Witaj
Gość

Ankieta

Kim grac?

Temple Knight
9 (11.1%)
Swordsinger
23 (28.4%)
Spellsinger
29 (35.8%)
Elemmental Summoner
14 (17.3%)
Eleven Elder
6 (7.4%)

Głosów w sumie: 81

Głosowanie skończone: Wrzesień 25, 2005, 06:39:52 pm

Wątek: Elfy - kim grac?  (Przeczytany 5077 razy)

  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 3

Elfy - kim grac?
« dnia: Wrzesień 25, 2005, 06:39:52 pm »
Mam zamiar zagrac elfem ale napewno nie łucznikiem bo byłem juz HE ,i teraz mam dylemat czy mag czy fighter? jak mag to kto? jak fighter to kto?chciałbym
byc dobry w pvp ale tez byc w dobrym klanie i niemiec jakich wielkich problemów z expieniem kogo mi polecacie?


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Elfy - kim grac?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 25, 2005, 06:44:11 pm »
idz za swoim widzimisie.
jak sie umie to kazdym mozna byc dobrym...
ja bym Ci polecał Spellsinger o którym pieją tutaj na forum pieśni pochwalne jaki to to masakrator na pvp i w ogóle.

ale i tak najlepiej samemu zdecydowac.

ps. nie łucznikiem ale jak rozumim scyzorykiem też nie chcesz?
Server: Enraged
Active: Nightghost Lvl:60 Prof: Spellhowler
Server: BnB C1
InActive: LowcaPL   Lvl:33  Prof: Human Warrior  
InActive: Nightghost   Lvl: [b


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 3

Elfy - kim grac?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 25, 2005, 06:49:47 pm »
nie juz ani łucznik ani scyzoryk ,tylko miecz i magia :)


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Elfy - kim grac?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 25, 2005, 08:38:46 pm »
a ja bym ci proponował summonera :) wszyscy pieją z zachwytu nad spell singerem a być jednynym w klanie summonerem (baaaaardzo mało ich jest) to już coś ^^


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Elfy - kim grac?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 25, 2005, 11:06:32 pm »
Nie słuchaj ich, rób SwordSingera.
Po pierwsze: niema ich dużo.
Po drugie:postac dobra do party, na siege, i wougule.W pojedynke też daje rade.
Po trzecie:Jezeli na serverze jest bug z cheap shotem w bopie, w pvp pokonuje prawie wszystkich.
Po czwarte:SwS zabije kazdego maga.
Po piate:song of hunter, błogoslawienstwo dla th,he,sr itp., kazdy cie bedzie chcial w party,a do tego placil za tańce.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Elfy - kim grac?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 25, 2005, 11:48:46 pm »
Zrob sobie ES.W C4 twoje party buffy sa 2x lepsze od tych BD,SwS,OL,WC.Na siege tez powalczysz,solo tagze a i w party bedziesz mile widziany.


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Elfy - kim grac?
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 25, 2005, 11:14:23 pm »
Ja zaglosowalem na SwS'a. Dlaczego? Bo sam robie te postac, a skoro ja ja robie to jest ona dobra :) (jak powszechnie wiadomo kazde 'ja' jest wielkim autorytetem)

Serio SwS ma fajne songi, jest slaby w pvp, samemu expi sie nim podobnie jak innym warriorkiem. Czyli wolno... sporo wolniej niz jakikolwiek archer czy mag ;/


  • Wiadomości: 168

  • Pochwał: 1

Elfy - kim grac?
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 26, 2005, 08:48:28 am »
Ja bym się zastanawiał nad  Elemmental Summoner lub Swordsinger Jeśli oczywiście chcesz być pomocny w party i radzić sobie sam..
T    H   C


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Elfy - kim grac?
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 16, 2005, 11:12:38 pm »
Proponuje Spelsingera!!Bardzo szybko rzuca czary.
z powaĚźaniem Biczu


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Elfy - kim grac?
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 23, 2005, 09:16:53 am »
Rób SwordSingera. Jest na prawde bardzo dobrym zawodnikiem. Biłem się na arenie ja Tyrant 73lv vs SwordSinger 72lv. Rozwalil mnie aż wstyd. Jemu zostalo 1.5k HP. Jest szybki, często mu wchodzą criticale, ma dużo defa i duży evasion. Świetna postać. Jest potrzebna także do party. Buffy SwS'a może nie są jakieś czarujące, ale zawsze coś dają.


