Witaj
Gość

Wątek: PR czy SK pomocy  (Przeczytany 2410 razy)

  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

PR czy SK pomocy
« dnia: Czerwiec 28, 2007, 06:07:05 pm »
Mam duży problem, a mianowicie nie mogę się zdecydować którą klasę wybrać. Chodzi o Phantom Renger'a i Shillen Knight'a. Możecie napisać jakieś argumenty za i przeciw.

PS: Chodzi o server C4.

Z góry dzięki za pomoc.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: PR czy SK pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 28, 2007, 06:13:20 pm »
Pr zgarnia napewno wiecej fragow niz SK.SK z kolei zabija PRa i ma wieksze mozliwosci(glownie dlatego ze PR nie korzysta ze skilli typu Dh czy FS).Wybor zalezy od ciebie czy wolisz walic z dystansu czy Walke w zwarciu i miec w cholere p.def.Ja osobiscie wole walke w zwarciu i dlatego gram SK.


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: PR czy SK pomocy
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 28, 2007, 06:20:20 pm »
Właśnie mnie też jakoś bardziej ciągnie do SK, myślałem też nad DA, ale jakoś mam słabość do Dark Elfów i zawsze gram tylko nimi :D. Oglądałem wiele filmików i wydaje mi się, że doświadczony SK może położyć dosłownie każdego :)


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 0

Odp: PR czy SK pomocy
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 28, 2007, 06:28:23 pm »
SK jest ciekawszy, dobry w pvp zalezy jak opanujesz ta postac :), w Sk jest to najpiekniejsze ze trzeba nim kombinowac, moim zdaniem jedna z ciekawszych postaci :) rob SK nie pozałujesz chyba ze woliszz koxac bardzo szybko i szybko sie znudzic postacia to rob PR :)
PR/BD: ON
TH/PAL: OFF
PR/SK: SOLD
____________________________________________________________


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: PR czy SK pomocy
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 28, 2007, 06:32:06 pm »
Dzięki wam serdeczne przekonaliście mnie do zrobienia SK wydaje mi się, że nie będę tego żałował. :D

Ale piszcie dalej w tym temacie może ktoś będzie miał podobny dylemat, a będzie chciał usłyszeć więcej argumentów.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2007, 06:34:39 pm wysłana przez mlodziaszka »


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: PR czy SK pomocy
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 28, 2007, 06:37:17 pm »
Ja ostatnio chcialem Rerollowac na PR ale nie wiem z ta postacia mam najwiecej(zlych i dobrych) wspomnien wiec sobie dalem na luz.Zreszta jak to powiedzial kumpel "lucznik do ciebie nie pasuje" i tyle :P ^^


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 0

Odp: PR czy SK pomocy
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 28, 2007, 06:44:26 pm »
Moim zdaniem to kazdy wybiera co lubi, jedni lubia naparzac z daleka z dobrym dmg, koxac szybko, uczestniczyc w mass pvp, na dobrym lvlelu inni lubia patrzec jak mag pada na hita z crytyka xD, a inni lubia walki w zwarciu(jak pisał Ryl), wiecej kombinowac bo w kocnu masz z (czego duzo skili), wkurzaja Cie daggerzy(mam na mysli paszczaka TH) lucznicy przy odrobinie wprawy bedziesz ich lac az miło, fakt Tank>rouge ale nie nalezy sie tym sugerowac jak nie docenisz przeciwnika tu mam na mysli daggera lucznika to mozesz przegrac, mowiac w skrócie lubisz kombinowac, zatruwac wysysac zycie xD SK jest dla Ciebie. nie kazdy musi sie z tym zgodzic to tylko moj punkt widzenia :) 
PR/BD: ON
TH/PAL: OFF
PR/SK: SOLD
____________________________________________________________


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: PR czy SK pomocy
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 28, 2007, 07:33:18 pm »
Co do tych TH to mam uraz z high rate serva gdzie grałem SH :/. Teraz się odwdzięczę.