Witaj
Gość

Wątek: Gladiator [Glad]  (Przeczytany 380320 razy)

  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 05, 2007, 02:26:41 pm »
Cytuj
No w koncu dostanie blastera na ryj za 1400 to powod do smiechu.

LoL myślałem że z krzesła spadne jak czytałem :D Sam siedziałem na arence (jadłem sobie obiad) i leje się Glad z sorcem. Nuk, slow, nuk, glad pisze - "omg lol decay/slow/100hp left I wanna surrender" Sorc napisał "xa0xa0xa0xa0", poszły 4 banany (Jak to Ryltar pisze :D) z SR sorc padł glad napis "Sry - joke" i poszedł...
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 05, 2007, 07:31:03 pm »
a c5?


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: -1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 10, 2007, 11:53:40 pm »
czytam i czytam... mam glada na 68 lvl... w BW heavy i tsurugi*tsurugi +5, do tego heavy war axe. Powiem tak... Na mobki zajefajny, dobrze killuje (na bufie rewelke z tymi dualami^^) i nie traci za szybko hp (jak np tyrant, ktorym tez gralem do 70 lvl). W pvp to zalezy kto zacznie... I kazdego moze rozjebac dzieki stunowi... Nie wiem czemu piszecie ze jest slaby, ok TH ma mnie na 4-5 blowow, ale co z tego kiedy podczas 2 z tzrech moich pvp TH gryzl ziemie, tylko raz sie wybudzil ze STUNA. Jak sie potrafi grac, dobrze dobierze sprzet to Mozna narobic bigosu. A co do Magow to zazwyczaj magowie sa kozaki bo fighterzy najpierw inwestuja w bron i armor a na koncu w bizuterie, co jest bledem;[

PS> Jak ktos nie gral dana postacia to po co sie wypowiada i robi beznadziejny offtop;/


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 10, 2007, 11:55:24 pm »
Bo w c4 jest slaby. nawet glupi bd go moze umiziać, nie mowiąc o SWS jeśli sie umie grać ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 11, 2007, 12:08:50 am »
Gralem gladem przez ponad rok (c1-c3) i owszem, ta postac jest w stanie narobic ladnego zamieszania, jednak wymaga umiejetnosci w prowadzeniu. Ok, jesli opanujemy glada do perfekcji mozemy byc bardzo dobrzy, natomiast jesli opanujemy inna postac do perfekcji (np. sps, sk, da, czy nawet necro) to wymiatamy jeszcze bardziej i tutaj kryje sie slaba strona glada- ma pewne ograniczenia, ktorych za nic w swiecie sie nie przeskoczy.




  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 11, 2007, 12:10:54 am »
mi sie podoba kurcze glad na dueliscie. ten rage zajefajnie wymiata. Bum bum bum bum bum bum, blaster i gg ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 11, 2007, 12:44:50 pm »
Glada nie lubie bo ma maly m.def i jest wolny i to jest wlasnie to co go zgubia czesto ;/


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 11, 2007, 02:31:41 pm »
po coś ma blastera ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 513

  • Pochwał: 7

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 11, 2007, 03:48:42 pm »
Cytuj
tankow bedzie myzial

Ta za 1800...

Chcesz powiedziec za glad jest w stanie zadac 1,8k dmg w tanka? tja moze w DA ktory chodzi w robe secie...


FullMetal Alchemist fan


  • Wiadomości: 551

  • Pochwał: 9

  • Showtime!
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 11, 2007, 04:03:20 pm »
Jest w stanie, ale w C5.


Piszę poprawnie po polsku

Nothing lasts forever...
...even cold November Rain


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 11, 2007, 07:50:44 pm »
Cytuj
po coś ma blastera ...

Wiecznie nim nie moze walic w tym problem.Interduce to zmienia bo dostaniesz swojego dasha ^^

Cytuj
Chcesz powiedziec za glad jest w stanie zadac 1,8k dmg w tanka? tja moze w DA ktory chodzi w robe secie...

Caly NM mialem i dostalem za tyle tylko zrobilem papa mojemu CP...


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 4

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 12, 2007, 02:42:27 pm »
Ciekawia mie te gladaiorskie umiejetnosci, tzn. te Sonic slashe czy bustery, w kazdym razie nie chodzi mi o pisownie a o mechanike.

Czy one sa zalezne od magicznego ataku czy tylko od poziomu skilla i ich "skill power". Czy Empower zwieszy zadawany przez nie dmg, oraz czy Wild Magic bedzie mialo wplyw na czestosc ich krytykow? Czy blessed spiritshoty mogą byc przy tym konsumowane i zwiekszac ich sile?

Jesli powyzsze nie pomaga to, jesli mozna, jak zwiekszyc ich skutecznosc, znaczy zadawne obrazenia.


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 12, 2007, 04:05:04 pm »
sa to skille fizyczne zalezne od lvla skilla (adekwatnie power skilla) i po czesci od p atku.




