Witaj
Gość

Wątek: BF 2142 kilka pytań  (Przeczytany 969 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
BF 2142 kilka pytań
« dnia: Grudzień 19, 2009, 01:08:22 pm »
Gra może ktoś w bf 2142 i orientuje się czy są pirackie servy czyli można pograć bez kupowania org cd-keya?
Dużo osób w to gra, opłaca się kupować org? :P
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: BF 2142 kilka pytań
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 19, 2009, 04:56:03 pm »
Siema, nie ma pirackich serwerów... Tzn. możesz postawić swój własny serwer ale potrzebujesz gry, bo aby zagrać, musisz mieć konto, aby mieć konto musisz mieć oryginalną grę. Ja grałem w BF 2142 jakoś przestałem, ta gra wyszła chyba 3 lata temu, oczywiście teraz jest o wiele mniej osób niż było na początku. Porównywalnie powiem ci tak. Jak zaczynałem grać(kupiłem grę zaraz po premierze, chyba tydzień po) to kiedy bym nie wszedł wyszukiwało mi ogrom serwerów na którym było full ludzi i tak przez naprawdę długi czas, potem trochę mi się znudziło, zacząłem więcej grać w L2, ale w wakacje tego roku znów coś mnie wzięło i np jak wbijałem rano znajdowało mi max 50 serwerów na których grało malutko osób, ewentualnie wieczorami było lepiej, ale dajmy sobotni poranek nie było gdzie wchodzić za bardzo. Jeśli grałeś i na prawdę ci się podobało to sobie kup oryginał, teraz chyba koło 5 dyszek kosztuje, a na allegro jeszcze taniej możesz wychwycić. Pozdrawiam