. To mała zmiana Ci powiem...jedynie więcej broni bd i sposobu zabójstw, lecz klimat się nie zmieni.
Więc nie wiem czy Ci to podejdzie :D


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: Assasin's Creed 2
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 21, 2009, 08:27:58 pm »
PS. Zdaje się że są już topiki o MW2 i Dragonage. Prosilbym o trzymanie się tematu.

Zdawac ci sie moze. Btw. nie zgrywaj moderatora bo fajny nie jestes.


//Soulern: Ech, no to ja w takim razie muszę to powiedzieć: Trzymać się tematu, topiki o MW2 i Dragonage już istnieją.
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2009, 09:41:57 pm wysłana przez Soulern »


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Assasin's Creed 2
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 27, 2009, 06:26:23 pm »
Cytuj
Raczej nie spodoba. Jedynie klimat się zmieni na renesans, z wypraw krzyżowych. To mała zmiana Ci powiem...jedynie więcej broni bd i sposobu zabójstw, lecz klimat się nie zmieni.
Więc nie wiem czy Ci to podejdzie

Właśnie odwrotnie, nie o klimat mi chodzi a o sposoby zabójstw. Bo w jedynce przy całym arsenale Assasyna i tak zazwyczaj była jedna ścieżka w wykonaniu zadania. Przynajmniej tak mi się wydaje po kilku misjach i gameplayach w sieci. Gra mnie przez to bardzo szybko znużyła.
Ale to może być kwestia gustu. Mój kumpel grał w Bioshocka i nie przeszedł bo stwierdził że nudny niezmiernie. Za to AC przeszedł wzdłuż i wszerz A ja odwrotnie - AC nie polubiłem a Bioshock jest dla mnie jednym z najważniejszych tytułów w branży gier.

Ale jest jedna rzecz  która w AC2 na pewno mi się podoba Muza z trailera i Sam trailer

Cytuj
Zdawac ci sie moze. Btw. nie zgrywaj moderatora bo fajny nie jestes.
Nie jestem moderatorem i zdecydowanie nie aspiruje do tego. Wkurza mnie tylko to że po przeczytaniu info, obejrzeniu gameplayów, posłuchaniu "achów" i "ochów" graczy wchodzę na forum żeby zasięgnąć opinii znajomych którzy poniekąd podzielają moje gusta i widzę że w temacie o AC mówi się o wszystkim innym a nie o AC. Też byś się wkurzył jakby w topicu o twoim ulubionym MW2 dyskutowałoby się o nowych broniach z AC i wklejało by się screen z zawartości edycji specjalnej. I tyle w temacie, nie zamierzam się kłócić.
 
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2009, 06:31:01 pm wysłana przez doman18 »
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!