  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 12, 2007, 04:23:37 pm »
i po czesci od p atku.
akurat od p ataku jest to bardzo zalezne


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 12, 2007, 05:16:34 pm »
Nie wiem jak się liczy critical od skilli ofensywnych ale gladowi jakoś w cholere często włażą critici.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



Odp: Gladiator
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 12, 2007, 08:54:38 pm »
Moim zdaniem glad nie jest tatk zla postacia gram nia na dragonie 15x mam 76 lvl dual damaszki bw seta dwa monki empowerdy 2 lvl i dye +dex. Jedynie co mi sie marzy do mojego glada to damsszki +4+guidance i tallum  +3 all lub maj xDD(pomarzyc zawsze mozna ;))


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 20, 2007, 11:32:46 pm »
prawde mowiac glad jest slaba postacia a wrecz bardzo slaba(mowie tu o c4,paradise,abyss)
jest wolny,maly m def i niby ma miec silne skile a inne klasy go klada jak chca, w party tez jest nie przydatny

nie wiem jak wyglada sprawa w c5 ale w c4 to po prostu porazka i   uwazam ze w c5 nie zrobili z niego koksa jak nekro w c4, i zapewne dostaje znowu od wiekszosci klas


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 20, 2007, 11:42:31 pm »
prawde mowiac glad jest slaba postacia a wrecz bardzo slaba(mowie tu o c4,paradise,abyss)
jest wolny,maly m def i niby ma miec silne skile a inne klasy go klada jak chca, w party tez jest nie przydatny

nie wiem jak wyglada sprawa w c5 ale w c4 to po prostu porazka i   uwazam ze w c5 nie zrobili z niego koksa jak nekro w c4, i zapewne dostaje znowu od wiekszosci klas


Melee klasy (tyrant, glad, destro) w C5 pokazują pazury na 78lvl ze skillami 3 profesji.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 20, 2007, 11:44:05 pm »
prawde mowiac glad jest slaba postacia a wrecz bardzo slaba(mowie tu o c4,paradise,abyss)
jest wolny,maly m def i niby ma miec silne skile a inne klasy go klada jak chca, w party tez jest nie przydatny

nie wiem jak wyglada sprawa w c5 ale w c4 to po prostu porazka i   uwazam ze w c5 nie zrobili z niego koksa jak nekro w c4, i zapewne dostaje znowu od wiekszosci klas


Melee klasy (tyrant, glad, destro) w C5 pokazują pazury na 78lvl ze skillami 3 profesji.
jesli bys mogl to rozwin swoja wypowiedz


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 20, 2007, 11:45:22 pm »
Cytuj
uwazam ze w c5 nie zrobili z niego koksa jak nekro w c4, i zapewne dostaje znowu od wiekszosci klas

Wiesz nekro to nie jest ale ujme to tak:Gram SK od prawie 3 lat i predzej kladlem gladow(nic szczegolnego problem jak uzywal hammer crush).Teraz to jak ja mu zjade CP to jest dobrze(mowie tu o 1 vs 1).Poprostu on ma za duzy DPS i dmg zeby go zabic a nie mowie o tym ze moze sobie hp podladowac roarem.Ciezki przeciwnik ja walczylem tylko z duelistem ktory mi zjechal cp i uszkodzil hp zanim do niego podbieglem.


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 21, 2007, 12:07:10 am »
Teraz Glad powiedziałbym, że jest najlepszym warriorem (oczywiście pve Warlord rządzi). Tyrant potrafi przywalić, nie powiem ale w starciu z gladem nie ma zbyt dużych szans, ze względu na małego defa, a uniki są o du** roztrzaś. Tyrant prezentuje się lepiej od strony taktycznej - podręczny stun, totemy, cripple itd. Ale glad potrafi rozpiepszyć maga na strzała, inne klasy na nieco więcej. Nie mówie, że jest tak ciągle ale critici ze skilli włażą czesto jak cholera. W c5 nawet łucznik musi uważać na glada bo jak dostanie spama bananami z kilkoma criticami to nie wesoło. Destro jak w c4 roztrzaskiwał glada jak chciał, to aktualnie destro też musi uważać żeby po tyłku nie dostać. Co jest najgorsze dla glada ? Debuffy uniemożliwiające korzystania ze skilli, lub zmniejszające ich chłodzenie, wysysanie many itp., OL/WC.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 21, 2007, 06:12:33 pm »
czy w a grade bizu sleep tak samo czesto(jesli nie zawsze) wchodzi w glada?
oczywiscie mowie bez lionherta


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 21, 2007, 11:23:40 pm »
No w c5 rzadko kto sleepa używa, ale trance ("lepszy" sleep supportu) wchodzi często. Jak masz buffy, lionheart to nie powinien wejść ani sleep ani trance.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 22, 2007, 02:35:26 am »
my z kumplem wyprobowalismy set -con +str = dex i powiem ze jest niezły !
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 374

  • Pochwał: 2

  • Slutty McSlut Fan
Odp: Gladiator
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 22, 2007, 04:46:48 pm »
ja mam Tallum Heavy + Kashenberg*kashenberg+4 co daje mi wiekszy speed atack mam tez dye + str + dex - con   (dye + 4 - 4 ) .

 podal by mi ktos opis questa na duelist  robilem tego questa ale chyba jast zepsuty gdyz zrobilem cale hot springs i dostalem crytolite ale miesa nie dostalem a jeramy mowil ze mi dal  wiec poszedl;am do innego npc obok i on powiedzial mi ze musze isc do jeremiego po mieso ... co z tym zrobic