Witaj
Gość

Wątek: Spellsinger vs Temple Knight  (Przeczytany 5784 razy)

Spellsinger vs Temple Knight
« dnia: Maj 26, 2007, 03:41:39 am »
Proszę o pisanie konkretnej porady/zestawienia statystyk/opisu stylu gry w pvp dotyczące klas w temacie w którym się wypowiadacie


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Odp: Spellsinger vs Temple Knight
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 07, 2007, 03:13:26 pm »
cuz nazwa tkasa w title wiec trza odpisac :p spellsinger vs tk hmmm :P ja caly czas oczywiscie wyznaje zasade ze to co w l2 jest tankiem i zabujca maguw to smiech na sali :p nie powiedzal bym zlego slowa gdyby tankom dali cos w rodzaju silance :P na magieruw czy inne disarmy czy dispele :P bo ogulnie przynaimniej za moich czasuw bylo sps>tk gg :P slyszalme ze sleepa oslabili ze w ogóle takie roszady ale wydaje mi sie zenadal tk dostanie :( w dupala bes skili od jakiegos witch huntera czy mage killera ni hudziutki nawet mirror shield czy inne cuda nie pomoga
chociasz slyszalem nie jestem pewien czy to prawda ze tera juz ud zapalasz to nie stoisz w meisc utylko biegasz :p jesli to prawda to kolosalnie zmienia postac zeczy ^^ ud i gg tk>sps :P tu mu szybkie kastiowanie czaruw nie pomorze jesli nie ma broni +20 :P to przez te 30sec nie dobije go :P specialnie jak jebnie sie mu roota a jak ud zejdzie wwalic :P vegance ^^ pan sps ma pozamiatane
ta wiem ze zara pewnie wyskoczy 30 osub ze co ja plote :P zchecia podebatuje dajcie mnie ^^ powody ze jest inaczej nisz ja muwie
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Spellsinger vs Temple Knight
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 07, 2007, 03:49:43 pm »
Cytuj
ud zapalasz to nie stoisz w meisc utylko biegasz :p

Gdzie ty to wyczytales?

Cytuj
specialnie jak jebnie sie mu roota a jak ud zejdzie wwalic Razz vegance ^^

Zeby VG dzialalo FALA HATE MUSI TRAFIC PRZECIWNIKA bo jak nie stoisz jak debil i nie masz bonusu do m.def i p.def.

Walka MM vs ET:Ice Vortex,Ten bolt,surrender i mamy biegajacego trupa.


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Odp: Spellsinger vs Temple Knight
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 07, 2007, 03:53:02 pm »
no i pozamiatane :P cuz nie bede bil sie o przegrana z gury sprawe nawet ja nie jestem na tyle glupi by przedstawiac racie któr nie maja prawa bytu :P
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Spellsinger vs Temple Knight
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 08, 2007, 12:40:27 pm »
za to na oly to juz zupelnie inna bajka ;) (nukerzy sa beznadziejnie slabi na oly :P)


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Spellsinger vs Temple Knight
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 10, 2007, 01:49:09 am »
ah wlasnie zapomnialem wam powiedziec

uzywasz vg przed koncem ud to vg sciaga ud, ale odwrotnie juz tak to nie dziala ;p
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Odp: Spellsinger vs Temple Knight
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 10, 2007, 08:28:55 am »
co wam to da ud czy vg i stoimy a nuker nas bum bum papa szczegulnie jak wjedzie vortexem jakims ^^ tu nie ma bata
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


Odp: Spellsinger vs Temple Knight
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 10, 2007, 10:30:55 am »
ah wlasnie zapomnialem wam powiedziec

uzywasz vg przed koncem ud to vg sciaga ud, ale odwrotnie juz tak to nie dziala ;p
no chyba normalne jak VG ma effect 3 a UD 2 ....


