Witaj
Gość

Wątek: TH>tyrant>destro  (Przeczytany 2192 razy)

  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

TH>tyrant>destro
« dnia: Lipiec 13, 2007, 05:53:36 pm »
Właśnie , gram teraz th, myślałem że będzie bardzo fajnie ale okazuję się że nie ;s nie wiem czy to zbugowany server czy co ale ze skilli bije bardzo mało dla ludzi, przeważnie mają większy lvl, ale ja mam aż 64 ;s , nie wiem czy grac dalej th czy robić np. tyranta. Chociaż jestem w full a grade i nie jest ciekawie np. na takiej varce. evasion wiele nie daje i wydaje mi się  że lepiej być w heavy secie. Destro chodzi w takim secie i myślę że było by nim łatwiej. Jak myśliście, kim najlepiej będzie się bić moby np. na varce/hot springs.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: TH>tyrant>destro
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 13, 2007, 09:33:58 pm »
TH się expi najlepiej pod warunkiem że masz buffy, prawda taka, że siłę TH widać na buffach.
Destroyer hmm z VR, nie jest źle, duży atak, ale powiem Ci, że mi się nim dobrze nie expiło. Jeśli mam wybierać między tymi 3 postaciami, to najlepiej mi się expiło TH.


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: TH>tyrant>destro
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 13, 2007, 10:57:18 pm »
Wydaje mi sie, że najlepiej by ci było expić w party wtedy nie ty obrywasz... a solo to rzeczywiście destro by miał łatwiej.


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: TH>tyrant>destro
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 14, 2007, 12:22:17 am »
Właśnie , gram teraz th, myślałem że będzie bardzo fajnie ale okazuję się że nie ;s nie wiem czy to zbugowany server czy co ale ze skilli bije bardzo mało dla ludzi, przeważnie mają większy lvl, ale ja mam aż 64 ;s , nie wiem czy grac dalej th czy robić np. tyranta. Chociaż jestem w full a grade i nie jest ciekawie np. na takiej varce. evasion wiele nie daje i wydaje mi się  że lepiej być w heavy secie. Destro chodzi w takim secie i myślę że było by nim łatwiej. Jak myśliście, kim najlepiej będzie się bić moby np. na varce/hot springs.
A ja myślę, że moby na varce mają lvl 74+, więc nie ma żadnego sensu expić tam TH na 64 lvlu. Nic dziwnego, że expi Ci się tam ciężko, postaci 70+ mają tam problemy.


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: TH>tyrant>destro
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 14, 2007, 02:03:11 am »
No nie wiem, nigdy nie gralem tyrantem ani destro. Th gralo mi się zawsze bardzo dobrze na kazdym serverze, nie wiem czy to przez lvl na razie jestem slaby czy przez co, ale poexpię i zobaczę... Ewentualnie zrobie th bo jets dobry  z pole do full dropów, szybkiego expa, questa w it. Full buffy akurat mam... ale problem th może być w lvlu bo na innych servach gdzie nim gralem było fajnie ( głównie h rate- pvp) a teraz gram na x15 więc mam nadzieje że się na nim nie zawiodę.Jeśli chodzi o kasę to jak na razie najlepszy jets th- masa enchantów