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Elfy - kim grac?
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 21, 2005, 02:45:09 pm »
SwS'em gra sie bardzo miło, bardzo lubię tą postaci na nią zagłosowałem.
Jednak (jakby nie patrząc) nie jest tak silna jak inne postacie.
Elemental Summoner też jest fajnym rozwiazaniem, Faktycznie jest ich mało, bo wszystkim się wydaje ze sa słabi. Cóz. Gówno prawda :D
Soul of Destiny


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 1

Elfy - kim grac?
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 06, 2005, 04:50:57 pm »
Ja ci raadze ES zrobic na moim servie jest ich maasa :lol:  moze to z powodu ich sily.
Ale gra sumonerem mi sie ciekawa wydaje jest to taki buffer i healer w jednym a summon to mag/warrior i ty sam sie nienararzasz
Osobiscie nieprzepadam tak bardzo za magami ale summonera bym chetnie wziol.

Sumonerem nigdy niegralem ale pytalem sie kumpla z kalnu 58lvl i mowi ze jest bardzo fajnie i nienarzeka i summonki sa przydatne do PK;p
Server: idragon-Shadow
Race: Orc
Class:Overlord
Name: XxBlu3kxX
Klan:Khazavar

--NIEOBECNY DO KONCA SIEPRNIA--


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Elfy - kim grac?
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 09, 2005, 10:50:35 am »
a ja ci polecam TK widze ze jak zwykle tylko ja obstaje za biednym poszkodowanym tankiem któr musi zyci w cienieu sws ale odradzam robic sws teraz ehehehe w koncu na oficialu i wiekszosci serwuw go upokozyli piesni i tance trwaja 2minuty tak ehehheaheaheaheaheahea i lipa i teraz tk rules bo n siege nieprzyda sie bo za kruto trwa do party tez nie za krutk trwa a tk samo wystarczajoca twierdza :P ma self heal i kubik heal ma kubika do dmg któr moze albo moba odciognoc na ciebie no i zrobic kuku no i leczoncy któr na oficialu i niezabugowanym serwie leczy kolesia w party z naimniejsza iloscia zycia :P no i kubik mastery któr TAK TAK WIEM PO CO W KOCU TK MISTROZSTWO DO 3 KUBIKUW MIMO ZE MOZE MIEC 2 CHODZI O SUMMONERUW KAZDY SUMONER DOSTAL KUBIKA DLA CALEGO PARTY przyzwania kazdy bez mistrzostwa moze miec 1 nie wiecej a ze tk ma mistrzostwo do 3 to oprucz 2 swoich przyjmie jeszcze jakiegos summonera kubika :P i 3 kubiki hehehehe w kocu to rozgryzlme ta zagadke no i jego super defense klaniajcie sie narody nailepszy self heler i tank niema ruwnego no i nigdy nie jest sam kubiki jego duchy opiekucze zawsze jest z kim pogadac oraz dzieki nim sie wyruznia mug bym o nim pisac jeszcze z 2 strony :P ale po co ja wiem swoje a wy rubta co chceta
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 1

Elfy - kim grac?
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 10, 2005, 01:32:16 pm »
Cytat: Arthas
Nie słuchaj ich, rób SwordSingera.

Po czwarte:SwS zabije kazdego maga.
.

Nie zgadzam sie z tymGralem speelsingerem vs SWS i za kazdym razem koles dostawal w dupe czasto nawet nie dochodzac do mnie a jesli podzeszedl to tylko sleep 3  Hydroblast i SWS gryzie ziemie
nick: GOGETTOPL
rasa : Mroczny elf
klasa : Blade Dancer

nick: volvereyne
ras


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Elfy - kim grac?
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 10, 2005, 02:37:23 pm »
ja podalem bardzije przekonujocy powud zeby niegrac sws ehahheaheahea 2 minuty trwajoce piesni przeciez ani na tym niepoexpisz ani nie zarbisz kasy heheheheheaheahea
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Elfy-kim grac......
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 21, 2005, 01:40:56 pm »
w kazdym razie Elven Elder nie ma lekko ..bez pomocy klanowiczow expi sie bardzo ciezko.Postać ma bardzo slaba obrone, dzieki dobremu uzbrojeniu moze miec jako-taki atak/polecam luk..bo nim  mob do ciebie dobiegnie to moze uda ci sie go zabic ;-) /
Ratują go czary- na "nieumarłych"  ma mocne i doskonale sobie można nimi radzic...
Poza tym..?Fajna umiejetnosc- nie wiem czy inne rasy to maja- Elder umie robic potiony...nawet te bardzo drogie ;-)..wiec nie lekcewazcie Eldera- dla klanu to cenny nabytek- lekarz,buffer i dostawca potkow ..po zanizonych cenach ..a ze w zamian  w party gdzies go poexpicie ? zada strata ;-)


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 3

Elfy - kim grac?
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 21, 2005, 03:38:32 pm »
A wyszło na to ze wziąłem spellsingera jak widac w sygnaturce i zdecydowanie nieżałuje bo straszne napakowana postac przyznam ze takiej mocy jeszcze niewidzialem ale ma jedna znaczaca wade mało hp wiec czasem padalem na mobkach.


