Witaj
Gość

Wątek: TH czy PW (expienie)  (Przeczytany 4620 razy)

  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

TH czy PW (expienie)
« dnia: Czerwiec 11, 2007, 08:25:09 am »
Stwarzam nowy wątek bodajże mam 1 problem wybierma miedzy 2 postaciam grałem nini na High Rate i obydwie podobaja mi sie tak samo i teraz zwracam uwagę na expienie ^^  :D
 i chciałbym aby pare osób odpisalo mi na ten temat (są o tym inne wątki ale nie pisze z nim co do expienia) :oops:


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: TH czy PW (expienie)
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 11, 2007, 09:08:01 am »
Imo TH się expi łatwiej i taniej. A to dzięki dobrym pasywom jakie posiada ludzki dagger. PW ma self-bufki, ale i tak w późniejszych fazach gry na expa się chodzi na bufach.
Ellanthar - Elven Knight lvl3x - Hindemith
Devion - AW lvl4x - Franz - retired



Polecam  ---> lineage2 retail


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: TH czy PW (expienie)
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 11, 2007, 09:10:54 am »
dzięx ^^  :)


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: TH czy PW (expienie)
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 11, 2007, 09:18:11 am »
PW na początku jest lżej expić dlatego, że ma selfbuffki oraz większego DEX'a ( nie zezuje jak TH... ). Na wyższych lvlach stawiam obie klasy na równi. Wybór mimo to należy do Ciebie - i TH i PW dają radę :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2007, 09:26:54 am wysłana przez Inidriel »


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

Odp: TH czy PW (expienie)
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 11, 2007, 09:51:06 am »
nie będe robił nowego tematu więc napisze to tutaj ^^ :D jaką postać mi radzicie żeby była i klimatyczna i szybko sie niąexpiło  8) bardzo proszeę o szybkie odpowiedzi (nie jestem początkującym) lecz niektóre postacie mi się szybko znudzily takie jak Destro Tyrek SH SpS BD SwS...


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: TH czy PW (expienie)
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 11, 2007, 10:19:12 am »
hmm nie gralem th,ale pw calkiem milo i przyjemnie mi sie koxa (fakt ze na baffkach z ch :P),mobki szybko gina,czesto nie trafiaja,moge nawet w cata solowac (i jest to oplacalne :) )...za to ci,z ktorymi gadalem,pisza ze aw fatalnie expi solo...pewnie przez ten con :)


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: TH czy PW (expienie)
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 11, 2007, 12:49:48 pm »
w catach da sie solowac tylko wtedy gdy ma sie top X


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: TH czy PW (expienie)
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 11, 2007, 01:02:46 pm »
...za to ci,z ktorymi gadalem,pisza ze aw fatalnie expi solo...pewnie przez ten con :)

Tak to przez CON...on ma tyle HP co SH (:P) a w przeciwienstwie do maga musi walczyc w zwarciu:) Nie wiem jak po 3 profie ale stun wchodzi w niego tak srednio 8/10 :] Postac tylko dla maniakow DE i sztyletow.


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: TH czy PW (expienie)
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 11, 2007, 01:21:39 pm »
w catach da sie solowac tylko wtedy gdy ma sie top X
hmm suba PW 56 lev,doom light,kris+4 z focus i soluje w kata na zoltych mobkach z buffkami z ch :] zle nie jest...poki nie zaczna sie schody,chce sobie nabic jak najwiecej aa :D no i noblesska :P


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: TH czy PW (expienie)
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 11, 2007, 02:15:17 pm »
...za to ci,z ktorymi gadalem,pisza ze aw fatalnie expi solo...pewnie przez ten con :)

Tak to przez CON...on ma tyle HP co SH (:P) a w przeciwienstwie do maga musi walczyc w zwarciu:) Nie wiem jak po 3 profie ale stun wchodzi w niego tak srednio 8/10 :] Postac tylko dla maniakow DE i sztyletow.

Zwyczajnie AW jest najtrudniejszym ze sztyletów i trzeba dużo cierpliwości oraz chęci, żeby nauczyć się nim grać efektywnie. A spokojnie da się nim expić solo do pewnego levelu, gdzie każda postać raczej powinna już poszukać party (z drugiej strony po co to komu jak w party jest dużo przyjemniej).
Poza tym co ma CON do expa sztyletem oO? I nie zapominajmy, że magia to wielki przyjaciel DE :)
Ellanthar - Elven Knight lvl3x - Hindemith
Devion - AW lvl4x - Franz - retired



Polecam  ---> lineage2 retail


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: TH czy PW (expienie)
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 11, 2007, 02:43:08 pm »
ok ale z mobkami w zwarciu con ma juz jednak znaczenie,jak expisz w kata to nie masz moba na blowa...pamietam ze bialemu mobkowi zalozylem backstaba za 4,8k hp i ledwo polowe mu zjechalem ;) a blowy szybko wypruwaja cie z many i wiekszosc czasu w kata expasz w zwarciu,a wtedy ten con juz boli...pw ma piekny evasion,i to jest w zasadzie jego przewaga nad aw (mowie o kata bo glownie tam expie moja subke,wiecie,szoty s i sa do s grata kosztuje :P)
natomiast mobki 1xhp to zupelnie inna bajka,tyle ze pw i aw powinni sie wystrzegac mobkow ze stunem:) (zreszta,w sumie,th tez :P)


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: TH czy PW (expienie)
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 11, 2007, 04:28:41 pm »
No z całym szacunkiem, ale katakumby to nie jest dobry teren do expienia solo daggera.
A dlaczego?
ok ale z mobkami w zwarciu con ma juz jednak znaczenie,jak expisz w kata to nie masz moba na blowa...pamietam ze bialemu mobkowi zalozylem backstaba za 4,8k hp i ledwo polowe mu zjechalem ;)
Właśnie dlatego :)
Ellanthar - Elven Knight lvl3x - Hindemith
Devion - AW lvl4x - Franz - retired



Polecam  ---> lineage2 retail


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: TH czy PW (expienie)
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 11, 2007, 04:39:20 pm »
napisalem dlaczego expie w cata ;) a idzie mi PW poki co calkiem sprawnie :)
ale ale ale...daggerzy to postacie stricte pod pvp a nie do koxu,trza sobie juz jakiegos pt poszukac :D