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Spellsinger vs Temple Knight
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 10, 2007, 11:25:46 am »
co wam to da ud czy vg i stoimy a nuker nas bum bum papa szczegulnie jak wjedzie vortexem jakims ^^ tu nie ma bata

No tak te 50DMG nas szybko zabije... Z vortexa za 70 co za siła...


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Spellsinger vs Temple Knight
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 10, 2007, 12:18:13 pm »
co wam to da ud czy vg i stoimy a nuker nas bum bum papa szczegulnie jak wjedzie vortexem jakims ^^ tu nie ma bata

No tak te 50DMG nas szybko zabije... Z vortexa za 70 co za siła...
No to postoi i poczeka az zejdzie ud
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Spellsinger vs Temple Knight
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 10, 2007, 12:29:16 pm »
VG jets lepsze od ud bo nie widac latarni :))
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Spellsinger vs Temple Knight
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 10, 2007, 02:59:48 pm »
Juz wczoraj na VG dosc dlugo wytrzymalem ostrzal STS i MLS(zdazylem do nich nawet dobiec a juz we mnie pakowali).


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Spellsinger vs Temple Knight
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 10, 2007, 03:17:18 pm »
co wam to da ud czy vg i stoimy a nuker nas bum bum papa szczegulnie jak wjedzie vortexem jakims ^^ tu nie ma bata

No tak te 50DMG nas szybko zabije... Z vortexa za 70 co za siła...
No to postoi i poczeka az zejdzie ud

Mamy czas na leczenie. Jak mag za blisko stoi to jeszcze z łuku strzelimy parę razy, bo można przed tym go zrootować, lub agresją denerwować. A to była odpowiedz na irytujące stwierdzenie Thorina przede wszystkim.


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Odp: Spellsinger vs Temple Knight
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 10, 2007, 10:35:01 pm »
muwisz na leczenie czym jak nam spamem skili bedzie te leczenie przerywal wsadzi ci od huja debuffuw wtedy taki no sps co bedzie hydro walil wsadzi ci ice cos tam do zzerania zycia taki sh tez sqwoimi i dalej beda jec\hac cos wymysla a tty i tak guwno zrobisz w tej grze NIE MA WSRUD TANKUW ZABUJCY MAGUW ta gra wlasnie w tym ubolewa nie to co w chodzby daleko nie szukac ragnarok przecie crusader z swoim shiled boomerangiem smithem aurami itp sieje postrach wsrud maguw przerywajoc im czary i masakrujoc gc ^^ to byl 1 przyklad mego ulubionego zabujcy maguw tu poprostu nie ma ze taki tk ma specialny skil jak go odpala za kazde udezenie np zmiesza szanse na zucenie czaru czy zwieksza na przerwanie itp jakies skile na maguw dla takiego tk by byl zabujca ale nie oni w l2 faworyzuja maguw
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Spellsinger vs Temple Knight
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 11, 2007, 12:23:34 am »
Cytuj
Mamy czas na leczenie. Jak mag za blisko stoi to jeszcze z łuku strzelimy parę razy, bo można przed tym go zrootować, lub agresją denerwować. A to była odpowiedz na irytujące stwierdzenie Thorina przede wszystkim.

O ta na STS jak bylem na VG dzialalo jak cholera,root pod koniec gry wchodzi jak z dupy a najlepsze pvp jest pod koniec gry.

Cytuj
muwisz na leczenie czym jak nam spamem skili bedzie te leczenie przerywal wsadzi ci od -_-'a debuffuw

Nie wsadzi na UD nie wchodzily vortexy STS wiec watpie zeby weszlo.Tak BTW czemu Magowie nie uzywaja tego Arcane Chaos?

Cytuj
debuffuw wtedy taki no sps co bedzie hydro walil wsadzi ci ice cos tam do zzerania zycia

Frost bolt,ice bolt,frozen shackle i dobic proste.