  • Wiadomości: 168

  • Pochwał: 1

Elfy - kim grac?
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 21, 2005, 10:05:39 pm »
Zły wybór... Jak dla mnie za bardzo oklepana postać i za łatwa do pvp.. Kto gra sps to uważa się za kozaka w pvp, dlatego robie PW i bede pekowal takich cfaniakow na paradise !! :)
T    H   C


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 1

Elfy - kim grac?
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 17, 2006, 01:04:44 pm »
nir rób napewno summonera po 1 zabiera 30% exp i ty sie tylko nudzisz gra ci sie mnej spodoba po 2 ty nie masz skilli tylko leczysz i bufujesz konika ... wiec polecam SpS jest suuper strasznie syzbko wali magią


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Elfy - kim grac?
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 17, 2006, 01:52:53 pm »
Summoner zapewnia dużo większa zabawę i dobrze prowadzony bije sps na głowę.
Jak zobaczyłem jaki atak ma trzeci kucyk elfiego summonera to mi szczena opadła. Karabin maszynowy sps to przy tym pikuś.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Elfy - kim grac?
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 17, 2006, 02:26:08 pm »
no dobrze prowadzony...to jzu wyzsza szkoła jazdy :D trzeba miec doświatczenie :D ja bym polecił SwS - później nei masz problemów z Hp będze się milo cieł mobki z dualkami :) i hevy :D armorki ;)
Lineage 2 Classic EU


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Elfy - kim grac?
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 17, 2006, 02:49:12 pm »
Duale dla sws sux : ) Moze tak od 40-55lv potem juz masz niezly sword/blunt mastery i mozesz smialo brac damascus/focus albo great sword/focus i wymiatac ; )

Co do summonera: oto film (20mb) na ktorym pokazane sa mozliwosci zbugowanego summonera... tzn Ci summonerzy podobno byli raz poprawiani :P Aha kariki na filmie rowniez maja za malo hp, dopiero niedawno to naprawili...
http://rapidshare.de/files/10635920/trains.wmv.html
Serwer idragon3d,zenith5x :)


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Elfy - kim grac?
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 17, 2006, 03:33:26 pm »
niektórzy mówią że sps bo dobry jest do pvp i taki noobek robi Spsa idzie do colosseum nastawiony że zaraz wszystkich wymiecie a tu zonk bo już od mojego sorcerera pada ^^ (udowoniene kilkoma rundami :D )

a tak w ogóle to polecam elven eldera jeżeli lubisz pomagac ludziom (to też sie liczy ) sws jeżeli lubisz byc rozchwytywanym przez różne party ^^ SpS nie polecam - szybko sie nudzi a wbrew pozorom nie jest najlepszy w pvp, Plains Walker jeżeli chcesz pokazać ludziomże sie mylą uważając TH za najlepszego daggera :D lub Silver \Rangera jeżeli lubisz biegać z prędkoscią światła albo Temple kinghta jak wolisz być scianą ktorej nie walną ani ty nie oddasz

podsumowaine wszystkich potów powyżej + dodane moje przemyślenia :D


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Re: Elfy-kim grac......
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 26, 2006, 07:50:05 am »
Cytat: malutka

Poza tym..?Fajna umiejetnosc- nie wiem czy inne rasy to maja- Elder umie robic potiony...nawet te bardzo drogie ;-)


Elder robi potiony>?? pierwsze slysze, chyba tylko na ideragonie, jesli sie myle to powiedzcie jak to sie robi, moze sie skusze na eldera
Elemental Summoner 58lvl
ZEALOTS

UNICORN TO NIE KOZA


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Elfy - kim grac?
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 05, 2006, 07:02:09 pm »
tak- robi robi:-)- gram /gralam/ na idragonie i potkow przybywa co 20 lvli po 60 masz juz rewelacyjne.Ale tak jak powiedzialam- to nie jest latwa postac- zaden z eldera zabijaka i szybko nie poexpisz