Witaj
Gość

Wątek: Tatuaze i A grady dla BD  (Przeczytany 9963 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Tatuaze i A grady dla BD
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 13, 2007, 08:23:11 pm »
nawet szybciej niz szybko nie? :> :)
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Tatuaze i A grady dla BD
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 14, 2007, 07:57:57 am »
Wczoraj walczyłem na arenie z SD. Miał założoną według mnie strasznie skrajną specyfikacje :Tallum + Kesh/Kesh +4, Tatuaż +5str-5con  :o ....pomimo strasznie małej ilośći Hp (bo przy -7 do Con nie może być inaczej u Tancerza) pokonał mnie. Zdziwiło mnie to nieco choć starszy o 3lv (Ja 74 on 77)....

Musze to przeanalizować 8)


Malik----Strażnik Wiecznie Uśpionych, Do końca swych dni w Anima Damnata

"The world is grey, the mountains old
 The forge's fire, ashen and cold."
   
                                             ::Summoning::


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Tatuaze i A grady dla BD
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 14, 2007, 12:03:19 pm »
Wczoraj walczyłem na arenie z SD. Miał założoną według mnie strasznie skrajną specyfikacje :Tallum + Kesh/Kesh +4, Tatuaż +5str-5con  :o ....pomimo strasznie małej ilośći Hp (bo przy -7 do Con nie może być inaczej u Tancerza) pokonał mnie. Zdziwiło mnie to nieco choć starszy o 3lv (Ja 74 on 77)....

Musze to przeanalizować 8)


Dlaczego cię to zdziwiło? Większość BD chodzi w takim lub podobnym setupie bo jest on najlepszym lub jednym z najlepszych jeśli chodzi o A-grade. Osobiście tylko dałbym +DEX zamiast +STR.
Czytałem twój setup który zamieściłeś w innym wątku i powiem tyle: BD główny damage zadaje critami, im większy attack speed tym więcej critów (w jednostce czasu oczywiście, nie w stosunku do zwykłych strzałów) więc ściąganie z DEX jest imo bez sensu. Podbijanie HP (czy to przez +CON czy przez duale z health) za wiele nie daje w porównaniu z korzyściami ze zwiększonego "damage output", zresztą na BTB 6 i tak będziesz miał dość HP 8) . DE to poprostu taka rasa, że ma szybko zabić i/lub paść :P Wyznam szczerze, że grając BD nawet proszę bufferów o zerka :)

A co do twojej walki to między 74 a 77 jest jednak duża różnica więc tak czy tak byś przegrał :P
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2007, 12:05:24 pm wysłana przez Falconek »


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Tatuaze i A grady dla BD
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 03, 2007, 12:40:13 am »
Dokładnie BD na chociażby na 74+ samemu nie poexpisz, only pt :)


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Tatuaze i A grady dla BD
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 03, 2007, 04:15:11 pm »
Ryltar nie sądze żeby Tancerz był porównywalny do SE w samotnym polowaniu, grubo przesadzasz, zalerzy gdzie chodzi sie na moby ja chodze do Lasu Umarłych i nawet kiedy zejdą aury z klanowego poluje dalej bo np. nie chce mi sie wracać. Ale oczywiście zgadzam sie w 100% ze Tancerz po pewnym kregu zdecydowanie Tylko do party.

Pozdrawiam

Malik---Strażnik Wiecznie Uśpionych, Narcyz
===Allseron===


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

  • Own3D ?
Odp: Tatuaze i A grady dla BD
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 10, 2007, 01:13:54 pm »
moim zdaniem bd od 74 + lvl`a musi chodzic w pt bo samemu bedzie mu ciezko
:D
BANIA !!!


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 5

  • Dawniej tutaj Dilvish
Odp: Tatuaze i A grady dla BD
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 15, 2007, 08:54:13 pm »
Witam,
zgadzam się z przedmówcami w kwestii party, jednakże jedno ale: jeżeli stałoby się tak, że grałbyś BD na serwie z npc bufferem to polecam dye +str-con a na dokładkę  buff vampiric rage. Zaznaczam że do pvp nie jest to super pomysł bo chyba z tallum heavy (-2 con) i dye +5 str -5 con ja chyba miałem 25 con co samo mówi za siebie. Jednakże do lvl up taki zestaw swoje robi - zanim mob zrobi ci wielką krzywdę już zdycha a swoje hp oddaje wielkodusznie tobie :)
Po zastanowieniu stwierdzam, że do party (wybaczcie ale ja solo walczę) to w sumie tez dobry pomysł chyba bo w sumie cię leczą albo obrywa pocziwy paladyn (mięsko) ;)
Pozdrawiam
Żegnam panie i panowie, zapowiada się (a nawet dokonała się) kolejna długa przerwa w graniu w L2. Wyjeżdżam za granicę w poszukiwaniu pracy - cóż typówa. Serdecznie was wszystkich pozdrawiam i do zobaczenia.


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Tatuaze i A grady dla BD
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 28, 2007, 02:33:20 pm »
a duale lepsza sa kesh*damascus na+4;]


Silver Ranger FTW!:D


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 5

  • Dawniej tutaj Dilvish
Odp: Tatuaze i A grady dla BD
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 08, 2007, 10:37:51 pm »
Ryltar nie sądze żeby Tancerz był porównywalny do SE w samotnym polowaniu, grubo przesadzasz, zalerzy gdzie chodzi sie na moby ja chodze do Lasu Umarłych i nawet kiedy zejdą aury z klanowego poluje dalej bo np. nie chce mi sie wracać. Ale oczywiście zgadzam sie w 100% ze Tancerz po pewnym kregu zdecydowanie Tylko do party.