Cytuj
jec\hac cos wymysla a tty i tak guwno zrobisz w tej grze NIE MA WSRUD TANKUW ZABUJCY MAGUW

Ta...kwestia umiejetnosci skoro ja polozylem 2 razy moim HK soultakera to sie da tylko trzeba pomyslec(nie nie pvp na arenie tylko takie normalne wiecie CP poty itd.).

Cytuj
ragnarok przecie crusader z swoim shiled boomerangiem smithem aurami itp sieje postrach wsrud maguw przerywajoc im czary i masakrujoc gc ^^

A co robi shield stun/bash?

I tak tanka od IL ciezko zabic bo czesc nukow bierze na klate a jak ma ressisty to jest GF.



  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Spellsinger vs Temple Knight
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 11, 2007, 11:58:45 am »
Ryltar jeszcze jakiś czas temu mówiłeś, że root bardzo rzadko nie wchodzi... W tematach pvp BD vs ktoś tam...

Thorin jakbyś w końcu napisał coś co można zrozumieć nie wczytując się zbytnio w tekst to byłbym wdzięczny... Nie mam ochoty czytać 5min twoich wypocin.
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2007, 01:01:28 pm wysłana przez TruTherion »


Odp: Spellsinger vs Temple Knight
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 11, 2007, 12:06:10 pm »
na selfach czesto wchodzi ale juz na end game pvp jak amsz  mentala/boss jwlry to wchodzi bardzo rzadko


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Spellsinger vs Temple Knight
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 11, 2007, 12:26:43 pm »
Cytuj
Ryltar jeszcze jakiś czas temu mówiłeś, że root bardzo rzadko nie wchodzi... W tematach pvp BD vs ktoś tam...

Ta tylko ze na mid lvl na end game wiem ze na offie taki arrest wchodzi dobrze(chyba ze typiara miala farta zeby ST w IL i mentalu 3 razy zarrestowac) bo na priv to nawet jak przeciwnik ma mental to mu nie wbije.

Ale duzo tankow mowi ze shackle/arrest na postacie w S jest z dupy bo za rzadko wchodzi.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Spellsinger vs Temple Knight
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 11, 2007, 01:02:10 pm »
Czyli mamy do przedyskutowania od nowa tamte tematy, bo tam wszystko polegało, że ten skill zawsze wejdzie.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Spellsinger vs Temple Knight
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 11, 2007, 03:12:49 pm »
Na offie dobrze wchodzi(nie wiem czemu) a na prv zle i tyle.Saggi/HE nie dostal Shackle mimo ze nie mial Mentala a buli Arrest wszedl.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Spellsinger vs Temple Knight
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 12, 2007, 07:57:17 am »
No może na odwrót... Na offie źle, bo za często, na privie lepiej bo rzadko, ale może za rzadko.


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Spellsinger vs Temple Knight
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 12, 2007, 11:55:10 am »
No po prostu mag>tank i tyle, a sps to jeszcze wrzuca ice vort+ frost bolt, obydwa range 900, a zasieg  arrest jest chyba 200(ale tu nie jestem pewien niech sie wypowie jakis tankowy expert, Ryl itd.  :P). Z taka roznica zasiegu, jak jeszcze sps wrzuci spowalniacze i ma dc robe, to nie problem w ogóle nie wejsc w range arrestu.
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: Spellsinger vs Temple Knight
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 12, 2007, 12:01:15 pm »
arrest 150...
juz wieksze szanse tk ma z necro,holy armor etc ;p poprostu sps zbyt szybko nukuje zeby mu to przerywac...
ew bash moglby cos zmienic jesliby jakims cudem spowalniacze nie weszly :)
ale tak jak juz to pisano:mag>tank,a w przypadku tk to sprawdza sie dosc dobrze :) (dobrze ze chociaz
tank>dd :P)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Spellsinger vs Temple Knight
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 12, 2007, 02:40:28 pm »
No raczej nie ma bata zeby TK zabil SPS patrzac jak ja swoim zsubowanym MM rzucam zaklecia to watpie ze dobiegnie do mnie ^^i