Pozdrawiam

Malik---Strażnik Wiecznie Uśpionych, Narcyz
===Allseron===

Hej jaki las umarłych? Spox, już znalazłem i trochę z kumplem poszaleliśmy po nim :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2007, 12:59:32 am wysłana przez Morgul »
Żegnam panie i panowie, zapowiada się (a nawet dokonała się) kolejna długa przerwa w graniu w L2. Wyjeżdżam za granicę w poszukiwaniu pracy - cóż typówa. Serdecznie was wszystkich pozdrawiam i do zobaczenia.


  • Wiadomości: 71

  • Pochwał: 0

Odp: Tatuaze i A grady dla BD
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 10, 2007, 01:48:44 am »
a duale lepsza sa kesh*damascus na+4;]


nie dla BD


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: Tatuaze i A grady dla BD
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 17, 2007, 11:44:00 am »
Mam pytanko jaki tatuaż wsadzić lub jakie sobie kupić dla BD 50lvl. Ponoć dla BD szybkośc to podstawa ale także coś by sie przydało do ataku chyba nie ?? więc czekam na podpowiedz dzięki z góry.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Tatuaze i A grady dla BD
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 17, 2007, 12:45:16 pm »
Cytuj
Hej jaki las umarłych?

My Allseronczycy(fajnie to brzmi ^^) mamy polska mape i dlatego jak gram na abyssie to pieprza mi sie katakumby :D

W temacie dla BD jest duzo o dye.

Cytuj
Mam pytanko jaki tatuaż wsadzić lub jakie sobie kupić dla BD 50lvl. Ponoć dla BD szybkośc to podstawa ale także coś by sie przydało do ataku chyba nie ?? więc czekam na podpowiedz dzięki z góry.

Dev napisale jakie...ale  ja bym statow do 61 nie ruszal.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Tatuaze i A grady dla BD
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 27, 2007, 10:04:33 pm »
A lepiej BD z keshami na +4 czy z Damaskusami ??????


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Tatuaze i A grady dla BD
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 28, 2007, 01:19:52 pm »
Ja mam Keshe na +4 i nie nażekam . Całkiem nieźle sie sprawdzają w PvP i PvE


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 1

  • >.>
Odp: Tatuaze i A grady dla BD
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 01, 2007, 09:12:14 am »
Ale oczywiście zgadzam sie w 100% ze Tancerz po pewnym kregu zdecydowanie Tylko do party.
Co to krąg?;p

A dla bd jedyny equip to Tallum Heavy+ dual kesh+4 dye zależy do czego:
Tankowanie (chociaż jakoś bd się do tego nie nadaje ale....):-str+con
Party xp:+str-con//+dex-con
Solo xp: Bez dye chyba wyjdzie najlepiej
;o


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

  • Ekhem?
Odp: Tatuaze i A grady dla BD
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 02, 2007, 10:51:09 am »
Ja mam spectral dancera na abyssie i moje dye to:
+4 con -4 str
+4 dex -4 str
Narzekacie na zdjecie str? To powiedzcie mi gdzie, majac ponad 10 wojen mam solowac moby na 77 lvlu? Tylko dzieki mocnemu party mozemy poexpic. Co do pvp: zawsze jest lepiej kiedy BD zyje i moze dac dance, takze dex pomaga mu uciekac, a con uodparnia na stuny i dodaje HP/CP. Damage i tak dealuje kijowy... Peace


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Tatuaze i A grady dla BD
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 11, 2007, 04:27:46 pm »
Witam. Ostatnimi czasy zakochałem sie w Dc ciężkim i takowy set sobie sprawiłęm (wcześniej Tallum). Tak wiec obecnie posiadam Dc (all+3) Dama/Kesh z Health oraz tatuaże +4Con-4Dex oraz +1Con-1Str.
Mój SD na 77 jest niczego sobie, co prawda p.atak z 1321 spadł na 1000 :/ ale cieszy mi sie japa jak z songiem SwS mam ponad 10k Hp.

Taki build zrobiłem wyłącznie z ciekawości, z pozostałymi Bd mającymi "klasyczne" buildy radze sobie słabo, ale o wiele lepiej z łucznikami i Dagerami, ostatnio udało mi sie pokonać Jasnego Summonera.

                                                                                                   Pozdrawiam--->Malik
                                                                                                             Allseron


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

  • Devo nóób
Odp: Tatuaze i A grady dla BD
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 11, 2007, 08:07:59 pm »
XAXAXA DC heavy dla BD NIGDY!!!  :_delf_5_3: najlepszym rozwiązaniem jest Majestic heavy (do pve i pvp na np Da lub głupiego Devo ST)
dalej to NM na magów a tallum jest by zrobić komuś kuku  :_delf_5_1:


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Tatuaze i A grady dla BD
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 11, 2007, 08:22:24 pm »
nm też na tanków bo arrest ^_^ ..
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Tatuaze i A grady dla BD
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 11, 2007, 09:03:06 pm »
:/ Nie postanowiłem założyć Dc dla jego "walorów bojowych" bo ich nie ma. Jak napisałem to w zasadzie tylko dla walorów estetycznych, Mroczniak świetnie w nim wygląda, ot tyle. Nie jestem idiotą by nie wiedzieć że Tallum i Majestic najlepsze bo to wiem.....


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

  • Devo nóób
Odp: Tatuaze i A grady dla BD
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 12, 2007, 03:40:15 pm »
Ja gram na The abyss x300 jak ty, więc tam aressta nie ma :P ale to prawda z tym Nm ze na aressta dobry ale co z tego jak Tylko na aressta... a stun ??


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Tatuaze i A grady dla BD
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 12, 2007, 03:47:48 pm »
no to uzywasz obu ^^ zaleznie od sytuacji ^^
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired